Jump to content

8,8 cm Pak 43 Jagdtiger, německý pistolník

• Please log in to reply
12 replies to this topic

Community #1 Posted 27 March 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 28,862
Seznamte se s vozidlem 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger, nejrychlejším střelcem na Divokém západě. Pardon, na západní frontě.

Úplný text položky novinek

Lovec_RJ #2 Posted 27 March 2019 - 06:28 AM

Private

• Player
  • 36957 battles
  • 16
  • [B_W_T] B_W_T
Už není co býval. Občas ho vyvětrám, ale ty doby, kdy byla radost s ním hrát už jsou pryč. Ale vydělávalo se s ním parádně...

unhappy360 #3 Posted 27 March 2019 - 08:18 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40968 battles
  • 1,266

View PostLovec_RJ, on 27 March 2019 - 05:28 AM, said:

Už není co býval. Občas ho vyvětrám, ale ty doby, kdy byla radost s ním hrát už jsou pryč. Ale vydělávalo se s ním parádně...

často na twitchi vidieť, keď hrá niekto s kolobežkou, ako je tank typu JT mimo dnešnú metu. Nemotorný, ťarbavý, pomalý ale hlavne ťažko pancierovaný, v dobe kde pancier nemá zmysel. Utočiť ho nie je problém a HEčko na najvyššej kolobežke prejde cez zadnú stenu superštruktúry, takže to pekne zabolí. Ostatné tanky potrebujú stlačiť stalčiť 2-2 a zrazu jediná výhoda zmizla. Pri 8,8 je delo celok OK, ale stále je to delo s malou aflou, takže musí sa flusať a to častoktrát 5 minutová hra nedovolí. 

Bynk_hero #4 Posted 27 March 2019 - 08:25 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17203 battles
  • 591
  • [VACZ] VACZ
Je to skvelý tank, teda bol by, keby stál stále proti šestkám a sedmičkám. :-) Proti osmičkám to už nie je bohviečo a proti deviatkam a kolobežkám už vôbec nie. 

Zeroberg #5 Posted 27 March 2019 - 01:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38003 battles
  • 1,067
Byl to jeden z prvních prémiáků v garáži a už tehdy o něm Akcido nepsal zrovna hezky :). Je to jen šrot do sbírky - dnes bych ho už nekoupil. 

elantra2001 #6 Posted 27 March 2019 - 04:58 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54090 battles
  • 302
  • [RED_M] RED_M
Kdysi super vydělávající prémiják a vydělává stále. A to i bez těch x vylepšení co dostal byl fajn. Ale to byl daleko daleko příznivější MM. Pamatuji se, že potkával tak max 3-4 devítky a to jen občas...většinou byl na topu a střílel do sedmiček a šestek. Nyní je to tank tak do sbírky...nekoupil bych si ho znovu. Je pod daleko větší konkurencí a těch 250 na superstruktuře ho nezachrání. A utočí ho kde co. Je dnes daleko více lehkých tanků a i kolové vozítka a pohyblivější medka, co kdysi nebyly. Ty si z Vás udělají dobrý den. Myslím, že by na dneší dobu měl mít větší poškození na ránu. Tak 300+...ale ani to by ho moc nezachránilo.

Koggli #7 Posted 28 March 2019 - 01:21 AM

Lieutenant

• Player
  • 10246 battles
  • 1,928
  • [SVINE] SVINE

View PostZeroberg, on 27 March 2019 - 01:43 PM, said:

Byl to jeden z prvních prémiáků v garáži a už tehdy o něm Akcido nepsal zrovna hezky :). Je to jen šrot do sbírky - dnes bych ho už nekoupil. 

Bohužel ho také mám asi už jen do té sbírky. Kupoval jsem ho před měsícem v ingame za goldy jak jsem dostal ten kupon na 30% slevu tak jsem si koupil Strvčko které se mi proměnilo na goldy. Ještě mi zůstalo od té doby netknutých 986 goldů. Únorová investice byla myslím na delší dobu poslední investicí.

Kupoval jsem ho aniž bych si uvědomil, že hra bude skoro nehratelná díky těm kolovým nesmyslům.

Ano, permanentně je furt v devítkách stejně jako E 25 je věčně v osmičkách nebo SU-85I je věčně v šestkách.

Merlinthe3th #8 Posted 28 March 2019 - 07:14 AM

Private

• Player
  • 76188 battles
  • 13
  • [CSTU] CSTU
Ahoj, tak jak zde bylo řečeno, býval to dobrý tank. Ale s novým MM a přílivem nových vozidel přestal být konkurence schopný a tedy se stal nehratelným. Mám s ním přes 5000 bitev, nicméně nyní se dá jen konstatovat "rest in piece". Doporučuji nekupovat.

Zeroberg #9 Posted 28 March 2019 - 10:33 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 38003 battles
  • 1,067

View PostMerlinthe3th, on 28 March 2019 - 07:14 AM, said:

Ahoj, tak jak zde bylo řečeno, býval to dobrý tank. Ale s novým MM a přílivem nových vozidel přestal být konkurence schopný a tedy se stal nehratelným. Mám s ním přes 5000 bitev, nicméně nyní se dá jen konstatovat "rest in piece". Doporučuji nekupovat.

Naprosto... jsem si v rámci vrozeného masochismu dal jednu bitvu...

- mezi devítkama = full gold party

- na Prochorovce = matce debilních map pro pomalá TD

- se dvěma lejnomety = a oba si do mě samozřejmě vystřelily

- a jako bonus kolo-frndou = na to jak je "slepá" mě spotnula mrcha... jak je to možně? ;)

Ve výsledku jsme díky zcela retardovanému enemy teamu vyhráli - na základnu :D. Výdělek oslnivý nebyl ani omylem - i když v tabulce jsem byl #4 dle XP a #5 dle DMG.... no posuďte:

Tak zase uložit a nechat odpočívat...

zbiju #10 Posted 28 March 2019 - 11:00 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40621 battles
  • 1,049
kdybys negoldil, máš 50k čistého ... jedno AP stojí myslím 240?!?

Mr_Missclick #11 Posted 28 March 2019 - 11:26 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11133 battles
  • 1,402
  • [DISS] DISS

Nevidím důvod jet v devítkách full gold party. Díky přesnosti je ta pene pocitově větší...

Jinak kdybych měl přispět svým názorem na tohle TD - teoreticky v současné metě hry nemůže absolutně fungovat, ale prakticky se mu pořád daří. Akorát, jak sám WG píše, chce si to na jeho playstyle zvyknout. Pro horší hráče to není, ale pro někoho se znalostí weakspotů a map... myslím, že se pořád dá. Ani já s ním nemám problém. Skoro 4 tisíce DPM a 500 metrů dohled i bez bina, to prostě chcete. Co naopak nechcete, to je dostat se před něj, hlavně s tankem jako O-Ho. Rychlost si drží cca 35 km, což je na takovou krabici obstojné. Co se pancíře týče, tak proti goldům samozřejmě nefunguje. Ale to bych jako nevýhodu nebral. Celkově na mě JG 8,8 působí jako stroj, který je výzva. Který v každém templatu MM má jasně danou roli a v té vždy exceluje (když to teda tým úplně nepo...), zároveň v těch ostatních naprosto zaostává. Po buffu jsem ho sice vytáhl jenom na max. 30 bitev, ale ta chuť hrát něco jiného určitě není kvůli tomu, že by byl špatný. Není, pokud se cítíte na výzvu a neobvyklého stíhače. A taky je to krasavec.

Kurt_Koller #12 Posted 28 March 2019 - 01:26 PM

Private

• Player
  • 478 battles
  • 44
  • [VB_CZ] VB_CZ

View PostZeroberg, on 28 March 2019 - 10:33 AM, said:

Naprosto... jsem si v rámci vrozeného masochismu dal jednu bitvu...

- mezi devítkama = full gold party

- na Prochorovce = matce debilních map pro pomalá TD

- se dvěma lejnomety = a oba si do mě samozřejmě vystřelily

- a jako bonus kolo-frndou = na to jak je "slepá" mě spotnula mrcha... jak je to možně? ;)

Ve výsledku jsme díky zcela retardovanému enemy teamu vyhráli - na základnu :D. Výdělek oslnivý nebyl ani omylem - i když v tabulce jsem byl #4 dle XP a #5 dle DMG.... no posuďte:

Tak zase uložit a nechat odpočívat...

Ten tank není třeba goldit. A to i když měl 202 pene. Nárůst průbojnosti oproti ceně je na nic. Většinou když už se goldil, tak pro rychlost APCR na jedoucí cíl, nebo na jistější doražení. Stačilo mi vždy 10 goldů a celkem na caa 1000 bitev jsem jich vystřelil max tak.50...opravdu nejsou nutné.

Ale tank je zastaralý na dnešní metu bojiště...to je fakt a také ho již nejezdím.

Bynk_hero #13 Posted 02 April 2019 - 05:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17203 battles
  • 591
  • [VACZ] VACZ
Nechápem načo goldíte na IX tiere. Kvôli čomu? Zárobky tam už aj tak niesu  a bony sa tam vyhrat nedajú. Ja goldím len ked expím nejakú lajnu aby som mal čo najviac expov napríklad teraz posledne ako bola akcia na nemecké Porščatá a teraz budem trochu goldiť tých frantíkov. V každom tanku nosím len tolko goldov kolko majú tier takže X má 10 goldov, V má 5 goldov a vdaka tomu skoro vôbec neprerobím. Jedine pri čisto X tierových bitkách prepínam hned na goldy, pretože tam za prvé stejne nezarobím, za druhé tých 10 goldov tam väčšinou ani nestihnem vystrielať a ak aj tak potom ich už ani nepotrebujem ked sa vyhráva a rozoberáme enemákov skupinovo a za tretie IS-7 má takú biednu penetráciu že proste bez goldov proti dnešním tankom ani skoro nemáte šancu. ale inak je používanie goldov len vyhadzovanie kreditov do vzduchu. Ako chápem ked používajú proti mojej modelke goldy, tú niekedy fakt ide tažko prestreliť klasicky, ale zasa taká KV-2, alebo O-HO tam sa dá s tými HEčkami aj čosi zarobiť. :-)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users