Jump to content

Tiger2 laneti

tiger2

• Please log in to reply
7 replies to this topic

ahm53 #1 Posted 23 January 2019 - 09:05 PM

Private

• Player
  • 8415 battles
  • 24
  • [TURKX] TURKX

Merhaba arkadaşlar,forumlarda yazılar yazan,bilgi veren diğer forum sever arkadaşlar gibi değilim fakat az da olsa sesimi duyurmak ya da içimi dökmek istedim.5K maçı olan son istatistiklerde 1000-1500 wn8'li,%49 kazanma oranı olan bana göre ortalama bir oyuncuyum ve kendimi geliştiriyorum.Oyunu 8 yıllık Casper laptop ile oynamam da(fps 25-50 arası dalgalı) performansımı etkiliyor.Her neyse muzdarip olduğum konu Tiger 2 tankımın laneti.Niye mi ? Alman ağır tankları gerçekten az tercih ediliyor bunu anladım.Ben de yıllar önce oyunu ilk yüklediğim zaman Alman tankları çok iyidir genel kanısı ile alman tankı ile başladım ve devam ettim.Yıllar boyunca az az oynadım ve son  birkaç aydır yine merak saldığım için daha önce aldığım Alman Tiger2 tankım ile tier 10 almanın vakti diyerek kasmaya devam edeyim dedim.Arkadaş bu nasıl bir lanet.5 maçın 4'ü 10.seviyeler ile oynuyorum ve seviyesine göre tarette zırh desen yok.Ön paneli ise 6.sv ağır tank deler geçer.Ben bunla baş edemiyorum arkadaş.Felaket kötü bir tank.Tiger 2 ile maç kazanmak tamamen şans işine döndü.Neredeyse %40'ın altına düşeceğim.Tiger 2 gören her düşman tankı üstüme atlıyor.Onlarda biliyor ezik olduğunu.Tamam hadi ben kötüyüm arkadaş hep mi Noob takıma düşerim.Bu nasıl iştir.Ayrıca tanka takılabilecek tüm ekstra parçaları da taktım müretebatta silah kardeşliği dahi var.Topum delmesi 225 mm ama geçen maçta scorpion g den sekti atışım.Bu tank bu kadar kötü olamaz ben bu kadar kötü olamam.Bu tank LANETLİ.....

not:tiger 1 ile 700 maç %51 kazanmam var.

not2:ben aldım sen alma,tank lanetli... 

ArchitectARC #2 Posted 24 January 2019 - 12:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13422 battles
  • 559
  • [JUN] JUN

100 maçta tanka 3 markı taktım.%62 win ratem var tigerla. Hangi 6 tier tanka 200 mm delicilik varki deliyor tigerı. Tiger ll delmek için en az 160-220 arası pen lazım. MM bu aralar boktan doğru söylüyorsun,büyük ihtimal kötü takımlardan dolayı tanka lanet okudun, bana göre tiger serisi çok iyi. E75 şahane ztn. E100 de orta.

https://imgur.com/f8zxYbp

Shock_Therapy #3 Posted 24 January 2019 - 11:52 AM

Corporal

• Player
  • 26035 battles
  • 100

T110e5 ile birlikte 3 mark taktığım iki tanktan biri. Oyundaki en güzel tank diyebilirim. At gibi.

Tier 8 için aslında fena değil. Ben zamanında oynarken defenderlar falan yoktu, sadece ıs3 vardı. IS3'leri tokatlıyordu rahatlıkla. Ama şimdi hem çok fazla zırhlı, yüksek alphalı tank geldi hem de mm değişti. O yüzden tiger2 çok zayıf kaldı. Eziliyor gerçekten.

Şöyle söyliyim; top tier çıkarsan maçı taşıyabilirsin ama onun haricinde attığın hasara bak. Ve lütfen tigerlar snipe tankıdır diyenleri dinleme öyle bir şey yok.

Ben %60wr ile oynamışım bu tankı. Ama şu anda oynayamam. Dün 70 savaşta 2400wn8 ve %47 wr ile oynamışım mesela. Çünkü etki edemedim maçlara. Her maç 15-5 gibi skorlarla bitti. MM ve oyuncu kalitesi inanılmaz kötü son zamanlarda.

ahm53 #4 Posted 24 January 2019 - 12:28 PM

Private

• Player
  • 8415 battles
  • 24
  • [TURKX] TURKX

View PostShock_Therapy, on 24 January 2019 - 11:52 AM, said:

T110e5 ile birlikte 3 mark taktığım iki tanktan biri. Oyundaki en güzel tank diyebilirim. At gibi.

Tier 8 için aslında fena değil. Ben zamanında oynarken defenderlar falan yoktu, sadece ıs3 vardı. IS3'leri tokatlıyordu rahatlıkla. Ama şimdi hem çok fazla zırhlı, yüksek alphalı tank geldi hem de mm değişti. O yüzden tiger2 çok zayıf kaldı. Eziliyor gerçekten.

Şöyle söyliyim; top tier çıkarsan maçı taşıyabilirsin ama onun haricinde attığın hasara bak. Ve lütfen tigerlar snipe tankıdır diyenleri dinleme öyle bir şey yok.

Ben %60wr ile oynamışım bu tankı. Ama şu anda oynayamam. Dün 70 savaşta 2400wn8 ve %47 wr ile oynamışım mesela. Çünkü etki edemedim maçlara. Her maç 15-5 gibi skorlarla bitti. MM ve oyuncu kalitesi inanılmaz kötü son zamanlarda.

İşte benimde sıkıntım maç eşleşmeleri.Dün akşam tam 6 maç yaptım 4'ü 10.seviye 2'si 9.seviye maçlardı ve ben bu seviyelerde ''etki'' üretmem çok zor.Maçın kaderini değiştiremem.Şimdi diyorum bu seviyelerde orta ve hafif tanlar ile git ama onların karşısında da çok ağır kalıyor,yine tüm hedefler seni buluyor.Nasıl bir oyun ki 6 maçında 6'sı seviyemin üstü olur.Anladım,Tiger 2 ile başarı sağlayan arkadaşlar bu tankla eskiden oynayanlar...

taso12345 #5 Posted 07 February 2019 - 07:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20151 battles
  • 81
  • [KZGUN] KZGUN

mm için bizim yapabileceğimiz pek birşey yok, özellikle ağır tanklar için çile, iki lokma zırhın var, onu da kullanamıyorsun :)

tiger 2 yi bir an önce geçmeye çalış, e75 gayet iyi bir tanktır, tiger 2 den beklediğin şeyi e75 yapabiliyor. çevik, topu iyi, zırhı güzeldir. ayrıca mm konusunda 9 tierler bence en şanslı olan grup, gayet dengeli seviyelerde rakip çıkıyor.

e100 bence çok keyifli bir tank fakat genel olarak kullanması zor görülüyor, zaten buff gelecekmiş, wg inceleyeceğiz demişti.

sergeantbly #6 Posted 10 February 2019 - 03:24 PM

Private

• Player
  • 8434 battles
  • 13
  • [BZKKT] BZKKT
Beni oyundan soğutan tank ağacı.Seneler önce ilk başlarken bu ağaca gitmek gibi bir hata yaptım.Yeni tier 8 pre tanklarla beraber powercrep dedikleri oldu yeni metada yeri yok.

rageman4u #7 Posted 18 February 2019 - 04:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16795 battles
  • 525

Type5 i bile catir catir deldikleri bir dünyada tiger 2 ne yapsin?  

Hantal bir t8 tanki t10 savaslarinda pek dayanamiyor.

Verebilecegim en güzel tavisye. Grupla birlikte hareket etmen. Bazen macin ortalarina kadar on cephede fazla gözükmemek en iyisi. 

Dostum senin dediğin gibi ben de pershing i kasarken lanet etmiştim. Hep t10 atiyor, zirh yok, damage yok,.Sonra tankin savaş sonrasinda daha iş yapabileceğini farkettim..Cogu zamnda kahraman oldum. Kazanma oranimi yüzde 53 lere kadar cikardim ve su anda harika patyonu kullaniyorum. 

nefyuispat #8 Posted 23 April 2019 - 07:45 PM

Private

• Player
  • 10349 battles
  • 4
kullandım çok da tank değil maalesef. insan kullanırkn kodu mu oturtan bir tank istiyor ama maalesef tiger 2 sinek ısırığı etkisi bırakıyor düşmanda. ıs3 sri olduğu için hem vuruyor hem de kaçıyor. lakin iyi vuruyor. zırh ya da  sektirmee konusuna girmiyorum   bile. 

Also tagged with tiger2

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users