Jump to content

Do žáru boje s T26E4 SuperPershing

• Please log in to reply
30 replies to this topic

Community #1 Posted 16 January 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,886
Na tohohle Amíka bacha, umí skvěle odrážet!

Úplný text položky novinek

sakamura_san #2 Posted 16 January 2019 - 06:40 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 68784 battles
  • 307
  • [9-TDR] 9-TDR

Palec hore WG marketingovemu oddeleniu. A poprosim o zaslanie aspon trosky toho matrosu co tam evidentne vo velkom beru (moje kontaktne udaje poskytnem cez PM).

Ale aspon trochu k teme. Nie je to zly tank (tam jednoznacne vyhrava amx65t), ale to co je popisane v tom clanku chce vela vela vela fantazie.

sejba #3 Posted 16 January 2019 - 06:59 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39875 battles
  • 485
  • [CRSHG] CRSHG

View Postsakamura_san, on 16 January 2019 - 06:40 AM, said:

Palec hore WG marketingovemu oddeleniu. A poprosim o zaslanie aspon trosky toho matrosu co tam evidentne vo velkom beru (moje kontaktne udaje poskytnem cez PM).

Ale aspon trochu k teme. Nie je to zly tank (tam jednoznacne vyhrava amx65t), ale to co je popisane v tom clanku chce vela vela vela fantazie.

tak nějak já chcu taky ten matroš mosí mnět silu

FiKuSkO #4 Posted 16 January 2019 - 07:10 AM

Private

• Player
  • 30713 battles
  • 38
Ten tank bol dobrý a bol lepši keď dostal BUFF (naposledy čo sa dávali) ale teraz mám taký pocit z jeho hrania, že prišiel tajný NERF keď že spodný plát mi APčkami prebijaju v pohode 7čky občas i 6tky, 8 a 9 nehovorim to ide kde trafi...  Oddingal toho niekedy viacej teraz strašne dostáva aspoň ja mam taký pocit keď s nim hram.

unhappy360 #5 Posted 16 January 2019 - 08:16 AM

Lieutenant

• Player
  • 45767 battles
  • 1,637
Ten tank nie je dobrý ani náhodou. Mám na ňom dve marky, vytiahol som ho nedávno ale bol som sklamaný. On mal dostať nejaký buff? Asi ani nie. Ten tank je proste tragický. Pravidelne stretá godzilly, teda pancier si môže skovať a nehovorím o tom, že musí súperiť s tankami ako OBJ 430, malé tvpčko či deviatkový talianský autoreloader. Od nich dostaneš šupu za 300-400 a ti im dáš, ak penetruješ tak za 180-200. 

malamata #6 Posted 16 January 2019 - 08:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31079 battles
  • 687

View PostFiKuSkO, on 16 January 2019 - 07:10 AM, said:

Ten tank bol dobrý a bol lepši keď dostal BUFF (naposledy čo sa dávali) ale teraz mám taký pocit z jeho hrania, že prišiel tajný NERF keď že spodný plát mi APčkami prebijaju v pohode 7čky občas i 6tky, 8 a 9 nehovorim to ide kde trafi...  Oddingal toho niekedy viacej teraz strašne dostáva aspoň ja mam taký pocit keď s nim hram.

A bolo by k dispozicii nejake videjko ako ta do spodneho platu prebijaju 6tky? 

guthas #7 Posted 16 January 2019 - 09:11 AM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39219 battles
  • 3,231
  • [BIA] BIA

View PostFiKuSkO, on 16 January 2019 - 06:10 AM, said:

On SP dostal několik buffů. Tajný nerf nepřišel. Nerf armoru přišel několik let zpátky, kdy jej tak nerfli, že za SP vraceli goldy, protože se z něj stal tank, který si hráči nekupovali. 

Pochybuji, že tě tier 6 tanky s AP dokáži prostřelit vanu. Možná tak nějaké tédo co má 200+ penetraci. 

Mnoho hráčů dělá kolosální blbost, když hraje SP = úhluje se. Jakmile se trochu SP naúhluje, tak jde krásně prostřelit i AP municí od tieru 6 do boku. Nebylo to spíše ono kam tě šestky prostřelovali, než do vany?    

On umí dingat stále a docela dobře. 

View Postunhappy360, on 16 January 2019 - 07:16 AM, said:

Ten tank nie je dobrý ani náhodou. Mám na ňom dve marky, vytiahol som ho nedávno ale bol som sklamaný. On mal dostať nejaký buff? Asi ani nie. Ten tank je proste tragický. Pravidelne stretá godzilly, teda pancier si môže skovať a nehovorím o tom, že musí súperiť s tankami ako OBJ 430, malé tvpčko či deviatkový talianský autoreloader. Od nich dostaneš šupu za 300-400 a ti im dáš, ak penetruješ tak za 180-200. 

Zase tak SP špatný není. Má omezený MM což je naprosto luxus. Je pomalejší, ale čelně umí něco dingout.

Jako sorry, ale psát že musíš bojovat proti tier IX medkům s tankem co má penetraci na APCR cca 260+- je docela blbost. 

Co mají říkat ostatní medka? Třeba Mutz, nebo Panther 88? I dokonce můžou potkat britské vypínáky, desítkové medka, nebo téda tvářicí se jako medko alá sovět army!! 

Nechci zde vyvolávat nějaký flame to v žádném případě, ale nadávat na SP jakožto špatný tank není správné. SP je dobrý.

elantra2001 #8 Posted 16 January 2019 - 09:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 56499 battles
  • 516
  • [WRT] WRT

View PostFiKuSkO, on 16 January 2019 - 06:10 AM, said:

Tank býval kdysi dobrý (nyní je to takový nemastný neslaný;), ještě tak rok před tím maratonem, kdy se dal vyjezdit. Oddingal nesmysli i na vanu. Nyní tu vanu prostřelí kde co a celkově je jeho armor pro srandu (v žádném případě neůhlujte, jinak vás rozebere cokoliv...není zdaleka co býval. Zlepšení děla to nezachránilo. Kdyby dostal lepší mobylitu OK..ale takhle? Nevyplatí se a to ani to že má omezený MM. Ten pancíř je tam nyní spíše na obtíž vzhledem k rychlosti. Je daleko lepší a zábavnější tank Patton KR, případně Pilot (toho mám a vím o čem mluvím, i když potkávají desítky).

Edited by elantra2001, 16 January 2019 - 09:22 AM.

unhappy360 #9 Posted 16 January 2019 - 09:42 AM

Lieutenant

• Player
  • 45767 battles
  • 1,637

View Postguthas, on 16 January 2019 - 08:11 AM, said:

Zase tak SP špatný není. Má omezený MM což je naprosto luxus. Je pomalejší, ale čelně umí něco dingout.

Jako sorry, ale psát že musíš bojovat proti tier IX medkům s tankem co má penetraci na APCR cca 260+- je docela blbost. 

Co mají říkat ostatní medka? Třeba Mutz, nebo Panther 88? I dokonce můžou potkat britské vypínáky, desítkové medka, nebo téda tvářicí se jako medko alá sovět army!! 

Nechci zde vyvolávat nějaký flame to v žádném případě, ale nadávat na SP jakožto špatný tank není správné. SP je dobrý.

Poviem ti to takto Guthasi, ja som SP hral dosť dávno pred buffmi, pred tým ako mu buffli pene na AP, hral som ho aj bez APCR. A dal som na ňom dve marky. Potom som ho dlhšie (možno aj 4  patche) nehral, bo bolo treba grindiť na vrcholku stromu a tak. Zobral som ho medzi sviatkami do ruky, akože po pár buffoch, čo dostal, že kukneme či dáme tretiu marku?  a bolo to žalostné. Nič to delo netrafilo, všetkých 8 či koľko hier som bol proti IXkám, 430 II heatom bezproblémov do spodnej časti vane (nemal by byť heat negovaný predstaveným pancierom? v skutočnosti asi áno, ale v tejto hre to tak nie je). Ďalšiu hru som si povedal, šak poďme nie na flank s medkami ale s Hevynami kuknúť cez kopečky. Tam my to vysvetlil klasický O-NI alebo O-HO, že ja mu vežu zázračne nabouncujem s APCR (hoci som sa snažil mieriť správne na kolmú časť veže) ale jemu stačí kliknúť na mňa a hečkom mi zoberie 3 kilečká HP komandéra a strelca. Tri výmeny a bol som spokojný. A to išlo tak podobne celých 8 či koľko hier, stále IX, ani raz VI, priemerný nástrel asi 1000 - 1200. Tak som buchol do stola, skoro som hodil o stenu nove slúchadlá a povdal som si, že tak ne, marky nebudú šak načo sa ja budem ebkať. Pekné buffy mu dali. Samozrejme na mňa ešte kliklo pár skillerov, tak som sa stunoval aj pol roka počas tých 8 hier. 

Čo sa týka Mutza, tek ten TENK ani nespomýnaj, mám oba, na oboch 2 marky a winrate okolo 45%. Tento tank má aspoň akože mobilitu, tak sa s ním ešte ako tak dá, ale P8,8čka, kde mám 90,90% na markách je od 3-5-7 nehrateľný, jednak nemá dobré delo, ani full APCR nenastrieľa nič a s istotou je to pre mňa najhorší prémiák. Takže v tej P8,8 máš pravdu.

Čo sa týka pebitia aj tierom VI. Pred bufom mal SP veľa weakspotov, jedným z nich bola spodná časť vane z pohľadu útočníka pravá strana, miestami tam a určitým uhlom mal pancier "len" 170mm. Najme v polohe keď prechádzal nerovnosť a tank nadvihoval podvozok smerom hore.  Teraz to posilnili (?) keď pozerám na tanks gege. Jediné čo je prestreliteľné, je časť plátu guľometu asisten drivera, tam to má pod určitým uhlom len 150mm. Takže po buffe ho môžu niektoré VItky streliť.  

guthas #10 Posted 16 January 2019 - 10:01 AM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39219 battles
  • 3,231
  • [BIA] BIA

No vidíš, já měl SP v podobě prvního vydání do hry, potom jsem vrátil zpátky za goldy a pořídil si tenkrát novinku v podobě Su-122-44.

Předtím měl dělený armor, takže zepředu byl skoro neprostřelitelný, kromě těch dvou trubek na věži. 

Dělený armor mu sebrali, protože byl moc OP a dali mu ten co má. Vizuálně vypadá jako dělený, ale nenech se mýlit. Navíc když si uvědomíš, že HEAT na wotku je bugnutý a prochází tam kde by neměl, tak vualá ... Máme zde situace nad kterou nejeden kroutí hlavou. 

O-ni, Oho, Type 4 se dá prostřelit čelně i s nižší penetrací než 258. Třeba s type-59 jsem takto dokázal ohlodat celkem solidně Type-4. 

Ono je blbost jim střílet čelně do věže s touhle penetrací, musíš střílet na průzory řidiče a střelce. Pokud hraješ přestřel přes věž s godzillama, tak se nediv že dostaneš za uši, tam dostane cokoliv, protože japonské heavyny jsou idiotfriendly tanky. 

K tomu MM. Když si vytáhnu hellcata na misi, abych si nastřílel 5x své hp na tédu, tak dostanu jako top tier defendra a v defendrovi totální rajče co umře / jako top tier / s 0 dmg na kontě ?!

Raději bych měl někoho normálního v SP na topu, ale bohužel tohle není vada SP, ale MM. 

S mutzem se mi hrávalo dobře, ale bohužel ztrácí. I když je to pořád dobrý tank.

Na hitlerpantherovi jsem udělal 3* ještě před buffem co dostal / depresi kanonu, vyšší výkon atd / a od té dobry jej nehrál. 

Každopádně pointa s kterou jsem vzpomínal tyto Německé tanky byla, že existují tanky, kterým by slušel omezený MM, ale nemají ho. Proto má SP obrovskou výhodu oproti nim. 

Lepší potkat 5*9 než 3*10 a 5*9 ne? 

Edited by guthas, 16 January 2019 - 10:07 AM.

ToledaFire #11 Posted 16 January 2019 - 10:10 AM

Corporal

• Player
  • 32513 battles
  • 174
  • [SMBCZ] SMBCZ

Je to jediný nový tank co jsem pořizoval během vánoční akce, který jsem si už projel, a za mě celková spokojenost...:)

Teď jsem si s ním dal face-to-face jejich topovýho obj. 257, což bych si s jiným medkem asi ani nelajsknul...:) Na 8 průstřelů, 3k zastaveno pancířem... Ale je fakt, že to byl rajčák jako já...:)

Edited by ToledaFire, 16 January 2019 - 11:29 AM.

unhappy360 #12 Posted 16 January 2019 - 10:38 AM

Lieutenant

• Player
  • 45767 battles
  • 1,637

View Postguthas, on 16 January 2019 - 09:01 AM, said:

No vidíš, já měl SP v podobě prvního vydání do hry, potom jsem vrátil zpátky za goldy a pořídil si tenkrát novinku v podobě Su-122-44.

Předtím měl dělený armor, takže zepředu byl skoro neprostřelitelný, kromě těch dvou trubek na věži. 

Dělený armor mu sebrali, protože byl moc OP a dali mu ten co má. Vizuálně vypadá jako dělený, ale nenech se mýlit. Navíc když si uvědomíš, že HEAT na wotku je bugnutý a prochází tam kde by neměl, tak vualá ... Máme zde situace nad kterou nejeden kroutí hlavou. 

O-ni, Oho, Type 4 se dá prostřelit čelně i s nižší penetrací než 258. Třeba s type-59 jsem takto dokázal ohlodat celkem solidně Type-4. 

Ono je blbost jim střílet čelně do věže s touhle penetrací, musíš střílet na průzory řidiče a střelce. Pokud hraješ přestřel přes věž s godzillama, tak se nediv že dostaneš za uši, tam dostane cokoliv, protože japonské heavyny jsou idiotfriendly tanky. 

K tomu MM. Když si vytáhnu hellcata na misi, abych si nastřílel 5x své hp na tédu, tak dostanu jako top tier defendra a v defendrovi totální rajče co umře / jako top tier / s 0 dmg na kontě ?!

Raději bych měl někoho normálního v SP na topu, ale bohužel tohle není vada SP, ale MM. 

S mutzem se mi hrávalo dobře, ale bohužel ztrácí. I když je to pořád dobrý tank.

Na hitlerpantherovi jsem udělal 3* ještě před buffem co dostal / depresi kanonu, vyšší výkon atd / a od té dobry jej nehrál. 

Každopádně pointa s kterou jsem vzpomínal tyto Německé tanky byla, že existují tanky, kterým by slušel omezený MM, ale nemají ho. Proto má SP obrovskou výhodu oproti nim. 

Lepší potkat 5*9 než 3*10 a 5*9 ne? 

to by som ten priezor najprv musel vidieť, samozrejme sa godzila zjavila tam kde by som ju nečakal a v tom prípade bola jediná voľba kde sa dá penetrovať len časť veže kde je delo. Samozrejme by sa musel SP najprv trafiť tam kde som mieril. A určite je lepšie stretnúť 5*9 ale nie v SP, SP má byť jedinečný v tom, že mal preferenčný MM, ktorý sa po zavedení 3-5-7 stal jeho nevýhodou. Pamätám bitky pred 3-5-7 kde som stretol dve medká úrovne VII a VI a darilo sa mi odrážať ich strely tak, že medzi ich výstrelmi som sa k nim natočil čelne. Raz na jedného a raz na druhého. Oboch som ustrielaľ, a oni mi nič extra nespravili. Dnes stretnúť s SP 6tky je zázrak. A je rozdiel keď medzi 5*9tkami máš TVPko, Standard B a malého baťáka, ktori si na teba najedú a skončil si. Nič ti nepomôže, alebo keď ta ručku u HEčkuje obtacuvavájpcť ťa. Samozrejme hovorím o prípadoch ktoré sa mne stali. Nemám čas ani duševnú silu jazdiť 20 hier s SP, aby som mal jednu dve podarené hry, kde náš tým neskape po 3 minúte, kde náš tým nekilne všetko ostatné po 3 minúte, kdežto ja sa plazím ešte len z báze, kde na mna 3x za 400 neklikne skiller, kým prídem na pozíciu, kým ma neuhečkujú godzily a pod. Potom ma zradí, delo, lebo si povie, ty poznáš weakspoty? ano, tak neboj unhappy pošleme to niekam do zeme, alebo na okraj kruhu. Alebo si si nabil skill a chalan je na one shot, čo takto ty vytočiľ low penne / dmg roll? a podbne. Na to fakt nemám. Ak by bolo MM ako pred 3-5-7 by som s tebou stále súhlasil že SP je super tank (a vtedy som si to aj myslel), dnes v mojom subjektívnom vnímaní je SP slabší tank. Nie je najslabší, tam je P8,8 ale patrí medzi slabé tanky, sú tu aj lepšie a zábavnejšie, napr. T-44-100, typan59 (hoci sa mi v ňom nedarí;), dokoca i modelka či jednoranová Lorrka. 

__FEDOX__alien_ship #13 Posted 16 January 2019 - 10:54 AM

Lance-corporal

• Player
  • 48610 battles
  • 61
  • [CPJ] CPJ
Ako asi po "5-8" mesiacoch som si dnes s ním zahral ano cinká pekne -občas. Ale inák by som ho nedoporúčal-není s ním veľa zábavy ak by strielal o čosi rýchlejšie tak by som to skusol cca o 2sec. Moj kamarád nedal na radu a ako prvé premiove vozidlo si kúpil SP a už to nehrá SP ho neoslovil. 

sejba #14 Posted 16 January 2019 - 12:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39875 battles
  • 485
  • [CRSHG] CRSHG
NO panter 8,8 ani nevzpomínat to je traged vč patton 59 tak to je SP super tank a s mutzem se dá zahrát stále  docela dobře samo ze žrádlem

Aadvark3r #15 Posted 16 January 2019 - 01:37 PM

Private

• Player
  • 11259 battles
  • 22
  • [6CTTB] 6CTTB
Můj první premiový stroj. Vadí mi jen to,že je POMALÝ. Jinak mám ho rád :) A jezdím s ním pravidelně :) čumáček můj :playing:   :trollface: :P 

Bynk_hero #16 Posted 16 January 2019 - 02:45 PM

Lieutenant

• Player
  • 26294 battles
  • 1,918
  • [VACZ] VACZ
Tak ono to fakt vypadá že tohto roku už vela neminiem, mám skoro všetko čo som chcel aj tohto SP ale hned ste mali povedať že s anemám točiť k nepriatelovi slabým bokom, to by som si ušetril nervov. :-) 

Dzusto #17 Posted 16 January 2019 - 03:03 PM

Private

• Player
  • 31761 battles
  • 29
  • [19RCS] 19RCS
Najhorši premiový tank na 8-mom tiery a asi aj na 7-mom. Na bojisku je iba dopočtu, aby bolo 15 tankov v tíme. Ked chcete aby tento tank ludia kupovali a hlavne s nim aj po 5 bitkách ešte hrali treba mu spravit špecial MM iba 8,7,6.

imhoFUBAR #18 Posted 16 January 2019 - 03:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41713 battles
  • 54

View Postmalamata, on 16 January 2019 - 07:39 AM, said:

A bolo by k dispozicii nejake videjko ako ta do spodneho platu prebijaju 6tky? 

Tak Hellcat s goldom by mohol

EAsy258 #19 Posted 16 January 2019 - 03:54 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 24757 battles
  • 263
  • [NAB0J] NAB0J
WG je vtipne...

Edited by EAsy258, 16 January 2019 - 03:54 PM.

SRudolf #20 Posted 16 January 2019 - 04:53 PM

Lieutenant

• Player
  • 39214 battles
  • 1,695

View Postsakamura_san, on 16 January 2019 - 05:40 AM, said:

View Postsejba, on 16 January 2019 - 05:59 AM, said:

tak nějak já chcu taky ten matroš mosí mnět silu

sušené banánové šupky, pomleté a zmiešané s tabakom 50/50

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users