Jump to content

WOT = waste of time, a polska X = randomowy i niegrywalny

premium ammo 60tp lewandowskiego polskie czołki polska x polska dziesiątka brak penetracji znikające pociski

• This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

Murawski #1 Posted 24 March 2019 - 03:36 PM

Private

• Beta Tester
  • 41637 battles
  • 17
  • [1WP] 1WP

Tym razem krótko - bez wchodzenia w szczegóły - odpalam wot raz na kilka dni i gram polską dychą. I najczęściej po jednej grze totalnie mi się odechciewa, tak jak dzisiaj.

http://wotreplays.eu..._lewandowskiego

Cuda wianki - znikające pociski, dwukrotny brak penetracji i inne historie. Dziś to mnie ubawiło nawet, bo już niczego innego się nie spodziewam.

Wargaming - banujcie mnie do woli, znowu. W ten wasz produkt nie da się grać. WOT = waste of time.

Deleted243 #2 Posted 24 March 2019 - 04:17 PM

Major

• Player
  • 49604 battles
  • 2,787
  • [ROTTN] ROTTN
Ehh... znowu? Naprawdę nie masz co robić? Znowu próbujesz coś wykazać?
http://forum.worldof...cil-wg/#topmost

Gdy wrócę do domu to obejrzę. Mam tylko nadzieję że tym razem będzie coś mniej oczywistego...

Millennium_Falcon_ #3 Posted 24 March 2019 - 07:11 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56550 battles
  • 3,284
  • [_CHS_] _CHS_

View PostMurawski, on 24 March 2019 - 03:36 PM, said:

Tym razem krótko - bez wchodzenia w szczegóły - odpalam wot raz na kilka dni i gram polską dychą. I najczęściej po jednej grze totalnie mi się odechciewa, tak jak dzisiaj.

http://wotreplays.eu..._lewandowskiego

Cuda wianki - znikające pociski, dwukrotny brak penetracji i inne historie. Dziś to mnie ubawiło nawet, bo już niczego innego się nie spodziewam.

Wargaming - banujcie mnie do woli, znowu. W ten wasz produkt nie da się grać. WOT = waste of time.

Raz już dostałeś wyjaśnienia, ale w ogóle nie zareagowałeś. Nie masz większego pojęcia o grze, podobnie jak nie masz większego pojęcia o trzymaniu się własnych słów:

Block Quote

nie mam żadnej przyjemności w grze. I po prostu nie będę w nią grał.

Nawet mi się nie chce czytać o tłumaczeniach, że "czasem" pancerz może zrykoszetować i tak dalej.

Szkoda mi na to czasu.

Skoro nie masz zamiaru czytać wyjaśnień oraz grać (serio?), to ze względu na adminów nie napiszę ci, kogo z siebie robisz...

Mr_Blady #4 Posted 24 March 2019 - 08:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3435 battles
  • 319
Zostało mi 15k expa do polskiej X. Cała linia była dość znośna a od tieru 7 gra się przyjemnie. 8 i 9 to świetne czołgi a 10 im nie ustępuje. Grałem na testowym i na pewno będzie mi się nią dobrze grało na randomach. Widać musisz dopracować  technikę gry ;)

Anidudu #5 Posted 24 March 2019 - 11:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37516 battles
  • 418

Czyli dwa razy heat w bok na gąsienice i jedno pudło przy pełnej prędkości.

Ten thread to crap.

hulkster666 #6 Posted 25 March 2019 - 07:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 55457 battles
  • 744
  • [_CHS_] _CHS_
Kolejny temat do wypłakania się, lepiej wam się robi jak popłaczecie sobie na forum jaka ta gra jest zła i paskudna czy co, wiesz co by było jak by każdy tak robił, jeden wielki śmietnik chociaż i tak za dobrze nie jest. Wkurza cię gra wyłącz i nie graj to jest tak proste i tyle w temacie.

M4niecK #7 Posted 25 March 2019 - 12:30 PM

Captain

• Player
  • 29528 battles
  • 2,109
  • [ROTTN] ROTTN

View Posthulkster666, on 25 March 2019 - 07:46 AM, said:

Kolejny temat do wypłakania się, lepiej wam się robi jak popłaczecie sobie na forum jaka ta gra jest zła i paskudna czy co, wiesz co by było jak by każdy tak robił, jeden wielki śmietnik chociaż i tak za dobrze nie jest. Wkurza cię gra wyłącz i nie graj to jest tak proste i tyle w temacie.

No właśnie nie rozumiem niektórych ludzi. Jak mnie czasami najdzie ochota na granie, a pierwsze bitwy nie idą to wyłączam zanim ta gra mnie jeszcze nie wkur...

Nie raz miałem ochotę na 2 czy 3 godziny przed WoTem, a wyłączyłem go po dosłownie jednej bitwie. Granie na tilcie to nie jest żadna przyjemność. I to nie przez to, że same wyniki są słabsze, ale po prostu jest nieprzyjemne. Trudno - pogram w CS, PUBg, Forzę, na gitarze, poczytam książkę czy pogrzebie w aucie.

Serio nie macie nic innego do roboty w wolnym czasie?

Edited by M4niecK, 25 March 2019 - 12:34 PM.

Millennium_Falcon_ #8 Posted 25 March 2019 - 12:53 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56550 battles
  • 3,284
  • [_CHS_] _CHS_
Najlepsze jest to, że prawdopodobnie koleś narzeka na to samo, co miał wyjaśnione przy okazji poprzedniego płacz-tematu. Nie zna mechaniki gry, ale do jojczenia pierwszy. Niestety nie mogę obejrzeć powtórki, bo od pewnego czasu nie mam WOT-a na dysku, ale ktoś mógłby przejrzeć i potwierdzić przypuszczenia...

Natural__ #9 Posted 25 March 2019 - 12:55 PM

Captain

• Player
  • 38592 battles
  • 2,117
  • [S_W_F] S_W_F

View PostM4niecK, on 25 March 2019 - 12:30 PM, said:

Serio nie macie nic innego do roboty w wolnym czasie?

Pasuje tutaj, jak ulał, dowcip o informatykach:

- Ludzie! Oderwijcie się od tego komputera, tam też jest świat, ptaszki ćwierkające, piwo, dziewczyny...
- Gdzie? Za firewall`em?

M4niecK #10 Posted 25 March 2019 - 01:13 PM

Captain

• Player
  • 29528 battles
  • 2,109
  • [ROTTN] ROTTN

View PostNatural__, on 25 March 2019 - 12:55 PM, said:

Pasuje tutaj, jak ulał, dowcip o informatykach:

- Ludzie! Oderwijcie się od tego komputera, tam też jest świat, ptaszki ćwierkające, piwo, dziewczyny...
- Gdzie? Za firewall`em?

Mój kolega mówił, ze wyszedl z domu i jest tam całkiem spoko grafika :trollface:

View PostMillennium_Falcon_, on 25 March 2019 - 12:53 PM, said:

Najlepsze jest to, że prawdopodobnie koleś narzeka na to samo, co miał wyjaśnione przy okazji poprzedniego płacz-tematu. Nie zna mechaniki gry, ale do jojczenia pierwszy. Niestety nie mogę obejrzeć powtórki, bo od pewnego czasu nie mam WOT-a na dysku, ale ktoś mógłby przejrzeć i potwierdzić przypuszczenia...

Najlepsze jest to, ze grajac 40k bitew to wystarczy poswiecic promil tego czasu na poczytanie co maja madrzejsi do napisania i nauczyc sie mechaniki na wylot.

Edited by M4niecK, 25 March 2019 - 01:20 PM.

Roophert #11 Posted 25 March 2019 - 04:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 31525 battles
  • 1,134
  • [-OBO-] -OBO-

XD

Przed tobą Super Conqueror - HEAT ładuj! W końcu lepiej mieć pewność przebicia, gdyby pocisk poszedł w pancerz warstwowy.

Przed tobą Lowe: HEAT ładuj! Przecież lepiej mieć pewność, że przebije się takiego twardziela

Skorpion! Ładować HEAT!!

AMX 30B - po co celować, przecież to papier...

Strzał w SQ poszedł w górna płytę, HEAT pochłonięty przez pancerz warstwowy, w Lowe HEAT poszedł w gąski, które działają jak warstwowy, w Skorpiona to samo, a w AMXa akurat trafienie tam, gdzie ma najtwardszy pancerz, na dodatek pod takim kątem, że auto rykoszet.

Tak to jest, jak się nie potrafi korzystać z amunicji z rozumem. Jasne, można strzelać z HEAT w gąski, ale trzeba się liczyć z tym, że to nie wejdzie, a nie później płakać na forum, demonstrując swój brak wiedzy na temat gry.

Edited by Roophert, 25 March 2019 - 04:24 PM.

Millennium_Falcon_ #12 Posted 25 March 2019 - 04:42 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56550 battles
  • 3,284
  • [_CHS_] _CHS_

View PostRoophert, on 25 March 2019 - 04:24 PM, said:

XD

Przed tobą Super Conqueror - HEAT ładuj! W końcu lepiej mieć pewność przebicia, gdyby pocisk poszedł w pancerz warstwowy.

Przed tobą Lowe: HEAT ładuj! Przecież lepiej mieć pewność, że przebije się takiego twardziela

Skorpion! Ładować HEAT!!

AMX 30B - po co celować, przecież to papier...

Strzał w SQ poszedł w górna płytę, HEAT pochłonięty przez pancerz warstwowy, w Lowe HEAT poszedł w gąski, które działają jak warstwowy, w Skorpiona to samo, a w AMXa akurat trafienie tam, gdzie ma najtwardszy pancerz, na dodatek pod takim kątem, że auto rykoszet.

Tak to jest, jak się nie potrafi korzystać z amunicji z rozumem. Jasne, można strzelać z HEAT w gąski, ale trzeba się liczyć z tym, że to nie wejdzie, a nie później płakać na forum, demonstrując swój brak wiedzy na temat gry.

Czyli potwierdziłeś moje przypuszczenia. Ostatnio robił tak samo i też się dziwił. Od kilku osób dostał wyjaśnienia, Cienias mu to wszystko rozpisał punkt po punkcie i krew w piach. On umie celować, on zna mechanikę, on gra już 8 lat i inne banialuki. Jednym słowem mamy kolejnego trolla.

straszny_cienias #13 Posted 25 March 2019 - 05:55 PM

General

• Player
  • 73128 battles
  • 8,611
  • [_CHS_] _CHS_

View PostRoophert, on 25 March 2019 - 05:24 PM, said:

Za poprzednim razem było identycznie: http://forum.worldof...5#entry16677175

Kolega dostał wyjaśnienia z obrazkami: http://forum.worldof...-nie-przebiles/

Przeczytał. Nawet dał lajka. Miesiąc później okazało się, że nic się nie nauczył.

owsik127 #14 Posted 25 March 2019 - 08:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24072 battles
  • 1,270

View PostMillennium_Falcon_, on 25 March 2019 - 03:42 PM, said:

Czyli potwierdziłeś moje przypuszczenia. Ostatnio robił tak samo i też się dziwił. Od kilku osób dostał wyjaśnienia, Cienias mu to wszystko rozpisał punkt po punkcie i krew w piach. On umie celować, on zna mechanikę, on gra już 8 lat i inne banialuki. Jednym słowem mamy kolejnego trolla.

Nie trola tylko ignoranta i *edit

Edited by DarkAri, 25 March 2019 - 08:43 PM.
Unikaj : obelg

M4niecK #15 Posted 25 March 2019 - 10:33 PM

Captain

• Player
  • 29528 battles
  • 2,109
  • [ROTTN] ROTTN

View Poststraszny_cienias, on 25 March 2019 - 05:55 PM, said:

Przeczytał. Nawet dał lajka. Miesiąc później okazało się, że nic się nie nauczył.

Jak się nie nauczył przez 8 lat to już się nie nauczy.

Pamiętam czasy BEPRO. Najwięcej rekrutow to byli grajki do 2 lat stażu do gry. Jak ktoś nie przyjął do wiadomości przez kilka lat, że jest dla drużyny ciężarem, a nie pomogą, tak już się to nie zmieni.

Coś jak dyskusja z niektórymi starszymi osobami. Dla nich argument "mam x-dziesiąt lat" jest często argumentem ostatecznym i niepodważalnym. Kolega ma połowę więcej bitew niż większość tutaj, więc i tak uzna, że ma racje. Bo tak ;)

szuwax666 #16 Posted 26 March 2019 - 07:28 AM

Captain

• Player
  • 44845 battles
  • 2,189
  • [_CHS_] _CHS_

View PostMillennium_Falcon_, on 25 March 2019 - 12:53 PM, said:

.Niestety nie mogę obejrzeć powtórki, bo od pewnego czasu nie mam WOT-a na dysku, ale ktoś mógłby przejrzeć i potwierdzić przypuszczenia...

Rzuciłeś, czy przerwa dla ukojenia nerwów?

Millennium_Falcon_ #17 Posted 26 March 2019 - 08:54 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56550 battles
  • 3,284
  • [_CHS_] _CHS_

View PostM4niecK, on 25 March 2019 - 10:33 PM, said:

Jak się nie nauczył przez 8 lat to już się nie nauczy.

Pamiętam czasy BEPRO. Najwięcej rekrutow to byli grajki do 2 lat stażu do gry. Jak ktoś nie przyjął do wiadomości przez kilka lat, że jest dla drużyny ciężarem, a nie pomogą, tak już się to nie zmieni.

Coś jak dyskusja z niektórymi starszymi osobami. Dla nich argument "mam x-dziesiąt lat" jest często argumentem ostatecznym i niepodważalnym. Kolega ma połowę więcej bitew niż większość tutaj, więc i tak uzna, że ma racje. Bo tak ;)

Ale on umie celować i zna mechanikę. I nie ma żadnego znaczenia, że dwukrotnie wstawił powtórki, na których widać, że jest dokładnie odwrotnie niż sam mówi. Ma przed sobą DOWÓD na to, ale i tak następuje efekt wyparcia. Nie, bo nie. Gram 8 lat i wuj. Jedyny pseudoargument. 

View Postszuwax666, on 26 March 2019 - 07:28 AM, said:

Rzuciłeś, czy przerwa dla ukojenia nerwów?

Żadne z tych. Po prostu dopadło mnie totalne zmęczenie tytułem. Jakoś na początku roku zdałem sobie sprawę, że kiedy mam odpalić czołgi, to zaczynam się zmuszać. Zagrałem pierwsze FL, później jeszcze kilkanaście bitew na randomie i dałem sobie spokój. Być może jeszcze zatęsknię i wrócę. Jak na razie z przyjemnością zacząłem grać w inne tytuły, które od dawna leżały na półce, bo nie miałem na nie czasu. I nie są to gry multi. Żadnego użerania się z graczami formatu założyciela tego tematu i innych trolli. 

Sernik_Z_Rodzynkami #18 Posted 26 March 2019 - 11:12 AM

Moderator

• Moderator
  • 1117 battles
  • 58
Istnieje już podobny temat. Do zamknięcia.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users