Jump to content

T92-AMX M4 49-JG8,8-PANTER8,8-FV4202 KARŞILAŞTIRMASI

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Bagora #1 Posted 15 March 2019 - 06:52 AM

Lieutenant General

• Player
  • 44828 battles
  • 6,104

Arkadaşlar arkadaş öner 2.0 ile çok yakında yukardaki tanklardan birisini alacam hangisini alacağım konusunda çok kararsız kaldıgım için başlık açıp sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim ben tek tek tanklar hakkında görüşlerimi yazayım siz bana akıl verin :D

fv4202 : tank garajımda var bunu listeye ekleme sebebim konudan başkalarıda faydalansın diye , bu tankı severek oynarım dengeli bi tank beni pek üzmedi

gelelim asıl konumuza :)

jg8,8: bi zamanlar çok istediğim bi tanktı gerek smm si gerek dpm i bana çok çekici gelmişti fakat yapılan mm değişikliği ile smm li tankların devri bitmişti ki yeni smm bufflarıyla (bence) bi nebze oynanır hale geldiler (t26e4 sp den biliyorum) şu an ki durumu nedir bilmiyorum o yüzden garajında olup yakın zamanda kullananlar varsa fikirlerini almak isterim.

panter 8,8: kağıt üstünde iyi gibi görünsede kullanıp memnun olan görmedim alan sövüyo ama yinede soruyorum bu tank bu değerler ile nasıl bu kadar kötü olabilir abartıyo olabilir misiniz ?

t92:tank güzeldir hoştur ama banane , şaka şaka banane olsa niye yazayım :D , tank güzel fakat lt432,elc , ebr lerin oldugu yerde pek iş yapmaz gibi geliyor kullananların tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

amx m4 49 : bu tankta bi garip bazen görüyorum deli gibi sektiriyor bazen çatır çatır yiyor sanırım uygun poziston almadıgın sürece deliyolar peki uygun pozisyon almak çok mu zor  bazıları nasıl o kadar rahat deliniyor bilemiyorum :D

turks16 #2 Posted 15 March 2019 - 08:01 AM

Corporal

• Player
  • 28172 battles
  • 165
  • [TARS] TARS

Amx m4 liberte : lowe benzer bir tank zırhı lowe den bir tık daha iyi fakat çok güvenme 10 tier maçlarda pek sektirmez top ise lowe kadar isabetli değil uzak mesafelerde saçma sapan yerlere gittiği oluyor orta şeker bir hızı var top tier çıktığında oyunu domine edebileceğin  gerçekten çok dengeli bir ağır tank ben severek oynuyorum.

panter 8,8 : Allahını seven üstüme toprak atsın geberseydimde almasaydım diyeceğin bir tank varsa aha da o tank bu tank 

t 92 :iyi bir kamulaj değeri ve normal mermisinin apcr olması dışında pek bir artısı yok almanı önermem.

jag : kardeşimin hesabında oynadığım bir tank çok hantal  lakin atış hızı ve yeni can buffından sonra iyi bir avcı oldu iyide para bırakıyor.zırhı güven veriyor benim beğendiğim bir avcıdır

Edited by turks16, 15 March 2019 - 08:08 AM.

tuyun #3 Posted 15 March 2019 - 08:02 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29311 battles
  • 380
  • [RYNOX] RYNOX
kendi açımdan konuşacak olursam almanların yanına bile yaklaşmam. ben oynamadım ama bir çok kişi çöp olduklarını söylüyor. t92 muadillerine göre zayıf kalıyor ama tercih edilebilir bence. benim ilk tercihim ise amx olur.

onnoZZ #4 Posted 15 March 2019 - 08:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26593 battles
  • 480
  • [FUD] FUD

Jig 8.8 aynı sebeplerden benim de ilgimi çekiyor ama tank hakkında hiç olumlu konuşan görmedim. Hatta oyun içinde bile oynadığı tanka sövenler gördüm. Ondan vazgeçtim. M/10 var zaten Panther  hiç düşünmedim. FV4202 var. Ama garajında olmayanlar için FV4202 değerlendirilebilir bir alternatif.  T92 ile AMX arasında kaldım ben de.  Ama hiç 8 tier hafif tank yok garajımda o yüzden T92 de karar kıldım. Bir de T92 hariç hepsi teknoloji ağacında olan tanklar. Yılbaşı, harekat vs. kazanılan altınlarla ya da takas ile indirimli bir şekilde alınabilir.  

TheLast_KebapBender #5 Posted 15 March 2019 - 08:43 AM

Lieutenant

• Player
  • 50907 battles
  • 1,936
  • [RISEN] RISEN

Fv olmasaydı fv al geç düşünmeden derdim.. akranlarıyla başedebilecek bi tank.. 

Ama diğer 4 tank için aynısını diyemiycem... onların karşısına kendi tierlerinde kendi türlerinde onlardan çok çok daha iyi tonla tank yazılabilir zaten biliyorsundur.. Ama yinede jg8.8 hariç hepsi oynaması zevkli oyunculuk gerektiren tanklar.. 

Fikir istersen biraz baktım dengeli ve zırhlı tanklarla daha iyi oynamışsın ama light oyuncusu değilsin t92 ye yanaşma derim.. bu tankların arasında sana en uygun amx gibi duruyor... 2. si panther8.8... panther snipe ve haritayı iyi okuyabilen canını iyi kullanabilen iyi oyuncuların oynayabileceği bi tank bana kalırsa... ben denemiştim herkes çöp gözüyle baktığı için maçta kimse senden ekstra birşey beklemez  topu perişan eder =) jg8.8  hantal maça etkisi 0... fv zaten var elinde..  somua Ax progetto gibi pre tanklarında var hesabında diye gördüm.. kiralık veya bonus kodla alıp oynamadıysan o tankları; şunların arasından alacağın herhangi bi tankı çok oynamazsın onlar varken diye tahmin ediyorum.. Hesapta çeşitlilik olması açısından (ve teknoloji ağacında yok) light pre tercihte edebilirsin ama pek sana göre değil derim.. 

Edited by TheLast_KebapBender, 15 March 2019 - 08:46 AM.

Bagora #6 Posted 15 March 2019 - 11:34 AM

Lieutenant General

• Player
  • 44828 battles
  • 6,104

View PostTheLast_KebapBender, on 15 March 2019 - 07:43 AM, said:

Fv olmasaydı fv al geç düşünmeden derdim.. akranlarıyla başedebilecek bi tank.. 

Ama diğer 4 tank için aynısını diyemiycem... onların karşısına kendi tierlerinde kendi türlerinde onlardan çok çok daha iyi tonla tank yazılabilir zaten biliyorsundur.. Ama yinede jg8.8 hariç hepsi oynaması zevkli oyunculuk gerektiren tanklar.. 

Fikir istersen biraz baktım dengeli ve zırhlı tanklarla daha iyi oynamışsın ama light oyuncusu değilsin t92 ye yanaşma derim.. bu tankların arasında sana en uygun amx gibi duruyor... 2. si panther8.8... panther snipe ve haritayı iyi okuyabilen canını iyi kullanabilen iyi oyuncuların oynayabileceği bi tank bana kalırsa... ben denemiştim herkes çöp gözüyle baktığı için maçta kimse senden ekstra birşey beklemez  topu perişan eder =) jg8.8  hantal maça etkisi 0... fv zaten var elinde..  somua Ax progetto gibi pre tanklarında var hesabında diye gördüm.. kiralık veya bonus kodla alıp oynamadıysan o tankları; şunların arasından alacağın herhangi bi tankı çok oynamazsın onlar varken diye tahmin ediyorum.. Hesapta çeşitlilik olması açısından (ve teknoloji ağacında yok) light pre tercihte edebilirsin ama pek sana göre değil derim.. 

Zaten senin dediğin gibi garajımda para kasacak tank var (progetto patriot vs. ) ben sadece alınca sıkılmadan oynıyacağım zevkli bi tank arıyorum

Bagora #7 Posted 23 March 2019 - 09:55 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44828 battles
  • 6,104

jg88 ve amx m4 ü seçtim

jg 88 ile bi maç attım mürettebatım 4 skillli , donanım olarak sürgü+havalandırma+kaplı optik taktım alet çok hoşuma gitti özgül gücü düşük iler giderken hantallığı hissediliyor fakat kendi etrafında dönüşü o kadar sıkıntılı değil gibi geldi , ayrıca görüş mesafesi nerfi yememiş bir td oldugu için optik+skiller ile 470 mt görüş mesafesi oldu ki bu bence gayet iyi bi değer , topuna diyecek laf yok herşey ortada :D

amx e gelince onu tam anlamadım bi adama vuracam diye ortaya atladım heryerden yedim öldüm ama yarın daha düzgün bi maç atıp yorumumu yazarım :)

SupremeMaster #8 Posted 23 March 2019 - 10:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40337 battles
  • 1,316
  • [EDBFE] EDBFE
Neden alacağını biliyoruz :P Ama şahsen aynısını ben de yaptım ve sadece goldla satılmadığı için ve pre lightım olmadığı için t92 iyi seçtim. Tankı ilk başta lt432 gibi zırhı yok gibi ben de kötülemiştim fakat elime aldıktan sonra daha adam akıllı skilleri olmayan mürettebatla oynadım ve çok sevdim. İyi gizlenme ve isabetli küçük hasarlı bir topu var. Uzaktan çim oyunlarında süper tank. Ama daha safe para kasmalık bi tank istersen es geçebilirsin tabi. FV de güzeldir hojdır.

innocenT_deviL #9 Posted 23 March 2019 - 10:44 PM

Major

• Player
  • 32445 battles
  • 2,877
Hacı ikinci hesap açıp tek başına oynayarak alma şansı var mı bu tankları yoksa bazı görevleri illa birlikte mi oynamak gerekiyor? Ben bi türlü anlayamadım bunu.

SupremeMaster #10 Posted 23 March 2019 - 11:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40337 battles
  • 1,316
  • [EDBFE] EDBFE

View PostinnocenT_deviL, on 24 March 2019 - 12:44 AM, said:

Hacı ikinci hesap açıp tek başına oynayarak alma şansı var mı bu tankları yoksa bazı görevleri illa birlikte mi oynamak gerekiyor? Ben bi türlü anlayamadım bunu.

Tek başına da ikinci hesapla yapabilirsin fakat 4 5 gün daha uzun sürer. Çünkü beraber yapabileceğin ekstra puan kaynakları var (toplam 3000 hasarl, 5 oyun beraber oynama, takım madalyaları alma) dan gelen ekstra puanlar var fakat iş biraz da şansına bakıyor çünkü plat oluşturduğunda karşına da bir plat geliyor ve 2 3 oyunda bir senin gibi üye kasan adamlara denk geliyorsun işin zorlaşıyor.

Bagora #11 Posted 23 March 2019 - 11:46 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44828 battles
  • 6,104

View PostinnocenT_deviL, on 23 March 2019 - 09:44 PM, said:

6 farklı görev var  3 tanesi yeni üyenin tek başına veya takım ile alabileceği 3 tane sadece takımla alabileceğiniz puanlar var

üyenin tek başına puan toplıyabileceği görevler

Zafer : 2 puan

canın kadar spot+hasar ver : 2 puan

madalya kazan 10 puan (yüksek kalibre vs.)

birlikte yapacağınız görevler

takım madalyası al :20 puan (silah arkadaşlığı vs. )

birlikte 5 maç at : 15 puan

toplam 3k dmg at: 5 puan

görevleri yaparken ilk 10 a girme ve tier kısıtlaması gibi şeyler yok açacağın yeni bi hesapla tier 1 tanklarla hızlı hızlı oynarak puan kasabilirsin , geçenlerde yeni katılanlar bölümünde bi arkadaş konu açmış pre tank alıyım mı diye soruyodu bende davet eden yoksa ben davet atayım pre tank kazanırsın dedim saolsun kırmadı teklifimi kabul etti bi tank ordan geldi, 2. tank için saolsun bi arkdaş vardı bi ara oynamış bırakmıştı onu davet ettim biraz o oynadı ( hevesini alana kadar :D ) arada ben girdim puanları tamamladık. o yüzden yeni katılanlar bölümünü biraz takip et yeni başlayan kişilere davet atarsan birlikte çok çok daha kolay alabilirsiniz hem oyuna yeni başlayan birsii için tier 7 pre tank alacağı için daha istekli oynar :)

innocenT_deviL #12 Posted 24 March 2019 - 05:36 AM

Major

• Player
  • 32445 battles
  • 2,877

Bayadır aklımda vardı ikinci hesap açmak zaten. Öyle stat falan kasmak için değil başka şeyler var aklımda, Quickybaby'nin şu sıralar dönüşümlü oynadığı free2play hesabı gibi biraz. O yüzden sordum asıl. Her iki hesabı da tek tek oynayarak her iki hesaba da tank ödülünü alabiliyor muyum öğrenmek istediğim oydu. Ama 2 kişi davet etme hakkı yani bu hesaba 2 tank ödülü alma hakkım olduğundan o dediğini de yapabilirim Bagora.

LeSept7 #13 Posted 24 March 2019 - 03:57 PM

Sergeant

• Player
  • 19020 battles
  • 282
  • [TR-U] TR-U
Hiçbirini alma. Lancen progetto ltc varken. Ama bunlar arasından seçilecekse t92

Edited by LeSept7, 24 March 2019 - 04:06 PM.

sahin_2000 #14 Posted 29 June 2019 - 06:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8839 battles
  • 93
  • [CYLK] CYLK

View PostBagora, on 23 March 2019 - 08:55 PM, said:

jg88 ve amx m4 ü seçtim

jg 88 ile bi maç attım mürettebatım 4 skillli , donanım olarak sürgü+havalandırma+kaplı optik taktım alet çok hoşuma gitti özgül gücü düşük iler giderken hantallığı hissediliyor fakat kendi etrafında dönüşü o kadar sıkıntılı değil gibi geldi , ayrıca görüş mesafesi nerfi yememiş bir td oldugu için optik+skiller ile 470 mt görüş mesafesi oldu ki bu bence gayet iyi bi değer , topuna diyecek laf yok herşey ortada :D

amx e gelince onu tam anlamadım bi adama vuracam diye ortaya atladım heryerden yedim öldüm ama yarın daha düzgün bi maç atıp yorumumu yazarım :)

Peki para kasmak için hangisi daha mantıklıdır?

Jagdtiger 8.8'in mermi masrafları çok uygun gibi görünüyor. para kasma yönünden fv ve amx e göre daha iyi yapıyor mu bu özellik onu?

Bagora #15 Posted 29 June 2019 - 09:14 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44828 battles
  • 6,104

View Postsahin_2000, on 29 June 2019 - 05:19 PM, said:

Peki para kasmak için hangisi daha mantıklıdır?

Jagdtiger 8.8'in mermi masrafları çok uygun gibi görünüyor. para kasma yönünden fv ve amx e göre daha iyi yapıyor mu bu özellik onu?

benm para kasma tankında olmasını düşündüğüm özellik eğlenceli olmasıdır , şöyle ki severek oynadıgım bi tank maç başı 25k kazandırıyor sevmediğim tank 50k kazandırıyosa 25k kazandıran benm için daha iyidir çünkü 50k kazandıran ile 5 maç atıp sıkılırım fakat 25k kazandıran iler 15-20 maç atıp diğerinden 2 kat fazla parayı kasama doldururum . fakat 3 ü ilede aynı derecede zevk alsaydım

öncelikle https://tanks.gg/com...4-49~jgtig88-cm şu üç tankın karşılaştırmasını koyayım

görüldüğü gibi jg tigerın diğerlerinin nerdeyse 2 katı dpm i bulunmakta yani karşılıklı durup ateş etmek gerekirse herhangi bi tier8  tankın jg ile çarpışması mümkün değil dpm i ile rahatça rakibini ezebilir , fakat ateş edip kaçan bi rakibe karşı 240 lık alfasıyla pek bi üstünlük sağlayamaz hele rakibi 490 vurup kaçan bi skorpionsa 240 vurup rakibinin tekrar çıkmasını beklemek çok can sıkıcı olacaktır. bu tankla oynadıgım maçlarda en çok canımı sıkanlar skorpionlar , strv ler oldu ağır tankları yakalayınca 1 tane yiyip 2 3 tane sokaibliyorum fakat skorpion uzaktan bi tane atıp kaçtıgı  için ve strv görünmeden vurdugu (görünse bile attıgım mermi sekiyor ) için çok can sıkıyor , td oldugum için her maç rakibe td atıyor ve bu tierde en çok oynana td bu iki şeytan.

amx ise değişik bi tank ön tarafı iş yapsada yapacağın en ufak bi hamle ile tankın ön çaprazları , yanları çatır çatır mermi yiyor hala ısınmadım tanka.

Fv ise bana göre çok fazla harita seçmeyen bi tank yani açık haritada da oynar şehir haritasında da zaten tankın aman aman bi özelliği olmadıgı için dengeli bi tank olarak heryere uygun biraz daha açıklayacak olursam mesela t100lt nin kamosu çok çok iyi bu yüzden açık haritada kralken şehirde en büyük özelliğini kaybettiği için dezavantajlı fakat fv nin böyle sivri bi özelliği olmadıgı için düştüğü bi harita tipinde en iyi özelliğini kaybedip çaresiz kalmıyor nere düşse kendince iş yapıyor

mermi masraflarına gelince 252 ,680 ve 1030 yine fv ile jg arasında çok bi fark olmasada 1030 kredilik mermi ile amx in mermi masrafı düştüğü tier 10 oyunda delmeyen atışlar yüzünden can sıkıcı olabilr .

seçeceğin tankı bence kazandırdıgı paraya göre değil de hangisi ile daha çok eğlenirsin , hangisini daha iyi oynarsın onu düşünerek almalısın hele elinde pek pre tank yoksa sabah akşam oynayacağın bi tank seçmelisin

Leypan #16 Posted 21 July 2019 - 02:29 PM

Private

• Player
  • 10101 battles
  • 17
  • [WTFX] WTFX

View PostBagora, on 23 March 2019 - 11:46 PM, said:

6 farklı görev var  3 tanesi yeni üyenin tek başına veya takım ile alabileceği 3 tane sadece takımla alabileceğiniz puanlar var

üyenin tek başına puan toplıyabileceği görevler

Zafer : 2 puan

canın kadar spot+hasar ver : 2 puan

madalya kazan 10 puan (yüksek kalibre vs.)

birlikte yapacağınız görevler

takım madalyası al :20 puan (silah arkadaşlığı vs. )

birlikte 5 maç at : 15 puan

toplam 3k dmg at: 5 puan

görevleri yaparken ilk 10 a girme ve tier kısıtlaması gibi şeyler yok açacağın yeni bi hesapla tier 1 tanklarla hızlı hızlı oynarak puan kasabilirsin , geçenlerde yeni katılanlar bölümünde bi arkadaş konu açmış pre tank alıyım mı diye soruyodu bende davet eden yoksa ben davet atayım pre tank kazanırsın dedim saolsun kırmadı teklifimi kabul etti bi tank ordan geldi, 2. tank için saolsun bi arkdaş vardı bi ara oynamış bırakmıştı onu davet ettim biraz o oynadı ( hevesini alana kadar :D ) arada ben girdim puanları tamamladık. o yüzden yeni katılanlar bölümünü biraz takip et yeni başlayan kişilere davet atarsan birlikte çok çok daha kolay alabilirsiniz hem oyuna yeni başlayan birsii için tier 7 pre tank alacağı için daha istekli oynar :)

Selamlar, ben de bu şekilde bir pre tank alabilmek için birilerini arıyorum. Görevlerin bitmesi ortalama kaç maç sürüyor acaba?

Bagora #17 Posted 21 July 2019 - 04:01 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44828 battles
  • 6,104

View PostLeypan, on 21 July 2019 - 01:29 PM, said:

Selamlar, ben de bu şekilde bir pre tank alabilmek için birilerini arıyorum. Görevlerin bitmesi ortalama kaç maç sürüyor acaba?

eğer yan hesap açıp yapacaksan aynı anda oyuna girme gibi bi durum olmaz bu durumda;

%50 kazanma oranı ve her 2 maçta 1 kendi canın kadar kombin(hasar+yardım) yaparak oynarsan maç başına 2 puan almış olursun bu durumda 750 maçta bitirirsin (aldıgın madalyaları vs. hesaba katmadım aldıgın her yüksek kalibre vs. madalyası süreci 5 maç kısaltır )

ama bi arkadaşınla oynarsan arkadaşının %50 kazanma oranı ve 2 maçta 1 kendi canı kadar kombin yapacağını düşünürsek maç başı 5 puan toplamış olursunuz (her 5 maçta bi 15 puan verdiği için maç başı 3 puan ordan gelir %50 kazanma ve kombinden  de maç başı 2 puan gelir toplam 5 olmuş olur ) toplam 300 maçta biter yine alabileceğiniz madalyaları vs. hesaba katmadım her madalya süreci daha da hızlandırır .

tabi bunlar üstün körü yapılmış hesaplar . Fakat şu var 2 kişi aynı anda oynayarak çok daha hızlı yapabiliyor klanından yada başka yerden tanıdıgın birini bulup ikiniz birlikte yaparak iki hesabada tank alabilirsiniz ( şöyle yapacaksınız önce sen ona yeni bi davetiye atacaksın o davetiyeyle yeni bi hesap açacak birlikte 300 maç atıp senn hesaba pre tank alacaksınız sonra o sana bi davetiye atacak sen yeni bi hesap açacaksın 300 maç daha atıp onun asıl hesabına tank alacaksınız bu sayede toplam 600 maç atıp tank almış olacaksınız , ilk hesapta 750 maçta alıyodunuz bu dediğim yöntemle 150 maç daha kısa sürede almış oldunuz :) , hatta 300 maçı kendi hesabınızla yaptıgınız için sadece yeni hesapla 300 maç atıp tank almış olursunuz :) )

Leypan #18 Posted 21 July 2019 - 09:23 PM

Private

• Player
  • 10101 battles
  • 17
  • [WTFX] WTFX

View PostBagora, on 21 July 2019 - 04:01 PM, said:

eğer yan hesap açıp yapacaksan aynı anda oyuna girme gibi bi durum olmaz bu durumda;

%50 kazanma oranı ve her 2 maçta 1 kendi canın kadar kombin(hasar+yardım) yaparak oynarsan maç başına 2 puan almış olursun bu durumda 750 maçta bitirirsin (aldıgın madalyaları vs. hesaba katmadım aldıgın her yüksek kalibre vs. madalyası süreci 5 maç kısaltır )

ama bi arkadaşınla oynarsan arkadaşının %50 kazanma oranı ve 2 maçta 1 kendi canı kadar kombin yapacağını düşünürsek maç başı 5 puan toplamış olursunuz (her 5 maçta bi 15 puan verdiği için maç başı 3 puan ordan gelir %50 kazanma ve kombinden  de maç başı 2 puan gelir toplam 5 olmuş olur ) toplam 300 maçta biter yine alabileceğiniz madalyaları vs. hesaba katmadım her madalya süreci daha da hızlandırır .

tabi bunlar üstün körü yapılmış hesaplar . Fakat şu var 2 kişi aynı anda oynayarak çok daha hızlı yapabiliyor klanından yada başka yerden tanıdıgın birini bulup ikiniz birlikte yaparak iki hesabada tank alabilirsiniz ( şöyle yapacaksınız önce sen ona yeni bi davetiye atacaksın o davetiyeyle yeni bi hesap açacak birlikte 300 maç atıp senn hesaba pre tank alacaksınız sonra o sana bi davetiye atacak sen yeni bi hesap açacaksın 300 maç daha atıp onun asıl hesabına tank alacaksınız bu sayede toplam 600 maç atıp tank almış olacaksınız , ilk hesapta 750 maçta alıyodunuz bu dediğim yöntemle 150 maç daha kısa sürede almış oldunuz :) , hatta 300 maçı kendi hesabınızla yaptıgınız için sadece yeni hesapla 300 maç atıp tank almış olursunuz :) )

Bilgilendirme için sağol, bir yolunu bulup takım arkadaşı ayarlamaya çalışacağım :)

Witch_King__Angmar #19 Posted 04 September 2019 - 10:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4390 battles
  • 365

Tam istediğim bi konuydu,teşekkürler Bagora.tüm yazıları okudum

- Ben ilk hakkımı FV den yana kullandım o sınıfta orta tanka ihtiyacım vardı,

- İkinci hakkımıda AMX den yana kullanıcam tank bugün geliyor, şehir içi savaşlarda ağırım yok pre olarak,E75 var bitek.Ağaç olarakta daha yavaş yavaş açabiliyorum.

- Eğer AMX seçmeseydim gider JAG8.8 alırdım,fakat elimde TS5 avcı var 6.8 sn yüklüyor vurdumu min 400 felan çakıyor direk,tahville satılan hızlı yükleme taktım.  0,2 sn daha hızlı attı normal atımı 7SN ye,bu tankla cidden keyifli oynuyorum benim çok açığımı kapatıyor.

- JAG8.8 çok kritik vuruyor eğer oyun mekaniğini çok iyi çözen varsa yakarda mühammatta atar,fakat ben çoğunlukla denk getiremediğim oluyor,bazen delmiyor yeterli değil,delemeyende apcr atıyor replay ve videolarda gördüm.

- AMX de de zoom sıkıntısı var sabırlı oynamak gerekiyor.Açı olayına gelicek olursak karşına alıcaksın adamı önden delen zor, azcık yan göster öperler,komutandan yiyor bide,kuleyle gövde birleşme yeri ince çizgi var ordan yiyor ingilizler gibi.

Edited by Witch_King__Angmar, 04 September 2019 - 10:37 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users