Jump to content

Aktualizacje Centrum modów

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 31 January 2019 - 04:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,148
Centrum modów podległo przebudowie, otrzymało nowy interfejs i poprawioną nawigację.

Pełna treść wiadomości

Mroczny_Tygrys #2 Posted 31 January 2019 - 06:15 PM

Lieutenant

• Player
  • 43964 battles
  • 1,955
  • [O_P_B] O_P_B

View PostWarGaming, on 31 January 2019 - 05:00 PM, said:

UWAGA:  Centrum modów pozostaje najbezpieczniejszą stroną do wyszukiwania zatwierdzonych modyfikacji

Najbezpieczniejszą nie oznacza wcale że w 100 % bezpieczną. 

bijaciewdomu #3 Posted 31 January 2019 - 06:54 PM

Sergeant

• Player
  • 32555 battles
  • 276
W tej cenie może i nawet się skusze:coin:

Nullmaruzero #4 Posted 31 January 2019 - 07:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23988 battles
  • 897
A sprawdzacie modpacki-instalatory, które mody mają na własnych serwerach i pobierają przy instalacji? Za to też nie będzie banana?

Mscislav_sister #5 Posted 31 January 2019 - 08:44 PM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,334

Nie wiem czy ktoś przeczyta tę opinię ale tak na szybko:

Na plus:

-czytelne

-miłe dla oka

-dodanie zakładki NEWS, pozytywne, mam nadzieję, że będą tam wszystkie ważne komunikaty związane ze stroną a nie post raz na ruski rok

-FOLLOWowanie/subskrybowanie moda, bardzo dobre rozwiązanie, niedostępne na żadnej ze stron z modami, które kojarzę, bardzo mi się podoba, skorzystam

-zakładka/narzędzie dla uploadowania modów, zrobione przystępnie i większością potrzebnych opcji (wersja gry, wersja moda, obrazek, changelog, screenshoty, zapisywanie w wersji roboczej)

-kategorie na górze w postaci tagów, dobra zmiana

- można wyszukać mody ze starszej wersji gry, dobre rozwiązanie, niektóre mody nie wymagają aktualizacji co patch, głównie skiny, celowniki itp., możemy pobrać niezaktualizowane mody, a autor nie musi ich aktualizować co łatkę, bo nic w nich nie trzeba było aktualizować

-możliwość zgłoszenia problemów z modem, niewłaściwej zawartości, zakazanej modyfikacji, czy łamania praw autorskich (przywłaszczenia moda), wraz z opisem problemu i możliwością przesłania pliku obrazu czy archiwum z modem.

Na minus:

-brak możliwości otwierania modów, podczas ich przewijania, w nowej karcie kliknięciem kółka ani przez prawy>otwórz w nowej karcie

Ogólnie:

-oceny modów 0-5 są mało pomocne, przynajmniej ja nie zwracam na to kompletnie uwagi

-separowanie modów na sekcje językowe jest na pewno potrzebne ale z drugiej strony nie wszystkie mody są wrzucane w 2 wersjach czy są tłumaczone a są godne uwagi, dlatego mam ustawione wyświetlanie obu sekcji (All languages)

Edited by Mscislav_sister, 31 January 2019 - 08:48 PM.

Bart_Tut #6 Posted 31 January 2019 - 09:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19833 battles
  • 68
Ja to bym dodał trochę nowych opcji do gry i zbanował te wszystkie mody. Więcej problemów z tymi modami niż to warte.

adikon01 #7 Posted 01 February 2019 - 02:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7799 battles
  • 59
  • [GU-FI] GU-FI

View PostBart_Tut, on 31 January 2019 - 08:44 PM, said:

Ja to bym dodał trochę nowych opcji do gry i zbanował te wszystkie mody. Więcej problemów z tymi modami niż to warte.

Każdy sobie pobierzę nakładkę jaką chce i wszyscy są szczęśliwi. A tak WG miało by na głowie dodatkowy dział implementacji i rozwoju modów, a społeczność i tak by dorzucała jakieś swoje dodatki, bo coś im nie odpowiada i tak. Teraz każdy ma wybór co sobie chce zainstalować, jakie czołgi oglądać i jest  spokój ;)

Sasquach_PL #8 Posted 01 February 2019 - 05:23 PM

Corporal

• Player
  • 53725 battles
  • 134

Widzę szybko znikają niewygodne dla was posty.

UWAGA:  Centrum modów pozostaje najbezpieczniejszą stroną do wyszukiwania zatwierdzonych modyfikacji, które:

1.     Nie zawierają żadnych większych błędów
  2.     Nie mają krytycznego wpływu na wydajność
  3.     Nie są zakazane i spełniają kryteria polityki Fair Play

Ostatnia kategoria: podgląd opancerzenia w trakcie rozgrywki.

Uważamy, że ta funkcjonalność daje znaczącą przewagę. Ponieważ dotychczas nie traktowaliśmy tego jak oszustwa, chwilowo nie dodajemy jej do listy zabronionych modów. Zamiast tego opracowujemy własną wersję podglądu dostępnego w trakcie rozgrywki, który będzie posiadać funkcjonalność użyteczną w grze. Po jego wprowadzeniu wszelkie inne mody dające możliwość podglądu stref krytycznych w trakcie rozgrywki będą dodane do listy zabronionych modów.
Ta uwaga dotyczy wyłącznie podglądów w trakcie rozgrywki. Mody, które wielu z Was posiada, działające w garażu (a nie w trakcie samej rozgrywki), są świetne. Nie uważamy ich za oszustwo. Wręcz przeciwnie, naszym zdaniem podglądy dostępne w garażu to użyteczne narzędzie, umożliwiające nowym graczom rozwijanie wiedzy i uczące skuteczniejszej walki zarówno danym czołgiem, jak i przeciwko różnym innym pojazdom. Jedynie mody, które dostarczają dodatkowej informacji w trakcie rozgrywki, uważamy za niesprawiedliwe i obejmujemy naszą polityką fair play.
Wiec dlaczego wasz pracownik i CC udostępnił film pod tytułem:

TEN MOD POPRAWI TWOJEGO SKILLA

https://www.youtube....h?v=P0HZBl9XvMM

Wiec jak to jest z tą waszą "legalnościa" modów?

Edited by Sasquach_PL, 01 February 2019 - 05:31 PM.

Falathi #9 Posted 01 February 2019 - 05:40 PM

Field Marshal

• Player
  • 20382 battles
  • 11,592

Serdeńko, przecież masz informację powyżej. W szczególności zwracam Twoją uwagę na: Po jego wprowadzeniu

Sasquach_PL #10 Posted 01 February 2019 - 05:55 PM

Corporal

• Player
  • 53725 battles
  • 134
Jest już wprowadzony w celownik, kolor zielony, żółty i czerwony. Sami sobie zaprzeczacie i na dodatek ludzi w błąd wprowadzacie. Takich przypadków, przykładów mógł bym podać więcej. Tylko że albo usuniecie te posty, albo dostanę bana na forum, albo stado klakierów tak mnie obskoczy, że okaże się że jestem wariatem, tak jak robią z niejednym piszącym  na tym forum prawdę.

RK_8_8_Kubica #11 Posted 01 February 2019 - 10:11 PM

Field Marshal

• Player
  • 41543 battles
  • 35,736
  • [AW-LE] AW-LE

View PostSasquach_PL, on 01 February 2019 - 05:23 PM, said:

Widzę szybko znikają niewygodne dla was posty.

Jakoś tego nie zauważyłem.

Napisałem na forum, że od dawna na wgmods siedzi mod, który powinien być zakazany i jak widzisz moja wypowiedź nadal jest w temacie.

Mscislav_sister #12 Posted 28 February 2019 - 11:19 PM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,334

View PostMscislav_sister, on 31 January 2019 - 09:44 PM, said:

Na minus:

-brak możliwości otwierania modów, podczas ich przewijania, w nowej karcie kliknięciem kółka ani przez prawy>otwórz w nowej karcie

Poprawiono to już, dziękuję.

maeroxxx #13 Posted 01 March 2019 - 11:42 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 77357 battles
  • 1,031
  • [MT67] MT67
Nigdy nie grałem na modach ,czy WG nie jest w stanie zrobić tak aby było niemożliwe granie na modach ? dlaczego ja muszę cierpieć że ktoś gra na modach i ma nade mną przewagę? 

RK_8_8_Kubica #14 Posted 02 March 2019 - 09:35 AM

Field Marshal

• Player
  • 41543 battles
  • 35,736
  • [AW-LE] AW-LE

View Postmaeroxxx, on 01 March 2019 - 11:42 PM, said:

Nigdy nie grałem na modach ,czy WG nie jest w stanie zrobić tak aby było niemożliwe granie na modach ? dlaczego ja muszę cierpieć że ktoś gra na modach i ma nade mną przewagę? 

Firma Wargaming ma niestandardowe podejście do własnego regulaminu gry, w którym jak wół napisane jest, że w grze zabronione są makra, a co za tym idzie mod repair extended powinien być zakazany.

Niestety mod jest dozwolony i siedzi od dawna na wgmods, a to dlatego, że osoby decyzyjne z WG nie mają pojęcia co powinno być zakazane, a co dozwolone więc nie oczekuj zakazania modów. Dodam, że nic to nie da.

WHYWE #15 Posted 02 March 2019 - 09:57 AM

Corporal

• Player
  • 1917 battles
  • 124
  • [WHYME] WHYME
Koledzy sympatyczni, jak nazywa się ten mod który pokazuje strzałki do najbliższego przeciwnika, chciałbym przetestować to cudo, ponoć nie daje przewagi ale zawsze będzie można szybciej zareagować na nadjeżdżającego od tyłu kołowca.  

Edited by WHYWE, 02 March 2019 - 10:04 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users