Jump to content

Výzva na kolech vyjíždí

• Please log in to reply
513 replies to this topic

Boldrick__CZ #81 Posted 19 February 2019 - 11:29 PM

Private

• Player
  • 12114 battles
  • 36
  • [PTP1] PTP1
Ono totiž vydělali majlant na předchozích maratonech, tak chtějí víc.. A čím víc lidí nesplní, tím víc jich pak penízky pustí... Hledají evidentně tu hranici, kam jsou lidi schopný zajít, než se jim na to vykašlou.. Podle mne ji našli.

Mannanan #82 Posted 19 February 2019 - 11:30 PM

Major

• Player
  • 27597 battles
  • 2,629
A proč ho chtít? Posádku vytrénuju v prémiovém LT a na to sem tam zablbnutí, které mě nejspíš brzy omrzí, mi stačí vyjezdit si nějakej ze stromu.

CoreX_CZ #83 Posted 19 February 2019 - 11:41 PM

Private

• Player
  • 7013 battles
  • 45
  • [BBB2] BBB2
Hmm, mě hlavně štve že WG tyhle akce tak plácá na sebe. Nejdřív první epizoda frontovky, hned potom maraton, pak zase další epizoda frontovky. Milé WG, je to sice hezké ale opět je to jen další způsob, jak lidi podojit. Ty primární podmínky jsou paskvil a to samé lze říct o některých sekundárkách také. Dále si uvědomte, že na lidi nahazujete až moc věcí. Teď máme za sebou první část frontovky, máme toho plné zuby a bum, hned maraton. Tahle bezohlednost se vám vymstí, hráči si zaslouží čas na vydechnutí a relax (3-4 dny není dost), to jim ale evidentně dát nechcete. Na tuhle maratonovou šáškárničku je tu mnoho lepších termínů, tato managementová a plánovací ubohost jen dokazuje jak hluboko dokážete klesnout i pro pár haléřů.

Bery_CR #84 Posted 19 February 2019 - 11:44 PM

Major

• Player
  • 57772 battles
  • 2,741
  • [KOBD] KOBD
No, je fakt, ze po FL by i polovicni obtiznost maratonu byla az az... :rolleyes:

ratafacus #85 Posted 19 February 2019 - 11:49 PM

Private

• Player
  • 16348 battles
  • 6
  • [1PAST] 1PAST

View Postil_lucky, on 19 February 2019 - 09:34 PM, said:

Nečítal som všetko,lebo sú tu len plakance,ale chcem len vedieť,či to splnenie platí pre všetky druhy tankov,alebo len pre kolesové.

Nečítal si, ale vieš čo sú to. Pašák!!!

HellAndilek_CZ #86 Posted 20 February 2019 - 12:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25515 battles
  • 83
  • [N-V-H] N-V-H

LOL

Auto za výhry nemožné při mém současném MM - celkem 147.

Nicméně dík alespoň za frontovky, jen ten bonus 4x na Valentýna dát v době frontovek.

Větší pi.... jak na bonus při frontovkách, tak na toto auto jste fakt vymyslet nemohli.

Za mě super.

Edited by HellAndilek_CZ, 20 February 2019 - 12:13 AM.

TulipanWG #87 Posted 20 February 2019 - 12:07 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 25

View PostCoreX_CZ, on 19 February 2019 - 11:41 PM, said:

Hmm, mě hlavně štve že WG tyhle akce tak plácá na sebe.

Kdyby jenom plácalo na sebe. WG už delší dobu dělá z WOT čím dál víc nezajímavou sci-fi hru s nulovou výjimečností. Jenom prachy, bez špetky zájmu o něco zajímavého.

unhappy360 #88 Posted 20 February 2019 - 12:19 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40968 battles
  • 1,262
tak to nehrajte, ja som to nehral už dva dni a neviem či sa na maratóne zúčastním. Prečo? Kolové vozidlá mi nejdú, ale asi sa to dá naučiť, tank si budem môcť kúpiť za goldy o pol roka o rok, takže môžem počkať, záloh mám dve plné polky dokonca aj krediových rezerv a navyše ďalšia posádka s nultým skillom? A k tomu Francúzska? Ja ju nemám dať na aké vozidlo a to sa mi v kasárni fláka santa a nejaká jedna z vianočnej akcie + 1 z misií na excalibur. Francúzske posádky mám na všetky desiny v minime 3tý skill hotovo 1/3 štvrtého. Fakt slabá motivácia.

Zeroberg #89 Posted 20 February 2019 - 02:21 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 37956 battles
  • 1,062

Proč tu stále všichni píšou o "maratonu", když se všem už dávno - a dokonce 2x - Kayi4ek vysmál, že to NENÍ MARATON, ALE VÝZVA???

View PostKayi4ek, on 19 February 2019 - 04:21 PM, said:

Ahoj,

co je to výzva? Internetový slovník říká: "něco, co láká, vybízí ke zdolání, získání, uskutečnění svou obtížností, namáhavostí, složitostí". Pokud hážete flintu do žita předem, nikdy žádnou výzvu nedokončíte.

Pro ty, kteří se do výzvy plánují vrhnout, přeji hodně štěstí! :izmena::honoring:

View PostKayi4ek, on 19 February 2019 - 06:50 PM, said:

O jakém maratonu mluvíš? :ohmy::harp:

Jen tak trochu přehlédl - společně s WG - jeden fakt - a teď cituji definici: "výzva, je něco co láká..." A pokud si přečetl reakce lidí na kolová vozidla, nelákají je. A v tom je zakopaný pes ;). Jen podnítil debatu na téma "přístup WG k hráčům".

pozn.: tady je jedna citace za mě :D https://en.wikipedia.org/wiki/Failure a pro lepší reporting "nahoru" si dovolím vypíchnout podstatnou část:

https://ru.wikipedia...rg/wiki/Неудача

Под коммерческой неудачей понимаются случаи, когда продукт, выпущенный в целях получения прибыли, не достигает ожидаемого успеха. 

Docent_Robert_Fico #90 Posted 20 February 2019 - 02:30 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 20368 battles
  • 1,415
  • [PRASE] PRASE
Je pekné, že nás chce WG motivovať, aby sme hrali, ale s dovolením ich "výzvu" odmietnem, pretože si cením svoje psychické zdravie.  

RozaMadMax #91 Posted 20 February 2019 - 03:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 71379 battles
  • 748
  • [SBK] SBK

Jedno malé + za zapojení tieru 9.

Jinak náročnost posunuta mimo realitu a nikdo nikdy nechtěl výhry.

Pokud cena baliíčku nebude mezi 600-800Kč tak to fakt nemá smysl tryhardit a něco dokupovat.

Ten stroj za to nestojí a potřeboval by min. o 20-30m větší dohled.

Milking hnanej do maxima a hra se posunuje akorát do ( l ) .

Atitek #92 Posted 20 February 2019 - 05:41 AM

Private

• Player
  • 16917 battles
  • 1
  • [H_ELL] H_ELL
dik ja to skusim ale ten 10 level je těški

LandisK_cz #93 Posted 20 February 2019 - 07:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17032 battles
  • 83
Hurá, akce na kolová vozidla. Více kolových vozidel. Hru tanky kazí. Jen by to na těch kolových vozidlech chtělo zvětšit rychlost, dohled, maskování, samonaváděcí střely, rychlost nabílení, možnost přivolání letecké podpory atd... Je co vylepšovat.

jerry1998j #94 Posted 20 February 2019 - 07:39 AM

Private

• Player
  • 43068 battles
  • 26
  • [BBB2] BBB2

Nevím proč všichni brečí že kolová vozidla jsou op a jak to nepatří do hry. Zkusili jste si to zahrát ? Obratnost je šílená nabourate dům barák a končíte. Dohled je šíleně slabý každý medko s full dohledem vás spotne dřív jak vy jeho. A to že to jede +- 80 až 90 je taky na 2 věci když vás trefujou Defenderi na 400 metrů do full rychlosti. A jezdit každo bitvu za 20 klacku za žrádlo je taky supr bez žrádla to nemá ani cenu jezdit. Jinak je to zábavný dlouho se mi nestalo že bych vydrzel expit lajnu tak dlouho.

Miri37 #95 Posted 20 February 2019 - 08:05 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47407 battles
  • 6,556

View PostLandisK_cz, on 20 February 2019 - 06:17 AM, said:

Hurá, akce na kolová vozidla. Více kolových vozidel. Hru tanky kazí. Jen by to na těch kolových vozidlech chtělo zvětšit rychlost, dohled, maskování, samonaváděcí střely, rychlost nabílení, možnost přivolání letecké podpory atd... Je co vylepšovat.

Všechno bude, jen nemůžou vyplácat všechny vychytávky na jeden národ. U Indických kolobrnd je plánovaný rotačák na 150 ran s 8 DMG/ránu. Egypt bude mít mizernou výzbroj, ale o 45 m lepší dohled. Naváděné střela se zatím neplánují ale u Brazilských vozidel budou rychlopalný houfnice s přesností 0,15 m a malým rozmířením za pohybu.

Větší odolnost má zajistit speciální sklil posádky pro kolová vozidla, který bude možné trénovat až jako sedmý a pro fungování ho bude muset mít celá posádka něco jako BIA a ten bude stroji přidávat 25% HP. Rovněž budou do hry přidány spotřebáky pro obnovu HP, ale to bude i pro ostatní techniku, takže žádný výhoda pro kolovky.

Možnost obnovy HP má přijít před Vánocema 2019 a zatím se balancuje zda se má jednat o jednorázovou věc o obnovou max. 50% HP, nebo s opakovatelnou možností max. 20% za 90s. Na podporu prodeje PÚ techniky se zvažuje to svázat s nějakým skillem posádky, co se bude odemykat až pro slot 7+. Dost bude záležet na tom, kdy přijde úprava posádek.

Na léto 2020 jsou v plánu první vznášela a vytvoření spolu s kolovou nový druh techniky, aby byla potřeba další posádka a prémiové stroje pro její trénování.

PS: Jen pro jistotu. Plány WG neznám  a toto vše jsem si vymyslel.      

unhappy360 #96 Posted 20 February 2019 - 08:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40968 battles
  • 1,262

View PostRozaMadMax, on 20 February 2019 - 02:48 AM, said:

Jedno malé + za zapojení tieru 9.

Jinak náročnost posunuta mimo realitu a nikdo nikdy nechtěl výhry.

Pokud cena baliíčku nebude mezi 600-800Kč tak to fakt nemá smysl tryhardit a něco dokupovat.

Ten stroj za to nestojí a potřeboval by min. o 20-30m větší dohled.

Milking hnanej do maxima a hra se posunuje akorát do ( l ) .

Len ťa doplním. Tank oproti poslednej verzii čo drandila na publiku dostala nert. Znížili mu rýchlosť o 5km/h, znížili mu výkon morota z 800 na 525 teda Power To Weight je teraz o 21,33 konských síl na tonu nižšia ako pôvodne. Ok dostal mierny buff streľby + zmena medzi režimami je 0,1s.   

KRABAT100 #97 Posted 20 February 2019 - 09:48 AM

Corporal

• Player
  • 40379 battles
  • 104
  • [BLBY] BLBY

View PostMiri37, on 20 February 2019 - 08:05 AM, said:

Všechno bude, jen nemůžou vyplácat všechny vychytávky na jeden národ. U Indických kolobrnd je plánovaný rotačák na 150 ran s 8 DMG/ránu. Egypt bude mít mizernou výzbroj, ale o 45 m lepší dohled. Naváděné střela se zatím neplánují ale u Brazilských vozidel budou rychlopalný houfnice s přesností 0,15 m a malým rozmířením za pohybu.

Větší odolnost má zajistit speciální sklil posádky pro kolová vozidla, který bude možné trénovat až jako sedmý a pro fungování ho bude muset mít celá posádka něco jako BIA a ten bude stroji přidávat 25% HP. Rovněž budou do hry přidány spotřebáky pro obnovu HP, ale to bude i pro ostatní techniku, takže žádný výhoda pro kolovky.

Možnost obnovy HP má přijít před Vánocema 2019 a zatím se balancuje zda se má jednat o jednorázovou věc o obnovou max. 50% HP, nebo s opakovatelnou možností max. 20% za 90s. Na podporu prodeje PÚ techniky se zvažuje to svázat s nějakým skillem posádky, co se bude odemykat až pro slot 7+. Dost bude záležet na tom, kdy přijde úprava posádek.

Na léto 2020 jsou v plánu první vznášela a vytvoření spolu s kolovou nový druh techniky, aby byla potřeba další posádka a prémiové stroje pro její trénování.

PS: Jen pro jistotu. Plány WG neznám  a toto vše jsem si vymyslel.      

Jako sranda dobrý. Ale bohužel jsem pročítal ruské fórum v době zavedení patche 1,4 a tam se vyjádřil zástupce WG, že pokud kolová vozidla budou mít úspěch, začlení je i do stromů ostatních národů. Je jasné proč: už jim je taky blbé neustále vyvíjet premiáky z hybridů stále stejných tanků.

Za mě kolová vozidla jsou v téhle hře nesmysl a posouvá ji směrem kam by neměla jít. A proto si myslím, že všichni kdo se chtějí zúčastnit tohoto maratonu a nebo si tank koupit, vědomě pomáhají udělat z téhle hry podprůměrnou arkádovku. Z toho vyplývá, že každý kdo hraje s tímhle autem je enemy. :)  (odzkoušeno s O-I a O-Ni... . Na ránu :)  ) 

Jinak zařazení IX. Tieru do maratonu super.

PS: Teď mě napadlo... Doufám že ve FL nebude ten devítkový tank kolový. .. :0 :0 :0

Edited by KRABAT100, 20 February 2019 - 10:04 AM.

_asiJo_ #98 Posted 20 February 2019 - 09:59 AM

Private

• Player
  • 3831 battles
  • 7
A to jako vážně? vyhrávat?? Myslím, že bych se zaseknul už na čtvrté fázi. V poslední době VYHRÁVAT není zrovna reálné.... 

bledos1 #99 Posted 20 February 2019 - 10:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 87156 battles
  • 579
  • [HUGO] HUGO
Plac a narek ako vzdy... Chcete si vyexpit nejaku lajnu v strome? Tato akcia je nato idealna, premiak+zalohy a hura nato.

Leeroy_YOLO #100 Posted 20 February 2019 - 10:25 AM

Captain

• Player
  • 5968 battles
  • 2,080

View PostKayi4ek, on 19 February 2019 - 05:21 PM, said:

Ahoj,

co je to výzva? Internetový slovník říká: "něco, co láká, vybízí ke zdolání, získání, uskutečnění svou obtížností, namáhavostí, složitostí". Pokud hážete flintu do žita předem, nikdy žádnou výzvu nedokončíte.

Pro ty, kteří se do výzvy plánují vrhnout, přeji hodně štěstí! :izmena::honoring:

No ještě by v tom slovníku mělo být, že to něco, co tě láká je splnitelné. Pokud víš, že by ti maraton trval třeba 50 hodin, když se bude dařit, ale volného času budeš za ty dva týdny mít třeba jen 30 hodin, pokud vše půjde dobře, potom předem víš, že šanci zdolat ten maraton nemáš, proto se výzvy nezúčastníš, protože to vlastně ani není výzva.

Jasně, cílem WG je, aby si většina vyjela jen těch 20-30 procent, jako kdybyste to prodávali normálně. Ale za sebe musím říct, že nabídka běžného balíčku s 30x xp boostem je pro mě lákavější než maratonový balíček..

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users