Jump to content

kamuflaj

• Please log in to reply
No replies to this topic

wrongpassoword #1 Posted 20 January 2019 - 04:41 PM

Corporal

• Player
  • 11093 battles
  • 104
  • [GKTR] GKTR

öncelikle umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

bu hazır stil kamuflajları hala kendimiz düzenleyemiyoruz değil mi? hani şu 75.000 krediye alınan. yani oyun haddi olmadan bizim için, hangi ülke için neyi beğendiyse onu almak zorundayız sanırım hala? özel stillerden kendi istediğimizi seçmek içinde altın harcamak zorundayız sanırım hala? uzun aralar vererek oynadığım için, bu olay değişti mi merak ediyorum. biraz kurcaladım ama o kısımlar çok karışmış, sormakta fayda vardır, belki dedim değişmiştir ben bulamıyorumdur.

bu olay ilk çıktığı zamanda, geliştireceğiz, düzenleyeceğiz falan deniliyordu. bu oyuncunun elinden insiyatif alma, kapitalizm saçmalığı devam ediyor mu? kamuflajımıza dokunmasalardı bari. bi kupolamazın arkası kaldı dokunmadıkları. bu olay yüzünden her tankla kör topal yarım kamuflaj ile geziyorum resmen. oyunu birazda görüntüsü için oynardım, hatta gittiğim tank ağaçları bile görünümlerini beğendiğim tanklardan oldu genelde. hoş gerçi  yarım yamalak yamalı tank gibi gezmenin ayrı bir farklı havası da yok değil.:trollface: 

ama insan sıkılıyor. ben 1 ayda sıkılıyorum şahsen. bir ay içinde, bir kamuflaj için altın basasım da gelmiyor açıkçası. 1 sene aynı kamuflaj ile gezebilenlerden değilim maalesef. tanklarda bile daha bi ağacı tamamlamadan sıkılıp daldan dala atlarım. yani aslında merak ettiğim, bilginiz varsa eğer, önümüzdeki güncellemelerde bu olaya dair bir değişiklik gelecek mi acaba? çünkü bu durumdan memnun olan çok oyuncu olduğunu sanmıyorum ben. 

3 parçalı kamuflaj, tarihsel öğeler olayı falan güzel bir yenilik ama, seçim şansımızı paraya(altın) dökmeleri hoş olmamış. hani eskisi gibi süresini sonsuz yapmak isteyen yine basar alır altını da, en basit kamuflajlarda bile seçim hakkını altına bağlamak kötü olmuş. hani yeni bir takım kamuflajlar yapıp altınlı olsa, eskiden beri var olanlar seçim hakkı ile birlikte yine kredili olsa güzel olurdu. ki amblemlere ve yazılara hiç girmiyorum bile zaten.. yani eski sistemin üzerine ekleme yapmak varken, o sistemi tamamen kaldırıp bu yola girilmesi.. baya da sövdüm ama bu olay düzeldiyse ve yanlış anlamış olduğum noktalar varsa eğer editlerim yine.

Edited by wrongpassoword, 20 January 2019 - 04:47 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users