Jump to content

Wszystko o Linii frontu 2019

• Please log in to reply
677 replies to this topic

Msciboj #661 Posted 18 June 2019 - 11:20 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18939 battles
  • 1,486

View Postbocian10, on 17 June 2019 - 11:00 PM, said:

A ja tak z innej beczki, jak wasze odczucia w sprawie zarabiania w tej odsłonie linii frontu, bo ja mam wrażenie takie jak by 15-20% gdzieś wcięło,gram od kilku miesięcy mało i w każdej odsłonie w mniej więcej podobnej liczbie bitew zarabiałem około 900k sreberka a dzisiaj ledwie 500 na czysto. Gram tymi samymi pojazdami, osiągam  podobne wyniki ale kasa mi się nie zgadza. Czy tylko ja tak mam czy wy Panie i Panowie macie podobne wrażenie?
Z kotnem premium z odpalonymi bonusami na zarabianie byłem 2x na minusie, fakt grałem wstawiony ale dla mnie WoT  już od kilku lat jest tylko zabawą i rzadko gram bez browarów ale do tej pory mi się nie zdarzało być na minusie grając FL, do tej pory we wszystkich odsłonach uważałem ten tryb za najlepszą zarabiaczkę.

Zauwaz pare drobnych zmian delikatnie ograniczahace zarobki.

Czas naprawy pojazdow i zwiad glownych celi.

Ps. A to autowchodzenie do bitwy po stracie pojazdu jest boskie.

Edited by Msciboj, 18 June 2019 - 11:21 AM.

bocian10 #662 Posted 18 June 2019 - 11:58 PM

Private

• Player
  • 37892 battles
  • 11
  • [21BSP] 21BSP
Przyznam szczerze, że nie bardzo rozumiem co się wczoraj "odjaniepawliło" ale dzisiaj miałem wydaje mi się normalne zarobki. Golda na FL nie używam bo nie ma po co, a czołgi nadal te same co zwykle. Nie jestem pro graczem a i garaż ubogi dlatego gram sprawdzonym zestawem czołgów, coś poszło nie tak i  byłem na minusie dzisiaj minimalny zarobek 68k max prawie 200k z moim zestawem i umiejętnościami jest dobrze.

Rajzors #663 Posted 19 June 2019 - 05:14 PM

Sergeant

• Player
  • 31113 battles
  • 220
  • [JTS] JTS

View PostFalathi, on 15 May 2019 - 10:00 AM, said:

W porządku, orangutany przekazały nam kartkę po czym wróciły do swoich zajęć.

Na przyszłość jednak polecam oceanarium - głowonogi szybciej przekażą opinie i sugestie do właściwej osoby spośród Wielkich Przedwiecznych. 

zabawny jesteś, ale w WG albo pracują małpy, albo Saszki którzy nie żałują sobie wódeczki... WG dobrze wie co gracze sądzą o arcie, to co robi WG? daje każdemu zwierzakowi możliwość rzucania nalotów i ostrzału artyleryjnego...  Po co daliście te rezerwy? samolocik ok, po co mieć załogę z kamo.... arta na front to za mało naloty i jeszcze więcej nalotów, bo inaczej jak te zwierzęta zrobią dmg? szlak mnie trafia jak dostaję 2-10 nalotów pod rząd bo inaczej małpeczki sobie nie radzą z grą 

Xwoknaj #664 Posted 20 June 2019 - 06:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7040 battles
  • 702
Dwie bitewki rozegrane (niestety internet już dokuczał pod koniec drugiej) - generał i major w połowie. Chyba za każdym razem będę brał BlackDoga jako pierwszego, bo pierwsza bitwa wyszła mi w obronie a druga świetna w ataku. Tylko przydałaby się druga rezerwa, bo chciałbym zasłonę dymną ://

___Wolff___ #665 Posted 20 June 2019 - 07:46 PM

Sergeant

• Player
  • 14031 battles
  • 224
  • [_CHS_] _CHS_
Nie wiem co myślały te puste łby z wg wprowadzając samochodziki, linia frontu jest już kompletnie niegrywalna. Gdyby istniało piekło to każda z tych osób po śmierci by się w nim znalazła i nieustannie byłaby rozjeżdżana przez chory wytwór ich wyobraźni.

HolyVirginGhost #666 Posted 22 June 2019 - 08:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36084 battles
  • 93
  • [FEST] FEST
Znudziła mi się ta linia, za długo to trwa, mam ją już głęboko gdzieś. Tym bardziej, że teraz już nie da się - w moim przypadku - normalnie zarabiać. Jeździ pełno edytowano, w które nie można trafić, bitwy za często kończą się znacznie przed czasem, nie można ugrać dobrego wyniku bo te samochodziki są za szybkie i przyspieszają znacznie grę co w przypadku ciężkich i medów nie za bardzo mają rację bytu w tej rozgrywce. Dość mam już tego męczenia.

Edited by BunnyCommander, 23 June 2019 - 10:07 AM.
słownictwo

Flyagaric #667 Posted 22 June 2019 - 11:18 PM

Major General

• Player
  • 58930 battles
  • 5,126
  • [ZORRO] ZORRO

View Post___Wolff___, on 20 June 2019 - 06:46 PM, said:

Nie wiem co myślały te puste łby z wg wprowadzając samochodziki, linia frontu jest już kompletnie niegrywalna. Gdyby istniało piekło to każda z tych osób po śmierci by się w nim znalazła i nieustannie byłaby rozjeżdżana przez chory wytwór ich wyobraźni.

Nie wiem po cholerę wciąż mamy RNG, skoro tego gówna generator prawie nie dotyczy.

Nic mnie tak nie wkurza jak seryjne kalafiory na pełnym skupieniu, ale to się zdarza całkiem często. Teraz doszło jeszcze przyjmowanie od samochodzików w ruchu, z kilometra, z dwóch, w locie, w przewrocie, itp., itd... Pudła we mnie trafiają im się tak rzadko, że właściwie nie ma o czym pisać. Za to ja mogę w nie pudłować i nawalać za zero do woli!

profes79 #668 Posted 23 June 2019 - 09:16 PM

Field Marshal

• Player
  • 21535 battles
  • 10,329
  • [FENOM] FENOM

Można pokusić się o podsumowanie kolejnej rundy wraz z wprowadzanymi zmianami:

- WG zadbało, aby liczba samochodzików nie spadła zbytnio. Jestem gotów się założyć, że EBR ponownie pojawi się w sprzedaży przed lipcową LF

- skrócenie czasu respawna zostało usunięte jeszcze szybciej niż je wprowadzono - ze względu na bugi - i nie wróciło

- wydłużenie czasu blokowania pojazdu - mam szeroki garaż, wpływu nie zauważyłem

- zmiany w slotach na poszczególnych rodzajach pojazdów - jedyna zmiana zdecydowanie na plus. Ogranicza trochę rolę lightów; wzmacnia rolę medów i poprawia jakąkolwiek użyteczność czołgów ciężkich.

Czego się obawiam - nowej mapy. Jeżeli nie jest to coś, nad czym długi czas pracowano (a wątpię) to możemy się spodziewać masy błędów, błędnych tekstur; dziwnych miejscówek i przejazdów etc.

1lt_Mike #669 Posted 24 June 2019 - 11:24 AM

Lieutenant

• Player
  • 36242 battles
  • 1,564
  • [FNPRO] FNPRO

View PostFlyagaric, on 22 June 2019 - 11:18 PM, said:

Nie wiem po cholerę wciąż mamy RNG, skoro tego gówna generator prawie nie dotyczy.

Nic mnie tak nie wkurza jak seryjne kalafiory na pełnym skupieniu, ale to się zdarza całkiem często. Teraz doszło jeszcze przyjmowanie od samochodzików w ruchu, z kilometra, z dwóch, w locie, w przewrocie, itp., itd... Pudła we mnie trafiają im się tak rzadko, że właściwie nie ma o czym pisać. Za to ja mogę w nie pudłować i nawalać za zero do woli!

Wczoraj kołowe *edit wjechało na luzie w strefę spawnu (teoretycznie chronionej) atakujących, obiło 2-3 czołgi (artę skutecznie) i wyjechało bez szwanku... :facepalm:

Edited by DarkAri, 24 June 2019 - 04:57 PM.
Słownictwo

Msciboj #670 Posted 24 June 2019 - 12:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18939 battles
  • 1,486

View Post1lt_Mike, on 24 June 2019 - 10:24 AM, said:

Wczoraj kołowe *edit wjechało na luzie w strefę spawnu (teoretycznie chronionej) atakujących, obiło 2-3 czołgi (artę skutecznie) i wyjechało bez szwanku... :facepalm:

Jeśli kołowiec utrzymuje pełna prędkość nie dostaje ogłoszenia i obrażeń w strefie zakazanej. :]

Edited by DarkAri, 24 June 2019 - 04:57 PM.

MeatGun #671 Posted 29 June 2019 - 08:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 75024 battles
  • 1,350
  • [-SJD-] -SJD-

Głupie jest, że nawet jak zrezygnuję z głównej nagrody i zadowolę się STA oraz Emilem,

to i tak muszę 90% normy zrobić.

:sceptic:

FallowMe #672 Posted Yesterday, 08:41 AM

Private

• Player
  • 22024 battles
  • 1
edytowano

Edited by Sernik_Z_Rodzynkami, Yesterday, 09:13 AM.
spam

Ulthion #673 Posted Yesterday, 09:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 27960 battles
  • 1,474
  • [WALLE] WALLE
Ja proponuje kilka zmian. Dać każdemu jako "perk zerowy" naloty ale skrócić czas ładowania do 10 sekund i podnieść obrażenia. Dać EBR fl, znieść limit art albo najlepiej nie startować bitwy póki nie będzie co najmniej po 10 na stronę. podnieść EBRom dmg na HE tak do 800, co by była pewność, że słusznie przywali. Do tego myślę, że można by zwiększyć nagrody za przegraną, co by gracze jeszcze bardziej byli pewni, że w żadnym wypadku, gra nie polega na rywalizacji i wygranej tylko na farmieniu.

A tak nieco poważniej. Przez cały ten czas nie dobiłem nawet 2 poziomu prestiżu, bo tryb ten obecnie jest zwyczajnie żałosny i właściwie to się musiałbym zmuszać by w to grać i farmić tylko dla jakiegoś amerykańskiego HT, który nawet nie wiadomo czy będzie dobry. Przeliczając na roboczo godziny ile by trzeba w to rżnąć, to jest dobre kilkadziesiąt godzin jak nie więcej. Jak czołg jest dobry, to dajcie może go do sklepu, zarobicie sobie, a tak to znów WG robi sobie raczej słaby PR niszcząc coś, co na początku było całkiem niezłe. 
Nagrody kompletnie nie warte męczenia się. I nie, nie zarabia się wcale dużo. 300k za 25  minut? Obawiam się, że na zwykłych randomkach można w te 25 minut zarobić więcej.

pr0kurator #674 Posted Yesterday, 11:52 AM

Corporal

• Player
  • 21492 battles
  • 148
  • [LPDW] LPDW
jest bug na mapie, jechałem ebr chyba z C linią brzegową, tam gdzie są skałki i przepaść, po czym uderzyłem z małej prędkości w skałki , hot wheels się w nią wbił i wytstrzelił jak z procy xD na wstecznym miał 120-140km/h na chwile, po czym uszkodził się silnik i wpadłem do wody xD 

Xwoknaj #675 Posted Yesterday, 01:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7040 battles
  • 702
Pokochałem obronę, po tym jak po raz drugi w is-3 zrobiłem majora tak o obijając non stop przeciwników. Jeszcze o tyle porąbane to było, że miałem 3 załogantów zabitych, bo puścili na mnie ze 2-3 naloty, ale i tak, cały czas decap i major sam wpadł :P Nie tylko artą da się wbić dużą rangę na obronie, trza mieć taktykę

Flyagaric #676 Posted Yesterday, 03:14 PM

Major General

• Player
  • 58930 battles
  • 5,126
  • [ZORRO] ZORRO

View PostXwoknaj, on 18 July 2019 - 12:11 PM, said:

Pokochałem obronę, po tym jak po raz drugi w is-3 zrobiłem majora tak o obijając non stop przeciwników. Jeszcze o tyle porąbane to było, że miałem 3 załogantów zabitych, bo puścili na mnie ze 2-3 naloty, ale i tak, cały czas decap i major sam wpadł :P Nie tylko artą da się wbić dużą rangę na obronie, trza mieć taktykę

Żeby używać taktyki, to musisz mieć team, co się nie odwróci i nie zostawi cię samego. Niestety, ale sporo ameb prewencyjnie zaczyna uciekać do następnej strefy jak tylko zobaczy więcej niż jeden tank na capie ... W ataku też potrafi być podobny dramat.

Xwoknaj #677 Posted Yesterday, 04:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7040 battles
  • 702

View PostFlyagaric, on 18 July 2019 - 03:14 PM, said:

Żeby używać taktyki, to musisz mieć team, co się nie odwróci i nie zostawi cię samego. Niestety, ale sporo ameb prewencyjnie zaczyna uciekać do następnej strefy jak tylko zobaczy więcej niż jeden tank na capie ... W ataku też potrafi być podobny dramat.

No ja sam broniłem i dostałem co swoje - dużą rangę. No ale faktycznie, miałem sytuację na A, że WZ przeciwna podjechała i sprzedała mi gonga z HE, patrze obok jest lorrka to klikam by pomogła. Czekam czekam, w końcu patrzę co robi a ona sobie patrzy w kompletnie inną stronę :facepalm: No i na koniec od arty zginąłem, no po prostu ślepota, bez mapy pewnie grał.

Mnie najbardziej denerwuje, jak gracze, gdy jest obrona dział już, bronią jakiegoś sektoru (załóżmy przy F) i odpierają atak i pushują dalej bezsensu, ginąc potem. A przeciwnicy radośnie respią się i lecą po działo, bo nikt żywy nie został.. Spawnkilling mnie też nie napawa optymizmem, zawsze uciekam z C, bo jest debilne.

miluft_waffel #678 Posted Yesterday, 07:54 PM

Corporal

• Player
  • 8267 battles
  • 147

View Postpr0kurator, on 18 July 2019 - 11:52 AM, said:

jest bug na mapie, jechałem ebr chyba z C linią brzegową, tam gdzie są skałki i przepaść, po czym uderzyłem z małej prędkości w skałki , hot wheels się w nią wbił i wytstrzelił jak z procy xD na wstecznym miał 120-140km/h na chwile, po czym uszkodził się silnik i wpadłem do wody xD 

Bardzo dobrze.

Plus dla WG, że zrobił pułapkę na te kołowe [edytowałem samemu].

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users