Jump to content

Bu Paketi Satın Alarak Domuz Yılının Tadını Çıkarın

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Community #1 Posted 05 February 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,265
Bir senelik Premium Hesabın sahibi olun ve yanında da iki muhteşem Çin tankını garajınıza ekleyin!

Haber ögesinin tam metni

ElbisHan #2 Posted 05 February 2019 - 09:31 AM

Lieutenant

• Player
  • 84640 battles
  • 1,866
  • [GEN_Y] GEN_Y

WG' in pazarlama stratejisinde ciddi bir anlamsızlık mevcut. Bu paketi satın alacak olanlar yeni yıldaki kutulardan satın almışlardır ve oradan çıkan altınlarla zaten bir senelik premium elde etmişlerdir.

Bu paketi neden satın alsınlar ? WZ ve Type 62 için mi ? Onlarda bunların ikisi de zaten %90 vardır ..... Bu paket yerine, altını harcatmaya yönelik bir kampanya yapsalar daha mantıklı olmaz mı ?

Edited by ElbisHan, 05 February 2019 - 09:32 AM.

TearOfPrince #3 Posted 05 February 2019 - 09:38 AM

Corporal

• Player
  • 15662 battles
  • 149
  • [COHM] COHM
öncelikte satış yaparken Başlığı atmanın öneminin çok büyük olduğunu düşünüyorum çünkü Müslüman topraklarında salyangoz satmaya çalışan biri gibi gözüküyor
Çin domuz yılını kutluyorsunuz anladık ama 
başlık olarak 

Bu Paketi Satın Alarak Çin Yılının Tadını Çıkarın

başlığı altında düzeltilirse daha iyi olacağını düşünüyorum

bu tarz başlıkları atan arkadaşı denetlerseniz iyi olur:) Vuque'den beklemiyorum zira bu tür cümleleri

ElbisHan #4 Posted 05 February 2019 - 10:16 AM

Lieutenant

• Player
  • 84640 battles
  • 1,866
  • [GEN_Y] GEN_Y

View PostTearOfPrince, on 05 February 2019 - 10:38 AM, said:

öncelikte satış yaparken Başlığı atmanın öneminin çok büyük olduğunu düşünüyorum çünkü Müslüman topraklarında salyangoz satmaya çalışan biri gibi gözüküyor
başlık olarak 

bu tarz başlıkları atan arkadaşı denetlerseniz iyi olur:) Vuque'den beklemiyorum zira bu tür cümleleri

:teethhappy: Arkadaşlar domuz etine çok takılmayın. Bilerek olmasa da yurdumuzda tüketilen bir et o senelerdir ... Dışarıda yemek yediğiniz her öğün domuz eti yeme riski alıyoruz aslında ... Bence domuz etini bir kere ağzımıza koyup, tadını ve kokusunu öğrenip tükürmemiz gerekir. Eğer belirgin bir fark varsa dana/koyun etinden, nasıl olduğunu öğrenmeliyiz. Öbür türlü nasıl ayırdedeceğiz ki ?

Edited by ElbisHan, 05 February 2019 - 10:22 AM.

KolonyaliMendil #5 Posted 05 February 2019 - 10:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11823 battles
  • 396
  • [SA-AS] SA-AS
Hemen çinli yetkililere yazalım geleneksel yıl isimlerini bizim için değiştirsinler 

Far_Beyond_Driven #6 Posted 05 February 2019 - 10:41 AM

Captain

• Player
  • 30492 battles
  • 2,289
  • [MEME] MEME

View PostTearOfPrince, on 05 February 2019 - 09:38 AM, said:

başlık olarak 

Aynen artik çeviri yaparken de sansür uygulasinlar.Nasil bir zihniyettir bu anlamis degilim.Yilin adi domuz yiliysa adam ne yapsin.Her sorunu hallettik bunlar kaldi zaten

DerpMcKebab #7 Posted 05 February 2019 - 10:56 AM

Sergeant

• Player
  • 21026 battles
  • 266
  • [MEME] MEME

View PostTearOfPrince, on 05 February 2019 - 09:38 AM, said:

başlık olarak 

Zyvua #8 Posted 05 February 2019 - 12:03 PM

Corporal

• Player
  • 21468 battles
  • 132
  • [T_URK] T_URK
Diyanete "Domuz Yılının Tadını Çıkarmak Haram Mıdır?" diye sorayım cevap gelene tadını çıkarmayın beyler. Haber bekleyin benden.

kara9999 #9 Posted 05 February 2019 - 01:37 PM

Corporal

• Player
  • 48959 battles
  • 158
  • [PARS_] PARS_
allah askina su m.m yi duzeltin arkadas bugun 7 mac yaptik 7 sinide kaybettik amaciniz ne sizin hepmi kotu takimlara denk geliriz anlamadim gitti,amac ne amac yani illaki kufur et altan dal usten cik  bizde seni banliyalim diyosunuz insaf arkadas insaf bukadar kotu olmaz 7 mac 7 yenildi bitane beraberlige bile raziyim dalgami geciyosunuz....adaletli dagilim yapin cildirtiniz artik insani hala biseyler satma derdindesiniz gozunuz doysun bi doyamadiniz sata sata

Edited by kara9999, 05 February 2019 - 01:39 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users