Jump to content

Mürettebat Yardım

mürettebat isveç td ta wot

• Please log in to reply
2 replies to this topic

eyeofskoda #1 Posted 19 December 2018 - 01:42 PM

Private

• Player
  • 5119 battles
  • 2
  • [TERMI] TERMI

Herkese iyi oyunlar. Sorumu seri soruyorum.

İsveç TD dalından ilerlemeye başladım. Tier 5'deyim. İlerisi için bir yandan mürettebat kasmaya da uğraşacağım. Tier 10 mürettebatımda commander, driver, radio operator var. İkisi her tankımda zaten var, o yüzden 2 tane bayan askerimi şuanki tankıma yerleştirdim, skill de kasıyorum bir yandan.

Ancak radio operator tier 8'e kadar tanklarımda yok. Bir yandan mürettebatımı geliştirmek için tier 1 lightıma radio operator olarak koyup denk geldikçe oynayıp kassam, ileride tier 8 td açınca radio operator olarak light tankımdaki bayanı td'ye alabilir miyim? Alabiliyorsam hangi durumla karşılaşırım? Ve bu fikir akıllıca mı?

Detaylıca anlatmaya çalıştım. Saygılarımla ^^

Spartiat777 #2 Posted 19 December 2018 - 02:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 39411 battles
  • 1,949

Hafifteki mürettebatı T8 tank avcısına alabilirsin ama eğittiğinde hem seviye farkından hem tür farkından 20K ücretli eğitim seçeneğinde temel eğitimi %80 olarak başlar.

Fikirde bir sıkıntı yok, gayet akıllıca. T8 tankta bomboş bir elemandan iyidir.

Bagora #3 Posted 19 December 2018 - 03:23 PM

Major General

• Player
  • 44123 battles
  • 5,730
  • [_AVEL] _AVEL
Eğer o mürettebat ile yaklaşık 63k deneyimden fazla kasacaksan yap fakat unutma o mürettebatı tank avcısına eğitince 63k deneyim kaybı yaşayacak (%100 den %80 e düşecek) yani diyelim sen o mürettebatla 50k deneyim kastın sonra td ye geçirdin bildiğin -13k deneyim kasmış olursun 50k deneyimi boşa toplamış olursun.

Also tagged with mürettebat, isveç, td, ta, wot

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users