Jump to content

Tři tanky na týden

• Please log in to reply
43 replies to this topic

MakeMeSweat #41 Posted 12 January 2019 - 06:48 AM

Lieutenant

• Player
  • 17105 battles
  • 1,629
  • [R1127] R1127

View Postkocour75, on 11 January 2019 - 08:11 PM, said:

Tím chceš říci , že taková zhnilá T34, IS-6 s pene na goldu jako IS-5, Super Plečka co přišla o 225mm pancíř a s pene 170, Lowe co neměl pancíř a mobilitu jako dnes, Type 59 který byl také dost znehodnocen byly lepší?

Jediné co s IS-5 tehdy drželo krok byla neprémová IS-3, pokud si chtěl jezdit mody pro VIII v podstatě jsi neměl variantu jak na to a přitom i vydělávat.

Samozřejmě že všechny zmíňované tanky dostaly vylepšení takže jsou dnes stenjně  dobré jako IS-5 + jsou tu dnes nové ještě lepší prémiové tanky, takže dnes IS-5 nikdo nehraje, né že by byla špatná, ale není již top.

Na prvú časť. Jednoznačne áno. 

Na druhú časť. Porovnávaš neporovnateľné. Ten tank nemal absolútne nič cim by mohol konkurovať. Žiadnu svetlú stránku. A na vrchu toho všetkého bolo delo s úplne tragickou presnostou a kombinaciou APCR/HEAT. Čo v praxi znamenalo že netrafíš a ak tak neprebiješ. Na randome sa hrala iba masochistami. Do SH sa brala pretoze to bol prvý T8 HT premiak zadara ktorý mal pene väčšiu ako 175 a boli tam iba osmy. Bol a je to úplne najhorší T8 HT. A mozno aj T8 tank celkovo. Požičaj si kamarátov účet, zahraj si ju a zistíš sam. 

kocour75 #42 Posted 12 January 2019 - 12:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59789 battles
  • 719
  • [AV-M] AV-M

Tak jsem ti hodil IS-3 a IS-5 do porovnávače a světe div se:

IS-5 je lepší: Víc HP, Kompletně lepší pancíř korby skloněný pod většími úhly, lepší poměr výkon hmotnost, větší maximální rychlost, lepší DPM, větší rychlost základní munice, větší průraznost prémiové munice, rychlejší čas zaměření, větší dohled, navíc jde použít tu nejlepší možnou posádku.

IS-3 je lepší: Pancíř věže, rychlost otáčení, rychlost rotace věže, průraznost základní munice, rychlost prémiové munice a rozptyl děla.

Tvrzení že taková IS-6 a T34  byly lepší mě celkem pobavila vždyť tyto tanky měly rozptyl jen o 0,01-0,02 lepší, jinak neměly nic, pancíř, mobilitu, DPM, IS-6 pene 175 atd... Super plečka s pene 170 co se sotva hýbal opravu?

Jediné co bylo troch konkurenceschopné bylo Lowe, ale to tenkrát nemělo takový pancíř co dneska v pohodě se mu dal prostřelit i mantlet děla, DPM nic moc a k tomu mobilita...

Tenkrát  ještě nebyly VIII LT tak se většina soubojů odehrávala na malou vzdálenost a tudíž horší přesnost až tak nevadila. Dnes je situace zcela jiná je tu minimálně 20 prémiových VIII co jsou lepší + neprémiové, ale tu také minimálně stejný počet výrazně horších prémiových tanků.

MakeMeSweat #43 Posted 12 January 2019 - 02:24 PM

Lieutenant

• Player
  • 17105 battles
  • 1,629
  • [R1127] R1127
Prosím vás ktokoľvek kto ten tank hral aj po jeho vydaní, Môžte sem napísať svoj názor na jeho kompetentívnosť s ostatnými T8 HT v tej dobe. Nebojte sa offtopicu. Topic IS5 neexistuje. Ďakujem

Kylarfaith #44 Posted 15 January 2019 - 08:44 PM

Sergeant

• Player
  • 6804 battles
  • 226
Já jsem zvědavý, jaké RNG stroje to vyplivne na další týden...nějak jsem nenabyl přesvědčení, že výběr zařizuje člověk, nýbrž nějaký jednoduchý losovací software. Rozbitý losovací software. Kompletně u všech nabídek tanků. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users