Jump to content

lowe, masina na prachy?

• Please log in to reply
197 replies to this topic

_HoFi_ #21 Posted 06 March 2012 - 12:23 PM

Private

• Player
  • 14714 battles
  • 42

View PostMornix, on 05 March 2012 - 08:07 AM, said:

Co si mám představit pod "na něj funguje i autoaiming palba"?

To znamená že když zaměříš Loewa a stiskneš PTM tak ti tvůj tank bude automaticky mířit na střed tanku. Většina tanků takto "dingá" a proto je lepší zaměřovat ručně, ale u Loewa máš vysokou šanci že ho penetruješ i když máš zaměřeno přes autoaiming..

Crabtr33 #22 Posted 26 March 2012 - 08:50 PM

Major General

• Player
  • 20479 battles
  • 5,835
  • [MEOOW] MEOOW
obavam se, ze s lepsim pancirem a delem by z nej byl OP tank. Navic, vez Lowe umi pekne dingat, takze chce se to stavet do pozic ala US HT, delo ma predevsim vybornou penetraci, takze prostreli i to co KT, nebo IS-3 nedokaze. DMG s KT ma shodny, DMG oproti IS-3 ma nizsi, ale zase lepsi ROF, takze delo je podle mne OK. Ano, pancir bych asi taky uvital lepsi, ale rozhodne neni ani takto spatny. Jen se vice projevi zkusenost majitele Lowe. Novacek s Lowe umre rychlo, ale to neni tankem, ale rukama ;).

Ostravak_CZ #23 Posted 27 March 2012 - 09:28 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Těch 800 koní s téměř 100 tunama prostě moc nezahýbá. Lowe prostě musí mít nějakou výraznější slabinu.

deglaser #24 Posted 27 March 2012 - 02:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15948 battles
  • 406

View PostOstravak_CZ, on 27 March 2012 - 09:28 AM, said:

Těch 800 koní s téměř 100 tunama prostě moc nezahýbá. Lowe prostě musí mít nějakou výraznější slabinu.

Bohužel těch slabin má až moc co obdržená rána to 2 až 3 moduly v čoudu každou chvíli hoří i s proti střepinovkou a další neduhy.  :Smile-playing: Do kopce ho přeběhne i hlemížď.  :lol:

Ostravak_CZ #25 Posted 27 March 2012 - 03:05 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261

View Postdeglaser, on 27 March 2012 - 02:12 PM, said:

Bohužel těch slabin má až moc co obdržená rána to 2 až 3 moduly v čoudu každou chvíli hoří i s proti střepinovkou a další neduhy.  :Smile-playing: Do kopce ho přeběhne i hlemížď.  :lol:
Tak o tom hoření to není. Teda spíše mi motor zničí než zapálí. Pokud se umíš šíkovně natočit tak jen tak nepenetrují. No a co ten kanón? Ten má taky nějakou slabinu nebo je celý na nic? Lowe je můj "milášek" a proto zde reaguji.  :rolleyes: btw píše se hlemÝžď :Smile_honoring:

ogloj #26 Posted 27 March 2012 - 03:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7150 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
Přední pancíř loweho dokáže odrážet celkem učinně střely kolem 175mm penetrace.

Deathman_Kenshi #27 Posted 27 March 2012 - 03:41 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 24246 battles
  • 636
  • [LEMON] LEMON
Jsou Lowe a Lowe

Jedna moznost je ze je to jenom dalsi potrava pro vase kanony [rating cca !300! - 900] protoze si ho koupil nejakej neschopak
Druha moznost je ze si ho nekdo koupil protoze nemuze [nema cas, nervy] vydrzovat T8+ tanky [rating cca 900+] a pokud neni v rank 12 - 13 random battle tak naozaj zavazi

Na T34 se asi neoplati cekat zhorsily rezistance rating u pasu takze pokud neni na betonu je to ten samej hlemyzd jako lowe, mensi ROF, pomalsi otaceni veze, podvozku, mene HP, horsi match making ... asi netreba pokracovat.

deglaser #28 Posted 27 March 2012 - 07:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15948 battles
  • 406

View PostOstravak_CZ, on 27 March 2012 - 03:05 PM, said:

Tak o tom hoření to není. Teda spíše mi motor zničí než zapálí. Pokud se umíš šíkovně natočit tak jen tak nepenetrují. No a co ten kanón? Ten má taky nějakou slabinu nebo je celý na nic? Lowe je můj "milášek" a proto zde reaguji.  :rolleyes: btw píše se hlemÝžď :Smile_honoring:

No já netvrdím že je špatnéj je to taky můj oblíbeny tančík s kterým rád jezdím. Tak nemusíš na mě hned prskat škoda jen že do kopce nejede o něco rychleji.    :D  A kanon super.  :P

KoniasCZ #29 Posted 30 March 2012 - 10:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8024 battles
  • 69
  • [EGSB] EGSB
Loweho nemám, mám KV 5ku. Zkoušel jsem ho v testu 7.2 patche a líbil se mi. Chtěl jsem jen reagovat na ten nápad s omezením nakupování premium tanků.
To je podle mě nesmysl. Uvědomte si, ze tahle bezva hra je pokud chcete zadarmo. Každý kdo si koupí premium tank, tak vlastně platí její další vývoj.
Tvůrci hry nežijí z reklam apod. Musejí vydělávat.

Ostravak_CZ #30 Posted 30 March 2012 - 10:22 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261

View PostKoniasCZ, on 30 March 2012 - 10:03 AM, said:

Loweho nemám, mám KV 5ku. Zkoušel jsem ho v testu 7.2 patche a líbil se mi. Chtěl jsem jen reagovat na ten nápad s omezením nakupování premium tanků.
To je podle mě nesmysl. Uvědomte si, ze tahle bezva hra je pokud chcete zadarmo. Každý kdo si koupí premium tank, tak vlastně platí její další vývoj.
Tvůrci hry nežijí z reklam apod. Musejí vydělávat.
Taky si to myslím, ale mohli by třeba udělat určité období, kdy by byly jisté premium tanky k mání a po jeho skončení by nastala odmlka a nebo by se dal do obchodu jiný premiák podobného typu. Sice něco podobnéhu udělali s Typem, ale to asi kvůli jeho počtu majitelů.

DEVASTATOR1982 #31 Posted 13 August 2012 - 10:23 AM

Corporal

• Player
  • 39270 battles
  • 135
  • [-BTW-] -BTW-
Helmute, nabij AP! Rozkaz veliteli! Zásah! Z nepřátelské IS-4 odlítlo 300HP... Pal! Další zásah veliteli! Dalších 300 HP z rusáka pryč. Ještě sedm takových zásahů a IS-4 bude naše, pomyslel si velitel Rolf Trefstain. Veliteli, ona se hýbe!!!
Nepřátelský tank natočil věž proti Löwe. Natoč tank Hansi! Löwe se s obratností vozíčkáře pomalu pootočilo, aby čelní pancíř nebyl k nepříteli kolmo. V tom IS-4 vystřelila... Radista Enrich Blaupunkt byl mrtvý okamžitě.
Löwe přišlo o polovinu HP a motor byl v plamenech. Ammo rack byl poškozen, takže odvetná palba nepřicházela v úvahu. Velitel nařídil opravit motor a vycouvat z boje. Löwe se pomalu sunulo vzad. Další rána. Motor vyřazen z boje, veliteli!
Tentokrát hlášení o motoru musel podat nabíječ Helmut Podhavatz, protože řidič Hans Durcharschloch byl kaput. Löwe zůstalo stát uprostřed nepřátelské palby bez hnutí. Jeho existenci ukončila až hrdinná palba odvážného nepřátelského dělostřelectva, střílejícího z keřů umístěných kdesi hluboko v nepřátelském týlu daleko za frontou. Dělostřelectvo ve světě WOT totiž disponuje technologií střelby se schopností zasáhnout cíl s přesností na 1m...

Jak jen to ti Rusáci dělali, že jim stotunová KV-5 jezdí 40km/h a Slöwe se jenom plouží? A proč udělali Němci pancíř jenom ze dřeva? Aby nedingal? Mám otázku: co váží na Löwe sto tun? Pancíř to rozhodně nebude.
Každopádně je to vynikající tank, ale rozhodně to není univerzální tank. Jeho použití je dost jednostranné a záleží na hráči, jak s ním hraje.
Hodně často vidím zničené Löwe, které se hnaly do útoku, ale hrůzu mám, když už ke konci bitvy přijíždím k nepřátelské vlajce, jsem už notně poškozenej a vím, že někde u jejich vlajky operuje ještě jeden zatracenej Löwe.
Přesně tohle je jeho úkol - kontrola území. Super dohled, super dělo.
+ kanón (je to super sniper do druhé řady útoku)
+/- boj na blízko 1:1
- pohyblivost (jeho největším nepřítelem je útok ze strany)

mrazkov #32 Posted 13 August 2012 - 11:38 AM

Warrant Officer

• Player
  • 46102 battles
  • 544
  • [EHW] EHW

View PostC0R0NER, on 13 August 2012 - 10:23 AM, said:

Jak jen to ti Rusáci dělali, že jim stotunová KV-5 jezdí 40km/h a Slöwe se jenom plouží?
asi jinej gang. kazdopadne KV-5 jede tech 40 jen z kopce, takze to taky zadny rychlik neni, to se neboj.

Tyrranar #33 Posted 14 August 2012 - 02:23 PM

Private

• Player
  • 12656 battles
  • 2
  • [12TD] 12TD
Zdarec, nevim jak se k tomuto topicu postavit, protoze sam jsem si Loweho koupil kdyz jsem v pocatecnim nadseni ze hry (hraju od cervence 2011) chtel mit tank, se kterym nebudu mit az do Tier 9 problem rychle vydelat na progress k vyssim tierum (nutno poznamenat, ze tento ucel splnil dokonale). Zaroven musim souhlasit s tim (vlastni zkusenost), ze az v posledni dobe (cca poslednich 1k bitev) si troufam tvrdit, ze zacinam tusit, jak hrat nemecky HT potazmo primo Loweho samotneho, takze koupenim tohoto tanku po 500 bitvach vede jistojiste k bidnym statistikam. Po 450 bitvach jsem ale presvedceny, ze Lowe je vybornej tank. Delo patri k tomu nejlepsimu, co Nemeckej strom momentalne nabizi. Navic i pro mene zkusene hrace je to dobra volba, protoze zminovana "nemohoucnost" tanku muze paradoxne vest k tomu, ze zbytecne nerushujete, coz je smrt pro vetsinu nemeckych HT. Pokud se vam dari zustat nazivu do pozdnich chvil bitvy (nejlepe prezit - nizsi opravy) a sem tam rozdat trefu, je to masina na penize. Za bitvu neni problem se zdrzenlivou taktikou rozdat 10+ hitu, a vzhledem ke zvyseni income v patchi 7.5, to znamena slusny pravidelny vydelek.

Co se tyce papiroveho armoru, to je sice pravda, i to, ze moduly odchazeji jako na bezicim pasu, ale tohle casto prameni z chybne taktiky. Loweho neni rozumne pouzivat na close combat. Je to sniper nebo tank na "hit and hide". Navic je mozne vyuzivat "obrovsky" gun mantlet a dobre zaoblenou vez (zepredu). Pokud jsem v hull-down pozici, vydrzi zepredu vez opravdu hodne...

millisek #34 Posted 14 August 2012 - 07:51 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16948 battles
  • 229
  • [CZP] CZP

View PostC0R0NER, on 13 August 2012 - 10:23 AM, said:

A proč udělali Němci pancíř jenom ze dřeva? Aby nedingal?

němci už mají v této hře dřevěný pancíř ????
okamžitě žádám NERF všech německých tanků..... rusové mužou ztratit kontrolu a němci budou OP !!!! :Smile_ohmy:

Arcaptain #35 Posted 16 August 2012 - 11:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15043 battles
  • 537
  • [PRASE] PRASE
Lowe mi stačil na těch testech, které proběhly. Ze všech premiových tanků nehorší nebyl, stále se mi ještě méně pozdávala T34, přece jen je ještě méně mobilní a sice super nakládací lauf, ale jinak nic. Lowe je sniper, jak laufem, tam armorem. Sice občas něco pěkně dingne a tu a tam s E-75 mi dělá problémy, když se sejdou dva. Je to trochu menší KT, má něco do sebe, ale ve městě je ztracený. Když pak člověk zkoušell KV-5 a viděl, že je za rohem osamocený Lowe, mohl mu jet dát pořádný hug a vědět, že ho nandá, pokud nebude pálit jak předškolní dítě. Lowe je slušný tank, ale za ta prachy...

Ostravak_CZ #36 Posted 27 August 2012 - 09:42 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Tak za víkend jsem si opravdu dost odjezdil s lvíčkem a chci se zeptat jeho majitelů, jestli taky poslední dobou chytají téměř každou bitvu zničení motoru? Žádný oheň, prostě se sníží jeho výkon a v horším případě při více průstřelích se na cca 10s úplně odstaví. Přisuzuji to spíše mé domněnce, protože jsem většinu bitev tlačil naše k útoku, takže jsem byl otloukánek. Jak to momentálně vidíte vy, kolegové?

deglaser #37 Posted 27 August 2012 - 01:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15948 battles
  • 406

View PostOstravak_CZ, on 27 August 2012 - 09:42 AM, said:

Tak za víkend jsem si opravdu dost odjezdil s lvíčkem a chci se zeptat jeho majitelů, jestli taky poslední dobou chytají téměř každou bitvu zničení motoru? Žádný oheň, prostě se sníží jeho výkon a v horším případě při více průstřelích se na cca 10s úplně odstaví. Přisuzuji to spíše mé domněnce, protože jsem většinu bitev tlačil naše k útoku, takže jsem byl otloukánek. Jak to momentálně vidíte vy, kolegové?

Když jsem psal že dost často s nim chytám tak si mi nevěřil? :Smile_sceptic:

Ostravak_CZ #38 Posted 27 August 2012 - 02:46 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Ale já nechytám. Mi jen zničí motor.

XiTiX #39 Posted 27 August 2012 - 02:53 PM

Brigadier

• Player
  • 16321 battles
  • 4,375
  • [0WNED] 0WNED
Mam s Lowe nieco odohrane a chyta dost malo. Je pravda, ze ho uz teraz prestrelia vsetci, ale nejake poziare s nim nemavam.

Ostravak_CZ #40 Posted 27 August 2012 - 03:34 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
V tom případě to bylo momentální zkreslení.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users