Jump to content

Vše o frontové linii 2019

• Please log in to reply
456 replies to this topic

yoshua87 #441 Posted Yesterday, 01:03 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 46324 battles
  • 991
  • [FIV3] FIV3

View PostJukl282, on 18 February 2019 - 12:06 PM, said:

Záleží na situaci a schopnosti týmu trochu přemýšlet. Na C stačí vytlačit levý koridor, následně naběhnout ve třech do capu. Tohle bohužel záleží na načasování, povedlo se mi ovšem vyspamovat mapu tak, že to pochopilo hned pět tanků. 

Alternativní (fungující taktika) na cap C - vzít Evana a vjet za ten šutr v capu do té malé kapsičky. Nic jiného se tam nevzleze tak jako Evan, tedy tak, že z té standardní def pozice se tam nedá střílet. Musí stát někdo na druhé straně, to je jediný counter. Pokud tam nikdo nenajede a je krytí z vlastního kruhu, či jeho okrajů, ucapuješ to sám. Včera jsem to 4x vyzkoušel, 3x to vyšlo za full cap :)

Proto říkám, že je hardcore...není tam moc na výběr...bud hromadný cap mnoha tanku a zbytek týmu musí pomoci nebo to s tim evenem....to se mtam už taky viděl... ale ve chvíli kdy A a B je vyhráno a pomužou kluci z vedlejšku tak se C už dá v pohode vyhrát díky počtu...

Všechny ty sektory mají něco do sebe a člověk prostě nemuže jet jen tak tupec dopředu a nic neřešit... podělává pak sám sebe

yoshua87 #442 Posted Yesterday, 01:26 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 46324 battles
  • 991
  • [FIV3] FIV3

Tak sem se kouknul jak to dopadlo s oceněním...

Tak za ten týden...

2x Profesionální válečník

8x Generál armády

19x Železný štít

13 Mistrný útočník

...nejel sem hold na dmg a výdělky..ale vše sem ty 3 dny obětoval tomu abych si toho najezdil co nejvíce... jak ste dopadli Vy?

Zvažuji udělat do dalšího kola pár videí pro lidi co to ještě nechápou - tedy kam jezdit a podobně a jak nejlépe vydělat expy na hodnost...

VPlno z nás tady to ví...ale většina stále ne...

Utred007 #443 Posted Yesterday, 01:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 42223 battles
  • 1,260
  • [LAAX] LAAX

Za mě příjemné zpestření , každý den jsem si zahrál se zálohami na kredity hodinu či dvě, zablbnul s kolegou v četě a nijak to netryhárdil...prostě jsem jel na klídek.

Škoda absence odměn kreditových záloh v odměnách na nižších stupních odměn, jsou myslím až na konci při získání prestiže, pokud si pamatuji, loni jich šlo získat více i na podstupních, takhle mi ubývají a nedoplnují se, což loni fungovalo myslím jinak.  Směrnice, které je odměnově nahradily,  mi jsou skoro nanic. Až mi v průběhu roku ty kreditovky dojdou, nebudu to dále hrát.

Cukání zaměřovače  na horizontech opruz, ale co už, snad to poladí do příště. Mapa trochu nuda ke konci, ale co už, snad přidají ješte jednu dopříště. Výdělky přes 17 mega...de facto pro mě tímto ztratilo cenu jezdit preamiáky na randomu a některé tanky převléknu za full gold ammo bo mě tímto ješte s vánočním výdělkem přestaly už trápit kredity.

Malinko mě děsí,  kolik slabších hráčů nakonvertilo expy  a skoro zadarmo získalo na FL také hromadu kreditů sm kredit zálohami  bo je potkám brzo jako TOPky na desítkách, z čehož mám pramalou radost, i když v jsem v jádru dost přející člověk.... 

cNNk #444 Posted Yesterday, 01:41 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,468
  • [9-TDE] 9-TDE
Stejne pochybuju, ze provedou nejaky zmeny ...  to zvracene nadrzovani artynam stejne zustane, bylo to tak i naposled a je to tak stale. Aktivni lide riskuji a dost casto jsou za to trestani nulovou odmenou, kterou si vyreze nekdo jiny ... at uz je to decap, cap a nebo bojove zalohy na pomoc teamu ... za takovej smoke, ktery muze velice pomoci ...nedostane ten co ho hazi nic, to si pak radsi veme ten nalet. To jak tady nekteri pisou, ze jsou pokazdy minimalne major jim neverim - je to hloupost, protoze obcas jsou proste hry, kde nemate sanci nic moc udelat. Staci, aby z vasi lajny prejel nepritel jinam a nez se presunete kam je potreba, muze bejt za par minut po hre, protoze nekdo si strasne moc chce znicit dela - proc neni odmena pro vitezny team - treba aspon +200 bodu do prestize - jasne potahalo by to i nemakacenka, jenze aspon bych videl nejaky smysl v niceni tech del. Za dalsi - rozhodne bych uvital, aby se pri vyberu tanku ukazoval na mape pocet lidi v zone - team/protivnik ... clovek by aspon pak videl, kde to asi hori a mohl si rozumne vybrat.

guthas #445 Posted Yesterday, 02:00 PM

Captain

• Player
  • 37180 battles
  • 2,075
  • [BIA] BIA
Odměna za výhru? Nene to by motivovalo k bleskovému zničení děl po projetí jedné lajny. A co obránci, kteří úspěšně brání zbylé body? Ti by ostrouhali, protože nahánět lightka hluboko v týlu je pro heavyny problém. A ten tým obránců na lajně co padla by si teď s útočníkama poradil jo?

Jako takhle. Dalo by se nad tím uvažovat, ale po změně pravidel. Tzn děla by se zpřístupnila až po pádu zbylých lajn. Reps. Celá oblast s děly. Potom by se nad tím dalo pobavit.

Co se týče ostatních záloh.. Mno kromě kouře máš na zbytek body do hodcení ne?
Rychlejší cap a opravy, nálet, děla a šikovně hozený průzkum ti nahrabe mnoho bodů.
Pokud někdo hodí kouř ve snaze se vyhnout spotu na capu, tak mu tam vesměs přilítlo letadlo na průzkum a vynegovalo účinek kouře. Takže v pozdějších dnech jsem se málokdy setkal s kouřem.
Jestli povzbuzení dává nějaký body k postupu za spojence, který střílí do nepřítele nevím, ale mohlo by.

Edited by guthas, Yesterday, 02:02 PM.

cNNk #446 Posted Yesterday, 02:08 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,468
  • [9-TDE] 9-TDE

View Postguthas, on 18 February 2019 - 03:00 PM, said:

Odměna za výhru? Nene to by motivovalo k bleskovému zničení děl po projetí jedné lajny. A co obránci, kteří úspěšně brání zbylé body? Ti by ostrouhali, protože nahánět lightka hluboko v týlu je pro heavyny problém. A ten tým obránců na lajně co padla by si teď s útočníkama poradil jo?

Tak obranci snad dostanou odmenu za vyhru pokud ubrani. Navic nedava to nahodou pri braneni obcas trosku bodu, ze to, ze to branis? Kazdopadne jsou ty dela nesmysl ...u bodu aspon nahanis cas, ktery potrebujes na nahaneni ranku ... u del uz neziskavas defakto nic. Samozrejme i to, ze se prorve jedna lajna a lightko muze napr. od D dojet az k V. a znicit ji i presto, ze obranci stale uspesne drzi je C je taky uplna kravina, protoze to tam proste nikdo nestihne

Owanko #447 Posted Yesterday, 02:11 PM

Private

• Player
  • 33471 battles
  • 8

View PostcNNk, on 18 February 2019 - 01:08 PM, said:

Tak obranci snad dostanou odmenu za vyhru pokud ubrani. Navic nedava to nahodou pri braneni obcas trosku bodu, ze to, ze to branis? Kazdopadne jsou ty dela nesmysl ...u bodu aspon nahanis cas, ktery potrebujes na nahaneni ranku ... u del uz neziskavas defakto nic. Samozrejme i to, ze se prorve jedna lajna a lightko muze napr. od D dojet az k V. a znicit ji i presto, ze obranci stale uspesne drzi je C je taky uplna kravina, protoze to tam proste nikdo nestihne

Ano, dava to viac bodov ked strialas, nicis tanky ktore sa nachadzaju v urcitej zdialenosti od dela. Vsimol som si to hlavne pri Dele c. 3

Edited by Owanko, Yesterday, 02:11 PM.

Hydroblast #448 Posted Yesterday, 02:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32501 battles
  • 423
  • [CSPOC] CSPOC

View Postguthas, on 18 February 2019 - 02:00 PM, said:

Jako takhle. Dalo by se nad tím uvažovat, ale po změně pravidel. Tzn děla by se zpřístupnila až po pádu zbylých lajn. Reps. Celá oblast s děly. Potom by se nad tím dalo pobavit.

Co se týče ostatních záloh.. Mno kromě kouře máš na zbytek body do hodcení ne?
Rychlejší cap a opravy, nálet, děla a šikovně hozený průzkum ti nahrabe mnoho bodů.
Pokud někdo hodí kouř ve snaze se vyhnout spotu na capu, tak mu tam vesměs přilítlo letadlo na průzkum a vynegovalo účinek kouře. Takže v pozdějších dnech jsem se málokdy setkal s kouřem.
Jestli povzbuzení dává nějaký body k postupu za spojence, který střílí do nepřítele nevím, ale mohlo by.

No ono taky dává smysl,  aby leteckej průzkum spotnul něco v kouři. Ještě když má 1/2 cooldown. 

guthas #449 Posted Yesterday, 02:21 PM

Captain

• Player
  • 37180 battles
  • 2,075
  • [BIA] BIA
Body to dává za decap, jinak máš body pouze za assist, dmg a cosi navíc za kill.

Už jsem se setkal s respawnkillingem, kdy tým obránců si najel - zatlačil útočníky za červenou, zabral opravovací bod a útrum.
Rozbít to šlo, byla to sranda. Ale až po pádu zbylých lajn.

Také jsem se naopak setkal s tím, že hráči z útočícího týmu zničili dvě děla, nastřelili poslední a šup pěkně fightit dokud je čas. Poslední dělo bylo zničeno pár sekund před koncem.

Nejhorší možná situace byla ta, když nějaké vemena projeli lajnu a i přesto, že měli 9 minut do konce a 4 zony neobsazené tak zničili děla. Zpřístupnit všechny děla po pádu jedné lajny je prostě blbost.

paiwer #450 Posted Yesterday, 02:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28593 battles
  • 805
  • [I-S-P] I-S-P

View Postguthas, on 18 February 2019 - 02:00 PM, said:

...

Dava a je u tech bodu takove " slunicko " ale nvm k cemu se topripise ale asi k asistu .. za poskozeni nepritele jsou ale za stelbu do del nic... spot dmg spis nic ale nevim to jiste

Edited by paiwer, Yesterday, 02:28 PM.

Mannanan #451 Posted Yesterday, 02:46 PM

Captain

• Player
  • 25433 battles
  • 2,007

View PostcNNk, on 18 February 2019 - 01:41 PM, said:

Za dalsi - rozhodne bych uvital, aby se pri vyberu tanku ukazoval na mape pocet lidi v zone - team/protivnik ... clovek by aspon pak videl, kde to asi hori a mohl si rozumne vybrat.

Proč bys měl mít k dispozici víc informací než co si tým vybojoval a naspotil, navíc když jsi umřel? Minimapy tam jsou a vidíš to co vidí tým a z toho si musíš udělat závěr. Nebývá těžké se rozhodnout kam jet.

Edited by Mannanan, Yesterday, 02:48 PM.

cNNk #452 Posted Yesterday, 03:19 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,468
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostMannanan, on 18 February 2019 - 03:46 PM, said:

Proč bys měl mít k dispozici víc informací než co si tým vybojoval a naspotil, navíc když jsi umřel? Minimapy tam jsou a vidíš to co vidí tým a z toho si musíš udělat závěr. Nebývá těžké se rozhodnout kam jet.

Jak naspotoval? Vsak ten kdo je v te zone, tak vidi pocet tanku i bez toho, aby je naspotoval, zatim co, ja kdyz umru na jedne strane mapy, tak nemam jak zjistit, ze na druhe strane je to 10vs20 - cili o nejake hre obrana vs, utok to tam opravdu nebude, protoze se celej gameplay zmeni pouze na swarm. Oni tam sice jsou k dispozici hlasky o posileni zony, ale to na publiku pouzije malokdo, navic se to rychle ztrati.

Gribojedov #453 Posted Yesterday, 06:06 PM

Private

• Player
  • 59608 battles
  • 5

Mě to nějak letos nebaví a nemám na to tolik času; nezaregistroval jsem rozdíly ve hře oproti poslední verzi. 

+ odměny, bony, tanky

- velká mapa ---> s pomalými a slabými tanky je to velký vopruz 

Škoda že není více vozidel "k pronájmu", třeba i prémiových, to by tomu možná pomohlo?

A také hrát pořád jednu a tu samou mapu není moc zábavné, chtělo by to 1-2 další.

Že je to občas chaos, to nevadí, to k tomu patří :bajan:

D_A_L_I_N #454 Posted Today, 12:47 PM

Corporal

• Player
  • 38970 battles
  • 122
Nějak nemůžu v ingame najít staty na FL, poradí někdo? 

Mannanan #455 Posted Today, 12:50 PM

Captain

• Player
  • 25433 battles
  • 2,007

View PostD_A_L_I_N, on 19 February 2019 - 12:47 PM, said:

Kde nic není ani čert nebere... nebo spíš nenajde.

Edited by Mannanan, Today, 04:42 PM.

Bery_CR #456 Posted Today, 04:39 PM

Major

• Player
  • 54925 battles
  • 2,525
  • [KOBD] KOBD

View PostD_A_L_I_N, on 19 February 2019 - 12:47 PM, said:

FL se do statistik nepocita.

Mr_Missclick #457 Posted Today, 08:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9170 battles
  • 1,057
  • [DISS] DISS

View PostcNNk, on 18 February 2019 - 03:19 PM, said:

Jak naspotoval? Vsak ten kdo je v te zone, tak vidi pocet tanku i bez toho, aby je naspotoval, zatim co, ja kdyz umru na jedne strane mapy, tak nemam jak zjistit, ze na druhe strane je to 10vs20 - cili o nejake hre obrana vs, utok to tam opravdu nebude, protoze se celej gameplay zmeni pouze na swarm. Oni tam sice jsou k dispozici hlasky o posileni zony, ale to na publiku pouzije malokdo, navic se to rychle ztrati.

Přesně to jsem psal už loni...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users