Jump to content

Veřejný test verze 1.4.1 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
65 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 18 February 2019 - 06:51 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19412 battles
  • 3,160

Tankisté,

v tomto vlákně nám můžete zanechat svou zpětnou vazbu ohledně veřejného testu verze 1.4.1.

Pokud chcete zanechat své připomínky k jednotlivým aspektům aktualizace, můžete tak učinit zde:

Veřejný test verze 1.4.1 - Nákresy

Veřejný test verze 1.4.1 - Skiny pro posádku

Veřejný test verze 1.4.1 - Náhodné odměny

Veřejný test verze 1.4.1 - Hlášení chyb

Děkujeme :honoring:

Edited by Kayi4ek, 27 February 2019 - 06:39 PM.

Kurt_Koller #2 Posted 01 March 2019 - 03:42 PM

Private

• Player
  • 542 battles
  • 44
  • [VB_CZ] VB_CZ

Odměny...palec nahoru. Bude to příjemné zpestření.

Plány...také dobré, ale co například hráči co mají strojního inženýra...ty nic???!!! To jsem nějak nepochopil...

Vzhledy posádek...naprostá zbytečnost...nikdy jsem to neřešil a bylo mi to jedno a neznám nikoho ve svém okolí, kdo by to nějak řešil...měnil vzhled...jména atd...

Yetyn #3 Posted 01 March 2019 - 03:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28215 battles
  • 89
  • [OHM] OHM
No jestli to chápu dobře, tak je něco podobného jako kontejnery v lodickach, tak to vítám. Jen doufat že se to někde nepokazi. Jinak aktualize jako celek celkem o ničem. Mphlo být klidně součást minulý nebo budoucí aktualizace. 

fnukafka #4 Posted 01 March 2019 - 04:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9007 battles
  • 61
  • [SOTIG] SOTIG
Souhlasím toto nemá být aktualizace, na posádky používají hráči módy takže zbytečnost. Bedničky mi přijdou fajn mohli by z nich padat free expy aby se urychlil progres. Blue printy asi zbytečnost. Ale očekaváme nový  MM výběr ze tří map a nevím co jste ještě slibovali.

Ithron_von_Kremsier #5 Posted 01 March 2019 - 06:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31838 battles
  • 426
  • [SMXP] SMXP

View PostKurt_Koller, on 01 March 2019 - 03:42 PM, said:

Plány...také dobré, ale co například hráči co mají strojního inženýra...ty nic???!!! To jsem nějak nepochopil...

Vzhledy posádek...naprostá zbytečnost...nikdy jsem to neřešil a bylo mi to jedno a neznám nikoho ve svém okolí, kdo by to nějak řešil...měnil vzhled...jména atd...

Já tedy u amíků tu potřebu mám, není důvod proč bych měl mít v tanku černocha, není mi znám jediný případ kdyby v americkém druhoválečném tanku nějaký černoch sloužil, nejsem rasista ale jsem rozhodně odpůrcem uměle vytvářeného mulitikulti. 

Zajímalo by mne, zda půjdou změnit i ty ženské z vánoc, zatím změnit nejdou a dost mne to mrzí, mám každou v jiném národě a vypadá to dost divně když mi v německém tanku sedí velitelka s ruskou beranicí na  hlavě a smyšleným jménem.

Yetyn #6 Posted 01 March 2019 - 06:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28215 battles
  • 89
  • [OHM] OHM

View PostKurt_Koller, on 01 March 2019 - 02:42 PM, said:

Jak píšeš. Když budu mluvit za sebe, tak mám všechny tanky vyzkoumane. Nemám jen arty a nový formule. Ale třeba to tam budu moct upotřebit a hodí my to až 50% slevu?:hiding: Ale uvidíme jak to bude fungovat. Třeba to půjde nějak aspoň zpeněžit. 

No a ty vzhledy posádek? No prostě šaškárna...to je jako s tima cislama a obtiskama v posledních aktualizacích. Prostě úplná zbytečnost. V bitvách těch tanků o tohle vylepšený nepotkavam. V životě jsem si nevybiral jak bude člen vypadat, natož jak se jmenuje. Vždy mně jen zajímalo co umí. :D Na to že je to třetina aktualizace, tak je to velký špatný. 

MakeMeSweat #7 Posted 01 March 2019 - 07:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 17850 battles
  • 1,794
  • [KHIL] KHIL

View PostIthron_von_Kremsier, on 01 March 2019 - 05:06 PM, said:

Já tedy u amíků tu potřebu mám, není důvod proč bych měl mít v tanku černocha, není mi znám jediný případ kdyby v americkém druhoválečném tanku nějaký černoch sloužil, nejsem rasista ale jsem rozhodně odpůrcem uměle vytvářeného mulitikulti. 

Zajímalo by mne, zda půjdou změnit i ty ženské z vánoc, zatím změnit nejdou a dost mne to mrzí, mám každou v jiném národě a vypadá to dost divně když mi v německém tanku sedí velitelka s ruskou beranicí na  hlavě a smyšleným jménem.

"Ja nejsu rasista, pro mne cigan jako cernoch. Cernocha vyhadzujes a zenska ti nevadi?"    V druhej svetovej vojne bojovalo vela cernochov. Neviem o tom ze by mali zakaz byt tankisti. Aj ked v tej dobe este boli brani ako menejcenni. Vdakabohu uz je to za nami. Naopak viem o jednej jedinej zene ktora bojovala priamo v tanku. Myslim ze by si mal byt verny svojmu presvedceniu a vsetky zeny z tankov prepustit.

https://en.wikipedia..._(United_States)

Edited by MakeMeSweat, 01 March 2019 - 07:19 PM.

Ithron_von_Kremsier #8 Posted 01 March 2019 - 07:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31838 battles
  • 426
  • [SMXP] SMXP

View PostMakeMeSweat, on 01 March 2019 - 07:07 PM, said:

"Ja nejsu rasista, pro mne cigan jako cernoch. Cernocha vyhadzujes a zenska ti nevadi?"    V druhej svetovej vojne bojovalo vela cernochov. Neviem o tom ze by mali zakaz byt tankisti. Aj ked v tej dobe este boli brani ako menejcenni. Vdakabohu uz je to za nami. Naopak viem o jednej jedinej zene ktora bojovala priamo v tanku. Myslim ze by si mal byt verny svojmu presvedceniu a vsetky zeny z tankov prepustit.

Těch ženských v tanků bylo více a je dokonce i dodnes, třeba u izraelské armády slouží ženy normálně.

Černoši měli třeba vlastní stíhací peruť, samí černoši, jednak bílí s nimi sloužit nechtěli a druhý problém u nich byla absence vzdělání, proto ve druhé světové válce nebyli posádky smíšené a černoši sloužili buď spolu a nebo jen velmi výjimečně s bělochy.

A cigány raději nezmiňuj nebo je přidají do naší české posádky, a musel bych zase za goldy měnit jejich identitu..:angry: 

H2SO4 #9 Posted 01 March 2019 - 07:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24154 battles
  • 98
Kde je slibovaný buff E100, IS-4 a dalších starých vozidel?

MakeMeSweat #10 Posted 01 March 2019 - 07:25 PM

Lieutenant

• Player
  • 17850 battles
  • 1,794
  • [KHIL] KHIL

View PostIthron_von_Kremsier, on 01 March 2019 - 06:17 PM, said:

Těch ženských v tanků bylo více a je dokonce i dodnes, třeba u izraelské armády slouží ženy normálně.

Černoši měli třeba vlastní stíhací peruť, samí černoši, jednak bílí s nimi sloužit nechtěli a druhý problém u nich byla absence vzdělání, proto ve druhé světové válce nebyli posádky smíšené a černoši sloužili buď spolu a nebo jen velmi výjimečně s bělochy.

A cigány raději nezmiňuj nebo je přidají do naší české posádky, a musel bych zase za goldy měnit jejich identitu..:angry: 

https://en.wikipedia..._(United_States

Ano v sucastnosti su aj tankistki. A v sucastnosti je aj mrte ciernych tankistov. Vobec netusim preco tam musim pisat ciernych ako by to bolo nieco ine. Kazdopadne v druhej svetovej zeny tankistki neboli navzdory tomu ze chceli. Mohli byt iba medicky pri tankovych praporoch. Viem o jednej jedinej zne tankistke. Ano v 1939 mali cernosi este nizsie vzdelanie. Bolo to sposobene rasovou segregaciou na skolach. Ale na to aby si bol tankista a bojoval proti fasizmu vysoku skolu nepotrebujes. Staci byt hrdina.

Edited by MakeMeSweat, 01 March 2019 - 07:26 PM.

Ithron_von_Kremsier #11 Posted 01 March 2019 - 08:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31838 battles
  • 426
  • [SMXP] SMXP

View PostMakeMeSweat, on 01 March 2019 - 07:25 PM, said:

Ale na to aby si bol tankista a bojoval proti fasizmu vysoku skolu nepotrebujes. Staci byt hrdina.

I ten obyčejný nabíječ musí mít alespoň základní vzdělání, nemůže to tam ládovat nějaký analfabet na kterého není spoleh.

Černoši v armádě začali normálně sloužit až v šedesátých letech, kde měli nástup do armády alternativou k nástupu do vězení.

Holky v tanku mi nevadí tak jako mi nevadí černoši v Africe, ale v tanku multikulti posádku prostě nechci.

MakeMeSweat #12 Posted 01 March 2019 - 08:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 17850 battles
  • 1,794
  • [KHIL] KHIL

View PostIthron_von_Kremsier, on 01 March 2019 - 07:00 PM, said:

I ten obyčejný nabíječ musí mít alespoň základní vzdělání, nemůže to tam ládovat nějaký analfabet na kterého není spoleh.

Černoši v armádě začali normálně sloužit až v šedesátých letech, kde měli nástup do armády alternativou k nástupu do vězení.

Holky v tanku mi nevadí tak jako mi nevadí černoši v Africe, ale v tanku multikulti posádku prostě nechci.

To je absolútny nezmysel. Odporúčam menej "parlamentných listov" a viac literatúry fakty.

Koggli #13 Posted 01 March 2019 - 08:26 PM

Captain

• Player
  • 10540 battles
  • 2,107
  • [SVINE] SVINE

View PostIthron_von_Kremsier, on 01 March 2019 - 08:00 PM, said:

A co když by to byly černošky? Také by ti nevadily? :girl:

Oxymoon #14 Posted 01 March 2019 - 08:49 PM

Private

• Player
  • 14705 battles
  • 10
  • [R_D] R_D
Mini aktualizace vypadá fajnově. A černoši samozřejmě sloužili i jako tankisti v průběhu druhé světové války v armádě Spojených států. Smíšená posádka je spíše nepravděpodobná, na druhou stranu třeba si nějaká ad hoc situace vyžádala něco takového. A alespoň pro nějaké doplnění: https://en.wikipedia..._(United_States)

elantra2001 #15 Posted 01 March 2019 - 09:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54278 battles
  • 312
  • [RED_M] RED_M

View PostIthron_von_Kremsier, on 01 March 2019 - 05:06 PM, said:

Já to chápu, ale na co to měnit??? Vždyť to nic na výkonu nemění...:teethhappy:

Ok, ty to máš pro dobrý pocit...mě osobně je jedno jeslit mám samé černochy nebo ne...kdyby byli fialový tak mi je to fuk...je to jen o positu ne o výkonu. To máš stejné, jako s barvou auta. Když sedím vevnitř tak barvu nevidím a je mi to fuk, většinu času jsem uvnitř a nekoukám na něj. A výkon motoru to nezvedne. Tak proč připlácet např. za metalízu? Posádku vidím jen v garáži a tam jsem tak pár vteřin z každé hodiny hraní...

Ale chápu tě. Nekomu to vadí...:rolleyes:

20:57 Added after 5 minutes

View PostH2SO4, on 01 March 2019 - 06:18 PM, said:

Kde je slibovaný buff E100, IS-4 a dalších starých vozidel?

To přece podle průzkumů hráči nechtějí. :teethhappy: Oni chtějí barvičky na tanky a měnit obrázky posádek...:teethhappy:a podobné pí....ny.

Přidáváte akorát blbyny, místo aby jste řešili skutečné problémy hry.

Edited by elantra2001, 01 March 2019 - 10:00 PM.

elantra2001 #16 Posted 01 March 2019 - 10:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54278 battles
  • 312
  • [RED_M] RED_M

Ve shrnutí:

1. odměny palec nahoru chválím :great:

2. ty plány OK, ale např já mám strojního inženýra...tak k čemu mi budou...:facepalm:

3.posádka...zbytečnost...koukáte na ní jen v garáži a na jejím výkonu to nic nemění...i když uznávám, že někomu se např. Švejk jako velitel tanku může líbit. :child:

Edited by elantra2001, 01 March 2019 - 10:11 PM.

Koggli #17 Posted 01 March 2019 - 10:31 PM

Captain

• Player
  • 10540 battles
  • 2,107
  • [SVINE] SVINE

Přesně tak. I mě je úplně putna jaká je tam posádka nebo ne. Stejně jsou ty posádky jen virtuální ve virtuální hře a nejsou viditelní jako třeba ve WT.

Když by místo posádek byly posádky třeba s opicemi, psy atd. tak by mi to též nevadilo.:teethhappy:

Beztak je toto jen vidina pro WG na snadné dojení peněz. Asi klesly zisky.:teethhappy::trollface:

Edited by Koggli, 01 March 2019 - 10:32 PM.

Ithron_von_Kremsier #18 Posted 01 March 2019 - 10:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31838 battles
  • 426
  • [SMXP] SMXP

View PostKoggli, on 01 March 2019 - 08:26 PM, said:

A co když by to byly černošky? Také by ti nevadily? :girl:

Tak to jsi mne dostal, ale kdyby šla vyměnit za nějakou modrookou blondýnku tak bych ji na 100% vyměnil. :teethhappy:

Koggli #19 Posted 01 March 2019 - 10:50 PM

Captain

• Player
  • 10540 battles
  • 2,107
  • [SVINE] SVINE

View PostIthron_von_Kremsier, on 01 March 2019 - 10:45 PM, said:

Tak to jsi mne dostal, ale kdyby šla vyměnit za nějakou modrookou blondýnku tak bych ji na 100% vyměnil. :teethhappy:

A nestačila by jen blond paruka nebo odbarvení a modré kontaktní čočky? :D

KulakPutina #20 Posted 01 March 2019 - 11:44 PM

Private

• Player
  • 18045 battles
  • 1

Keď Wargaming uverejnil zmeny, ktoré nás budú čakať v roku 2019, zasvietila taká menšia iskrička, že oni s tou hrou naozaj idú niečo reálne robiť, že konečne sa chytajú toho, na čo ich komunita už dlho upozorňuje, že to vyzerá, že tá hra zažije renesanciu. Smola... Ja viem, že to sú zmeny na rok 2019 a ešte len začal marec, takže moja reakcia asi pôsobí nedočkavo. Ide o to, že hráči čakali, že nám tie sľubované zmeny budú servírovať postupne. Jeden update sa pohrajú s MM, ktorý sľubovali opraviť a ich plán ako to urobiť vyzeral zaujímavo. Popri tom sa pohrajú s jednou zo sľubovaných vetiev (napr.E100, alebo STB-1) a ku tomu pridajú nejaké zaujímavé dodatky a nové veci. Napríklad tieto náhodné odmeny. Ďalší update poriešia balanc prémiovej munície a k tomu napríklad vetvu Kranvagna. A takýmto spôsobom by spravili každý update, že by do neho zahrnuli niečo, zo sľubovaných zmien pre rok 2019. Prázdne reči a falošné sľuby, tak zatiaľ vyzerá rok 2019 v podaní Wargaming. Ich politika ja pridávať ďalšie a ďalšie zle vybalancované stroje, ktoré sú pre túto hru zbytočné (viď. tie nové francúzske motokáry), či pridávať úplné zbytočnosti ako je výzor a mená posádky (pritom to nijako neovplyvní hrateľnosť, nijako neovplyvní štatistiky vozidiel, proste nič). Ako keby sa z tejto hry stával tankový Counter Strike - výzor mojej posádky, skiny a kamufláže. A pritom to sú asi tie najmenej potrebné veci. Radšej, keby sa viac zaujímali o to, za aké zmeny by väčšina komunity hlasovala. Napríklad by navrhli, zopár vecí a z nich by sa hlasovaním vybrala jedna, alebo dve, ktoré budú do updatu zahrnuté. A samozrejme, by pridali aj veci, ktoré chcú oni. Je treba viac počúvať hráčsku komunitu a nie si ísť tvrdohlavo za svojím, lebo im bude komunita vymierať (ten pokles trvá už od prelomu rokov 2016/2017 kedy boli pridané švédske vozidlá - vtedy boooooom a odvtedy to ide dole vodou).

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users