Jump to content

Jaká čínská vozidla si vybrat?

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Community #1 Posted 02 February 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,966
Lunární Nový rok představuje skvělou příležitost k tomu, abyste si pořídili ty nejzábavnější čínské tanky!

Úplný text položky novinek

Jmeno1 #2 Posted 02 February 2019 - 07:23 AM

Field Marshal

• Player
  • 51736 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
No, pro mne osobně jsou čínské tanky bez deprese s dlouhým nabíjením a nepřesným dělem hodně depresivní. HT na tieru IX a X jsou skutečně dobré, desítky jsou oba žádané do CW, zbytek je šrot. MT je šrot celá linie, stejně jako LT, kdy vždy existuje u druhých národů mnohem lepší varianta. TD jsou opak HT, kdy do tieru VII se jedná o velmi dobré tanky, ale naopak top tiery jsou k ničemu. Ono se stačí ve hře podívat kolik čínských tanků a jakých jezdí, a člověk ani nemusí zkoumat vlastnosti, aby pochopil, že je to velmi velmi obtížně hratelný národ.

fueled5237 #3 Posted 02 February 2019 - 09:27 AM

Corporal

• Player
  • 54308 battles
  • 164
žadna

lasikovec #4 Posted 02 February 2019 - 09:53 AM

Private

• Player
  • 29481 battles
  • 11

heavyny- 5-8 daleko horší kopie rusů. 9,10 super tanky. medka- :):):) jsou absolutní vtip. 7 ještě jde 8 je o 40% horší type 59 bez pref. mm :):):) 9, 430 je asi o 25%lepší a tier 10 je jedinej co má cenu hrát o trochu lepší pancíř než 140 a dělo lepší než 430u ale oproti 430u není krypluvzdornej. TD 6,7 jsou neco jako by su-122-54 měla děti, tier8 je mimino jagtigera a tier 9 je ruskej jagtiger tier 10 je je nepatrně vylepšenej tier9 a neyplatí se. lighti- 7a8 jsou jedni z nejlepších lightů vůbec ale zase tier 9 je divnej a tier 10 slabej protože ho wg nebuflo s ostatníma.

závěr- z číňanů se vyplatí jenom t9,10 heavyny a 7,8 lighti a možná t9 TD jinak je to absolutní vtip že wg nechává staší linie(medka) takhle shnít.

LeoSmith_Sk #5 Posted 02 February 2019 - 10:15 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 58037 battles
  • 333
  • [CSNJ] CSNJ
No, píše se v článku jen o dvou desítkách a jen o jedné osmičce, což jsou na nejpoužívanější vyšší tiery. No co, ať si každý s nima zahraje sám, zda mu sednou...teď může, na testu. Ještě je potřeba mít slušnou posádku... Jinak devítkové TDčko, když pocitově porovnám odolnost předného pancíře a mobilitu, tak Obj 704 byl na tom, myslím, lépe. Winrate mám na nich stejný, s dobrou posádkou se dá s nima slušně zahrát. Ikdyž jste hodně závislí na spojencích. Ale ne až tak jak s Fochem 155. Celkové čínské tanky doporučuji vyzkoušet. Je ale namístě počítat s tím, že ty jejich napodobeniny mají přední spodní plát méně odolný, než třeba ruské originály.

Edited by LeoSmith_Sk, 02 February 2019 - 10:33 AM.

petronator #6 Posted 02 February 2019 - 05:40 PM

Private

• Player
  • 14449 battles
  • 9
*Při čtení tohoto článku jsem jedl.* Při čtení věty : " Níže uvedené tanky jsou připraveny posloužit vám svými skvělými kvalitami, a očividně jsou dokonalé....." jsem prvně vyflusnul veškerý obsah svých úst od smíchu a následně se musel ujišťovat, zda tam ta věta je vážně napsaná, poněvadž napsat o čínském technologickém stromě, kde jsou dvě a půl linie tak na vyhození z okna a dobré jsou maximálně tak tři tanky (WZ 111 1-4, WZ 111 5A a 113) ,že jsou připraveny posloužit svými skvělými kvalitami, jsem vážně nevěřil svým očím.....

CaptainPatyn #7 Posted 02 February 2019 - 09:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23938 battles
  • 874
WZ 111 1-4 prodano dnes po vyexpeni WZ5A. Nevim co kdo na te IX vidi vez je papir a tank jako heavy mi moc neprijde. LT top je VII a VIII...IX je kos. Od 59-15 dolu no comment. TD dekuji ale nemam zajem.

bledos007 #8 Posted 02 February 2019 - 10:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 96214 battles
  • 770
  • [ABLE] ABLE
Najbizardnejsie na tom celom je, ze najzabavnejsie a najlepsie cinske tanky su premiaky - cinske VIII TD (aj ked o jeho dele by sa dali popisat eseje o netriafani) a cinske medko legendarny Type 59 (kt. uz davno nie je cim byval, aj ked teraz mu naposledy trosku vylepsili image) a po nerfe LT je Type 64 a Type 62 kralom na bojisku (na dobrej mape samozrejme).
Takze vazeni hraci, ked si chcete naozaj uzit cinske stroje pripravte si svoje penazenky - ked mate sklony k masochizmu otvorte si liniu cinskych TD - fakt na tento ucel stoja zato :D

Dexeek #9 Posted 03 February 2019 - 01:58 AM

Lieutenant

• Player
  • 48403 battles
  • 1,995
  • [PRASE] PRASE

Asi tak, nejlepší z TDček je jednoznačně prémiák, devítka a desítka působí jak takoví prasopsi bez role, má to camo ale je to pomalý, má to pancíř ale ne dost (navíc každej zásah do mantletu rozmlátí dělo), má to dpmko ale je problematický ho uplatnit...

Heaviny ok, devítka a desítky za to jistě stojí. 

Medka jsou naprosto patetický exkrementy jeden vedle druhýho a WZ-120 jedu jen abych se vyčlenil z mainstreamu a připadal si důležitě.

Dokonce se tu můžete podívat na úžasnej replay starej cca pět minut, pokud si přeci jenom chcete dokázat, že právě vy to zvládnete a že právě vy tu bestii zkrotíte:

http://wotreplays.eu/site/4763219#abbey-dexeek-wz-120   (btw: posádka má bia, je naložená žrádlem a na tanku je jak stabík tak EGLD, jen aby vás nemátlo, že to zaměřuje jak TDčko někde na pátém tieru)

121ka je tak nějak povšechně lepší než WZ a jako celek tak jen cca o tier horší než libovolný ruský tier X medko. Radši se ve volným čase naučte mandarínsky bo tak něco.

Edited by Dexeek, 03 February 2019 - 02:04 AM.

lukluk22 #10 Posted 03 February 2019 - 06:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31916 battles
  • 531
  • [_LDN] _LDN
A proč jste nedoporučuli T34-2 asi víte proč

prelox #11 Posted 04 February 2019 - 08:57 AM

Private

• Player
  • 45427 battles
  • 45
  • [CSKOZ] CSKOZ
to je super ironická otázka :( hratelné bolo ešte ako tak prémiové TD-čko až kým ste mu pred pár dňami zvýšili dobu zamierenia na 2,7 sec a kedže ho mám v garáži a hrával som sním dosť často /nie na tomto účte/takže mám aj zameriavač na ňom , a aj posádka trénovala už 4 schop. tak je tá doba zamierenia 2,7 sec :( ale aj iným tankom ste toto urobili a kedže v dalšej aktualizácii pridávate motokáry tak je toto správne čo ste urobili ????? ano zase sa najde nejaký . . . . . . .čo bude tu mudrovať a poučovať že sa stým má tak a onak hrať čo je totál pí. . . . . . . . kedže to WZ-to machmaker dáva proti T-10 a to skoro stále tak to má hráč hrať ako kamikadze však :( nemá to až tak skvelý pancier čo všetci dobre vieme však že z 10 striel odrazí max 2 :( a to delo ? to je ako aprílové počasie :( nejaký úchyl z WG sa zameral na LT a tie presadzuje do hry za akúkolvek cenu aj keby mala polovica hráčov skončiť z WOT on to aj tak do hry dostane :( preto sa ani nepýtajte komunity také KRAVINY 

Rovano #12 Posted 04 February 2019 - 12:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 49026 battles
  • 580
  • [1CZE] 1CZE

LT- dobrá lajna, nejlepší je VI. a VII

MT- IX. je unikátní ;-)

HT- IX. a X.

TD- IV. pohyblivé a IX. má zajímavý gameplay. Ale jak vidím, sedne málokomu :-)

Klaster12 #13 Posted 04 February 2019 - 06:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34653 battles
  • 707

View PostDexeek, on 03 February 2019 - 01:58 AM, said:

Asi tak, nejlepší z TDček je jednoznačně prémiák, devítka a desítka působí jak takoví prasopsi bez role, má to camo ale je to pomalý, má to pancíř ale ne dost (navíc každej zásah do mantletu rozmlátí dělo), má to dpmko ale je problematický ho uplatnit...

Heaviny ok, devítka a desítky za to jistě stojí. 

Medka jsou naprosto patetický exkrementy jeden vedle druhýho a WZ-120 jedu jen abych se vyčlenil z mainstreamu a připadal si důležitě.

Dokonce se tu můžete podívat na úžasnej replay starej cca pět minut, pokud si přeci jenom chcete dokázat, že právě vy to zvládnete a že právě vy tu bestii zkrotíte:

http://wotreplays.eu/site/4763219#abbey-dexeek-wz-120   (btw: posádka má bia, je naložená žrádlem a na tanku je jak stabík tak EGLD, jen aby vás nemátlo, že to zaměřuje jak TDčko někde na pátém tieru)

121ka je tak nějak povšechně lepší než WZ a jako celek tak jen cca o tier horší než libovolný ruský tier X medko. Radši se ve volným čase naučte mandarínsky bo tak něco.

Mám celou linii scoutíků, takže odemčený i tohle + jeden z gunů. Celá ta linie scoutů se mi líbila a bavila, jen se nedokážu nějak srovnat s tou desítkou, ale budiž, jsem jelito, linie za to stála.

Mno a celou dobu jsem si pohrával s myšlenkou tu devítku medko koupit a odjezdit, po této ukázce mě to přešlo. Děkuji za vyléčení, je spousta jiných linií :)

rokde #14 Posted 05 February 2019 - 07:42 PM

Private

• Player
  • 52621 battles
  • 4
Neviete prečo sa nazapočítavajú splnené podmienky do súčtu?Ukazuje splnené 1/75 no splnené xy nie je to pokazené?Má to ešte niekto?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users