Jump to content


Supertest: Charków powraca


 • Please log in to reply
No replies to this topic

Falathi #1 Posted 13 March 2019 - 12:25 PM

  Field Marshal

 • Player
 • 23078 battles
 • 11,568
 • [-FHH-] -FHH-
 • Member since:
  05-04-2012
Czołgiści!
 

Za moment zaczną się finalne testy mapy Charków. Zdecydowaliśmy się na jeden z prototypów, który najpewniej doczeka się wprowadzenia do gry.

Jest to powiększona wersja mapy ( 1000 na 1000 m ) z mocno przerobioną otwartą częścią. Oprócz tego mapa została obrócona o 45 stopni w porównaniu do starej wersji, przez co układ ulic bardziej przypomina klasyczną siatkę a nie umieszczoną pod kątem, co tworzy wyraźne flanki, możliwe do wykorzystania przez różne rodzaje pojazdów.

minimap.jpg

 

 • Bloki i plac centralny: staraliśmy się, by styl rozgrywki w tej części się nie zmienił. Ta strefa jest przeznaczona dla starć ciężko opancerzonych maszyn, ale także służy wyścigom o zajęcie jak najlepszej pozycji na placu. Niemniej, dodaliśmy trochę nowych elementów takich jak ambrazury, barykady czy podjazdy dostępne tylko z jednej strony itp.
 • Centralna część mapy stanowi nową strefę. Składa się na nią rów przeciwczołgowy na obrzeży miasta, leje po bombardowaniu i małe pola. Rów ma powstrzymać graczy przed szybkim, niemożliwym do skontrowania przeskokiem z tej części mapy do miasta i z powrotem. Możecie użyć tego rowu by podejść do bazy przeciwnika i podświetlić wrogów, ale uwaga: to niebezpieczna ścieżka, na której możecie się nadziać na przeważające siły przeciwnika. Ta centralna strefa faworyzuje szybkie i zwrotne pojazdy, mogące wykorzystać teren i kamuflaż na swoją korzyść.
 • Zachodnia część mapy jest górzysta, z kilkoma pozycjami których osłony można zniszczyć. Dobrze pasuje do mobilnych pojazdów i snajperów. Zdobycie tej strefy oznacza kontrolę niemal całej mapy, oferując dodatkowo możliwość wjechania na tyły przeciwnika.

 

W czasie nadchodzącej fazy Supertestu planujemy ostatecznie ocenić grywalność nowej wersji Charkowa i jeśli trzeba wprowadzić niewielkie zmiany w balansie. Kolejny etap będzie poświęcony dopieszczaniu wyglądu mapy, po którym mapa wejdzie na ścieżkę prowadzącą wprost do jej wypuszczenia.

 

Więcej obrazków: 

Spoiler

 

 


Nie regulujcie odbiorników i powodzenia w bitwach!
 


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users