Jump to content

Aktualizace pravidel férového jednání: Únor 2019

• Please log in to reply
167 replies to this topic

Community #1 Posted 13 February 2019 - 02:15 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,331
Jsme neustále bdělí a pokračujeme v boji proti hráčům, kteří používají zakázané mody!

Úplný text položky novinek

global_asa_wenca #2 Posted 13 February 2019 - 02:23 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 87005 battles
  • 3,202
  • [MACHR] MACHR

*
POPULAR

Block Quote

Nezávislé programy, které manipulují průběhem hry a přináší neférové výhody, nejsou ve světě World of Tanks vítány. Od doby, kdy jsme proti podvodníkům vytáhli poprvé, jsme už urazili hodně dlouho cestu.

Hodně dlouhou cestu, jo? :teethhappy:

Když jste s touhle aktivitou na téma "férové hry" přišli, už tenkrát bylo asi tak pět minut po dvanácté. Od té doby jste možná ušli dlouhou cestu, ale bohužel se na ní tak trochu motáte v kruhu. Takže na ujitou vzdálenost, ano, ušli jste hooodně dloooouhou cestu. Měřeno ovšem dopadem na hru, a zejména na důvěru komunity v to že proti cheatování skutečně něco účině děláte, jste zhruba na stejným místě odkud jste tenkrát vyšli. :sceptic:

Mr_Missclick #3 Posted 13 February 2019 - 02:45 PM

Lieutenant

• Player
  • 11550 battles
  • 1,620
  • [DISS] DISS

Commmunity cheater byl tedy konečně dodatečně zabanován. Dobrá práce. Já věděl, že to zvládnete a nedopustíte, aby jednotlivec degradoval práci a post ostatních.

Kurt_Koller #4 Posted 13 February 2019 - 02:49 PM

Private

• Player
  • 542 battles
  • 44
  • [VB_CZ] VB_CZ

Tak prvně to chválím, ale mělo to být daleko dříve. Ale lepší pozdě, než-li později. :)

Možnost stahovat bezpečné módy z vašich stránek chválím také a to hodně.:great:

Mám k tomu jen pár připomínek.

1. počet zabanovaných hráčů se mi zdá malý a to až podezřele, ale mám pro to jednoduché vysvětlení - pokud by jste zabanovali najednou všechny tak se to nemile odrazí na příjmech...proto je ten počet hráčů tak malý. :amazed:

Mám kamaráda, který po vydání zákazu schválně používal zakázané modifikace aby vyzkoušel, jak fungují ony bany (jak rachle) a dostal ban na 7 dní ANO, ALE AŽ PO VÍCE JAK ROCE!!! Nyní již jede čistý. Tak to mi přijde jako hodně divné.

2. podezřelé obhajování jednoho vašeho kontributora tomu také nepřidá...:child:

ps.: i jestli to skutečně nebyla pravda o čemž pochybuji, je jeho setrvání na pozici hodně divné, když se i po takové vlně kritiky místa drží jako H.... košile.

Edited by Kurt_Koller, 13 February 2019 - 02:53 PM.

undertakersk #5 Posted 13 February 2019 - 02:57 PM

Private

• Player
  • 27950 battles
  • 41
Je mi to cele k smiechu. Ze bojujete?  Proti podstivcom. A podvodnikov chranite. Niet dna kedy by som nestretol ,,nadupaneho supertankistu" co ma rozstriela aj za kamenom!! A cez celu mapu s ruskym delom trafi najslabsiu vezicku velitela. Len tak dalej soudruzi a budete sa hrajkat sami. Pozdravujem kvetinku 11

Girrrr #6 Posted 13 February 2019 - 03:04 PM

Private

• Player
  • 20611 battles
  • 49
AJE TO TADY.ZYBLOKOVALI JSTEM MI ŮČET ZA NĚJAKÉ MODYFIKACE A PŘITOM ŽÁDNĚ NEMAM A NIKDY NEMĚL.KDEJAKEJ POLÁK TADY SNIMA JEZDÍ,CHLUBÍ SE STÍM A NIC.JSTE PODVODNÍCI.

Sir__Lynx #7 Posted 13 February 2019 - 03:31 PM

Corporal

• Player
  • 24497 battles
  • 112

View PostGirrrr, on 13 February 2019 - 03:04 PM, said:

AJE TO TADY.ZYBLOKOVALI JSTEM MI ŮČET ZA NĚJAKÉ MODYFIKACE A PŘITOM ŽÁDNĚ NEMAM A NIKDY NEMĚL.KDEJAKEJ POLÁK TADY SNIMA JEZDÍ,CHLUBÍ SE STÍM A NIC.JSTE PODVODNÍCI.

Vrať se raději do školy...

TulipanWG #8 Posted 13 February 2019 - 03:53 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 25

Odstranění cheaterů, botů a podvodníků je určitě plus, stejně je to pořád jenom velmi malá kapička v oceánu. Kdyby mělo WG tak vehementní zájem na čistotě hry, tak všechny (!) boty by odstranilo během jednoho dne a taky by šli postupně filtrovat "kodeři". To by však muselo krapet přemýšlet. By mě taky zajímalo, kolik z těch (prozatím) desítek účtů s botem, které jsem nahlásil, dostalo ban.

P.S.: kdy přestane podvádět samotné WG?

Zubik1111CZ #9 Posted 13 February 2019 - 03:54 PM

Private

• Player
  • 1562 battles
  • 8
  • [CZBIT] CZBIT
Hmmmm. To tak věřím že bojujete. Vždyť nepovolené modifikace máte přímo na Mod hub. Třeba Webium modpack. Je tam mód na hitpointy a ty jsou přitom zakázaný, protože dávají výhodu uživateli toho módu. Ale to vám nevadí....

t74_destroyer #10 Posted 13 February 2019 - 03:58 PM

Corporal

• Player
  • 28041 battles
  • 107

tak dúfam ze ten cheater pisklavec11 dostal ban:izmena:

ale to ho radšej dá jeho zástanca mne aby nešiel proti svojmu:izmena:

biglebovski #11 Posted 13 February 2019 - 04:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54956 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ

Neprovokujte už zbytečně s těma vašima pravidlama Férového jednání prosím!

Pokud koukám dobře, tak jeden dosti propíraný cheater, jehož videa vám byli zaslány s ukázkou jednoznačného porušení právě těchto pravidel tady mezi námi stále jezdí. Naopak pár těch, kteří na to poukazovali mají stále ban na fórum. Víte všichni, jak to je. Houpat s náma můžete, ale hlupáky z nás zase dělat nemusíte.

Osobně zastávám názor, že co může ve hře dělat váš zástupce, za to nemůže být trestán žádný jiný hráč.

Bohužel, nic z těch prasáren nepoužívám, ale kdyby se tak náhodou stalo, určitě by mě zajímalo, proč právě jeho obhajujete a já mám mít ban. Dost těžko bych to kousal. Nicméně podle přívětivosti a snaze vašeho supportu mám za to, že bych se beztak ničeho nedopídil.

Když už jsme u toho. Před lety jsem dostal sedmidenní ban. Neměl jsem nic z toho, co měl zabudováno jeden z vašich kontributorů a přesto tam ban byl. Několikrát jsem kontaktoval podporu s nějakým vyjádřením, a pokaždé mi přišla stejná, nic neříkající odpověď.

A když už mi tedy připomínáte tu vaši férovost, jdu si opět udělat tu práci a zeptat se, proč a zač jsem před třemi lety ten ban za zakázané (chacha) modifikace měl.

Díky tedy za připomenutí.

Ugzuk #12 Posted 13 February 2019 - 04:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28326 battles
  • 72
  • [RCSD_] RCSD_
S CC K11 je celá tahle fraška k smíchu, vaše trapnost dosahuje nových výšin. Vlastně ne, tohle prostě WG klasika. Muck.

biglebovski #13 Posted 13 February 2019 - 04:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54956 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ

View PostTulipanWG, on 13 February 2019 - 03:53 PM, said:

Odstranění cheaterů, botů a podvodníků je určitě plus, stejně je to pořád jenom velmi malá kapička v oceánu. Kdyby mělo WG tak vehementní zájem na čistotě hry, tak všechny (!) boty by odstranilo během jednoho dne a taky by šli postupně filtrovat "kodeři". To by však muselo krapet přemýšlet. By mě taky zajímalo, kolik z těch (prozatím) desítek účtů s botem, které jsem nahlásil, dostalo ban.

P.S.: kdy přestane podvádět samotné WG?

Buď v klidu. Jistě to nebyl ani jeden hráč. Pravda je ta, že žádný program neexistuje. Sám jsem se o tom přesvědčil, neboť jsem prý použil kdysi dávno zakázanou modifikaci. Nikdy jsem neměl nic víc, než mod pack od Aslaina. Ostatně z druhé strany tady byl hráč, jehož videa tady byli zleva zprava propírány a ač každý soudný hráč tam viděl jednoznačné cheaty, byl českou sekcí WG obhajován. Nedělám si iluze.

t74_destroyer #14 Posted 13 February 2019 - 04:24 PM

Corporal

• Player
  • 28041 battles
  • 107

View Postbiglebovski, on 13 February 2019 - 04:02 PM, said:

Neprovokujte už zbytečně s těma vašima pravidlama Férového jednání prosím!

Pokud koukám dobře, tak jeden dosti propíraný cheater, jehož videa vám byli zaslány s ukázkou jednoznačného porušení právě těchto pravidel tady mezi námi stále jezdí. Naopak pár těch, kteří na to poukazovali mají stále ban na fórum. Víte všichni, jak to je. Houpat s náma můžete, ale hlupáky z nás zase dělat nemusíte.

Osobně zastávám názor, že co může ve hře dělat váš zástupce, za to nemůže být trestán žádný jiný hráč.

Bohužel, nic z těch prasáren nepoužívám, ale kdyby se tak náhodou stalo, určitě by mě zajímalo, proč právě jeho obhajujete a já mám mít ban. Dost těžko bych to kousal. Nicméně podle přívětivosti a snaze vašeho supportu mám za to, že bych se beztak ničeho nedopídil.

Když už jsme u toho. Před lety jsem dostal sedmidenní ban. Neměl jsem nic z toho, co měl zabudováno jeden z vašich kontributorů a přesto tam ban byl. Několikrát jsem kontaktoval podporu s nějakým vyjádřením, a pokaždé mi přišla stejná, nic neříkající odpověď.

A když už mi tedy připomínáte tu vaši férovost, jdu si opět udělat tu práci a zeptat se, proč a zač jsem před třemi lety ten ban za zakázané (chacha) modifikace měl.

Díky tedy za připomenutí.

obhajujú ho preto lebo otecko a cobi sú zajedno:teethhappy:

a ešte preto lebo by museli pripustit svoju neschopnosť že zobrali do tímu cheatera....jednoduché:)

Pepelus #15 Posted 13 February 2019 - 04:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18928 battles
  • 897
  • [BVP] BVP

Měl by dostat banán především nejslavnější cheater v česku. U něhož, co jsem koukal bylo jednoznačně průkazné podvádění při turnaji. Ohavnost ...

PS - Nevtipkuji ale myslím to naprosto vážně! Neočekávám tedy edit a varování za použití vtipu. Pokud ano místní editátor v jiném vlákně pěkně kecal ...

AlexYachtmaster #16 Posted 13 February 2019 - 04:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43597 battles
  • 68
  • [SCCAT] SCCAT
v poslední době jsme potrestali účty 2500...

Karaya12 #17 Posted 13 February 2019 - 04:57 PM

Colonel

• Player
  • 19334 battles
  • 3,790
  • [SVINE] SVINE

Tak já jsem hlavně zvědavý na tu aktualizaci.Jen aby to nedopadlo stejně jako aktualizace CC programu...:sceptic:

Jediné řešení je přímé jednání a viditelná snaha aby vám lidé uvěřili a stáli za vámi. Zatím vaše kroky způsobují spíše opačný efekt :(

Danttessimo #18 Posted 13 February 2019 - 04:58 PM

Private

• Player
  • 25783 battles
  • 35
ok skoro vkazdej jednej bitke stretnem hraca ktory evidente vidi viac ako ja, za starych dobrych casov sa nevychdzalo spoza kamena. provokovalo sa teraz vykukne vystreli jebne ty, automaticke zameriavanie, ach ano kazdy vieme kde to vase  automaticke zameriavanie miery, aj ze si ho musis ked ho vidis najprv zamerat aby to chytilo. dalsia vec ze hraci ani zaboha nevidu von ked tam mieris a niesi spotnuty potom otocis naschval delo inde a hned sa ukaze a zas ty jednu mrdne.(a ktomu municiu preistotu), nabite mal urcite mozes tam pozerat do rana nevyjde len co zmenis pohlad opakujem niesi spotnuty nikto ta nevidi a uz je vonku a striela ;) rozpravky si nechajte pre deticky aby len 2500 hracov cheatovalo z 250 000 to ste delili 100 ked ste si ich vyberali alebo ako? na frontovej liniji vidim ako hraci stoja vedla mna este horsi uhol ako mam ja)a strielaju do tanku ktory je za kemenom.ak dnes zahram a nebude to lepsie tak si to cele vase fair play strcte viete kam

guthas #19 Posted 13 February 2019 - 05:00 PM

Captain

• Player
  • 37648 battles
  • 2,452
  • [BIA] BIA
Za starých dobrých časů nebyla žárovka. :trollface:

Danttessimo #20 Posted 13 February 2019 - 05:01 PM

Private

• Player
  • 25783 battles
  • 35

View Postguthas, on 13 February 2019 - 05:00 PM, said:

Za starých dobrých časů nebyla žárovka. :trollface:

lebo si si ju nevyskumal na posadke trdlo;)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users