Jump to content

Wykrywaj, strzelaj i znikaj z HWK 30

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Community #1 Posted 14 March 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,661
Najnowszy niemiecki czołg lekki jest już dostępny!

Pełna treść wiadomości

Hurry_Hans #2 Posted 14 March 2019 - 06:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 848 battles
  • 667
  • [ST1NG] ST1NG

Wrzuciłem w porównywarkę M 41 90mm i HWK 30 gdyby ktos się zastanawiał którego niemieckiego LT warto kupić.

Edited by Hurry_Hans, 14 March 2019 - 06:20 AM.

Sent1nel_Prime #3 Posted 14 March 2019 - 06:45 AM

Captain

• Player
  • 42878 battles
  • 2,109
Bardzo dobrze, że tabelka jest po angielsku: wygląda profesjonalnie i nowocześnie. Gdyby była po polsku, to wyglądałoby na zaściankowość i dość śmieszny, tradycjonalizm.

Edited by Natural__, 14 March 2019 - 06:45 AM.

profes79 #4 Posted 14 March 2019 - 06:48 AM

Field Marshal

• Player
  • 28340 battles
  • 12,717
  • [_CHS_] _CHS_

View PostNatural__, on 14 March 2019 - 07:45 AM, said:

Bardzo dobrze, że tabelka jest po angielsku: wygląda profesjonalnie i nowocześnie. Gdyby była po polsku, to wyglądałoby na zaściankowość i dość śmieszny, tradycjonalizm.

Wystarczy, że ma klienta gry po angielsku żeby nie musieć patrzeć co "tłumacze" WG robią z językiem polskim i nie musieć się np. zastanawiać co tym razem pominęli w opisie kolejnej misji.

AkellaES #5 Posted 14 March 2019 - 06:55 AM

Sergeant

• Player
  • 16274 battles
  • 279
  • [PJOOR] PJOOR

Na dowódcę powinni dodać Józefa Szwejka z dwoma perkami.

Pierwsza umiejętność żarówa dla głupka

Druga umiejętność braterstwo głupków

_TotaS_ #6 Posted 14 March 2019 - 06:59 AM

Corporal

• Player
  • 32134 battles
  • 126
  • [ELC3K] ELC3K

Niecały tydzień od przedsprzedaży trafia do sklepu dostępny dla wszystkich. Chyba się kiepsko sprzedaje :D

Jest lepszy od drzewkowego, ale niewystarczająco OP. Kolejna nowa premusia będzie radziecka i już taka jak powinna być- taka na jaką społeczność czeka.

AGG625 #7 Posted 14 March 2019 - 08:09 AM

Corporal

• Player
  • 52141 battles
  • 193
  • [TDSTS] TDSTS

View PostHurry_Hans, on 14 March 2019 - 06:16 AM, said:

Wrzuciłem w porównywarkę M 41 90mm i HWK 30 gdyby ktos się zastanawiał którego niemieckiego LT warto kupić.

Wrzuć porównanie z drzewkowym HWK 12 - to pokaże skalę pay2win w jaką zamienia się ta gra. Z każdym takim kolejnym ruchem aż nie mogę się nadziwić, że ktoś akceptuje tak krótkoterminową perspektywę. Za dwa lata kolejny lajt będzie już musiał mieć pancerz Defendera, a i tak z powodu odpływu zniechęconych graczy sprzeda się gorzej. Tam na górze nie ma już chyba nikogo kto patrzy w dłuższej niż najbliższy budżet perspektywie.

Rooco #8 Posted 14 March 2019 - 11:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55745 battles
  • 449
  • [-HELL] -HELL

View PostAGG625, on 14 March 2019 - 07:09 AM, said:

Wrzuć porównanie z drzewkowym HWK 12 - to pokaże skalę pay2win w jaką zamienia się ta gra. Z każdym takim kolejnym ruchem aż nie mogę się nadziwić, że ktoś akceptuje tak krótkoterminową perspektywę. Za dwa lata kolejny lajt będzie już musiał mieć pancerz Defendera, a i tak z powodu odpływu zniechęconych graczy sprzeda się gorzej. Tam na górze nie ma już chyba nikogo kto patrzy w dłuższej niż najbliższy budżet perspektywie.

Wierzyć się nie chcę że kiedyś wg  przekonywało że czołgi premium nie będą mieć lepszych parametrów niż ich drzewkowe odpowiedniki. Jedyna korzyść miała polegać głównie na lepszym zarabianiu kredytów i szybszym szkoleniu załogi...

Kolego, horyzont zderzeń już dawno został przekroczony, stąd już nie ma drogi powrotu. Ciągły odpływ graczy a co za tym idzie gorsze wyniki finansowe wg nadrabia według nich najlepszym sposobem czyli sprzedażą czołgów premium, a żeby się jako tako sprzedawały to muszą być lepsze od drzewkowych odpowiedników. W przyszłości napewno będzie coraz więcej nowych lepszych premek oraz dziwolongów na wzór kołowców, lodowek, elevenow, typów na he i innego badziewia co wywala balans do góry nogami. 

Msciboj #9 Posted 14 March 2019 - 12:54 PM

Major

• Player
  • 22000 battles
  • 2,886

View PostRooco, on 14 March 2019 - 10:29 AM, said:

Wierzyć się nie chcę że kiedyś wg  przekonywało że czołgi premium nie będą mieć lepszych parametrów niż ich drzewkowe odpowiedniki. Jedyna korzyść miała polegać głównie na lepszym zarabianiu kredytów i szybszym szkoleniu załogi...

Kolego, horyzont zderzeń już dawno został przekroczony, stąd już nie ma drogi powrotu. Ciągły odpływ graczy a co za tym idzie gorsze wyniki finansowe wg nadrabia według nich najlepszym sposobem czyli sprzedażą czołgów premium, a żeby się jako tako sprzedawały to muszą być lepsze od drzewkowych odpowiedników. W przyszłości napewno będzie coraz więcej nowych lepszych premek oraz dziwolongów na wzór kołowców, lodowek, elevenow, typów na he i innego badziewia co wywala balans do góry nogami. 

Nalezy czekac na Typa premium na HE. Kolejny etap wyciagniecia gotowki od graczy.

bijaciewdomu #10 Posted 14 March 2019 - 02:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 40062 battles
  • 394
Ja bym proponował gazetkę wydawać raz na tydzień  ale przy tylu zmianach to i stron może w niej zabraknąć:facepalm:

Msciboj #11 Posted 14 March 2019 - 04:24 PM

Major

• Player
  • 22000 battles
  • 2,886

View Postbijaciewdomu, on 14 March 2019 - 01:56 PM, said:

Ja bym proponował gazetkę wydawać raz na tydzień  ale przy tylu zmianach to i stron może w niej zabraknąć:facepalm:

Wprowadzaja coraz wiecej, coraz szybciej... coraz mniej panujac nad  tymi zmianami.

Daja coraz wiecej ofert, coraz wiecej kuponow... a sprzedaja mniej.

Gazetka? Niedlugo moze byc nieaktualna w momencie druku.

___Puchacz___ #12 Posted 14 March 2019 - 09:41 PM

Private

• Player
  • 10491 battles
  • 34

Czyli kupować?

Czy nie?

A może..?

Eeee, lepiej poczekam.

Albo kupię!

Albo...

No dobra kupię!

...

A, $%$# na to, idę grać dalej Rudym!

Gwizdejko #13 Posted 15 March 2019 - 02:20 PM

Private

• Player
  • 7829 battles
  • 39
  • [PADR] PADR
Nie piszcie takich herezji ,bo zaraz wpadną CC i ich nieklakierzy i zakopią pay to win 

muriceps #14 Posted 15 March 2019 - 02:33 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34989 battles
  • 6,869
  • [UVC] UVC
Gwizdejko nie kuś kolego bo zaryzykuję i kupię Ci tego lajta i pokażesz jak się sprawdza Twoja definicja "pay2win". Nie mniej masz rację, że WG przegina. Pocieszające jest to, że jak sobie pościele tak się wyśpi. Ale z drugiej strony klęska WG mnie wcale nie ucieszy bo to fajna gra te czołgi i żal patrzeć w którym kierunku zmierza. W każdym razie dla siebie nie kupię.

Gwizdejko #15 Posted 15 March 2019 - 02:44 PM

Private

• Player
  • 7829 battles
  • 39
  • [PADR] PADR

View Postmuriceps, on 15 March 2019 - 02:33 PM, said:

Gwizdejko nie kuś kolego bo zaryzykuję i kupię Ci tego lajta i pokażesz jak się sprawdza Twoja definicja "pay2win". Nie mniej masz rację, że WG przegina. Pocieszające jest to, że jak sobie pościele tak się wyśpi. Ale z drugiej strony klęska WG mnie wcale nie ucieszy bo to fajna gra te czołgi i żal patrzeć w którym kierunku zmierza. W każdym razie dla siebie nie kupię.

Mnie wystarczy gorsze od "drzewkowego" t34-85m

żeby było też na temat to tego lighta nie kupię, bo jestem bardzo cienki w szybkich czołgach . 

Edited by Gwizdejko, 15 March 2019 - 02:49 PM.

Falathi #16 Posted 16 March 2019 - 04:36 PM

Field Marshal

• Player
  • 23615 battles
  • 11,568
  • [-FHH-] -FHH-

View PostRooco, on 14 March 2019 - 11:29 AM, said:

​Ale po drodze zmieniła się gra. Czołgi premium również - w czasach, gdy obowiązywała ta reguła większość premek miała ograniczony MM. Obecnie takich czołgów jest mniejszość, większość ma MM+2 i musi sobie jakoś radzić. 

Druga sprawa: JAKOŚ gra musi się rozwijać, jeśli gra nie jest rozwijana to czeka ją powolny zgon. Dlatego, żeby podtrzymać zainteresowanie graczy trzeba dodawać coś nowego i nie chodzi tu tylko o mapy. Czołgi też są istotne. Podobnie jak ewentualne zmiany i dodanie czegoś do mechaniki gry. 

_Patrol #17 Posted 16 March 2019 - 06:25 PM

Field Marshal

• Player
  • 0 battles
  • 35,892

View Post___Puchacz___, on 14 March 2019 - 09:41 PM, said:

Czyli kupować?

Czy nie?

A może..?

Eeee, lepiej poczekam.

Albo kupię!

Albo...

No dobra kupię!

...

A, $%$# na to, idę grać dalej Rudym!

Hejka, jeśli chcesz, to mogę dać Ci kod na testowanie przez trzy dni pojazdu HWK 30. Kod dam oczywiście uwaga za darmo.

Jeśli chcesz testować, to proszę nakieruj kursor myszki na mój nick i wybierz > send message czyli prywatna wiadomość.

AGG625 #18 Posted 16 March 2019 - 10:16 PM

Corporal

• Player
  • 52141 battles
  • 193
  • [TDSTS] TDSTS

View PostFalathi, on 16 March 2019 - 04:36 PM, said:

Druga sprawa: JAKOŚ gra musi się rozwijać, jeśli gra nie jest rozwijana to czeka ją powolny zgon. Dlatego, żeby podtrzymać zainteresowanie graczy trzeba dodawać coś nowego i nie chodzi tu tylko o mapy. Czołgi też są istotne. Podobnie jak ewentualne zmiany i dodanie czegoś do mechaniki gry. 

Chyba kpisz sobie. Uważasz, że wprowadzanie premek lepszych pod każdym względem od odpowiedników drzewkowych podtrzyma zainteresowanie graczy? Nie zniechęci ich do grindu i zatrzymywania pojazdów innych niż 10 tier w garażu? Za własne pieniądze kupiłem m.in. AMX CDC i FCM 50t. Uważasz, że wprowadzenie Somua i Lorki podtrzymało moje zainteresowanie grą i skłoniło do zakupu kolejnych czołgów? Otóż nie, bardzo mnie zniesmaczyło i w efekcie nie kupuję już żadnych premek, nawet jakbym miał dostać 90% rabatu na Defendera czy innego HWK 30 to i tak nie wydam na nie ani złotówki.

Wraz z rozwojem gry powinno postępować dostosowywanie czołgów do zmian. Wszystkich czołgów, a nie tylko nowych premium. Postępując w taki sposób powodujecie przyśpieszony zgon tej gry, bo satysfakcja starych graczy znika w zastraszającym tempie. A niezadowolony klient nie płaci.

profes79 #19 Posted 17 March 2019 - 11:12 AM

Field Marshal

• Player
  • 28340 battles
  • 12,717
  • [_CHS_] _CHS_

View PostFalathi, on 16 March 2019 - 05:36 PM, said:

​Ale po drodze zmieniła się gra. Czołgi premium również - w czasach, gdy obowiązywała ta reguła większość premek miała ograniczony MM. Obecnie takich czołgów jest mniejszość, większość ma MM+2 i musi sobie jakoś radzić. 

Falathi:

HWK30 > HWK12

Defender > IS-3

IS3A > IS-3

Progetto > P.44 Panther

EBR > Lynx

Coś pominąłem w ostatnio dodawanych premkach? SU-130 i Skorpiony? Edit: oczywiście, że pominąłem - Somua > AMX 50 100. Drzewkowe czołgi też mają MM+2 i jakoś sobie muszą radzić. A jedyne w czym drzewkowy HWK 12 jest lepszy od premek na swoim tier to: moc/tonę i minimalnie lepszy obrót wieży niż w HWK30. Pod każdym innym względem premki są od drzewkowego czołgu lepsze - prędkość, pancerz, dmg/minutę; ROF - wszystko. NIe ma znaczącego elementu w którym elitarny HWK12 byłby lepszy od Buldoga albo HWK30. Zresztą o czym my mówimy. Drzewkowy RU z 9 tieru jest od HWK30 lepszy praktycznie w każdym aspekcie ale w tak minimalny sposób, że możnaby HWK30 wrzucić na 9 tier i spokojnie by sobie tam radził. Nic dziwnego, że HWK30 po LF śmiga całkiem sporo a drzewkowy HWK12 to biały kruk - wyciąganie go jest równym aktem desperacji co wyciąganie KW-4 albo 5. No i jest to taki szrot że zwyczajnie mało kto go ma bo i po co to padło trzymać w garażu.

Edited by profes79, 17 March 2019 - 11:16 AM.

Hurry_Hans #20 Posted 18 March 2019 - 03:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 848 battles
  • 667
  • [ST1NG] ST1NG

View Postprofes79, on 17 March 2019 - 11:12 AM, said:

Falathi:

HWK30 > HWK12

Defender > IS-3

IS3A > IS-3

Progetto > P.44 Panther

EBR > Lynx

Coś pominąłem w ostatnio dodawanych premkach? SU-130 i Skorpiony? Edit: oczywiście, że pominąłem - Somua > AMX 50 100. Drzewkowe czołgi też mają MM+2 i jakoś sobie muszą radzić. A jedyne w czym drzewkowy HWK 12 jest lepszy od premek na swoim tier to: moc/tonę i minimalnie lepszy obrót wieży niż w HWK30. Pod każdym innym względem premki są od drzewkowego czołgu lepsze - prędkość, pancerz, dmg/minutę; ROF - wszystko. NIe ma znaczącego elementu w którym elitarny HWK12 byłby lepszy od Buldoga albo HWK30. Zresztą o czym my mówimy. Drzewkowy RU z 9 tieru jest od HWK30 lepszy praktycznie w każdym aspekcie ale w tak minimalny sposób, że możnaby HWK30 wrzucić na 9 tier i spokojnie by sobie tam radził. Nic dziwnego, że HWK30 po LF śmiga całkiem sporo a drzewkowy HWK12 to biały kruk - wyciąganie go jest równym aktem desperacji co wyciąganie KW-4 albo 5. No i jest to taki szrot że zwyczajnie mało kto go ma bo i po co to padło trzymać w garażu.

Centurion 5/1RAAC (to jest 9 tier-Centurion 7/1 ze średnią armatą.)> Centurion1

Patriot > T32

Lowe po buffach >Tiger 2

T44 100 > T44 

Obj 432>LTTB

STV S1 > UDES

sta2>sta1

itd

Do tego należy doliczyć premki specyficzne jak e25, elc even 90 które nie mają alternatywy w drzewku. 

Edited by Hurry_Hans, 18 March 2019 - 03:19 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users