Jump to content

Frontová linie se vrací!

• Please log in to reply
72 replies to this topic

Abd_ar_Rahman #41 Posted 29 January 2019 - 12:44 PM

Sergeant

• Player
  • 12227 battles
  • 204
Jestli jsem to správně pochopil - ZÍSKÁM VE FRONTOVCE PRESTIŽ A ZA TO DOSTANU 8TIER PRÉMIOVÝ TANK??? - a když budu na prestiž hodně dobrej tak dokonce i DVA??? - a to všechno za celoroční aktivitu v této akci??? Je to tak?

bledos1 #42 Posted 29 January 2019 - 01:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 91204 battles
  • 695
  • [HUGO] HUGO

Trochu offtopic pre CC a MC:

Bol by problem zalozit vlakno k osobnym misiam, kde by sa aspon nejako kvazi strukturovane dalo diskutovat o tom ako ktoru misiu spravit, s akou technikou popripade strategiou?

Urcite su misie ktore trvaju nejaky ten piatok spravit a hraci by boli urcite radi za kazdy hint a skusenost...

zEEpY91 #43 Posted 29 January 2019 - 02:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9757 battles
  • 390
jeden tyzden v celom mesiaci? nic moc 

Greenhorn_89 #44 Posted 29 January 2019 - 09:31 PM

Private

• Player
  • 22936 battles
  • 5
  • [-FTC] -FTC
No, poslední šance pro tanky nebýt návratu FL tak jsem je už o svátcích odinstaloval, pro mně to je pořád větší nuda hrát na pabliku bitvy s výsledkem 15:0. Na druhou stranu ten týden je fakt málo, když mi vyjde noční tak ostrouhám :-(  Ale daly by se na tom vyzkoumat moduly na IS3. A druhý záchytný bod by pro mně byly ty Historické bitvy proti bootum, zkrátka něco s historickým podtextem a zároveň zábava, v lodích jedu jenom cooper. mod, kdyby se to objevilo v tancích snad by to nalákalo spět i hráče co odešli takže držím palce.

Kayi4ek #45 Posted 30 January 2019 - 01:50 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postbledos1, on 29 January 2019 - 01:33 PM, said:

Trochu offtopic pre CC a MC:

Bol by problem zalozit vlakno k osobnym misiam, kde by sa aspon nejako kvazi strukturovane dalo diskutovat o tom ako ktoru misiu spravit, s akou technikou popripade strategiou?

Urcite su misie ktore trvaju nejaky ten piatok spravit a hraci by boli urcite radi za kazdy hint a skusenost...

Ahoj,

určitě by to problém nebyl, můžeš ho ve všeobecné diskusi založit sám. Nedávno jsem našel podobné vlákno na NA serveru, takže můžete čerpat inspiraci (angličtina není potřeba). Pokud bude vlákno vypadat k světu, můžeme ho ve volné diskusi připnout nahoru.

Za mě skvělý nápad :great:

View PostAbd_ar_Rahman, on 29 January 2019 - 12:44 PM, said:

Jestli jsem to správně pochopil - ZÍSKÁM VE FRONTOVCE PRESTIŽ A ZA TO DOSTANU 8TIER PRÉMIOVÝ TANK??? - a když budu na prestiž hodně dobrej tak dokonce i DVA??? - a to všechno za celoroční aktivitu v této akci??? Je to tak?

Záleží na tom, jak moc ti to půjde. Určitě se to bude dát zvládnout i za kratší čas, než celý rok ;)

View PostzEEpY91, on 29 January 2019 - 02:20 PM, said:

jeden tyzden v celom mesiaci? nic moc 

Chtěli jsme Frontline nabídnout v menších dávkách, ale častěji. Vzhledem k množství akcí jako Hodnocené bitvy, kampaně na Globální mapě, atd. nám toto řešení přišlo jako ideální. Jaký je tvůj návrh?

View PostRagyinar, on 26 January 2019 - 05:16 PM, said:

Nejak to na teste nefunguje na 100%. Čakanie do bitky je pridlhé,dúfam že to nebude tak na live servery.

​Ahoj,

na CT byl problém s počtem hráčů, kteří chtěli Frontline testovat. Matchmaking měl problémy si s tak malým počtem hráců ve frontě poradit. Na live serveru by neměl být sebemenší problém :honoring:

View Postyoshua87, on 28 January 2019 - 02:04 PM, said:

Za mě palec nahoru, přestože sem sito moc nezahrál jelikož sem v tu dobu neměl na hran íčas, ale i těch pár her hodně bavilo :)

Osobně bych si dal zpátky tyto věci...

- Historické bitvy - dlouho se mluvilo, že už je mají hotove a bude se hrát proti bootům a podobně... hold nikde nic... to jak byly postavene, že nikdo nechtěl být potravinou pro děla...to se dá pochopit... ale chybí mi...

- Nějaká akce pro Tiery, které se běžně nehrají? 7 a 9 tier? plno historických tanků je na 7 tieru a nemáte pro ně využití ani v CW, ani v odřadech a ani v turnajích...prostě nikde...přitom zrovna 7 tier kde máte IS, Tiger, JgPanther a další je něco co by hru osvěžilo, osobně sem si hodně historických vozidel nechal tak bych to ocenil a nejen já... tak stejně tier 9... plno lidí to teď bere jen jako mezistupeň na desítky...a přitom tam je T55A, chystáte další premiak na daný tier a podobně... je fajn že němci mají T55A na 9 tieru jako topový speciální/premiový tank na grindění posádky... mrknu k rusům... 4 klasicke medka a další 2 odměnové na tieru 10... why not...do toho beztak přidáte něco dalšího...to mě jako hráči co hodně jezdí němce třeba i štve, že jsou ostatní národy na tohle zaříznuté na úkor rusů...

- Národní bitvy - přišli jen pro 10 tier a velmi rychle zamávali... přitom to bylo poměrně fajné osvěžení... plno lidí brblalo, že tam mají frantici velkou nevýhodu a němci podle všeho byly nátrod, který tam převládal, WG to stáhlo i kvůlui tomu, že tam byla nevyváženost... přitom by teď stačilo vzít a pouze doladit aktuální stav... stačilo by vzít a trochu pospojovat...

Varianta 1:

Národní uskupení A - OSA - Německo, Japonsko a Itálie

Národní uskupení B - Východní blok - Rusko a Čína

Národní uskupení C - Spojenci - USA, Britanie

Národní uskupení D - Evropský blok - Polsko, ČSR, Francie, Švedsko a Polsko

Varianta 2

Národní uskupení A - OSA - Německo, Japonsko, Itálie a ČSR

Národní uskupení B - Východní blok - Rusko, Čína a Polsko

Národní uskupení C - Spojenci - USA, Britanie, Francie, Švedsko

Více pozitiv by ziskala asi varianta A, neboť vidím Hate na poslkem foru že jsou dávání dokupy s rusy. případně čsr může být i místo A u B...; na durhou stranu za války se u nás pro němce vyrábělo dost tanků.

To jsou věci které bych taky ocenil

​Ahoj,

děkuji moc za návrhy a jsem rád, že se na Frontline těšíš!

Historické bitvy - v dohlendé době je neplánujeme, ale s příchodem lepšího AI je možné, že se podobný mód objeví
Tiery VII a IX - často jsou zmiňovány ve zpětné vazbě, ale zatím plán na jejich zařazení nemáme. Tyto úrovně mají "výhodu matchmakingu" a proto se na ně trošku zapomíná, což je škoda.
Národní bitvy - Zatím nevím o žádném plánu na navrácení podobného módu.

View PostCaptainPatyn, on 27 January 2019 - 12:29 PM, said:

Ja jen doufam ze ta optimalizace vykonu bude tak dobra ze si to take zahraju...S randomem nemam problemy ale tohle mi padalo strasne az to bylo nehratelne.

​Hodně lidí, co se dostalo do Frontline na CT si pochvalovalo daleko lepší optimalizaci.

zEEpY91 #46 Posted 30 January 2019 - 05:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9757 battles
  • 390

View PostKayi4ek, on 30 January 2019 - 01:50 PM, said: Chtěli jsme Frontline nabídnout v menších dávkách, ale častěji. Vzhledem k množství akcí jako Hodnocené bitvy, kampaně na Globální mapě, atd. nám toto řešení přišlo jako ideální. Jaký je tvůj návrh?

ten mod je taky narocny ze je problem keby tam ostane natrvalo ako napr random bitvy? :) co taki co nehraju hodnotene a globalne mapy?

Leeroy_YOLO #47 Posted 30 January 2019 - 05:59 PM

Major

• Player
  • 6470 battles
  • 2,972

View PostKayi4ek, on 30 January 2019 - 02:50 PM, said:

Ahoj,

určitě by to problém nebyl, můžeš ho ve všeobecné diskusi založit sám. Nedávno jsem našel podobné vlákno na NA serveru, takže můžete čerpat inspiraci (angličtina není potřeba). Pokud bude vlákno vypadat k světu, můžeme ho ve volné diskusi připnout nahoru.
Za mě skvělý nápad :great:

Chtěli jsme Frontline nabídnout v menších dávkách, ale častěji. Vzhledem k množství akcí jako Hodnocené bitvy, kampaně na Globální mapě, atd. nám toto řešení přišlo jako ideální. Jaký je tvůj návrh?

Nebylo by lepší založit novou sekci pod Průvodce hrou > Mapy / Tanky / Mise / Technický koutek, aby třeba každá mohla mít vlastní vlákno a nepletlo se vše dohromady v jednom ? :)

Případně podle toho, jestli by se to vlákno ve všeobecné diskusi uchytilo...

Častější FL vítám, minule jsem ho nějak moc nestihl, jen sem si všiml, jak o něm všichni básnili. Ale napadla mě stejná otázka, jako zEEpY91... Je to o tolik náročnější, než třeba velké bitvy, nebo je v tom jen to, že to nechcete přidávat jako plnohodnotný mód, ale jen lákadlo proč pořád zapínat WoT - jednou FL, jednou jiná akce, pak třeba maraton, zase FL a tak pořád dokola... ?

View PostzEEpY91, on 30 January 2019 - 06:21 PM, said:

ten mod je taky narocny ze je problem keby tam ostane natrvalo ako napr random bitvy? :) co taki co nehraju hodnotene a globalne mapy?

Bery_CR #48 Posted 30 January 2019 - 06:01 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 62453 battles
  • 3,270
  • [KOBD] KOBD
Ne, ten mod neni, tedy snad uz nebude tak narocny, ale je to zatim jen jedna mapa. Az budou 3-4 mapy, tak by to mohl byt klidne trvaly mod.

Kayi4ek #49 Posted 30 January 2019 - 06:22 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostBery_CR, on 30 January 2019 - 06:01 PM, said:

Ne, ten mod neni, tedy snad uz nebude tak narocny, ale je to zatim jen jedna mapa. Az budou 3-4 mapy, tak by to mohl byt klidne trvaly mod.

Přesně tak! :)

JackFlash87 #50 Posted 31 January 2019 - 10:00 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 33958 battles
  • 1,422
  • [SVINE] SVINE
Vcera jsem zkoušel na testu a dobrý, až teda na poskakující zaměřovač v poli F směrem k 5 dělu 

mrazkov #51 Posted 31 January 2019 - 10:14 AM

Warrant Officer

• Player
  • 46096 battles
  • 544
  • [EHW] EHW

+ testoval jsem to, optimalizace mi prijde lepsi nez v prvni iteraci

+ libi se mi moznost ziskat za prestiz i nejaky ten premiovy stroj - jen to pro me bohuzel znamena, ze nebudu asi prexpovat osmicky, jak jsem mel v planu, ale budu hrat lepsi premiove stroje, at prestiz naskakuje 

- skoda stale toho poskakujiciho zamerovace

- priijde mi ze C je stale na nic a muzou vas tam stale drzet v sachu na spawnu

- bez premioveho uctu a hrani premiovych tanku bohuzel vydelek zadny

- na test serveru je to goldspam, takze s tanky jako VK, OHO atp. se moc hrat nevyplati - plus artky pak stvou jeste vic

- stale bohuzel preboostovana podpora arty a airstrike - to bych tam radeji nevidel

- kdyz chytnu spatny tym = snad horsi herni zkusenost nez na public :-)

Bery_CR #52 Posted 31 January 2019 - 01:02 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 62453 battles
  • 3,270
  • [KOBD] KOBD
Ten poskakujici zamerovac je vseobecny problem... snad ho brzy opravi a bude to vyresene vsude.

guthas #53 Posted 31 January 2019 - 01:17 PM

Major

• Player
  • 37894 battles
  • 2,826
  • [BIA] BIA
A to zase dostane každý do garáže zapůjčené tier VIII stroje?

mrazkov #54 Posted 31 January 2019 - 01:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 46096 battles
  • 544
  • [EHW] EHW
tentokrat se pronajimaji - aspon na testu - myslim ze t44 je za nejake kredity, premiove stroje jako T34 jsou kolem 5goldu na epizodu a na sezonu mi to psalo neco kolem 10tisic goldu, coz nevim, kdy by si pronajimal, ale treba je to jen pro potreby test serveru...

global_asa_wenca #55 Posted 31 January 2019 - 01:51 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 88853 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

View Postmrazkov, on 31 January 2019 - 01:40 PM, said:

tentokrat se pronajimaji - aspon na testu - myslim ze t44 je za nejake kredity, premiove stroje jako T34 jsou kolem 5goldu na epizodu a na sezonu mi to psalo neco kolem 10tisic goldu, coz nevim, kdy by si pronajimal, ale treba je to jen pro potreby test serveru...

IMO je to možný že ta cena bude na live serveru podobná, protože si vlastně pronajímáš 20 různých vozítek - 10 epizod po dvou strojích. V článku píšou že se ta pronajímná dvojice bude per week lišit.

Ještěže mám vlastních premiáků víc než dost. Mě by spíš zajímalo, jak to bude s odměnovýma tankama. STA-2 a WZ-111 mám, takže bych rád vyjel ty další dva. Leč podle screenů a videí z testu je cena za první dva 10 bodů prestiže a za ty další dva tuším 13 a 15 (nechce se mi hledat přesný čísla, ale je to vyšší než u těch prvních dvou běžných strojů ).

v článku píšou

Block Quote

Vybírejte moudře, protože díky bodům prestiže, které získáte, si budete moci dovolit maximálně dvě vozidla.

A maximálně dvě vozidla ve spojitosti s tou vyšší cenou za ty nový stroje taky může znamenat, že nepůjde za celou sezonu vyjet dost bodů prestiže abych mohl získat Emila + tu tajnou devítku.

Půjde nebo nepůjde? Ví se to už, nebo se to ještě neví? 

BRIANEX #56 Posted 02 February 2019 - 02:08 PM

Corporal

• Player
  • 17606 battles
  • 103
Ahojte co som sa docital na grunexe tak za prenajom premioveho tanku(je tam zoznam tych premiovych tier8) je bud 5 goldov alebo 500kreditov (podla vsetkeho za hru). 

Kylarfaith #57 Posted 06 February 2019 - 09:49 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 7379 battles
  • 327

No, když jsem si přečetl, jaký bude nový formát spuštění FL, říkal jsem si: "super, vsadím se, že se vždycky tím týdnem trefí do nejblbějších směn  co v měsíci můžu v práci dostat". No a neni to tady? Příští týden skoro nebudu doma, možná  možná budu mit volno ve středu  nebo v neděli. Osobně bych raději viděl třeba dva týdny ob měsíc, nebo třeba březen - červenec - listopad celý měsíc  pokud WG nutně xhce zachovat celkovou délku 12 týdnů.

Takhle prostě se může stát, že se vždy trefí do týdne  kdy jsem pracovně mimo (a ne, nemůžu hrát v práci na ntb), což by mě mrzelo, FL mě bavilo, něco jsem tam vydělal a byla to docela zábava.A nemyslím si, že by to kolidovalo s jinýma akcema, každý by si našel  co chce hrát dle svých preferencí.

mato6631 #58 Posted 07 February 2019 - 03:57 PM

Corporal

• Player
  • 83807 battles
  • 145
  • [CSAD] CSAD
Kedy vyjde frontovalinia či už vyšla

Bynk_hero #59 Posted 11 February 2019 - 11:25 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22631 battles
  • 1,248
  • [VACZ] VACZ
1 500 000 creditov za nejaké tri hodinky a to sa oplatí! .-) 

SG_semda #60 Posted 11 February 2019 - 12:38 PM

General

• Player
  • 39637 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostBynk_hero, on 11 February 2019 - 11:25 AM, said:

1 500 000 creditov za nejaké tri hodinky a to sa oplatí! .-) 

Ono kdybys hral random, tak tech 1,5M s premiakama vydelam za polovicni cas :) 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users