Jump to content

Koloběžky, tříkolky, autíčka a další nesmysl ....

• Please log in to reply
410 replies to this topic

biglebovski #1 Posted 12 March 2019 - 08:43 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55244 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ

Ahoj. Zakládám vlákno o autíčkách ve hře a ptám se, zda jen já mám pocit, že tahle šaškárna naprosto rozhodila už tak nefunkční vyváženost hry? 

Řadím se k lidem, kteří budou raději mít ve hře tři artyny, než tři tyhle nesmysli. 

Za mě jednoznačný průšvih. Až takový, že hra mě po dlouhé době nejen absolutně přestává bavit, ale navíc i totálně ... štvát.

Zejména nyní, u frontové linie je hra trapná.

Doporučuji vývojářům, udělat na mapě okruhy a tam, nechť se příznivci tohoto stupidního nesmyslu dokola honí. Chytit si tank do jednoduchého autoaimu a jezdit dokola, přičemž heavy tank nemá šanci se při nejlepší vůli s touhle hloupostí točit je dost out a nerozumím tomu, co krom výnosu měla tahle věc do hry přinést.

Děkuji všem za vyjádření, ale dopředu říkám, že se řadím k hejterům tohoto nesmyslu a jen doufám, že se napříč evropou najde dost podobných hejterů, kteří si vymodlí NERF.

Mějte hezký den.

biglebovski #2 Posted 12 March 2019 - 09:01 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55244 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ

Ještě mě tak napadlo. Ve hře je dostatečně rychlých tanků, dostatek lightů. Opravdu nějak nerozumím tomu, proč se má tahle věc, kterou jen stěží mohu nazvat tankem, objevovat ve hře. Nevím zda si to vývojáři uvědomují, ale Frontová linie, která mne mimochodem velmi bavila se s příchodem tohoto kočkopsa dostává do úplně jiného stylu hraní. 

Rozlehlé prostory, rychlost a praktická nemožnost hrát těžké tanky. Nevím, čeho vývojáři chtěli dosáhnout, ale tohle rozhodně není cesta ke zlepšení hratelnosti. Ptám se co přijde příště? Vznášedla? Atomová puma? Rakety krátkého, či nedejbože dlouhého doletu? Mezikontinentální balistické střely? Paprsky smrti? Tlustá Berta? V1? V2? 

Co proboha dělali Betatesteři, když se testoval tenhle druh "tanků"? 

Netvrdím, že je tahle tříkolka extra OP, ale na velkých mapách dává obrovskou výhodu. Setkal jsem se s názorem, že s heavy tankem nemám na volném prostranství co dělat, ale... zrovna na frontové linii se prostě MUSÍŠ přesouvat na další pozice. 

Navíc mi jaksi připadá, že ten jakotank nějak probíjí v sedmdesátikilometrové rychlosti až příliš často. Ale uznávám, to může být pouze pocit z nenávisti k tomuto hnusu.

Asi se začnu zase věnovat lodičkám. I když tam také čekám v dohledné době nějaký nesmysl. Možná vodníka Česílka, ši třeba Sirény. 

Zeroberg #3 Posted 12 March 2019 - 09:04 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 43129 battles
  • 1,264

View Postbiglebovski, on 12 March 2019 - 09:01 AM, said:

...Nevím zda si to vývojáři uvědomují, ale Frontová linie, která mne mimochodem velmi bavila se s příchodem tohoto kočkopsa dostává do úplně jiného stylu hraní. ...

Přesně tohle mě napadlo včera když jsem viděl jak po třech v hejnu lítají po mapě :(

View PostZeroberg, on 11 March 2019 - 03:18 PM, said: http://forum.worldof...__fromsearch__1

Naprosto neskutečné... opravdu se WG podařilo dojebat jediný slušný mód hry... z každé FL je teď "turbo bitva". Nevidím nic jiného než tam poletovat Progetta nebo kolo frndy.

Edited by Zeroberg, 12 March 2019 - 09:06 AM.

biglebovski #4 Posted 12 March 2019 - 09:09 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55244 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ

View PostZeroberg, on 12 March 2019 - 09:04 AM, said:

Přesně tohle mě napadlo včera když jsem viděl jak po třech v hejnu lítají po mapě :(

Frontovku jsem hrál rád, ale tohle je přesně to, co mě přinutilo založit tohle vlákno. U těchhle věcí, které se zdráhám nazvat tankem bych uvítal alespoň jisté omezení, jako je u artyn. Za mě se nyní Frontovka prostě nedá hrát. Obzvlášť když na jedné straně je 10 solidních hráčů tohoto hnoje a na druhé straně máš pro změnu 15 exotů co to s tímhle hnojem neumí. Hra se pak drží na pozicích, hráči s normálním tankem nastřílejí nic moc a v konečném důsledku je to o ničem. Hlavně že se pár trollů prohání sedmdesátikilometrovou rychlostí po mapě. 

Za mě neskutečný fail od WG.

Jmeno1 #5 Posted 12 March 2019 - 09:14 AM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,378
  • [_V4L_] _V4L_
Kolečka mne taky začínají štvát nejen na FL, ale i na randomu. Pomalejším tankem je de facto nemožné je trefit, protože s pomalou věží a zaměřováním si předměřit, nechat doměřit do očekávaného bodu(!) a ještě vhodně spočítat rychlost střely a rychlost vozidla je skoro nemožné. Konkurovat jim mohou jen střeďáci a další LT. Kdyby bylo omezení, že může být jen jedno kolečko v bitvě na obou stranách a můžou být v četě jako artyny, tak to ještě beru, ale stávající stav začíná být neúnosný a především oteřené mapy jsou loterie.

annmn18 #6 Posted 12 March 2019 - 09:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18307 battles
  • 65

Tohle hodně vysvětluje

https://cs.wot-life....vski-506663173/

Hugo_bear #7 Posted 12 March 2019 - 09:26 AM

Major

• Player
  • 22774 battles
  • 2,972
  • [_AF_] _AF_

no, nejvíc potěší, když už se trefim, tak dám třeba 3x za sebou kritický zásah a kolečko si drandí vesele dál. :-(

mrazkov #8 Posted 12 March 2019 - 09:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 45681 battles
  • 538
  • [EHW] EHW

sice bych byl rad, kdyby auticka nebyla, stejne jako spousta ufo projektu, ale tak se proste prizpusobim - clovek musi byt vic ve strehu, nemyslet, si, ze v oblibenem krovicku je v bezpeci atp.

jinak k mireni s HT na kolobrndy - aktualne treba s 45tp habicha mi nedelalo problem uz hezky par kolobezek sundat, zase takova veda to neni si o trochu vic predmirit, to uz stejne bylo nutne i na pasove lighty.

spis me mrzi, ze za kolobrndy nelze prakticky dostat asistovanou dmg, protoze ho proste nezastavis - mozny by stalo za uvahu asistovanou dmg pocitac pri zasahu kolobrndy co ma dole dve kola a vlece se sotva 30 :-)

na FL si kolobrndu beru rad zejmena pri obrane - primarni cil uzit si loveni artek a expertu, co maji naskillovane letecke a arty udery

Edited by mrazkov, 12 March 2019 - 09:31 AM.

Mannanan #9 Posted 12 March 2019 - 09:34 AM

Major

• Player
  • 28654 battles
  • 2,964
  • [KHIL] KHIL

Dnes poprvé jsem ve FL vyzkoušel ten prémiák. Mě ten pohyb neskutečně irituje. Sice to má ovládaná přední i zadní kola, ale tohle je přece původní pohyb tanku s pásy plácnutej na kolový podvozek.

Strašná ptákovina. Jako fanda LT přemýšlím, že se začnu orientovat na MT. Když s LT často nemůžu na těch pár předních pozic, které ve hře byly tak to už je lepší to odzadu střílet z MT. Aspoň na T8+ si myslím, že hrát LT začíná smrdět masochismem.

Klidně si ten prémiák vemte, vyhoďte to ze hry a ještě na to klidně litr přihodím ve sbírce.

Když už je ve hře tohle tak tam klidně můžete vrazit cokoliv sci-fi - lasery, vznášedla, mechy, takové to "průhledné" maskování, teleportaci, anime... co vás napadne. Už je to asi jedno.

Edited by Mannanan, 12 March 2019 - 11:04 AM.

SWAT0013 #10 Posted 12 March 2019 - 09:52 AM

Brigadier

• Player
  • 29628 battles
  • 4,033
  • [KHIL] KHIL

S AFV problém jako takový nemám.

Mám problém s tím, jak je udělán systém poškozování modulů (resp. koleček). Je prakticky nemožné je zastavit, a to nemluvím o tom, že když je trefíte, oni zajedou třeba za dunu a vyjedou znovu, smějí se vám, protože ani to kolečko nemají poškozené trvale...

Mám problém s tím, že je WG nebalancuje proti sobě, protože na některých mapách udělá vážně neskutečný rozdíl LT vs AFV...

Mám problém s tím, že WG řekne, že je Autoaim+ zakázaný mód, načež ho implementuje jedné třídě jako specialitu pro tu třídu... To tu absurditu WG vážně nevidí? Takže máme očekávat speciální třídu LT nebo SPG, která bude dostávat informace o padajících objektech následované speciální třídou TD s tundrou?

Mám problém s tím, že WG stále neudělalo limit na počet LT (potažmo AFV) na bitvu - když se ti v bitvě prohání na každé straně třeba 7 LT, z toho ještě ideálně celkově tak 10 jsou AFV, nemá ta hra s tanky nic společného...

biglebovski #11 Posted 12 March 2019 - 10:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55244 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ

View Postannmn18, on 12 March 2019 - 09:19 AM, said:

Tohle hodně vysvětluje

https://cs.wot-life....vski-506663173/

A vůbec. Raději hodím EDIT. Nemá smysl se dohadovat s někým, jehož IQ se měří pouze ze statistik v nějaké hře. Díky za věcný názor a měj hezké hry .... autíčko na setrvačník by pro tebe mohla být celkem solidní zábava.

Edited by biglebovski, 12 March 2019 - 10:32 AM.

paiwer #12 Posted 12 March 2019 - 10:31 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31083 battles
  • 889
  • [I-S-P] I-S-P
Zkusil jsem si na asi 5 bitev 6t a nevim proc to tam je. To ze ma neco delo neznamena ze je vhodne to davat do tankove hry. Na neofiko strankach se psalo o britskych lt ale to uz je tak rok ( na ne sem se tesil )  a misto nich tu jsou auta. Kdyby nedostali lt ( 6.7.8t ) takovy nerf tak se i aktivne spoti. Ja osobne spotim skoro jen aktivne. Krovi je spis pro td ale to je zas podle mapy.

SWAT0013 #13 Posted 12 March 2019 - 10:46 AM

Brigadier

• Player
  • 29628 battles
  • 4,033
  • [KHIL] KHIL

View Postpaiwer, on 12 March 2019 - 10:31 AM, said:

Zkusil jsem si na asi 5 bitev 6t a nevim proc to tam je. To ze ma neco delo neznamena ze je vhodne to davat do tankove hry. Na neofiko strankach se psalo o britskych lt ale to uz je tak rok ( na ne sem se tesil )  a misto nich tu jsou auta. Kdyby nedostali lt ( 6.7.8t ) takovy nerf tak se i aktivne spoti. Ja osobne spotim skoro jen aktivne. Krovi je spis pro td ale to je zas podle mapy.

T6 je v linii AFV čistý free exp sink. Ten tank podle mě nemá jediný jiný důvod...

Ono se s LT pořád dá spotit i aktivně - jenže zatímco dříve jsi hodil posádku se žárovkou a optikou a ničím jiným, aby ses dostal třeba na 430, 440m, nyní na to leckdy potřebuješ žrádlo, dalších x skillů na posádce apod.

Dříve jsi prostě pořídil LT, vybavil ho a mohl jsi ho hrát plnohodnotně jako LT. Dneska pořídíš LT, do cca 2 - 4 perků ho bude hrát primárně spíše jako MT - no a pak konečně může začít tvá LT kariéra...

paiwer #14 Posted 12 March 2019 - 10:59 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31083 battles
  • 889
  • [I-S-P] I-S-P

View PostSWAT0013, on 12 March 2019 - 10:46 AM, said:

T6 je v linii AFV čistý free exp sink. Ten tank podle mě nemá jediný jiný důvod...

Ono se s LT pořád dá spotit i aktivně - jenže zatímco dříve jsi hodil posádku se žárovkou a optikou a ničím jiným, aby ses dostal třeba na 430, 440m, nyní na to leckdy potřebuješ žrádlo, dalších x skillů na posádce apod.

Dříve jsi prostě pořídil LT, vybavil ho a mohl jsi ho hrát plnohodnotně jako LT. Dneska pořídíš LT, do cca 2 - 4 perků ho bude hrát primárně spíše jako MT - no a pak konečně může začít tvá LT kariéra...

Proto je hraju min... i u mt jsem od zacatku na dohled stejny ci lepsi a i ht maji lepsi dohled  tak se ted s lt spis campi ale to je duvod nerfu ktery mohl byt mirnejsi. A jestli timhle kolonesmyslem chteji nejak rozjet aktivni spot tak se jim to povedlo. Jsou tu tanky  kterymi se skoro nestihnu otocit natoz je trefit rozmerenym delem. A pry byly lt moc silna tak tu je neco co je nahradilo. Nevim v cem je rozdil vysypat buldogem tank kdyz to tenhle zvladne i lip.

biglebovski #15 Posted 12 March 2019 - 11:01 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55244 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ
Za mě prostě jednoduché řešení. Maximálně dvě tyhle kolové věci na bitvu. Kdo to chce hrát, ať si počká.

vbobo #16 Posted 12 March 2019 - 11:08 AM

Private

• Player
  • 9469 battles
  • 35

Jsem spíš podprůměrný hráč, ale snad se to pomalu lepší. Opačný trend má ale pro mě zábavnost WoTka.

Včerejší FL - čtyři kolobrndy lítají společně po mapě a likvidují všechno (téměř bezbranné;), co se jim postaví do cesty. Nenakrknu se hned, když mě někdo dá. Tahle hra by se jinak ani hrát nedala, ale v tomto provedení je to místo zábavy jenom otrava a marnost.

Potlesk pro WG.

annmn18 #17 Posted 12 March 2019 - 11:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18307 battles
  • 65

View Postbiglebovski, on 12 March 2019 - 09:29 AM, said:

A vůbec. Raději hodím EDIT. Nemá smysl se dohadovat s někým, jehož IQ se měří pouze ze statistik v nějaké hře. Díky za věcný názor a měj hezké hry .... autíčko na setrvačník by pro tebe mohla být celkem solidní zábava.

Já vím, že je to pro tebe moc složitý na pochopení.

Ale stejně to zkusíme: statistika udává, jaký máš ve hře výkon. Tvoje statistika odpovídá někomu, kdo by podle mě neměl mít právo utvářet svými pseudonázory tuhle hru. Svoje tvrzení stavím na následujícím předpokladu: tvoje dosavadní výkony ve hře reflektují nepochopení základních herních mechanik, což odpovídá tvým herním výkonům.

Jinak jo kolový vozidla mám, dokonce i desítku heč. 

Jaroslav_Br_mmer #18 Posted 12 March 2019 - 11:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 42749 battles
  • 960
Tak kolobrndy mne také štvou, i když jsem v nich. Ale řešení je IMHO jednoduché, dát jim reálnější fyziku a 90 % problémů zmizne. Je nesmysl, aby kolové vozidlo jezdilo rychle a bez problémů do prudkých kopců, v bažinách, na polích apod. A na druhou stranu je nesmysl, prakticky nemožnost zatočit při rozjezdové rychlosti? To vývojáři nemají řidičáky a auta? A tady některá vozítka mají natáčrní obou náprav!! Defakto by mělo být vše obráceně, než ve hře je, z hlediska fyzikálního chování.
10:29 Added after 2 minutes

View Postannmn18, on 12 March 2019 - 11:26 AM, said:

Ale stejně to zkusíme: statistika udává, jaký máš ve hře výkon. Tvoje statistika odpovídá někomu, kdo by podle mě neměl mít právo utvářet svými pseudonázory tuhle hru. Svoje tvrzení stavím na následujícím předpokladu: tvoje dosavadní výkony ve hře reflektují nepochopení základních herních mechanik, což odpovídá tvým herním výkonům.

Hmm týpek z Perlu - netřeba nic dodávat...

Jmeno1 #19 Posted 12 March 2019 - 11:30 AM

Field Marshal

• Player
  • 48436 battles
  • 10,378
  • [_V4L_] _V4L_

View Postannmn18, on 12 March 2019 - 11:26 AM, said:

No, jestli WG dotáhlo tu hru do aktuálního stavu jen podle hráčů jako jsi ty a lepších, tak se není co divit, že stojí za vyliž (_!_). :trollface:

PS: To jsi trochu přehnal.

annmn18 #20 Posted 12 March 2019 - 11:32 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18307 battles
  • 65

View PostJmeno1, on 12 March 2019 - 10:30 AM, said:

No, jestli WG dotáhlo tu hru do aktuálního stavu jen podle hráčů jako jsi ty a lepších, tak se není co divit, že stojí za vyliž (_!_). :trollface:

PS: To jsi trochu přehnal.

Bohužel, dosavadní hra je určována pleby jako jsi ty, na nás každej háže bobek, protože nejsme tak početní.

10:34 Added after 2 minutes

View PostJaroslav_Br_mmer, on 12 March 2019 - 10:27 AM, said:

Tak kolobrndy mne také štvou, i když jsem v nich. Ale řešení je IMHO jednoduché, dát jim reálnější fyziku a 90 % problémů zmizne. Je nesmysl, aby kolové vozidlo jezdilo rychle a bez problémů do prudkých kopců, v bažinách, na polích apod. A na druhou stranu je nesmysl, prakticky nemožnost zatočit při rozjezdové rychlosti? To vývojáři nemají řidičáky a auta? A tady některá vozítka mají natáčrní obou náprav!! Defakto by mělo být vše obráceně, než ve hře je, z hlediska fyzikálního chování.
10:29 Added after 2 minutes

Hmm týpek z Perlu - netřeba nic dodávat...

Já zde za klan nevystupuji, vše co zde píšu jsou mé osobní názory bez ohledu na to, jestli bych byl v CSA, PERLu něco kdekoliv jinde.

Ale jo, pokus dobrej 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users