Jump to content

Hangi tankları kasmalıyım?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Supreme_97 #1 Posted 14 January 2019 - 02:10 PM

Sergeant

• Player
  • 7559 battles
  • 250
  • [EKIP] EKIP

Şimdi çok yeni oyuncu değili ama konuyu nereye açacağımı bilemedim. Şuan tier 10 olarak IS-7, Obj 277 var. Tier 10 med olarak büyük ihtimal ilk olarak Centurion AX açacağım şuan Cent 7/1'deyim ve çok memnunum. Ayrıca:

705A(şuan IS-M'deyim) 

IS-4 kasıyorum(değmez belki ama kasacağım yavaş yavaş KV-4 ile oynamaya çalışıyorum ama serbest ile geçeceğim büyük ihtimal eziyet çünkü kendisi)

Maus kasıyorum(Şuan VK 100.01P'deyim) 

Rus medleri için(T-44 ile oynuyorum) 430U öncelik sonra 140

Asıl sorum WZ 5A, 277 ve IS-7 varken kasmaya değer mi ve şuan O-HO araştırılmış durumda ama kredi olmasına rağmen almadım çünkü Type 4-5 nerf alacakmış ve nasıl etkileneceklerini kestiremiyorum. Ayrıca O-HO'da pek sevilmiyor galiba. 

Edited by Supreme_97, 14 January 2019 - 02:22 PM.

TearOfPrince #2 Posted 14 January 2019 - 02:48 PM

Corporal

• Player
  • 15577 battles
  • 145
  • [COHM] COHM
o kastığın tankların hepsi artık çöp benim sana önerim bu tankı kas ben bu tankı 80 km sanıyordum ama bu bildiğin Speedy Gonzalesin babası tam 105 km hız yapıyor

Test serverunda şuanda öylesine direk bodozlama gidiyim dedim Type5 ne yazıkkı adam Base'den cıkarken spot oldu ( Oyunu öldüren tank koydum adını bunun )

bu tankı kas tavsiye ederim kısa zamanda normal oyuna gelir zaten 

ben dedim Base'den cıkmadan bu tank herkesi spot edecek ve kimin hangi tarafa gittiği açıkca belli olucak ve karşı takımda bu tanktan varsa daha avantajlı olacağını düşünüyorum 

Şimdi yeniden bu şekilde bodozlama oynuyarak bakalım Base'den cıkmadan kaç kişiyi spot edeceğim onun testini yapıyorum

no_name_022 #3 Posted 08 February 2019 - 08:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 195 battles
  • 72

View PostTearOfPrince, on 14 January 2019 - 02:48 PM, said:

o kastığın tankların hepsi artık çöp benim sana önerim bu tankı kas ben bu tankı 80 km sanıyordum ama bu bildiğin Speedy Gonzalesin babası tam 105 km hız yapıyor

Test serverunda şuanda öylesine direk bodozlama gidiyim dedim Type5 ne yazıkkı adam Base'den cıkarken spot oldu ( Oyunu öldüren tank koydum adını bunun )

bu tankı kas tavsiye ederim kısa zamanda normal oyuna gelir zaten 

ben dedim Base'den cıkmadan bu tank herkesi spot edecek ve kimin hangi tarafa gittiği açıkca belli olucak ve karşı takımda bu tanktan varsa daha avantajlı olacağını düşünüyorum 

Şimdi yeniden bu şekilde bodozlama oynuyarak bakalım Base'den cıkmadan kaç kişiyi spot edeceğim onun testini yapıyorum

wg seninle gurur duyuyor....:trollface::trollface:  gören de seni tekerlekli ucubeleri sevdin sanacak...benim anlayamadığım tüm ırklar bu salak aletleri istemiyorken forum da sayfalarca eleştiri varken nasıl bir düşünce yapısıdır ki inatla oyuna aldılar???sakın yanıtlama özelden yazdığın gibi olursa asklepios hazırda bekliyordur....:teethhappy::teethhappy::P

creture #4 Posted 08 February 2019 - 10:15 PM

Corporal

• Player
  • 33697 battles
  • 132

WZ 5A, 277 ve IS-7 varken kasmaya  degmez cünki mudaileri zaten.

277de med gibi oynabiliyorsun aslında.

oho işinden bence uzak dur şu eşleştirme işini cözmeden wg duman olursun.

OHO nun x tieri TAYPE5 oda olay yerinde gidene kadar mac bitiyor artiler göz actırmaz yani troll emek harcamaye degicek bi tank oldugunu düşünmüyorum..

agır düşünüyorsan maus biraz yanlış secim 9 tierinde kal bence zırhı daha iyi.

taret oynatabilicek yeni tank vardı 705A  muadili polonya agacında

-10 namlu egilimi 750 vuran topu ben onu acmadıgıma pişman oldum.

serbest deneyimimi italyana yatırdıgıma.

ıs4 içinde en iyisini yapmışın baff gelmedi zaten şu an oynanabilirligi tartışılır.

yapabilirsen superconceror da cok iyidir

Edited by creture, 09 February 2019 - 04:12 PM.

no_name_022 #5 Posted 12 February 2019 - 09:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 195 battles
  • 72
kesinlikle tekerlekli ucube..ne kadar çok olursa o kadar iyi..böylece gerçek tanklar olmaz bu gereksizler kendi aralarında oynarlar....:teethhappy:..bir süre sonra da ne oluyor diyen de olmaz oyun biter yıllar sonra kurtulmuş oluruz...KMT ye sınır getiren zihniyetsizler bunların çok çok fazla olduğunu göremeyecek kadar aptal değiller..amaç da zaten oyunun tüm formatlarını değiştirmek...biraz önce maç attım üç KMT 8 gereksiz amx ve amd..yani 11 tank tank değil..kaldı 4 tane..bir tane gariban ağır diğerleri med...şimdi buna oyun diyen wot diyen dangalak varmıdır? tamamen sinek gibi gezen ne idüğü belirsiz ki asla tank değiller bir oyun yarattınız sizleri tebrik ediyorum....

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users