Jump to content


Návrh na zlepšení systému úpravy vzhledu tanků

camo skin customization

 • Please log in to reply
1 reply to this topic

spc_669 #1 Posted 10 February 2019 - 11:22 PM

  Private

 • Player
 • 23295 battles
 • 40
 • [IRONR] IRONR
 • Member since:
  07-17-2012
Zdravím.
V tomto topicu vám představím problém i řešení daného problému.

Tudíž problémem je konkrétně Scaling cama u některých tanků, bývá prostě strašně malé i při nastavení na největší velikost. Vypadá to prostě špatně, znehodnocuje to to camo.
Spoiler
Spoiler
Na dvou screenech výše můžete vidět, že maximální velikost scalingu u Canturiona 1 je stejně pořád menší, než minimální velikost scalingu u Centuriona 7/1.

Vím, že zde byly stížnosti na příliš velký scaling u některých tanků, a proto se u nich i scalovací pattern zmenšoval. Já si zase stěžuji na příliš malý pattern, jelikož opravdu vypadá příšerně, Když je pattern nastavený na malou velikost, tak výsledné camo bude pořád malé a nějaká úprava velikosti ztrácí smysl. To camo prostě nebude velké jak tvrdí, když je ve velké velikost menší, než malá velikost na jiném tanku.
První řešení:
Navrhuji, aby se u každého tanku vytvořili 2 patterny pro scaling. Jeden pro nastavování menších velikostí, a jeden pro nastavování větších velikostí, střední velikost by se mezi nimi snadno dalo dosáhnout. Člověk by si tak mohl vybrat, jestli se mu bude camo scalovat v rozměrech Centuriona 1, nebo v rozměrech Centuriona 7/1, podle toho, jaký výchozí pattern scalování si vybere - jestli první, nebo druhý.

Druhé řešení:
Možnost zakoupení podkladového nátěru na tank je výborná věc, ale moc se nevyužívá, jelikož hráči si na tank radši aplikují nějaké camo, které jim přidá camo bonus a současně zakryje podkladový nátěr, takže reálná využitelnost nátěrů se redukuje na těžké tanky, které camo bonus nepotřebují...
Aby tudíž byly podkladové nátěry In, přidal bych jim camo bonus, pro který by je bylo potřeba aplikovat na tank alespoň 3krát (dejme tomu na korbu, věž, mantlet/dělo), poněvadž u regulérního cama stačí akorát aplikovat jej na korbu tanku pro získání camo bonusu, a jedno camo stojí 50 goldů, 3 kusy nátěru pro camo bonus by stály 60 goldů, takže by to pro WG nebyla ztrátová záležitost, a vyřešil by se tím částečně i problém se špatným scalingem u některých tanků, jelikož hráči budou radši jezdit bez zprzněného cama než s ním. Navíc ve hře je už možnost pro hráče vypnout nehistorické camo, takže vidí některé hráče s tímto camem jako by žádné neměli, byť stejně mají camo bonus.

Díky za zvážení ::)

Edited by spc_669, 10 February 2019 - 11:24 PM.


Saloth_Sar #2 Posted 16 February 2019 - 04:22 PM

  Private

 • Player
 • 32883 battles
 • 8
 • [-SD_] -SD_
 • Member since:
  05-11-2014

Ahoj,

také mám pár návrhů, které by někteří hráči třeba mohli ocenit:

1) přidat více historických základních nátěrů. Například: RAL 7028 Dunkelgelb (Německo WW2), RAL 6014 Gelboliv (Bundeswehr), RAL 7027 Sandgrau (Německo WW2), RAL 8000 Gelbbraun (Německo WW2), Khaki green N3 (UK WW2), SCC15 Olive drab (UK WW2), bílá (pro všechny národy);

2) ke každému základnímu nátěru přidat stručné vysvětlení (kde, kdy a na jakém typu techniky se používal);

3) u kamufláží udělat základní barvu VŽDY průhlednou.

4) přidat více kamufláží (např. předválečné polské, více poválečných apod.).

Předem děkuji za zvážení a případnou reakci

Saloth_SarAlso tagged with camo, skin, customization

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users