Jump to content

rozbijanie dekoracji a album za 2018 rok

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Cheri_Cheri_Lady #1 Posted 11 January 2019 - 01:16 PM

Private

• Player
  • 4079 battles
  • 32
  • [NCRE] NCRE
Cześć, ja z nietypowym pytaniem, jak sami wiecie za kilka dni kończy się event świąteczny a ja chciałem uzbierać całą kolekcje tradycyjne święta za 2018 rok.
Niestety chyba nie dam rady uzbierać aż tyle skorupek z samych darmowych pudełek i wpadłem na pomysł żeby w ostatni dzień eventu rozbić wszystkie moje ozdoby V tieru i za te skorupki dokupić resztę brakujących ozdób z poprzednich świąt.
Czy ktoś się orientuje czy można zrobić coś takiego i czy nie zablokuje mi się album za 2018 rok?
Dodam że gdy ściągam ozdoby i spada mi poziom świątecznej atmosfery to album się nie blokuje, ale czy po rozbiciu ich się nie zablokuje?
Czy ktoś kto ma dużo skorupek mógłby to sprawdzić i zdać mi raport?

smorker83 #2 Posted 11 January 2019 - 04:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34552 battles
  • 705
  • [FNPRO] FNPRO

View PostCheri_Cheri_Lady, on 11 January 2019 - 01:16 PM, said:

Cześć, ja z nietypowym pytaniem, jak sami wiecie za kilka dni kończy się event świąteczny a ja chciałem uzbierać całą kolekcje tradycyjne święta za 2018 rok.
Niestety chyba nie dam rady uzbierać aż tyle skorupek z samych darmowych pudełek i wpadłem na pomysł żeby w ostatni dzień eventu rozbić wszystkie moje ozdoby V tieru i za te skorupki dokupić resztę brakujących ozdób z poprzednich świąt.
Czy ktoś się orientuje czy można zrobić coś takiego i czy nie zablokuje mi się album za 2018 rok?
Dodam że gdy ściągam ozdoby i spada mi poziom świątecznej atmosfery to album się nie blokuje, ale czy po rozbiciu ich się nie zablokuje?

Nic ci się nie zablokuje. Raz przyznana nagroda nie jest cofana. Przecież jak zdejmujesz ozdoby to nie blokują ci się nagrody za X poziom?

Edited by smorker83, 11 January 2019 - 04:59 PM.

maeroxxx #3 Posted 11 January 2019 - 05:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67764 battles
  • 681
  • [MT67] MT67
album się nie blokuje ale  uzupełnienie go tylko po  osiągnięciu X poziomu ,jak zdejmiesz ozdobę to nie masz X poziomu i nie uzupełnisz albumu

maliniu #4 Posted 11 January 2019 - 08:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26641 battles
  • 510
  • [PLSK] PLSK

View PostCheri_Cheri_Lady, on 11 January 2019 - 01:16 PM, said:

Większość będzie rozbijać skorupy w ostatni dzień, żeby nie tracić bonusu :)

Cheri_Cheri_Lady #5 Posted 11 January 2019 - 08:40 PM

Private

• Player
  • 4079 battles
  • 32
  • [NCRE] NCRE

View Postmaliniu, on 11 January 2019 - 08:36 PM, said:

Większość będzie rozbijać skorupy w ostatni dzień, żeby nie tracić bonusu :)

Przecież napisałem że sam rozbije w ostatni dzień 

maliniu #6 Posted 11 January 2019 - 11:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26641 battles
  • 510
  • [PLSK] PLSK

View PostCheri_Cheri_Lady, on 11 January 2019 - 08:40 PM, said:

Przecież napisałem że sam rozbije w ostatni dzień 

Chyba logiczne, że jeżeli większość będzie rozbijać w ostatni dzień, to oznacza, że nie zablokuje albumu, bo inaczej większość nie rozbijała by w ostatni dzień?

Rododendron111 #7 Posted 12 January 2019 - 02:20 PM

Sergeant

• Player
  • 89808 battles
  • 293
  • [RODO] RODO
Zdejmujesz ozdoby dzisiaj, maksymalnie jutro i przetapiasz uzupełniając album . Chyba nikt nie ma wątpliwości że w ten iwent maksymalnie 2 na 10 bitew sie wygra. Tak więc nie ma co czekać, bo gry na jakimś tam poziomie bym sie nie spodziewał, a grind jakiegokolwiek pojazdu - wolne żarty ..... raczej odpada .

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users