Jump to content

Známe výsledky Globální mapy 10. sezóny

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Community #1 Posted 18 December 2018 - 02:57 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,265
Jubilejní sezóna Globální mapy World of Tanks skončila! Připomeňme si ty nejzajímavější okamžiky.

Úplný text položky novinek

Miri37 #2 Posted 18 December 2018 - 03:53 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47469 battles
  • 6,727

Jelikož jsem dnes v jiném téma narazil na problematiku klanů, tak jsem využil možnost se zde podívat jak to s nima vypadá.

Nerozumím tomu a jako laikovi mi připadá dle map, že funguje, tak 10 klanů a pak je tu pár 20, co dá nějaké hráče dohromady na zabrání aspoň jednoho území.

PS: Trochu mi to připomíná jednu hru, kterou když jsem přestával hrát, tak jsem byl členem jednoho z Top 10 klanů. Cítil jsem se jako těžkej borec, kam jsem se to dostal, než jsem zjistil, že za 1500 klanů je 1200 mrtvých opuštěných. 250 jsou nějaké zbytky s fungujícím 1-5 hráči. 35 horkotěžko může vystupovat jako klan. Jen cca 15 má plný stav fungujících členů a mezi dobré klany se počítá max prvních 5. Ty situaci řešili vzájemnou dohodou.   

SaGi_CrazyCrew #3 Posted 18 December 2018 - 04:54 PM

Private

• Player
  • 15783 battles
  • 13
  • [_VAL_] _VAL_

View PostMiri37, on 18 December 2018 - 02:53 PM, said:

Jelikož jsem dnes v jiném téma narazil na problematiku klanů, tak jsem využil možnost se zde podívat jak to s nima vypadá.

Nerozumím tomu a jako laikovi mi připadá dle map, že funguje, tak 10 klanů a pak je tu pár 20, co dá nějaké hráče dohromady na zabrání aspoň jednoho území.

PS: Trochu mi to připomíná jednu hru, kterou když jsem přestával hrát, tak jsem byl členem jednoho z Top 10 klanů. Cítil jsem se jako těžkej borec, kam jsem se to dostal, než jsem zjistil, že za 1500 klanů je 1200 mrtvých opuštěných. 250 jsou nějaké zbytky s fungujícím 1-5 hráči. 35 horkotěžko může vystupovat jako klan. Jen cca 15 má plný stav fungujících členů a mezi dobré klany se počítá max prvních 5. Ty situaci řešili vzájemnou dohodou.   

Takhle to není, jen je na TX globálce velmi těžké se v případě průměrných, leč aktivních klanů prosadit a dlouhodobě udržet. Všechny provincie jsou zabrány lepšími klany(cca. 2000wn8 a výše), zbývají na ně permavyloďováky.

DArtagnan75 #4 Posted 19 December 2018 - 09:23 AM

Private

• Player
  • 20247 battles
  • 42
  • [_VAL_] _VAL_
90% provincií bylo mezi klany domluveno a rozděleno. Bitvy se odehrávaly minimální, většinou se jen sedělo na zadku a rýžovalo goldy. Tento politický a alianční systém bylo zatím to nejhorší, co kdy Wargaming na globální mapě představil. Nebylo to o bojích, ale o diplomacii. Ani velké posuny světluškových provincií nic neřešily. Klany se vždy domluvili, kdomě pár bojů mezi top klany na sebe v podstatě neútočili. Kdo zná zákulisí, ten ví o čem mluví a kdo to popře tak ten jen obhajuje neobhajitelné: tento systém už nikdy více !

MrCogu #5 Posted 19 December 2018 - 12:32 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 47514 battles
  • 74

View PostDArtagnan75, on 19 December 2018 - 08:23 AM, said:

90% provincií bylo mezi klany domluveno a rozděleno. Bitvy se odehrávaly minimální, většinou se jen sedělo na zadku a rýžovalo goldy. Tento politický a alianční systém bylo zatím to nejhorší, co kdy Wargaming na globální mapě představil. Nebylo to o bojích, ale o diplomacii. Ani velké posuny světluškových provincií nic neřešily. Klany se vždy domluvili, kdomě pár bojů mezi top klany na sebe v podstatě neútočili. Kdo zná zákulisí, ten ví o čem mluví a kdo to popře tak ten jen obhajuje neobhajitelné: tento systém už nikdy více !

View PostDArtagnan75, on 19 December 2018 - 08:23 AM, said:

Systém bol dobrý, očividne to zákulisie až tak nepoznáš.. top klany na seba útočili oveľa častejšie ako si myslíš. Hlavný bol boj medzi sivou a  fialovou alianciou. A samozrejme stále tu platí to, že všetci majú rovnaké podmienky od kedy začali hrať túto hru, teda každý sa môže zlepšiť a pridať sa do jedného z týchto top klanov.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users