Jump to content

KV-2 (R) ile İmparator İçin Savaşın

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Community #1 Posted 05 March 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,339
Bu görkemli tanka atlayıp canınızı ortaya koyarak İmparatorun fedaisi olun!

Haber ögesinin tam metni

seker1985 #2 Posted 05 March 2019 - 06:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30892 battles
  • 83
  • [R4D] R4D
sizi seviyorum gercekden adil oyun politikası sayesinde oyunda o kadar hileci oyuncu varki reblay adıyorum efendim sistemimiz var diyosunuz günlük oynayan oyuncu sayısı 200000 diyelim bu oyuncuların %15 hile yabsa 30000 oyuncu yabar sizin ceza  verdiğiniz oyuncu sayısı 7000 diyelim bence sizde sistem falan yok ben inanmıyorum çoğu oyuncuda benim kibi size artık güvenmiyor

KolonyaliMendil #3 Posted 05 March 2019 - 10:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11823 battles
  • 397
  • [SA-AS] SA-AS
Boş beleş 2-3 eklenti ve tankın namlusuna bez koymak için teknoloji ağacında aynısı olan tanka o kadar para vermek değmez

ali1234512 #4 Posted 05 March 2019 - 10:35 AM

Major General

• Player
  • 39333 battles
  • 5,174
  • [TR-U] TR-U

View PostKolonyaliMendil, on 05 March 2019 - 11:17 AM, said:

Boş beleş 2-3 eklenti ve tankın namlusuna bez koymak için teknoloji ağacında aynısı olan tanka o kadar para vermek değmez

tekneloji ağacındaki  para  vermiyor bu veriyor ama :popcorn:  bana göre wg yeni pre tank çıkarcam diye uğraşçağına ağaçtaki tankları pre yapma özelliği getirip yeni  tankları ağaca eklemeliydi

Bagora #5 Posted 05 March 2019 - 10:53 AM

Lieutenant General

• Player
  • 44723 battles
  • 6,017

View Postali1234512, on 05 March 2019 - 09:35 AM, said:

tekneloji ağacındaki  para  vermiyor bu veriyor ama :popcorn:  bana göre wg yeni pre tank çıkarcam diye uğraşçağına ağaçtaki tankları pre yapma özelliği getirip yeni  tankları ağaca eklemeliydi

onu bende düşünmüştüm hatta benim şöyle bi fikrim var bi aracı fulleyip belli bi deneyim ve ya para ile aracı silver-pre tank yapabilecez bu normal pre tanklara göre daha az kredi verecek fakat normal tanklara göre daha çok kazandıracak ve mürettebat eğitilebilecek ama pre tanklar gibi %50 bonus değil %25 gibi bi oranda verecek , ha normal pre tanklar 200 liraysa bunları 100-75 tl gibi bi fiyata çevirebilecez ama wg böyle bi işlerle pek ilgilenmez

onnoZZ #6 Posted 05 March 2019 - 10:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25319 battles
  • 365
  • [FUD] FUD

View Postali1234512, on 05 March 2019 - 10:35 AM, said:

Güzel olurdu ama düşük seviyede  sealclub tanklardan başka bir tank kalmazdı herhalde.

Şöyle bir fikir geldi aklıma yazarken. Aslında  dönemsel (dünya kupası, cadılar bayramı vs.) olarak farklı modların gelmesi, oyun çeşitliliğinin artırması güzel oluyor. Sealclub gibi bir oyun modu getirilebilir sadece seçili 4-5 sealclub tanklarla girilen, düşük seviye, ödüllü biri etkinlik eğlenceli olabilir.

aydyldz #7 Posted 05 March 2019 - 11:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23074 battles
  • 530
  • [SA-AS] SA-AS
Kv 2 candır beze çaputa gerek yok.

code_raven #8 Posted 05 March 2019 - 01:46 PM

Private

• Player
  • 46675 battles
  • 4

View Postseker1985, on 05 March 2019 - 06:33 AM, said:

sizi seviyorum gercekden adil oyun politikası sayesinde oyunda o kadar hileci oyuncu varki reblay adıyorum efendim sistemimiz var diyosunuz günlük oynayan oyuncu sayısı 200000 diyelim bu oyuncuların %15 hile yabsa 30000 oyuncu yabar sizin ceza  verdiğiniz oyuncu sayısı 7000 diyelim bence sizde sistem falan yok ben inanmıyorum çoğu oyuncuda benim kibi size artık güvenmiyor

Replay gönderilip ceza alan oyuncuların hemen hemen hepsi türk oyuncu ve oyuna para yatırmayan oyunculardır.Oyun içerisinde obj 907 ve cheat mod  kullanan o kadar oyuncu varki anlatamam LT tank kullanan win8 de 3000 ötesi yapmış tek atış ıskalamayan her attığı mühimmat yada mürattabat alan o kadar kişiyi replay atıp raporladım ki sayısını ben  hatırlamıyorum gelen cevap hep aynı ve uygulanan da.Aynı kişiler oynamaya devam çünkü adamlar sisteme para yatırıyor sisteme para kazandırıyor.Wot bu konuda hiçbirzaman adil olmadı olmayacakta.

ArchitectARC #9 Posted 05 March 2019 - 04:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13565 battles
  • 565
  • [JUN] JUN

View Postcode_raven, on 05 March 2019 - 01:46 PM, said:

Replay gönderilip ceza alan oyuncuların hemen hemen hepsi türk oyuncu ve oyuna para yatırmayan oyunculardır.Oyun içerisinde obj 907 ve cheat mod  kullanan o kadar oyuncu varki anlatamam LT tank kullanan win8 de 3000 ötesi yapmış tek atış ıskalamayan her attığı mühimmat yada mürattabat alan o kadar kişiyi replay atıp raporladım ki sayısını ben  hatırlamıyorum gelen cevap hep aynı ve uygulanan da.Aynı kişiler oynamaya devam çünkü adamlar sisteme para yatırıyor sisteme para kazandırıyor.Wot bu konuda hiçbirzaman adil olmadı olmayacakta.

Merhaba kardeşim;

-bu oyunda atış ıskalamama hilesimi var diyorsun?

-bu oyunda mühimmat atma hilesimi var diyorsun?

-bu oyunda obj 907 kullananlar hilemi kullanıyor diyorsun?

-Wargaming ceza alanları açıklamıyor fakat sen hemen hemen hepsinin türk oyuncu olduğuna mı inanıyorsun?

-Wg açıklamadığına göre ve sen bunu bildiğine göre sende sistemi hackleyip hile yapıp bu ceza alanları gördüğünü mü söylüyorsun?

-Oyuna para yatırmayanların,yatıranlara oranla daha çok ban yediğine mi inanıyorsun?

Bu sorularımı KANIT göstererek cevapla kardeşim, yoksa BOŞ yapma.

turks16 #10 Posted 05 March 2019 - 11:44 PM

Corporal

• Player
  • 25712 battles
  • 126

Oyunda hile yapan oyuncuların olduğunu herkez biliyorda türk oyuncular bu konuda şizofren olmuş gibime geliyor altın mermi atsan el sonunda alttan gold mermi atmada görelim yazıyolar :) adamları maçta yaksan oyun sonu mod kullanıyorsun yazıyorlar vursan aımbot diyorlar :) biraz abartıyor malesef bizimkiler bu olayı 

TheLast_KebapBender #11 Posted 06 March 2019 - 02:44 AM

Lieutenant

• Player
  • 50698 battles
  • 1,871
  • [TR-U] TR-U

Wot un sitesinde farkedilmeyen bi detay arka fontta kullanılan resimde Fransız 5 Tier BDRG 1  heavy tanka da kv2 ® gibi Warhammer stili yapılmış..  Sanırım yeni görselle onu da satacaklar.. Ben Tankopedi de göremedim benzer isimli bi pre tank.. belki de daha önce çıkmıştır.. şahsen IS2-M diye bi tankın varlığından bile randomda tesadüfen haberdar oldum.. 

Şu da var tankın stiline bakıp bez çaput boyayıp satıyorlar para vermeye değmez diyenleri anlamıyorum.. Sürekli Defender ıs3a gibi yeni tanklar çıkarırlarsa onlar para verip almayı hakeden tanklar mı oluyor yani istediğiniz bu mu?? Bırakın adamlar görsel satsın almak isteyende alsın ki alan yine alıyor zaten..

Ruslara k-91 705a lar, fransızlara ebr amxm451 çin td si italyan polak tankları son dönem eklenen tanklar... isveç orta tanklarının geleceğini zaten biliyoruz... İngilizlere bi light tank  abd ağacı da uzun süredir aynı oraya da yeni bi dal iyi olur.. polaklar bi almanlar bi ruslar hep ezilmiş durmuşlar savaşlarda.. devasa boyutlarda 60tp gibi bi ağır tanktan ziyade sürekli yer değiştirebilen hızlı birşeylerinin olmasını beklerdim.. polak oyuncuların sayısını da düşününce o ülkeye yeni bi sınıf yakışır..

Sıfırdan yeni pre tank oluşturmaktan ziyade görselliğe teknoloji ağacına yeni tanklar eklenmesine, etkinliklere devam.. 

Edited by TheLast_KebapBender, 06 March 2019 - 02:46 AM.

Garabet_Herif #12 Posted 06 March 2019 - 03:58 AM

Private

• Player
  • 6940 battles
  • 36
  • [ZIRVE] ZIRVE
Teknoloji ağacında zaten bulunan 6 seviye bir tankı makyajlayıp 160 liraya satmak nedir ya? :D millet para mı basıyor WG? 

DerpMcKebab #13 Posted 06 March 2019 - 05:15 AM

Sergeant

• Player
  • 21106 battles
  • 279
  • [MEME] MEME

Ön yargıyla yaklaşmak hiçbir şekilde yapıcı sonuçlar vermez sana bilesin. 

-Replay: Türk olduğun için ve çevrende para yatırmayan Türk oyuncular olduğu için sana öyle geliyor. 

-907: Bu tankın nasıl alındığını biliyorsundur diye umuyorum. Artık çoğu kişide var ama genelde iyi oyuncularda bulunan bir tank. Üstüne rus topunun doruklarında bir isabeti var. Hareketli ve nişansız çok atışım isabet etmiştir. Hile kullanan elbette vardır ama tankın potansiyeli genel anlamda çok yüksek. 

-Light tank ve 3000wn8+ oyuncuları: Dostum öncelikle bahsettiğin wn8 değerine gelen adam muhtemelen oyunu yalamış yutmuştur. Arkada yatarak bu değerlere gelen istisnaları bir kenara koyuyorum. Bahsettiğin hangi light? Tekerleklileri kastediyorsan araştır derim. Lt-432 dersen yalan yok çok fazla oto nişanda atışım isabet etti. 

Kritik isabetler: Şimdi şöyle konuşalım, hile kullanarak bu dediğini yapmak oldukça zor, çünkü hile sadece zayıf noktalara nişan alır, delebileceği yere nişanı alır. Türkçesi neydi tam olarak hatırlamıyorum ama “kritik isabet” tarzında bir skill var. Bundan haberin var mı acaba? Eğer yoksa tankına koy ve farkı hisset, özellikle büyük kalibre kullanan veya sarjörlü tanklara bu skili verirsen ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

Bunun dışında tankların nereden yanacağını(rus medleri,jge100, vk 72 vs), nereden mühimmat yiyeceğini(super conq, t57, e4,is7) biliyorum ben ve daha aklıma gelmeyen çok tank var. Biraz araştırma ve pratikle sende öğrenebilirsin. Bunlar birleşince zaten maç sonu bana gelip hileci yazan çok oluyor ama yanlış. Önce bir araştıralım bunları öğrenmek zor değil. Kesinlikle hile yoktur demiyorum ama insanları hile ile suçlamadan önce bu tarz şeyleri araştırmanı tavsiye ederim. Son olarak rng faktörünü aklından çıkarma. 

İyi oyunlar. 

Edited by DerpMcKebab, 06 March 2019 - 05:18 AM.

rageman4u #14 Posted 06 March 2019 - 05:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16819 battles
  • 527

Hala ciddi sayida hile yapan var. Oyun ban dalgasindan sonra oyuncu sayisinda dusus oldu ve spot sonrasi vurma tepkisi uzadi. Simdi yine spot olur olmaz kritik hasar yiyorsunuz.

ArchitectARC #15 Posted 06 March 2019 - 11:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13565 battles
  • 565
  • [JUN] JUN

View Postrageman4u, on 06 March 2019 - 05:37 AM, said:

Hala ciddi sayida hile yapan var. Oyun ban dalgasindan sonra oyuncu sayisinda dusus oldu ve spot sonrasi vurma tepkisi uzadi. Simdi yine spot olur olmaz kritik hasar yiyorsunuz.

kardeşim spot ışığının yanması 3 saniye sürüyor. o 3 saniyede ben neler yaparım biliomusun. hala spot olur olmaz diyorsunuz ya. sen spot olduğunu anlayana kadar adam namluyu fizandan sana doğrultup full aim alıp paletine bile aim alır. 3 saniye bu 3 salise değil. 

vuque #16 Posted 06 March 2019 - 11:37 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 18260 battles
  • 3,541
  • [YOQ] YOQ
KV-2 seven tüm oyunculara tavsiye ederim, kredi getirisi aldığınız keyfi katlıyor! :D

innocenT_deviL #17 Posted 06 March 2019 - 11:57 AM

Captain

• Player
  • 30468 battles
  • 2,382

View PostTheLast_KebapBender, on 06 March 2019 - 04:44 AM, said:

Wot un sitesinde farkedilmeyen bi detay arka fontta kullanılan resimde Fransız 5 Tier BDRG 1  heavy tanka da kv2 ® gibi Warhammer stili yapılmış..  Sanırım yeni görselle onu da satacaklar.. Ben Tankopedi de göremedim benzer isimli bi pre tank.. belki de daha önce çıkmıştır.. şahsen IS2-M diye bi tankın varlığından bile randomda tesadüfen haberdar oldum.. 

KV-2 R tankı ile BDR G1 B stili geçen sene Haziran ayında satışa çıkmıştı ilk. BDR için olan sadece stil boyası şeklinde satılıyor yani standart BDR'ye sahip olanlar kullanıyor.

https://worldoftanks.eu/tr/news/special-offers/wh40k-tanks/

Edited by innocenT_deviL, 06 March 2019 - 11:58 AM.

code_raven #18 Posted 06 March 2019 - 01:28 PM

Private

• Player
  • 46675 battles
  • 4

View PostArchitectARC, on 05 March 2019 - 04:22 PM, said:

Merhaba kardeşim;

-bu oyunda atış ıskalamama hilesimi var diyorsun?

-bu oyunda mühimmat atma hilesimi var diyorsun?

-bu oyunda obj 907 kullananlar hilemi kullanıyor diyorsun?

-Wargaming ceza alanları açıklamıyor fakat sen hemen hemen hepsinin türk oyuncu olduğuna mı inanıyorsun?

-Wg açıklamadığına göre ve sen bunu bildiğine göre sende sistemi hackleyip hile yapıp bu ceza alanları gördüğünü mü söylüyorsun?

-Oyuna para yatırmayanların,yatıranlara oranla daha çok ban yediğine mi inanıyorsun?

Bu sorularımı KANIT göstererek cevapla kardeşim, yoksa BOŞ yapma.

War Game istatistikleri ve şikayet oranlarını banlananları paylaşmalı ki bu kanıtları sunalım sen sistemi hack le kardeşim kanıt istıyorsan onuda yapabilirsen.Eğer dökümantasyon anlamında bir kanıt oluşturabilsek mahkeme yolu açılırki o zaman da war game kendi ipini çeker ve milyonlarca dolar tazminat öder.Sisteme euro dolarları yatıran ve sistemden mod satın alan kişileriide paylaşsın war game yiyorsa görelim bak o zaman tazminat davalarının altından kalkabiliyorlar mı.Yalnız ca yapanildikleri adil oyun politikasından biz şukadarı  kişiyi banladık diyebilmek.Kısacası senin elinde ki wşşwklwei kaybettirip aa bak 1 tanesini bulduk hadi sevin benim oyunxu demekten başka birşey değil bu.BU ARADA SEN KANITI BUL BEN DAVA AÇARIM wae gane hiç bir veriyi paylaşmaz senin edindiklerini de illegal sayar.BURADANDA KLAVYE AĞZI YAPMA

code_raven #19 Posted 06 March 2019 - 01:48 PM

Private

• Player
  • 46675 battles
  • 4

View PostDerpMcKebab, on 06 March 2019 - 05:15 AM, said:

Ön yargıyla yaklaşmak hiçbir şekilde yapıcı sonuçlar vermez sana bilesin. 

-Replay: Türk olduğun için ve çevrende para yatırmayan Türk oyuncular olduğu için sana öyle geliyor. 

-907: Bu tankın nasıl alındığını biliyorsundur diye umuyorum. Artık çoğu kişide var ama genelde iyi oyuncularda bulunan bir tank. Üstüne rus topunun doruklarında bir isabeti var. Hareketli ve nişansız çok atışım isabet etmiştir. Hile kullanan elbette vardır ama tankın potansiyeli genel anlamda çok yüksek. 

-Light tank ve 3000wn8+ oyuncuları: Dostum öncelikle bahsettiğin wn8 değerine gelen adam muhtemelen oyunu yalamış yutmuştur. Arkada yatarak bu değerlere gelen istisnaları bir kenara koyuyorum. Bahsettiğin hangi light? Tekerleklileri kastediyorsan araştır derim. Lt-432 dersen yalan yok çok fazla oto nişanda atışım isabet etti. 

Kritik isabetler: Şimdi şöyle konuşalım, hile kullanarak bu dediğini yapmak oldukça zor, çünkü hile sadece zayıf noktalara nişan alır, delebileceği yere nişanı alır. Türkçesi neydi tam olarak hatırlamıyorum ama “kritik isabet” tarzında bir skill var. Bundan haberin var mı acaba? Eğer yoksa tankına koy ve farkı hisset, özellikle büyük kalibre kullanan veya sarjörlü tanklara bu skili verirsen ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın.

Bunun dışında tankların nereden yanacağını(rus medleri,jge100, vk 72 vs), nereden mühimmat yiyeceğini(super conq, t57, e4,is7) biliyorum ben ve daha aklıma gelmeyen çok tank var. Biraz araştırma ve pratikle sende öğrenebilirsin. Bunlar birleşince zaten maç sonu bana gelip hileci yazan çok oluyor ama yanlış. Önce bir araştıralım bunları öğrenmek zor değil. Kesinlikle hile yoktur demiyorum ama insanları hile ile suçlamadan önce bu tarz şeyleri araştırmanı tavsiye ederim. Son olarak rng faktörünü aklından çıkarma. 

İyi oyunlar. 

Açıklama için teşekkür ederim yeni oyuncu değilim bahsettiğin konuları biliyorum bilmesem dahi aslains yükleyen herkez kritik hasar noktalarını vs vs birçok şeyi öğrendi üstüne de koyup oalyları aştılar.Obj 907 nasıl alındığına gelince o kudanda yıllar içinde haberimiz oldu ve oyun dengelerini bozan bir orta tank.Pre tank olması ve satılmasından dolayıda yüzdelerini düşüremiyorlar malum kullanıcı hakları.Şarjörlü olan lt  mt tanklar açılmadan ve açıldıktan sonra da hiç ıskalamadan şarjör boşaltanlar var.Arty leri oyunda biliyorsun clicker dediklerimizi saymıyorum onlara oyun içinde ayrı hakaret ediyorum.Kısacası oyun içinde kimin ne olduğunu anlayacak olgunluğa geldik dünkü bebe değiliz.5 kusur yıldan beri oynadığımız 44k maç yaptığımız oyunda neyin ne olduğunu bilelim artık. 

_Kiziroglu_ #20 Posted 06 March 2019 - 02:38 PM

Sergeant

• Player
  • 33728 battles
  • 202
  • [PHPW] PHPW

View Postcode_raven, on 06 March 2019 - 03:48 PM, said:

Açıklama için teşekkür ederim yeni oyuncu değilim bahsettiğin konuları biliyorum bilmesem dahi aslains yükleyen herkez kritik hasar noktalarını vs vs birçok şeyi öğrendi üstüne de koyup oalyları aştılar.Obj 907 nasıl alındığına gelince o kudanda yıllar içinde haberimiz oldu ve oyun dengelerini bozan bir orta tank.Pre tank olması ve satılmasından dolayıda yüzdelerini düşüremiyorlar malum kullanıcı hakları.Şarjörlü olan lt  mt tanklar açılmadan ve açıldıktan sonra da hiç ıskalamadan şarjör boşaltanlar var.Arty leri oyunda biliyorsun clicker dediklerimizi saymıyorum onlara oyun içinde ayrı hakaret ediyorum.Kısacası oyun içinde kimin ne olduğunu anlayacak olgunluğa geldik dünkü bebe değiliz.5 kusur yıldan beri oynadığımız 44k maç yaptığımız oyunda neyin ne olduğunu bilelim artık. 

Başgan obj 907 kaça satılıyor bi zahmet yazda bizde faydalanalım:trollface:

Şu foruma gelip de benim şu kadar yılda şu kadar maçım var diyenlerin 99,9% hesap satın alıp, zerre oyun bilgisi olmayan ve bu güzelim oyunu hiç edenlerdir.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users