Jump to content

Plány: Všechno, co potřebujete vědět

• Please log in to reply
189 replies to this topic

Community #1 Posted 18 March 2019 - 02:26 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,164
Hrajte tanky, sbírejte plány a vyzkoumejte se slevami nová vozidla!  

Úplný text položky novinek

Miri37 #2 Posted 18 March 2019 - 02:55 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47546 battles
  • 7,432

Pomalu asi přestávám hrát WoT a tak není až taková motivace jít do hloubky problémů, tak se zeptám ostatních.

Trochu to na mě působí jako zrušení výzkumu. Když si koupím, nebo vyzkoumám cca 5 lepších strojů se kterýma se nechá WoT zatím ještě hrát, tak za hodně dlouhou dobu budu mít vyzkoumanou všechnu techniku bez jejího hraní? Jasně, šlo to přes volné ZK, ale ten postup bez placení byl strašně pomalej a vyplatilo se tak řešit jen moduly a opravdu příšernou techniku. Tohle vypadá, že by mohlo být dostupnější řešení.

Thenostheonmk2 #3 Posted 18 March 2019 - 03:04 PM

Private

• Player
  • 26695 battles
  • 19
  • [BAT-K] BAT-K

General Přehled

To mi připomíná: kdo je sakra generál Failor a proč si prohlíží můj harddisk?:D

Edited by Thenostheonmk2, 18 March 2019 - 03:04 PM.

Lordsword1977 #4 Posted 18 March 2019 - 03:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43678 battles
  • 966

View PostMiri37, on 18 March 2019 - 02:55 PM, said:

Pomalu asi přestávám hrát WoT a tak není až taková motivace jít do hloubky problémů, tak se zeptám ostatních.

Trochu to na mě působí jako zrušení výzkumu. Když si koupím, nebo vyzkoumám cca 5 lepších strojů se kterýma se nechá WoT zatím ještě hrát, tak za hodně dlouhou dobu budu mít vyzkoumanou všechnu techniku bez jejího hraní? Jasně, šlo to přes volné ZK, ale ten postup bez placení byl strašně pomalej a vyplatilo se tak řešit jen moduly a opravdu příšernou techniku. Tohle vypadá, že by mohlo být dostupnější řešení.

Tak co jsme pochopil, tak těch plánů bude potřea tolik, že to stejně je jen malé ulehčení, ale plus to je.

Ven_Krupp #5 Posted 18 March 2019 - 03:41 PM

Corporal

• Player
  • 48569 battles
  • 146
Mě osobně by zajímalo, jestli dostanu zpětně plány, za již vyzkoumaná vozidla!!!! Pokud tomu tak nebude , tak mi toto vylepšení výzkumu přijde padlé na hlavu !!!!! 

Pepelus #6 Posted 18 March 2019 - 03:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20462 battles
  • 992
  • [BVP] BVP

View PostVen_Krupp, on 18 March 2019 - 02:41 PM, said:

Mě osobně by zajímalo, jestli dostanu zpětně plány, za již vyzkoumaná vozidla!!!! Pokud tomu tak nebude , tak mi toto vylepšení výzkumu přijde padlé na hlavu !!!!! 

Dostaneš zpětně velký prdlajs. Ale můžou ti padnout plány na tank který už máš vyzkoumaný.

Píšou toto ... "Když získáte plán pro již vyzkoumané vozidlo, změní se na univerzální či národní plán."

Ithron_von_Kremsier #7 Posted 18 March 2019 - 04:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35071 battles
  • 553
  • [SMXP] SMXP

Nevím zda je toto krok k lepšímu, spíše si myslím že to pomůže rajčátkům dostat se do vyšších tierů a tím kazit hru ostatním hráčům.

Naopak co bych uvítal by bylo zpřísnění postupu nižšími tiery, tam by se potřebné XP mohlo navýšit aspoň na trojnásobek aby se ta tomata na těch nižších tierech alespoň něco naučila než se začnou cpát do vyšších tierů.

Rudolf3KralMoravsky #8 Posted 18 March 2019 - 04:07 PM

Sergeant

• Player
  • 11253 battles
  • 247
  • [ZBCST] ZBCST

View PostIthron_von_Kremsier, on 18 March 2019 - 04:00 PM, said:

Nevím zda je toto krok k lepšímu, spíše si myslím že to pomůže rajčátkům dostat se do vyšších tierů a tím kazit hru ostatním hráčům.

Naopak co bych uvítal by bylo zpřísnění postupu nižšími tiery, tam by se potřebné XP mohlo navýšit aspoň na trojnásobek aby se ta tomata na těch nižších tierech alespoň něco naučila než se začnou cpát do vyšších tierů.

Promluvil Ministr WOT

12Stig12 #9 Posted 18 March 2019 - 04:25 PM

Sergeant

• Player
  • 26902 battles
  • 205
  • [HALUS] HALUS
Ano WG maká na 120%,aby co nejvíc dostalo hráče na X tier. To už můžete rovnou dát všem hráčům do garáže všechny tanky s vymaxovanýma posádkama...

Kayi4ek #10 Posted 18 March 2019 - 04:40 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostThenostheonmk2, on 18 March 2019 - 03:04 PM, said:

General Přehled

Ahoj, 

díky za nahlášení. Nahlašoval jsem to už před publikací, ale něják se jim to nepovedlo :honoring:

Miri37 #11 Posted 18 March 2019 - 04:40 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47546 battles
  • 7,432

View PostIthron_von_Kremsier, on 18 March 2019 - 03:00 PM, said:

Kouzlo starého WoT nebylo v tom, že někomu bránilo v získání T10!

Celé to bylo o tom, že čím horší hráč, tím nižší podíl bitev mohl hrát s T9+. Tím došlo ke zkreslení kvality hráčů proti realitě a vypadalo to, že bylo podstatně víc kvalitních hráčů, než je dnes. Nicméně pochopím, že se tomu nebudeš rozumět. 

Leeroy_YOLO #12 Posted 18 March 2019 - 05:09 PM

Major

• Player
  • 6417 battles
  • 2,745

View PostThenostheonmk2, on 18 March 2019 - 04:04 PM, said:

General Přehled

Já zase v jednom filmu slyšel, že Attorney General přeložili jako generál Attorney :)

View PostMiri37, on 18 March 2019 - 03:55 PM, said:

Co jsem tak zkoušel na CT, tak bych se přestání zkoumání moc asi ani nebál. Spíše to bude dobré pro ty, co už mají hodně tanků a budou mít větší šanci na drop univerzálního BP. Jinak to dává ne moc často a hlavně BP na hodně random stroje. Spíš jsem si říkal, že to je zase ... co vymysleli, respektive myšlenka ne úplně špatná, provedení ale dost hloupé. Kdyby se BP dávaly častěji a na bezprostředně následující tanky z tanku, který expíš, respektive na moduly, mělo by to mnohem větší smysl. Ale co si budeme povídat - tank v topu se hraje lépe, takže volné expy budou padat hlavně asi na ty moduly. Kdyby byly BP na moduly, padlo by méně volných expů, tzn. nebylo by třeba tolik konvertovat za goldy. No a když už budeš mít moduly, tak tě trochu uspíší BPčkem na nový tank, abys zase cvakal volňásky za moduly. Ale ne, ono ti to šoupne BP třeba na ... já tam měl myslím třeba ze hry s S. Conquerorem jsem dostal BP na RHM nebo tak něco - čili jiný národ, jinou třídu atd., takže nejen že ty BP nebudeš dostávat moc často (lepší hráči častěji, takže obav některých lidí z tlačení horších hráčů na vyšší tiery bych se nebál ;), ale zároveň jich spoustu dostaneš na stroje, které "v životě " nebudeš expit. To je pak jako kdyby do té hry BP vůbec nepřidávali a klidně si mohli práci na tom i na té myšlence ušetřit, raději si zajet někam na dovču, pořádně se zregenerovat a přijít čerství a s chutí do práce, aby vymysleli něco opravdu užitečného :) To jen tak můj názor na systém BP z testu - uvidíme, co mezitím stihli vylepšit / opravit. Ale dle předchozích zkušeností bych řekl, že spíš nic, než moc...navíc tentokrát na to raději ani nezaložili vlákno na zpětnou vazbu, takže asi tak...

Edited by Leeroy_YOLO, 18 March 2019 - 05:11 PM.

SWAT0013 #13 Posted 18 March 2019 - 05:22 PM

Brigadier

• Player
  • 29945 battles
  • 4,110
  • [KHIL] KHIL

View PostMiri37, on 18 March 2019 - 02:55 PM, said:

Ono to má 2 strany:

Strana první - tlačení nováčků zas a znovu výše a výše. Nevím, proč tam není nějaká podmínka, že se získávají plány maximálně toho tieru, se kterým hraješ, který máš vyzkoumaný nebo tak něco.Takhle když to vezmu ad absurdum, tak hráč bude schopný hrát T2 a vyexpit se na T10, aniž by mezitím odehrál jedinou hru na nějakém rozumném tieru... :facepalm: Ano - díky RNG to nejspíš bude trvat dlouho. Ale je to možné - a to je špatně...

Strana druhá - umožnění vyzkoušení některých tanků, které bys jindy nikdy nepořizoval, protože bys tu linii nechtěl expit, natož snad na ní plýtvat free expy... ;)

Osobně si myslím, že nápad jako takový není úplně špatný - ale opět je nezvládnuté provedení... S nějakými těmi omezeními by to dle měl byl velmi zajímavý systém, který by třeba umožnil WG zjistit statistiky i pro nějaké ne zrovna oblíbené tanky a hráčům zkusit některé linie, do kterých by jinak nešli. Takhle to zase působí akorát tak, že se WG snaží zase tlačit a tlačit výše, aby prodalo více Fort Knoxů, aby ti hráči pak ty vyšší tiery uživili...

Edited by SWAT0013, 18 March 2019 - 05:23 PM.

Tirah #14 Posted 18 March 2019 - 05:26 PM

Private

• Player
  • 10881 battles
  • 3
  • [CS_SJ] CS_SJ
Od kdy to bude fungovat? děkuji :)

Karaya12 #15 Posted 18 March 2019 - 05:31 PM

Colonel

• Player
  • 19334 battles
  • 3,909
  • [SVINE] SVINE

Takovéhle padání malých odměn za hraní mají i jiné hry a za sebe můžu říci, že se mi to líbí a baví mě to. Uvidíme jak ty plány budou fungovat v praxi, zda to bude opravdu jen malé zpestření a oživení a nebo z toho bude masivní katapult na vyšší tiery.

Jak už tady bylo napsáno, super by bylo kdyby existovaly plány na moduly. Nebo možnost volby, buď plán rozpustit do modulů, nebo do následujícího stroje.

Jsem na to zvědavý, co se z toho nakonec vyklube. Já se na to zatím docela těším :B

tverdoj #16 Posted 18 March 2019 - 05:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34475 battles
  • 86

View PostMiri37, on 18 March 2019 - 01:55 PM, said:

asi hej, ale pokiaľ dobre čítam ,tak tie plány sa nebudú dať kúpiť za žiadnu menu...

Kurt_Koller #17 Posted 18 March 2019 - 05:50 PM

Private

• Player
  • 968 battles
  • 44
  • [VB_CZ] VB_CZ
Na druhém účtě mám tanknového inženýra a všechny tanky kompletně vyzkoumané. To znamená, že jsou mi plány i ty univerzální na dvě věci???!!!:mellow:
Fakt dobrá věc...tedy pro hráče co vše mají je to vlastně na nic.

Mr_Missclick #18 Posted 18 March 2019 - 05:52 PM

Captain

• Player
  • 12446 battles
  • 2,043
  • [DISS] DISS

View PostLeeroy_YOLO, on 18 March 2019 - 05:09 PM, said:

Já zase v jednom filmu slyšel, že Attorney General přeložili jako generál Attorney :)

Co jsem tak zkoušel na CT, tak bych se přestání zkoumání moc asi ani nebál. Spíše to bude dobré pro ty, co už mají hodně tanků a budou mít větší šanci na drop univerzálního BP. Jinak to dává ne moc často a hlavně BP na hodně random stroje. Spíš jsem si říkal, že to je zase ... co vymysleli, respektive myšlenka ne úplně špatná, provedení ale dost hloupé. Kdyby se BP dávaly častěji a na bezprostředně následující tanky z tanku, který expíš, respektive na moduly, mělo by to mnohem větší smysl. Ale co si budeme povídat - tank v topu se hraje lépe, takže volné expy budou padat hlavně asi na ty moduly. Kdyby byly BP na moduly, padlo by méně volných expů, tzn. nebylo by třeba tolik konvertovat za goldy. No a když už budeš mít moduly, tak tě trochu uspíší BPčkem na nový tank, abys zase cvakal volňásky za moduly. Ale ne, ono ti to šoupne BP třeba na ... já tam měl myslím třeba ze hry s S. Conquerorem jsem dostal BP na RHM nebo tak něco - čili jiný národ, jinou třídu atd., takže nejen že ty BP nebudeš dostávat moc často (lepší hráči častěji, takže obav některých lidí z tlačení horších hráčů na vyšší tiery bych se nebál ;), ale zároveň jich spoustu dostaneš na stroje, které "v životě " nebudeš expit. To je pak jako kdyby do té hry BP vůbec nepřidávali a klidně si mohli práci na tom i na té myšlence ušetřit, raději si zajet někam na dovču, pořádně se zregenerovat a přijít čerství a s chutí do práce, aby vymysleli něco opravdu užitečného :) To jen tak můj názor na systém BP z testu - uvidíme, co mezitím stihli vylepšit / opravit. Ale dle předchozích zkušeností bych řekl, že spíš nic, než moc...navíc tentokrát na to raději ani nezaložili vlákno na zpětnou vazbu, takže asi tak...

Takže jsem se asi na tuhle funkci těšil zbytečně. :(

SWAT0013 #19 Posted 18 March 2019 - 06:00 PM

Brigadier

• Player
  • 29945 battles
  • 4,110
  • [KHIL] KHIL

View PostKurt_Koller, on 18 March 2019 - 05:50 PM, said:

Na druhém účtě mám tanknového inženýra a všechny tanky kompletně vyzkoumané. To znamená, že jsou mi plány i ty univerzální na dvě věci???!!!:mellow:
Fakt dobrá věc...tedy pro hráče co vše mají je to vlastně na nic.

Nejsou - budeš dostávat univerzální, takže je pak při nových liniích budeš moci používat na tyto linie ;)

Igi26 #20 Posted 18 March 2019 - 06:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18240 battles
  • 50

View PostTirah, on 18 March 2019 - 05:26 PM, said:

Od kdy to bude fungovat? děkuji :)

vyzerá to tak že od 19. alebo 20. marca na RU servery

Edited by Igi26, 18 March 2019 - 06:26 PM.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users