Jump to content

xvm

xvm

• Please log in to reply
29 replies to this topic

Porpoise #21 Posted 28 March 2019 - 06:37 PM

Private

• Player
  • 1170 battles
  • 33
  • [R1127] R1127

V dobách dávno minulých, kdy jsem aktivně hrál, jsem XVM používal kvůli doplňkům minimapy (jména tanků na mapě, poslední pozice spotu a kruhy dosahu). Ty do hry WG přidalo až po cca. 3 letech (tuším tak někdy kolem 2014-5).  Od té doby jsem žádnej mod už nikdy nepoužil. Naopak XVM hrozně rozptylovalo a nahlodávalo mindset. Pamatuju doby, kdy bylo v módě se jít utopit, když XVM řeklo, že máte šanci 20% na vítězství.

Jinak fokus na nejlepší hráče nepřítele tu byl a bude dokud budou mít clantag a dokud bude XVM. Je to otravný, ale logický. Jak říká kolega Zmikund: " Se s tim smiř."

Mimochodem artiny a XVM fokus byl jedním z důvodů, proč jsem na konci 2015 přestal hrát, účtu se zbavil a šel na lodě. To vše s tím, že WoT už nikdy nechci ani vidět. Bohužel jsem nepoučitelnej a loni o Vánocích jsem to znovu nainstaloval. Naštěstí kombinace špatnýho připojení, ztráty skillu a malé herní frekvence znamenají, že už nejsem fialka a ten fokus není tak hroznej. :)

Edited by Porpoise, 28 March 2019 - 06:39 PM.

OId_n00b #22 Posted 29 March 2019 - 08:39 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 14257 battles
  • 1,359
  • [UNGDI] UNGDI

View PostKoggli, on 28 March 2019 - 08:11 AM, said:

A co ty si? Si snad nějaký dozorčí, kontrolní orgán, že můžeš někomu jako jsou tvůrci XVM něco nedoporučovat? 

Tvůj post lehce hraničí s něčím co nedokáži správně nazvat, dalo by se říci, že je lehce výhružný. 

Wg davam svoleni pouzivat svoje osobni data. Tedy, ze kdokoliv muze videt kdy zhruba vysedavam u pc doma a kolik hodin denne hraju apod. Nelibi se mi to, ale dal jsem wg defakto svoleni. Treti strana tohle svoleni nema, pouze vyuziva toho, ze subjekt, kteremu jsem dal svoleni data publikuje jako verejna. To se ovsem zmeni v moment, kdy data verejna nebudou. Ja jim urcite nevyhrozuji, ja jim jen radim, ze by nemeli delat neco co by nemuselo byt v jejich prospech.

Zeroberg #23 Posted 29 March 2019 - 09:09 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 38146 battles
  • 1,076

...asi tak ;)

_Gazzkon_ #24 Posted 29 March 2019 - 09:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 28302 battles
  • 1,128
  • [_VAL_] _VAL_

Konečně odpadne lemming train, když lamky nebudou vědět, že lepší hráči jeli zrovna na tohle nebo tamto křídlo:trollface: Akorát přibude víc red line camperů a otáčečů věží:P

Doufám, že to WG skutečně myslí vážně, alespoň bude na publicu chvíli sranda.

Thellwinux #25 Posted 29 March 2019 - 11:02 AM

Lieutenant

• Player
  • 57911 battles
  • 1,590
  • [DAG0D] DAG0D

Všechno by vyřešilo úprava tak, aby na začátku a během bitvy byly vidět jen tanky na obou stranách, bez nicků a klantagů. V pobitevní tabulce už to pak může být jako doteď.

Řekneme, že jedna z možností je i možnost skrýt své statistiky úplně, nicméně já osobně to nepovažuji za úplně šťastné, protože právě celkem široké a obsáhlé statistiky jsou jedna z věcí, která je na téhle hře zajímavá a sledování toho, jak se člověk zlepšuje respektive porovnávání se mezi sebou může být pro plno hráčů jednou z věcí, která je u téhle hry drží a "nutí" je hrát dál. Na místě WG bych v tomhle by opatrný ohledně toho, jak s tímhle chtějí do budoucna naložit, protože pokud z toho vymizí i nějaká kompetetivní složka, tak se z toho může stát jenom hloupá tanková střílečka. Člověk v sobě tu soutěživost má a nějak násilím ji tlumit mi nepřijde jako ta správná cesta ...

Vidím to na sobě. Vždycky jsem se těšil až budu mít všechno vyexpené a budu si moct hrát jenom tanky, které mě baví. Ve výsledku hraju míň než když jsem expil, protože mi prostě ubyl jeden z hlavních cílů. Už mi zbyly jenom osobní mise, markování, které mi nejde a lamácké pokusy o nějaké zlepšování statů (při 56k bitvách se to stejně skoro nehýbe) a poměřování se s lepšími hráči než jsem já.

UKO_JESHITA #26 Posted 29 March 2019 - 08:40 PM

Brigadier

• Player
  • 48975 battles
  • 4,464
  • [_LDN] _LDN

View PostThellwinux, on 29 March 2019 - 11:02 AM, said:

Všechno by vyřešilo úprava tak, aby na začátku a během bitvy byly vidět jen tanky na obou stranách, bez nicků a klantagů. V pobitevní tabulce už to pak může být jako doteď.

Řekneme, že jedna z možností je i možnost skrýt své statistiky úplně, nicméně já osobně to nepovažuji za úplně šťastné, protože právě celkem široké a obsáhlé statistiky jsou jedna z věcí, která je na téhle hře zajímavá a sledování toho, jak se člověk zlepšuje respektive porovnávání se mezi sebou může být pro plno hráčů jednou z věcí, která je u téhle hry drží a "nutí" je hrát dál. Na místě WG bych v tomhle by opatrný ohledně toho, jak s tímhle chtějí do budoucna naložit, protože pokud z toho vymizí i nějaká kompetetivní složka, tak se z toho může stát jenom hloupá tanková střílečka. Člověk v sobě tu soutěživost má a nějak násilím ji tlumit mi nepřijde jako ta správná cesta ...

Vidím to na sobě. Vždycky jsem se těšil až budu mít všechno vyexpené a budu si moct hrát jenom tanky, které mě baví. Ve výsledku hraju míň než když jsem expil, protože mi prostě ubyl jeden z hlavních cílů. Už mi zbyly jenom osobní mise, markování, které mi nejde a lamácké pokusy o nějaké zlepšování statů (při 56k bitvách se to stejně skoro nehýbe) a poměřování se s lepšími hráči než jsem já.

Myslím, že by pro začátek stačilo neukázat údaje soupeřů, byly by tam jen tanky. Ve vlastním týmu by hráč věděl jak asi na tom je co se týče spoluhráčů. A pak by mohly být dvě varianty, soupeř by byl vidět až v pobitevní tabulce nebo by jeho údaje server zpřístupnil až po jeho spotnutí, což by pak do závěru bitvy dalo více informací. Já xvm nepoužívám, ale i tato změna by zrušila " šanci na výhru " což je velký nešvar a hráči by studovali svůj tým a přemýšleli jak to zahrát, místo studia soupeře. Xvm je s Wot spojeno pupeční šňůrou nepředpokládám jeho zrušení.

Taramtum #27 Posted 30 March 2019 - 09:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 13052 battles
  • 303
  • [AF_F] AF_F

To mě povídej. Včera Fjordy. Od začátku jeden tentonoc prohlásí, je to v prohraté {tady ještě dobrý, občas jsem také po 12 prohře v řadě poněkud flustrován a zkouším změnit osud} malá šance na výhru {a tady už ne}. Posléze se přidal další. No zkrátím to: 2 utopený. 1 AFK. 2 sebevraždy. Já s VK100 a s mauschenem jsme se prokousali na těžácké proti 4 tankům a dostali bychom i toho pátého, kdyby nás nerozstřileli zezadu. Nepřátelé měli tak špatné posádky, že jsem 2 tanky utrackoval, mám zatím stockové dělo a mauschen to do nich pálil jednu za druhou.  Proč? Pro svaté RNG, proč? To xvm vyhrožuje a vydírá hráce, aby to vzdali?

RagSalt #28 Posted 30 March 2019 - 10:10 AM

Captain

• Player
  • 22369 battles
  • 2,061
  • [ANV-V] ANV-V
O xvm pouze platí přísloví o dobrém sluhovi a zlém pánu. Na vině je dnešní zrychlený a zkratkovitý způsob myšlení: prý to nepůjde, tak to rychle utnu a pokusím štěstí v další bitvě. Případů kdy to někdo vzdal předem a buď jsme to vyhráli nebo jen těsně prohráli byla celá řada. Šance na výhru je největší zlo a kdyby u WG někdo z vlivných používal mozek nejen vymýšlení nových cest jak co nejrychleji vydělat víc pěněz, tak domluví zrušení výpočtu šance a její  vymazání z módů.

guthas #29 Posted 01 April 2019 - 05:57 AM

Captain

• Player
  • 37485 battles
  • 2,323
  • [BIA] BIA
Mozek nemozek, pokud se někdo domnívá, že na základě čísel je hra předem prohraná, utopí se a jeho tým těsně prohraje, tam toho topivce to utvrdí v to, že onen program má pravdu a bude se tím řídit i nadále. Bohužel jeho už nezajímá, že např. Tři enemáci byli na facku, nebo že padla strana kde mohl být a výhra by přišla.

Xvm je zlý pán.

Dras339 #30 Posted 02 April 2019 - 04:53 PM

Private

• Player
  • 8098 battles
  • 24
  • [CORSO] CORSO

View Postoxygen178, on 23 March 2019 - 10:01 PM, said:

čau lidi, od spuštění nové verze wot 1.4.1.1258 mi nejede xvm. Chci se jen zeptat jestli je to tím že není novější verze xvm nebo se stalo něco jiného?

Zdravim, pokud se jedná o mikropatch nebo nějakou menší aktualizaci, stačí daný mód vytahnout ze složky modu z minule verze do té nejnovější. Pokud to nebude fungovat, musíš vyčkat až vyjde další verze módu pro nejnovější verzi WoT.

Dras

Also tagged with xvm

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users