Jump to content

Poznejte nový speciál „Na vrcholku stromu“

• Please log in to reply
55 replies to this topic

Community #1 Posted 29 January 2019 - 03:30 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,140
Již brzy se vrátí. Představujeme vám přepracovaný speciál „Na vrcholku stromu“!

Úplný text položky novinek

Ugzuk #2 Posted 29 January 2019 - 04:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29219 battles
  • 82
  • [RCSD_] RCSD_

Protože velká část komunity hlasovala pro oblíbená vozidla, která již byla v jejich vlastnictví, byla většina výhod speciálu „Na vrcholku stromu“ promarněna. V důsledku toho budeme vozidlo pro speciál „Na vrcholku stromu“ od nynějška každý měsíc vybírat my.

Jasně, co si dovolujete hlasovat jinak než chceme my !

BOT_uNreaL #3 Posted 29 January 2019 - 04:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36124 battles
  • 370
Tradiční *EDIT* v podání WG :o)

Edited by shindyGG, 29 January 2019 - 08:25 PM.
Politická tématika - urážka

SWAT0013 #4 Posted 29 January 2019 - 04:24 PM

Brigadier

• Player
  • 29938 battles
  • 4,108
  • [KHIL] KHIL

Nebyl by problém, že se (logicky) vybírají vozidla, která již hráči vlastní, kdybyste skutečně jeli od začátku do konce. Ale NIKDY se neprojely všechny linie - protože vždy došlo k nějakým změnám v systému, po kterých jste okamžitě hodili hlasování od znovu...

Stejně tak by problém nebyl, kdyby si všechny desítky byly rovny... Jenže kdo by toužil třeba po E5, když je ve hře SC apod., že? :facepalm:

Nic z toho ale nenastalo - takže došlo k logickým a očekávaným problémům.

Jinak ta změna vypadá zajímavě - ale podle mě zase naopak došlo ke změně, kdy zatímco předtím byl speciál zajímavý hlavně na to, aby se odjelo těch 50 výher na T10 (nebo tak nějak), nyní je ten speciál spíše zajímavější pro ty, kteří se budou expit na desítku, zatímco akce pro desítku mi přijde docela chabá...

No až praxe ukáže, zda to byla užitečná změna... ;)

Edited by SWAT0013, 29 January 2019 - 04:25 PM.

Kayi4ek #5 Posted 29 January 2019 - 04:27 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostSWAT0013, on 29 January 2019 - 04:24 PM, said:

Nebyl by problém, že se (logicky) vybírají vozidla, která již hráči vlastní, kdybyste skutečně jeli od začátku do konce. Ale NIKDY se neprojely všechny linie - protože vždy došlo k nějakým změnám v systému, po kterých jste okamžitě hodili hlasování od znovu...

Stejně tak by problém nebyl, kdyby si všechny desítky byly rovny... Jenže kdo by toužil třeba po E5, když je ve hře SC apod., že? :facepalm:

Nic z toho ale nenastalo - takže došlo k logickým a očekávaným problémům.

Jinak ta změna vypadá zajímavě - ale podle mě zase naopak došlo ke změně, kdy zatímco předtím byl speciál zajímavý hlavně na to, aby se odjelo těch 50 výher na T10 (nebo tak nějak), nyní je ten speciál spíše zajímavější pro ty, kteří se budou expit na desítku, zatímco akce pro desítku mi přijde docela chabá...

No až praxe ukáže, zda to byla užitečná změna... ;)

Přesně jak říkáš. Praxe ukáže. Děkuju moc za konstruktivní feedback :honoring:

View PostUgzuk, on 29 January 2019 - 04:01 PM, said:

Protože velká část komunity hlasovala pro oblíbená vozidla, která již byla v jejich vlastnictví, byla většina výhod speciálu „Na vrcholku stromu“ promarněna. V důsledku toho budeme vozidlo pro speciál „Na vrcholku stromu“ od nynějška každý měsíc vybírat my.

Jasně, co si dovolujete hlasovat jinak než chceme my !

​Tak to není. Jde nám o lepší rozložení tanků, protože hlasování zasáhlo jen malý vzorek hráčské základny.

Některé příspěvky jsou skryté, protože "politika" tu nemá co dělat.

Edited by Kayi4ek, 29 January 2019 - 04:29 PM.

yoshua87 #6 Posted 29 January 2019 - 04:35 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 46620 battles
  • 1,021
  • [FIV3] FIV3

View PostKayi4ek, on 29 January 2019 - 04:27 PM, said:

Přesně jak říkáš. Praxe ukáže. Děkuju moc za konstruktivní feedback :honoring:

​Tak to není. Jde nám o lepší rozložení tanků, protože hlasování zasáhlo jen malý vzorek hráčské základny.

Některé příspěvky jsou skryté, protože "politika" tu nemá co dělat.

Jak říkáš...hlasování vždycky oslovilo jen zlomek hráčsaké základny...tak tomu bylo vždycky... a je jedno zda to bylo na hlavní stránce wot nebo na forum... pokud by měl být vzorek co největší muselo by hráči vyskočit hlasování v garáži a být povinné... (i kdyby tam měla být volba nevím)

JARMINATOR #7 Posted 29 January 2019 - 04:37 PM

Corporal

• Player
  • 18679 battles
  • 104
  • [-FU] -FU
Hádám že mise jsou dostupné jen pro náhodné bitky.

Zubik1111CZ #8 Posted 29 January 2019 - 04:49 PM

Private

• Player
  • 1849 battles
  • 8

View Postyoshua87, on 29 January 2019 - 04:35 PM, said:

Jak říkáš...hlasování vždycky oslovilo jen zlomek hráčsaké základny...tak tomu bylo vždycky... a je jedno zda to bylo na hlavní stránce wot nebo na forum... pokud by měl být vzorek co největší muselo by hráči vyskočit hlasování v garáži a být povinné... (i kdyby tam měla být volba nevím)

přesně. mělo by být povinné, aby to bylo vyrovnaný

Miri37 #9 Posted 29 January 2019 - 05:26 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47541 battles
  • 7,424

Musím uznat, že ten Vítězný bonus zaujal.

Na odehrání denního násobku si už roky nehraju, ale tady to stojí vážně za zavážení a je to teoreticky nenáročné cca do 5 bitev splnitelné.

Když už nic jiného, tak se WG povedlo přitáhnout mojí pozornost k tomuto druhu speciálu a to v budoucnu asi na víc, než jeden den v měsíci.

Karaya12 #10 Posted 29 January 2019 - 05:34 PM

Colonel

• Player
  • 19334 battles
  • 3,908
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 29 January 2019 - 05:27 PM, said:

Tak pokud by se důsledně projely všechny linie, tak by rozložení tanků bylo dokonalé i při ponechání hlasování. Mohu se zeptat na jakou dobu plánujete zachovat tuto koncepci ? Pokud jsem v rychlosti správně počítal, tak ve hře je 52 tanků tieru deset. Nečekám že tento model pojede pět let a tak by mě zajímalo podle jakého klíče budete vybírat stroje do speciálu. Budete pravidelně střídat druhy tanků a hlavně národy ? 

EDIT: Ty nové mise a bonusy vypadají zajímavě :great:

Edited by Karaya12, 29 January 2019 - 05:35 PM.

SchwarzBaron #11 Posted 29 January 2019 - 05:42 PM

Corporal

• Player
  • 34969 battles
  • 150
  • [IN-CS] IN-CS

konečne tie misie dávajú odmeny na výskum línie, nie len odmeny pre 10 tier...

ale od toho výberu línie "by WG" nič dobré nečakám :sceptic:

Kayi4ek #12 Posted 29 January 2019 - 06:01 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostKaraya12, on 29 January 2019 - 05:34 PM, said:

Tak pokud by se důsledně projely všechny linie, tak by rozložení tanků bylo dokonalé i při ponechání hlasování. Mohu se zeptat na jakou dobu plánujete zachovat tuto koncepci ? Pokud jsem v rychlosti správně počítal, tak ve hře je 52 tanků tieru deset. Nečekám že tento model pojede pět let a tak by mě zajímalo podle jakého klíče budete vybírat stroje do speciálu. Budete pravidelně střídat druhy tanků a hlavně národy ? 

EDIT: Ty nové mise a bonusy vypadají zajímavě :great:

Ahoj,

jak řekl SWAT. Uvidíme, jak se speciál osvědčí v praxi a na základě toho můžeme uvažovat o změnách nebo ponechání speciálu tak, jak je.

Ghostly3 #13 Posted 29 January 2019 - 06:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11120 battles
  • 421
  • [CSWB] CSWB
No nelíbí se mi, že už nebudeme moci hlasovat, ale je pravda, že se hned hlasovalo pro největší *EDIT*...  :bush:

Edited by shindyGG, 29 January 2019 - 08:20 PM.
Nevhodné slovo - citlivé téma

Kayi4ek #14 Posted 29 January 2019 - 07:39 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostGhostly3, on 29 January 2019 - 06:54 PM, said:

No nelíbí se mi, že už nebudeme moci hlasovat, ale je pravda, že se hned hlasovalo pro největší jitrnici...  :bush:

Myslíš, že bychom mohli nahradit to poslední slovíčko třeba slovem jitrnice?

Durhil #15 Posted 29 January 2019 - 07:57 PM

Private

• Beta Tester
  • 40970 battles
  • 15
  • [BIA-0] BIA-0
S přepracovanými odměnami nejsem spokojený. Před tím si šlo za tvrdou práci vyjet balík těch nejlepších záloh do tanku a posádky, tohle mělo zůstat. Vzhledem k tomu, že již mám vyjeté plně všechny tanky ve všech stromech jsem si právě tyto balíky chtěl vyjíždět, abych si pak mohl zapnout 300 do posádky 100 do tanku a vyrazit tunit posádky ať s prémiákem či desítkou. Bohužel smůla.

Edited by Durhil, 29 January 2019 - 08:02 PM.

Alan528 #16 Posted 29 January 2019 - 08:06 PM

Private

• Player
  • 3822 battles
  • 1
Pro mě je toto velmi dobrá změna, protože žádný tier 10 nemám a takhle mohu získat spoustu bonusů a ne jenom rychlejší expení linie

BOT_uNreaL #17 Posted 29 January 2019 - 11:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36124 battles
  • 370

View PostBOT_uNreaL, on 29 January 2019 - 04:06 PM, said:

Tradiční *EDIT* v podání WG :o)

Přesně o tomto mluvím :o) Nejvtipnějši a zároveň nejsmutnější "fórum" pod sluncem :o)

Leeroy_YOLO #18 Posted 30 January 2019 - 12:20 AM

Major

• Player
  • 6411 battles
  • 2,737

Když píšete, že hráči hlasovali pro vozidla, která již měli a proto většina výhod propadla, proč neuděláte hlasování v garáži s tím, že pro tank, který již mám, nemohu hlasovat ?

Přijde mi, že některé bonusy mohly být již od T5 a ne od T6 i když to je jedno, protože ty podmínky se stejně jen tak nesplní na nižším tieru.

Odměna na TX mi taky přijde trochu slabší, obzvlášť vzhledem k tomu, že už si hráči nebudou moct hlasovat pro ta vozidla na TX, aby měli ty odměny, protože jim to vyberete vy.

Čekal bych trochu větší XP výpomoc než jen třeba ta mise 10x na účet dostaneš 5k xp za 20k dmg - za 200k dmg dostat 50k xp do 6-7 tieru... a potom 200k poškození na jeden kus vybavení...

...nevím, ale mě to takhle od pohledu moc teda neláká vykašlat se na to, co mám rozjeto a jít po tom, co je zrovna na vrcholku stromu. Ani minulý rok jsem se neúčastnil snad žádného vrcholku stromu a asi nebudu ani v tomto roce, leda že byste se zrovna náhodou trefili do toho, co bych zrovna expil. Místo toho jsem minulý rok odjížděl XP boosty, kdy jsem jednu dobu měl nakumulované 5x xp na konkrétní tank a 5x xp na jakýkoliv tank, takže jsem jezdíval bitvu za 10x xp boost, každou bitvu, tady mám 5x xp za 20k dmg, to v jedné bitvě nenastřílím, takže je jasné, co je mnohem lákavější :)

Asi by to pro mě bylo lákavější, kdybych třeba každou bitvu dostal 2x XP a mohl to využít jen na výzkum modulů, respektive aby to bylo přehlednější, že bych dostával každou bitvu normálně jen 1x xp, ale výzkum modulů by byl poloviční.

Jinak nejzajímavější mise z této akce je pro mě hned ta první - 2x XP do posádky za každou bitvu v TOP7 i za prohranou, to je dobré, přístup, kdy nenutíte vyhrát, chválím, protože ono když si člověk zahraje 30 bitev, má třeba 55 % WR, tak si není na co stěžovat, ale když to není vyrovnané a je to třeba 10 bitev prohra, 5 bitev výhra, 5 bitev prohra a 10 bitev výhra za sebou, přičemž člověk má zrovna čas dát jen třeba 12 bitev, potom má WR krásných 17 % a z toho by moc těch misí neudělal.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je myšleno toto: 

Block Quote

To znamená, že můžete každý den splnit devět misí na 5x ZK se všemi vozidly, která jsou součástí speciálu, což bude přibližně 270 misí na 5x ZK během příslušné iterace speciálu „Na vrcholku stromu“. S balíčkem však můžete denní mise na 5x ZK ztrojnásobit a zvýšit tím jejich počet na přibližně 800 (!) za celý speciál.

Přijde mi, že hlavním cílem té akce je, že bude vybraný tank, kde jsou slevy 50 a 30 % na nákup, nějaké + ke zkušenostem na výzkum apod., což ale znamená, že mám tank T1, pak T2, pak T3, pak T4, pak T5, atd. ale podle tohohle popisku mi to přijde spíše jako akce vyloženě pro ty, co už ten tank mají vyzkoumaný a za slevu 30 % si koupí ještě T8 a T9, možná ještě T7 a budou jezdit 5tinásobky na T7, T8, T9 a T10 tancích současně aby to pak konvertovali na volné, nebo to rovnou dávali do posádky. Ale jako expící hráč tohle přece nemám šanci využít... nebo se pletu ?

Edited by Leeroy_YOLO, 30 January 2019 - 12:22 AM.

AlexYachtmaster #19 Posted 30 January 2019 - 01:44 AM

Lance-corporal

• Player
  • 46478 battles
  • 68
  • [44MP4] 44MP4

View PostDurhil, on 29 January 2019 - 07:57 PM, said:

S přepracovanými odměnami nejsem spokojený. Před tím si šlo za tvrdou práci vyjet balík těch nejlepších záloh do tanku a posádky, tohle mělo zůstat. Vzhledem k tomu, že již mám vyjeté plně všechny tanky ve všech stromech jsem si právě tyto balíky chtěl vyjíždět, abych si pak mohl zapnout 300 do posádky 100 do tanku a vyrazit tunit posádky ať s prémiákem či desítkou. Bohužel smůla.

Presne tak. Odmena za x. tier nestoji za nic. Cokoladu si muzete nechat...

bledos1 #20 Posted 30 January 2019 - 07:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 90657 battles
  • 675
  • [HUGO] HUGO

View PostDurhil, on 29 January 2019 - 06:57 PM, said:

Presne toto som chcel napisat, ale ja to uz beriem ako klasiku, ze na nas veteranov sa uz v tejto hre kasle (teda prepacte okrem akcie T-50-2)...

Chcel by som tiez pridat par slov k tejto zmene, povodnu akciu som mal velmi rad, lebo bola v podstate jedinou motivaciou (okrem osobnych misii) preco vytiahnut X na public a tych 20 zaloh ako kolega vyssie pise sa velmi hodilo v momente ked prisiel nejaky novy narod alebo tank do hry na expenie a pre novu posadku. Robil som si aj osobnu statistiku, za kolko bitiek som tych 50 bitiek daval.
Argument od WG, ze si hraci vyberali v hlasovani tanky, kt. uz mali v garazi mi pride trapny, lebo to boli oni kto nasadzoval tanky do hlasovania (spominam si na par failov s Pattonom atd.) a celkovo myslim, ze tato akcia mala aj taky motivacny efekt na hracov kt. tu liniu nemali v garazi, aby si ju rychlo doexpili a kupili X v zlave a pod.

Co urobi WG? Odstrani hlavny dovod preto tie misie robit (cokoladu si mozte viete co...) a prida tam kopec balastu a vaty pre plebs...

Moze mi tu slavny CM napisat kto o tieto zmeny ziadal, bol tu nejaky tlak od hracov, aby sa tato akcia menila? Stazoval si niekto?
Toto nikdy na WG nepochopim, raz za cas nieco urobia dobre co ma hlavu aj patu a potom to len tak mihnutim oka zrusia a nahradia nejakym bulshitom, lebo nejaky Sergej v Minsku toho asi vypil viacej ako nutne, alebo nejaky aktivny manazerik si chcel splhnut u sefa tak potreboval vykazat cinnost, tak zoberu vec co tu roky funguje a uplne ju zdegraduju.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users