Jump to content

Dlatego nie będę grał w WOT i nie będę płacił WG

is3 60tp lewandowskiego polskie czołgi amunicja gold premium ammo

• This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

Mukatan #1 Posted 23 February 2019 - 11:45 AM

Private

• Beta Tester
  • 47687 battles
  • 18

Odpaliłem grę po tygodniu - dostałem taką bitwę - odechciewa mi się po prostu. Polska 10tka na goldzie nie jest w stanie spenetrować ruskiego czołgu (4 strzały w IS3), wszystkie 6 moich strzałów zresztą poszło na goldzie. Tenże IS3 miał 2420 zblokowanego damage'u, a sam zrobił 0.

Polska linia jest najgorsza w WOT, mm oszukuje, rzygać mi się chce. Nawet mi się nie chce czytać o tłumaczeniach, że "czasem" pancerz może zrykoszetować i tak dalej.

Szkoda mi na to czasu.

https://szybkiplik.p...f1ea59501d.html

Attached Files

• Attached File   shot_050.jpg   112.55K
  • Attached File   shot_051.jpg   218.21K

Deleted243 #2 Posted 23 February 2019 - 12:16 PM

Major

• Player
  • 56125 battles
  • 2,948
  • [ROTTN] ROTTN
...serio? W IS-3 strzeliłeś 3 razy. Raz poszło w wieżę gdzie choćbyś ci zwieracze puściły nie przebijesz. Drugi strzał został zaabsorbowany przez gąsienice (dlatego się nie strzela bezmyślnie z HEATów), trzeci trafiłeś w złą stronę dziobu (jako że byłeś też niżej efektywny pancerz tak wynosi do 500mm). Jeśli chciałeś ponarzekać jak gra oszukuje to masz kijowy przykład. Ani jednego wątpilwego strzału za 0 :P

straszny_cienias #3 Posted 23 February 2019 - 12:28 PM

General

• Player
  • 80637 battles
  • 8,615
  • [_CHS_] _CHS_

View PostMurawski, on 23 February 2019 - 12:45 PM, said:

Odpaliłem grę po tygodniu - dostałem taką bitwę - odechciewa mi się po prostu. Polska 10tka na goldzie nie jest w stanie spenetrować ruskiego czołgu (4 strzały w IS3), wszystkie 6 moich strzałów zresztą poszło na goldzie. Tenże IS3 miał 2420 zblokowanego damage'u, a sam zrobił 0.

Polska linia jest najgorsza w WOT, mm oszukuje, rzygać mi się chce. Nawet mi się nie chce czytać o tłumaczeniach, że "czasem" pancerz może zrykoszetować i tak dalej.

Szkoda mi na to czasu.

Strzelałeś amunicją o podwyższonej penetracji i nie przebijałeś? To nie ma wtedy autopenetracji i trzeba mimo wszystko wiedzieć, gdzie się strzela? Ojojoj...

Takie pytanie retoryczne mam: a powtórkę podeślesz?

muriceps #4 Posted 23 February 2019 - 12:29 PM

Lieutenant General

• Player
  • 32992 battles
  • 6,148
  • [UVC] UVC

Gold na polskiej X, mi w każdym razie, daje gorsze wyniki niż zwykła amunicja. Wczoraj miałem bitwę: ładuję golda na Isa-4, nagle wieżę pokazuje AMX-50B. Trafiłem i nie przebiłem. Ciekawe jak ten pocisk poleciał....Muszę sobie powtórkę obejrzeć na spokojnie. Myślałem, że będzie łatwe 600-700 uszkodzeń a tu niespodzianka.  W każdym razie na Lewandowskim polecam żonglerkę pociskami zwykłymi i burzącymi, a goldy sobie zostawić na dolne płyty bo mega trollują. Z opinii kolegi Deleted Panie Murawski wynika, że nie na grę powinieneś się obrażać.... Też zdarza mi się nadal myśleć, że heaty to gwarancja przebicia... a tu się okazuje, że trzeba umieć z nich strzelać.

ps. ale prawdą jest, że polska linia trolluje. I trafić ciężko i przebić ciężko. Ogólnie jest mocno przeciętna i nie zachęca do gry.

Edited by muriceps, 23 February 2019 - 12:55 PM.

Deleted243 #5 Posted 23 February 2019 - 12:32 PM

Major

• Player
  • 56125 battles
  • 2,948
  • [ROTTN] ROTTN

View Poststraszny_cienias, on 23 February 2019 - 01:28 PM, said:

Takie pytanie retoryczne mam: a powtórkę podeślesz?

Dał powtórkę. Tylko jest kolejną osobą nie wiedzącą o istnieniu wotreplays :/

straszny_cienias #6 Posted 23 February 2019 - 12:34 PM

General

• Player
  • 80637 battles
  • 8,615
  • [_CHS_] _CHS_

View PostDeleted243, on 23 February 2019 - 01:32 PM, said:

Dał powtórkę. Tylko jest kolejną osobą nie wiedzącą o istnieniu wotreplays :/

Uuuu. No to muszę posypać głowę popiołem. Zobaczyłem jakiś dziwny link i nie wiem czemu byłem pewien, że to link do obrazków. Z chęcią zatem potem obejrzę. Teraz czas na spacer.

Millennium_Falcon_ #7 Posted 23 February 2019 - 12:46 PM

Brigadier

• Player
  • 65247 battles
  • 4,096
  • [_CHS_] _CHS_

View PostMurawski, on 23 February 2019 - 11:45 AM, said:

Nawet mi się nie chce czytać o tłumaczeniach, że "czasem" pancerz może zrykoszetować i tak dalej.

Pewnie, że ci się nie chce, bo dobrze wiesz, że źle mierzyłeś. Jedynie pierwszy strzał mógł wejść, tylko pechowo zniosło na wieżę. Również pierwszy strzał w E3 miał małe szanse powodzenia. Następnym razem lepiej się przyłóż i właściwie dobieraj amunicję.

Mukatan #8 Posted 23 February 2019 - 02:11 PM

Private

• Beta Tester
  • 47687 battles
  • 18

Deleted - bardzo dziękuję za wyjaśnienia, teraz faktycznie jestem spokojny i wiem, że to ze mną po prawie 40k grach jest coś nie tak, a nie z tą zajebistą, mądrą i doskonale zrobioną grą.

Jak podesłać replaya na to wotreplays? Nie korzystam z forum, nie piszę, nie komentuje, nie znam się, nie mam na to czasu. Zamiast tego gównianego linka jeśli jest opcja wkleić replaya - to chętnie to zrobię. 

Straszny cienias - jak wyżej, link do replaya wrzuciłem, jak trzeba to poślę na wotreplays tylko muszę wiedzieć jak. I - bardzo dziękuję za szyderę, to naprawdę fajne jest co napisałeś.

Millenium - też dziękuję za poprawę nastroju, jasne, źle mierzyłem, skoro celownik mam na zielono to oczywiście źle mierzyłem. Zawsze źle mierzę. Od 8 lat z hakiem.

Rany panowie, taka dyskusja to naprawdę nie ma sensu.

13:13 Added after 2 minutes

Znalazłem to wotreplay, link tutaj:

http://wotreplays.eu..._lewandowskiego

4D4M5K1 #9 Posted 23 February 2019 - 02:17 PM

Sergeant

• Player
  • 2744 battles
  • 287
  • [PLFUN] PLFUN

Podstawy, podstawy i jeszcze raz podstawy i to po 8-miu latach...

Zapoznaj sie jak dziala RNG...

PL_Robson #10 Posted 23 February 2019 - 02:20 PM

Brigadier

• Player
  • 21518 battles
  • 4,549
  • [KKM] KKM

View PostMurawski, on 23 February 2019 - 02:11 PM, said:

Zawsze źle mierzę. Od 8 lat z hakiem.

8 lat grasz i nie wiesz jeszcze że pocisk nie leci tam gdzie celujesz tylko w obszarze tego kółka celownika?

Mukatan #11 Posted 23 February 2019 - 02:29 PM

Private

• Beta Tester
  • 47687 battles
  • 18
Pl Robson - przez kilkadziesiąt bitew tym samym czołgiem za każdym razem leci w obszarze tego kółka celownika i nie przebija?

x4ec #12 Posted 23 February 2019 - 02:34 PM

Brigadier

• Player
  • 47755 battles
  • 4,294

View PostMurawski, on 23 February 2019 - 02:29 PM, said:

Pl Robson - przez kilkadziesiąt bitew tym samym czołgiem za każdym razem leci w obszarze tego kółka celownika i nie przebija?

Ta, zawsze.....

Czyli te 1886 to od taranowania?

Edited by x4ec, 23 February 2019 - 02:36 PM.

PL_Robson #13 Posted 23 February 2019 - 02:34 PM

Brigadier

• Player
  • 21518 battles
  • 4,549
  • [KKM] KKM

View PostMurawski, on 23 February 2019 - 02:29 PM, said:

Chcesz powiedzieć że przez kilkadziesiąt bitew tym czołgiem nic nie przebiłeś?

Mukatan #14 Posted 23 February 2019 - 02:48 PM

Private

• Beta Tester
  • 47687 battles
  • 18

Nie, mówię, że na goldzie z top tierem X poziomu i według WG z największą armatą w grze powinienem nie mieć problemu z penetracją, zwłaszcza 8 tierów. W porównaniu z innymi X tierami - a mam ich sporo - to mega gówno ten polski "czoug" i gra nim nie ma nic wspólnego ani z przyjemnością ani z logiką ani z rng, bo ZAWSZE jest problem z penetracją. To chciałem powiedzieć.

Colonel - a uważasz, że 44 procent zwycięstw wzięło się z czego? 1886 można zrobić używając burzących, jak w japońskim, albo kiedy co trzeci strzał Ci wejdzie. Na X tierach - kompletna klapa.

I - panowie, kończmy temat. Szyderę róbcie sobie gdzie indziej i z kogo innego. Nie jesteście z WG i to nie wam płaciłem przez te lata za tą grę.

Przez 8 lat z hakiem miałem zawsze konto premium i co jakiś czas kupowałem sobie to i owo w tej grze, bo przez wiele lat to była praktycznie jedyna gra, w którą grałem. I to co mnie przytrzymywało przed skasowaniem konta - to była obietnica polskiej linii czołgów, których dziwnym trafem WG przez lata nie zrobiło, a którą wrzuciło dopiero w zeszłym roku, kiedy gra zeszła na psy przy masowym odpływie graczy i zastąpieniu ich botami.

Od tego roku nie wydam ani złotówki. I nie mam żadnej przyjemności w grze. I po prostu nie będę w nią grał. Włącza wam się znowu szydera, że jakiś dupek (który od 8 lat nie potrafi grać) pożalił się na forum i że za chwile skasuje konto? Spoko, zostaniecie w mniejszym gronie i docelowo będziecie grać z botami, zamiast z innymi graczami.

Administratora proszę o zamknięcie tego tematu.

x4ec #15 Posted 23 February 2019 - 03:11 PM

Brigadier

• Player
  • 47755 battles
  • 4,294
No to trzeba było od razu tak, tu możesz się pożegnać http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/557663-pozegnaniapl/

robezur6 #16 Posted 23 February 2019 - 04:19 PM

Lieutenant General

• Player
  • 45877 battles
  • 6,761

View PostMurawski, on 23 February 2019 - 01:48 PM, said:

Ostatnia bitwa:23.02.2019, 11:27 CET

Wyjdź.

Wade_Garret #17 Posted 23 February 2019 - 06:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13798 battles
  • 61

@Murawski

Podziwiam cię za chęć kopania się z koniem, a właściwie końmi. Usprawiedliwia cie tylko to, że pewnie nie czytasz forum. Zapamiętaj - CHS to stan umysłu, a nie partnerzy do rozmów. Zaorzesz jednego, to jako wsparcie przyleci tu następnych 10, żeby cię zakrzyczeć. Większość z nich ma mniej bitew od ciebie, ale rżną mądrali. Gdzieś wyczytałem, że to trolle od WG i pewnie tak jest, bo bez nich na forum ruchu by nie było. Przyleciał także robezur, ale chyba formę stracił, bo nie wrzucił spiskowców. płaskoziemców, I nie okrasił posta nic nie wnoszącym memem.

A tak na poważnie - podaruj sobie żale. WoT to tylko gra i jako grę ją traktuj. Skoro WG potrafi napisać(albo skopiować z istniejących kont) całą numerologię statów dla BOTów, to nie ma powodu przejmować się czymkolwiek w tej grze. Oprócz przyjemności z zabawy w czołgi.

ankuba57 #18 Posted 23 February 2019 - 06:36 PM

Colonel

• Player
  • 38717 battles
  • 3,939
  • [_X_X_] _X_X_
@Murawski - jak zaczynałeś to ta gra działała generalnie tak samo. Na pewno miałeś sytuacje gdzie pewne strzały nie wchodziły albo doiłeś jakiegoś pażdzierza z HP a ostatni strzał na dobicie to ding i wróg zdołał uciec, tylko teraz nie pamiętasz a i wtedy inaczej podchodziłeś do gry - z większym dystansem. Też bym chciał aby moja jakość/umiejętności gry rosły proporcjonalnie do liczby rozegranych bitew ale to tak nie działa, mechanika gry na to nie pozwala chyba, że będziesz sobie ,,rył beret" danymi pojazdów, pocisków, szczegółami map itp. to wtedy możesz minimalizować straty.

Mukatan #19 Posted 23 February 2019 - 07:11 PM

Private

• Beta Tester
  • 47687 battles
  • 18

@Wade_Garret - dzięki wielkie za reply, miło się to czyta, Tobie też wszystkiego dobrego życzę. Forum nie czytam w ogóle od lat, bo to wielkiego sensu nie ma, tak samo jak kopanie się z "koniami" i nie taki cel był mojego posta, co zresztą dokładnie widać. Drobiazg tylko - to nie żale, to forma maksymalnego wku...rzenia i rozgoryczenia, dlatego zresztą WG co chwila mnie banuje na chata. Serdeczności!

@ankuba57 - jasne, pamiętam jeszcze z bety, cuda się zawsze zdarzały, ale nie było aż takich wielkich przegięć ani jeśli chodzi o mm, ani jeśli chodzi o penetracje i inne takie. Natomiast tu generalnie chodzi mi o to, że ten polski X jest totalnie niegrywalny. Dla mnie niegrywalny. I jest to jawny przykład jak ruska gra manipuluje społecznościami, osobliwie polską. A etap "rycia beretu" danymi, weakspotami i innym gównem które potem i tak nie ma przełożenia na grę mam dawno za sobą, jakieś kilka lat temu, kiedy faktycznie byłem pasjonatem i mega aktywnym graczem - i racja, teraz nie jestem z tym na bieżąco.

W każdym razie Panowie Wade_Garret i ankuba57 - udanych gier Wam życzę i dziękuję za empatię. 

NineMonthsAndItsYouSadly #20 Posted 23 February 2019 - 07:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 47760 battles
  • 1,899
  • [_CHS_] _CHS_

View PostWade_Garret, on 23 February 2019 - 06:10 PM, said:

@Murawski

Podziwiam cię za chęć kopania się z koniem, a właściwie końmi. Usprawiedliwia cie tylko to, że pewnie nie czytasz forum. Zapamiętaj - CHS to stan umysłu, a nie partnerzy do rozmów. Zaorzesz jednego, to jako wsparcie przyleci tu następnych 10, żeby cię zakrzyczeć. Większość z nich ma mniej bitew od ciebie, ale rżną mądrali. Gdzieś wyczytałem, że to trolle od WG i pewnie tak jest, bo bez nich na forum ruchu by nie było. Przyleciał także robezur, ale chyba formę stracił, bo nie wrzucił spiskowców. płaskoziemców, I nie okrasił posta nic nie wnoszącym memem.

A tak na poważnie - podaruj sobie żale. WoT to tylko gra i jako grę ją traktuj. Skoro WG potrafi napisać(albo skopiować z istniejących kont) całą numerologię statów dla BOTów, to nie ma powodu przejmować się czymkolwiek w tej grze. Oprócz przyjemności z zabawy w czołgi.

Czuję się wywołany do tablicy debilnym pomówieniem.
Jesteśmy zwykłymi graczami. O tym, że do tego klanu należy wielu forumowiczów dowiedziałem się właściwie po dołączeniu do klanu i przejrzenia listy zalogowanych. A tak poza tym to ani razu nie plutonowałem nawet z kimś z CHS. Plutony właściwie zdarza mi się grać jedynie z bratem (nie należy do CHS).

Block Quote

Większość z nich ma mniej bitew od ciebie, ale rżną mądrali

Nie ilość bitew stanowi o tym kto ma rację. Są goście, którzy mają więcej bitew ode mnie, a grają jak ciamajdy.

Block Quote

Gdzieś wyczytałem, że to trolle od WG i pewnie tak jest, bo bez nich na forum ruchu by nie było

Przede wszystkim to ludzie, którym zależy na poukładanej wiedzy na temat gry. To oczywiste, że znajdą między sobą nić porozumienia. Są i fioleci, są niebiescy, ale są też tacy, którzy średnio ogarniają na ten moment grę, a mimo to wiedzą, że droga nie prowadzi przez teorie spiskowe.

Block Quote

Przyleciał także robezur, ale chyba formę stracił, bo nie wrzucił spiskowców. płaskoziemców, I nie okrasił posta nic nie wnoszącym memem.

Robezur w gruncie rzeczy ma rację, ale sam muszę przyznać, że ma problem z dotarciem do oponentów. Właściwie zraża ich do siebie, a potem tacy jak ja (w miarę przystępny forumowicz) są wrzucani przez takich jak ty do jednego worka. Ale obiektywnie można stwierdzić, że kto jak kto, ale robezur ma problem z kulturą. Nie zmienia to jednak absolutnie nic ws tego, że ma rację.

A co do meritum to postaram się wieczorem obejrzeć powtórkę chociaż po opisie Deleted śmiem wątpić, że jest jakieś inne pole do interpretacji tego co zaszło, a twoja odpowiedź:

Block Quote

bardzo dziękuję za wyjaśnienia, teraz faktycznie jestem spokojny i wiem, że to ze mną po prawie 40k grach jest coś nie tak, a nie z tą zajebistą, mądrą i doskonale zrobioną grą.

jest godna pożałowania i rzuca to cień na twoje prawdziwe motywy założenia tego tematu. Nie przyszedłeś tu po wyjaśnienia. Nie przyszedłeś tu po lekcję. Przyszedłeś tu narobić rabanu jak 5latek, który się obraził na grę. 

Edited by NineMonthsAndItsYouSadly, 23 February 2019 - 07:34 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users