Jump to content

KLAN ARIYORUM

Klan arıyorum

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Sneaky_Cucumber #1 Posted 12 January 2019 - 10:08 AM

Private

• Player
  • 9033 battles
  • 10
  • [KAZMA] KAZMA

Selamun aleykum.

43 yasında bir dinazor olarak artık sakin, her seyin kazanmak veya muhtesem oyunculuk sergilemek uzerine degil de eglenmek ve paylasıp birlikte ogrenme uzerine de kurulu oldugu saygının her seyin onunde tutuldugu aktif bir klan arıyorum.

Klan savasları takim savasları hepsine uyarım. Aktivite olsun yeter. İLla ki savas yapmak ta gerekmez random oyunda cıkıp millet birbiriyle mermi takası yaparken dur ulen sunun uzerinden zırplayayım buradan ucarken havada sıksam bunu vurduktan sonra oburunun uzerine dusme ihtimalim nedir gibi eglenme amaclı seyleri de yaparım sorun degil :)

Wn8 falan cok takılmıyorum iyi bir oyuncu oldugumu da soyleyemem lakin karadenizlilik var serde attıgımızı vuruyoruz sanıyorum bu yuzden bir vakitler bayagı iyiydi puanlarım ama son 2 aydır hic umurumda degil bakmıyorum bile surekli girdigim yabancı klanlarda egitim işlerini bana kitlediler milleti egitecegiz derken randomlarda wn8 surunuyor su an. Sonraki patchte istatistikler de yalan olacak herkesin zaten.

İstatistige bakıp ta oyuncu degerlendirecek varsa benimle normal oyunda uc bes mac yapmadan hele bos yere yazmasın bile zahmetine yazık istatistik saplantılı zatlarla vakit kaybetmeye gerek yok iki tane tier 4 tankla 3 gun takılmaya bakar sonucta. Yigidin harman oldugu tier 10 dur ozetle o tankların istatistiklerine bakmak lazım.

Sonucta bu bir oyun ve stres sahibi olmak icin degil stres atmak icin geliyoruz.

Ha tam gaz rekabet gerektiren durumlar olursa yabancı ekiplere vs karsı icimdeki dinazorun aslen bir t-rex oldugunu gorme ihtimaliniz yuksek :D

TS de de konusurum dinlerim dogal olarak lakin evde kucuk bir prensesim var o uyuduktan sonra benden 1 kelime ses duyamazsınız soylemedi demeyin.

Neyse hafiften de yaslandık yazdıkca yazasım geliyor gevezelestim galiba 50 ye yaklastıkca siz bir bakın kardesim kafanıza uyarsa gunde bir iki saat skirmish falan atalım falan veya klan savası hadi olmadı random atalım 3 kisilik platonlarda derseniz ona da varim.

Ama sırf sohbet etmek icin bile seve seve gelirim gına geldi su yabancılara Turk antipatisini kırmaya bogusmaktan adamlar ciddi kafatascı 16 senede bu kadar yapabildim e ben de bir yere kadar yani.

Kesin donus zamanı ozetle.

Hepinize saygılar sevgiler.

DerpMcKebab #2 Posted 12 January 2019 - 10:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17770 battles
  • 85
  • [MEME] MEME
Karadeniz tarafında Litvanca çok kullanıyor galiba reis:trollface: Son çıkan 430u ve 277 zamanları anlaşılan hesaba bir şeyler olmuş böyle bi... ıı yani senin wn8 i saldığın dönemlere geliyor galiba. E tabi girdiğin bütün klanlarda acemi veya er olup diğer oyunculara eğitim vermek yormuştur tabi. Bizim klan full olmasa gelirdin buraya. Bol şans:popcorn:

Edited by DerpMcKebab, 12 January 2019 - 10:56 AM.

Sneaky_Cucumber #3 Posted 12 January 2019 - 11:00 AM

Private

• Player
  • 9033 battles
  • 10
  • [KAZMA] KAZMA

View PostDerpMcKebab, on 12 January 2019 - 11:51 AM, said:

Karadeniz tarafında Litvan'ca çok kullanıyor galiba reis:trollface: Son çıkan 430u ve 277 zamanları anlaşılan hesaba bir şeyler olmuş böyle bi... ıı yani senin wn8 i saldığın dönemlere geliyor galiba. E tabi girdiğin bütün klanlarda acemi veya er olup diğer oyunculara eğitim vermek yormuştur tabi. Bizim klan full olmasa gelirdin buraya. Bol şans:popcorn:

Yok be kardesim inan sandıgın gibi degil benim eşim Litvanya kokenli kılıbıklık radarına yakalanmamak icin detay vermeyeyim daha sana simdi :D

430 u statlarında sorun da yok 277 yi de denemek icin aldım surekli randomda toplasan 20 30 mac falandır cok sevdigim bir tank degil acıkcası semi flanker oynayacaksan obj 140 var babalar gibi bc var ozetle. istatistik odaklı oynamayı bıraktıgımı soylemistim uzun zamandır hatta gelecek patch ile kalkacagı icin zaten şu yılbası kutularının derdine surekli randomda biraz surungene dondu istatistikler yalan degil dogru diyorsun.

Sagolasın bol sans icin sorun yok kardesim bana kafa dinleyebilecek yer lazım aslen klan falan da dert degil de sohbet guzel oluyor ya iki tıklarken malum.

Er olarak egitim falan degil be dostum platoon kuruyolar adam salak gibi rush flank atıyor haydi koruyayım derken 300 damage ile oyundan cıkınca kalıyorsun oyle iste.

tatil zamanı zaten biliyorsun polonyalıları anlatturma daa usagum :D

Selametle kardesim :)

Edited by Sneaky_Cucumber, 12 January 2019 - 11:09 AM.

Sneaky_Cucumber #4 Posted 12 January 2019 - 11:23 AM

Private

• Player
  • 9033 battles
  • 10
  • [KAZMA] KAZMA

Klan bulunmustur konu kilit daa

Sagolun :)

anti__x #5 Posted 12 January 2019 - 01:30 PM

Corporal

• Player
  • 32964 battles