Jump to content

[DAFFY] - Angry ducks!

• Please log in to reply
93 replies to this topic

Strasak93 #81 Posted 22 April 2020 - 11:26 AM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

Nazdar čáááu ahoj, 

nějak jsem se nemohl ozvat dřív... Víš jak, ty roušky nás kachny jednou snad zabijou.

Za ten měsíc a něco se toho u nás událo hodně, stručně to vše popíšu, pro toho jednoho moderátora, který to čte a kterého to zajímá jen proto, jestli jsem někam neschoval sprosté slovo...

Vy ostatní klidně běžte až na konec, tam se zase rozloučíme a třeba zase za měsíc! :D

1) Nábor přebírá hráč DUKL

Já sem občas něco napíšu, občas něco na fb a tak, nicméně nově se o nábor (tak tedy prosím pište jemu) bude starat on. Pokud teda někdo má zájem o vstup do klanu, napište jemu.

Nemusíte se ho bát, je to stylovej týpek co komunikuje přímo s Pankovem a na úvod své funkce chtěl pro každého nového rekruta kachní styl ZDARMA! Po domluvě s Minskem vypadalo vše slibně a skvěle, ke camu pro naše nové hráče nabídli i 1.750g a DUKL byl naším velením oslavován... 

Nicméně jak to tak bývá, chyba v překladu no... Camo je pro všechny, kdo ho chce musí 1.750goldů zaplatit a je pouze na tank M6A2E1... No tak jako... Díky Dukle... Děláš to teprve týden, tak tento "mistake" pochopíme a snad příště, no...

2) Odchod bojováka Arwina

Tak jako já koncem roku klan opustil, tak odchází i Arwin. Hra se mu u nás přehrála a potřebuje změnu, o tom kam jeho kroky povedou dál zatím nevíme nic. Každopádně mu za jeho služby velmi děkujeme, odvedl pro nás kus práce! Sám jsem pod ním jel kampaň a pár výměn názorů jsme měli (většinou se mu nelíbil můj spot, což nechápu, protože lepší spotter jak já neni - a opovaž se mít jiný názor!), nicméně vždy jsme se dokázali domluvit a tak to má být!

Takže ARWE, díky moc a ať už jsi bez klanu nebo jdeš kamkoliv jinám, měj se parádně a ať se ti daří, ve hře i osobně!

3) Děj v klanu

Momentálně bez ofenzív, každý večer se jezdí CW, nějaký ty území držíme na X i VIII tieru.

Pokud náhodou není CW, složíme i tu offku. Jinak ale VIII odřady na výděky, přeci jen ty CW něco stojí...

Zálohy běží denně, přes den expy, večer peníze... Prostě jestli chceš do klanu kde nemusíš nic řešit, tak vítej!

A pokud tě přejdou tanky, jsme taková ta herní komunitka... Zahraješ si u nás např. lodě, PUBG, Valorant, nové CODko, Borderlands 3 a další...

Momentálně 85 lidí v klanu, 15 míst tedy volných... Takže neváhej a napiš Duklovi, bude mít radost! :trollface:

Edited by Strasak93, 22 April 2020 - 12:51 PM.

Strasak93 #82 Posted 29 April 2020 - 01:15 PM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

Docela čumim, jak se forum zase rozjelo... Na to jaký tu bylo mrtvo a stačilo něco žvástnout jednou za měsíc, tak to teď vypadá, že se po mě bude chtít víc práce... Což jako se mi úplně nelíbí, jestli rozumíte...

Změny u nás jednoduché, na mapě jsme se přesunuli na večerní hodiny, od 22:00... Takže se od osmi stíhají ofenzívy a od desíti CéWé!

Kdo jednou bitvy u nás zažije, ten už nechce jinak... Taktiky dokonalé a zábava zaručená.

Nejlépe to řekl náš tiskový mluvčí Standa Řezáč: "verry good taktik, nice mountains and i zkusit šúšn šúšn"

Noo a taky jsme udělali klanová trika, která jsou topová... Chtěli jsme všichni krásná trika, jednoduchá, elegantní, která by se k nám jako kachnám co máme zobáky nahoře hodila... Všichni jsme byly pro.

No ale je tady diktatura... Takže přišel velitel, řekl, že tenhle hnus nosit nebude a že má rád blesky... A vzniklo tohle:

Jako jasně, lepší jak drátem do oka... Ale prostě velitel no... Co na to máš říct... Max. ho můžeš veřejně pomluvit...

No a ponaučení na závěr? Pojď k nám, kromě srandy, aktivního hraní a věčně puštěných záloh máme i super diktaturu a pár trik k tomu!

EDIT:

po přečtení článku velitelem sem DOBROVOLNĚ píšu, že jsme se prej na blescích shodli všichni a moc se nám líbí

_J_E_F_F_ #83 Posted 10 May 2020 - 03:06 PM

Private

• Player
  • 30138 battles
  • 36
  • [_LAST] _LAST

Malý přátelský BUMP do DAFFY

Strasak93 #84 Posted 13 May 2020 - 12:54 PM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

Díky JEFFe za bump...

Jen prosím příště buď trošku citlivější u toho ťukání, jsem citlivka a bolí mě to ještě teď.

Ohledně klanového dění a novinek u nás... 

Nic nového není, pořád jsme skvělý!

Kampaň běží, území držíme, šarvátky i ofenzívy jezdíme a Berlín, ten už jsme taky dobyli... 

AKTUALIZACE klanového náboru:

- jsi-li online, buď na TS (klidně v místnosti hraju sám, afk atd., ale být tam)

- Komunikace ! (jsme kačeny ukecané a bez komunikace to nejde! - ve smyslu omluvenek apod.)

- samozřejmá aktivita v klanových akcích (jsme pracující i studující a když se někdo omluví, případně napíše že expí atd., nikdo z nás nehudruje. Pokud ale několikrát ignorujete pozvánky a ani nenapíšete (viz. předchozí bod o komunikaci), je to zlé... A kačeny zlé rádi nemají... 

- Vlastnit tanky, ve kterých je kačenám dobře a používají je v klanovkách... (Min 3x tier X ( Obj 260, Obj 277, Obj 279, WZ 5A, T95 Chieftain, Obj 907, Obj 430U, EBR 105 ... )) 

- mít wn8 overall 1900+, případně recent 2350+ (lze udělit výjimky)

- každá naše kačena je i slušná kačena... Pokud jsi tedy nějakým způsobem prase, nikdy z tebe kačena nebude (rozuměj slušné chování je základ i u nás).

- držet průměrný DMG na meta tancích X. tieru používaných v CW (alespoň 3k+ T95 Chieftain, Obj 907, Obj 279, Obj 260, 277, Obj 430U, 50B .. ;)

- mít odehráno alespoň 1.000 bitev v klanových hrách (CW, ofenzívy, šarvátky) - nejlépe v X. tieru

Klasické, nudné, ale potřebné informace:

- Pokud jsme tě stále nenadchli (což nechápu), doraž na TS pokecat o tom, co tě zajímá a nadchne - 46.36.41.85:7708

- pokud máš zájem o vstup, napiš hráči DUKL nebo komukoliv z vedení klanu 

Pokud by jsi stále váhal (což opět nechápu), můžeš nás kontaktovat a každý večer s námi zkusit zahrát offku (ať si sám zkusíš, jaká sranda s námi je :D), případně se kouknout na stream z ofenzív... 

Jeden borec (osobně ho neznám, ale často o něm slyším) každý lichý týden streamuje večer co večer klanové hraní. Můžeš tedy dorazit i tam... Pokecáš si a zároveň uvidíš na živo, jak to u nás chodí... Odkaz na toho chachara je zde - 

https://www.twitch.tv/strasak93

Strasak93 #85 Posted 25 May 2020 - 12:13 PM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

VAROVÁNÍ

Tak co, už vás z toho taky bolej oči? To je dobře, mě totiž taky!

A rychle k tomu, na co jsem chtěl upoutat pozornost. Oslovil nás jeden česko slovenský klan, že by chtěl hrát s námi...

Slovo dalo slovo (resp. úplatky rozhodli) a od 1.6. spouštíme naší druhou divizi! 

Výhoda je, že klan není nový, tzn. má devítkové budovy a momentálně kolem 70ti aktivních členů. Takže pro nás momentálně "žádná práce" navíc, prakticky ani nevím, čím my jim pomůžeme... Ale to nevadí, vedení je nějak ukecalo a snad z toho bude profit hlavně pro nás že jo... :teethhappy:

Velení si ponechají své a prostě nás jen bude víc.

TSko již máme společné a momentálně pracujeme na výběru loga (bude žlutá, červená nebo zelená divize) a náborových podmínkách.

Nejdéle na poradě 31.5. se vše domluví a tím pádem na začátku června napíšu, jak to všechno dopadlo.

A to je i možnost pro vás, které jsme odmítli...

Pokud máte stále chuť bejt v našem kolektivu, posílejte žádosti a pište, pokud pro vás ještě nebude DAFFY úplně to pravé, v D4FFY se třeba místo najde!

Jo a hlavně v klidu, nenásilně, jo?

Edited by Strasak93, 25 May 2020 - 01:56 PM.

Wallachien #86 Posted 26 May 2020 - 06:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32494 battles
  • 93
  • [_WK] _WK

Měl bych tu návrh na klanovou hymnu:trollface:

https://www.mojevide...akaka_kvak.html

Strasak93 #87 Posted 30 May 2020 - 09:08 AM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

View PostWallachien, on 26 May 2020 - 05:50 PM, said:

Měl bych tu návrh na klanovou hymnu:trollface:

https://www.mojevide...akaka_kvak.html

Díky za tip! My ale máme našeho velitele a jednu paní v klanu (jmenovat nechci ale říká se mu Goat a Adéla) a naše hymna je pro nás jeho řvaní při bitvách a její povídání mimo bitvy... :trollface:

Jak jsem zmiňoval výše, zítra bude klanová porada a jelikož jsem se právě teď z ní vrátil (ano, byl jsem v budoucnosti, i takhle dobrý v DAFFY jsme, umíme cestovat časem), sepíšu vám sem z ní nějaké to info:

1) vyhazov cca 6 kachen - byla tu kulervoucí debata, ale vedení vybralo cca 6 jmen, které zítra poletí... Důvod je neaktivita případně dlouhodobě špatné výkony... Takže mizím taky... Kdo mě chce? :child:

2) schválení druhé divize kachen - klan D4FFY - říkejme jí nějak nerasisticky, třeba že jsou žlutí...

Druhý klan byl založen hlavně proto, protože jsme hrozně citlivý kluci a sice se tady na foru, ve hře, na fb a všude kde náborujeme tváříme hrozně drsně a sebevědomě, ale vždycky pak večer nespíme a brečíme do polštáře kolik lidí jsme z nějakého důvodu museli odmítnou a zkazili jim radost.

Chceme už normálně spát, s klidem v duši... No a díky druhé divizi snad nebudeme muset tolik odmítat a nabídneme hráčům možnost k nám vstoupit...

Co vám D4FFY nabídne?

- hlavně a jednoznačně stejné TS s námi, takže máte možnost setkat se s legendami této hry, hlavně teda semnou, pak třeba Malinou, Goutem a dalšíma... To je vlastně to nejdůležitější, pak už to jsou takový drobnosti jenom...

- denní klanové aktivity - SH, offky, CW

- účast v kampani o tanky a kooperaci s námi

- goldy z war games

Co D4FFY požaduje?

- 1500+ wn8, případně recent 1800+

- Minimálně 3x Tier X z uvedených → Obj.140/907, Obj. 277/260/WZ.5A, EBR 105, S.Conqueror,
T95/FV4201 Chieftain, Obj.279(e), Obj.268 4

- Aktivní zapojení do klanových aktivit

- komunikaci + aktivitu na TS

Pro nábor kontaktujte hráče zde:

1. RedLine_Is_Kocvara

2. RedLine_Is_My_Life

3. Kikin_2014

Nebo doražte na naše TS: daffy.tszone.cz

Nábor k nám platí stále ten z úvodního příspěvku - ODKAZ (musíš kliknout na to slovo odkaz, protože to jako je rovnou ten odkaz, if you know what i mean if i say odkaz).

Táákže víš jak, ozvi se a nebuď labuť, buď kachna!

Edited by Strasak93, 30 May 2020 - 09:09 AM.

Naughtilus #88 Posted 30 May 2020 - 06:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32572 battles
  • 404
  • [B---R] B---R
Jo, kdybyste tohle otevreli tak dva mesice zpatky, to bych byval mozna i prehodnotil rozhodnuti nezustavat v ceskych luzich a hajich.

Strasak93 #89 Posted 10 June 2020 - 10:15 AM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

View PostNaughtilus, on 30 May 2020 - 05:31 PM, said:

Jo, kdybyste tohle otevreli tak dva mesice zpatky, to bych byval mozna i prehodnotil rozhodnuti nezustavat v ceskych luzich a hajich.

Bohužel no... 

Ono to vlastně vzniklo náhodou... Náznaky a řeči o druhé divizi tu byly již dávno, hlavně z toho důvodu, že u nás byl přetlak a třeba 20 lidí na čekačce na vstup do klanu, řešili jsme co s tím. Nicméně jsme to pokaždé zavrhli, protože dělat v této době klan od nuly, bez opevnění a bez nějaké hráčské základy, to je nesmysl. Muselo by tam jít X hráčů včetně velitelů od nás aby ten klan nakopli a zase by upadal náš klan, však to znáte.

Nicméně poslední klanovou kampaň o tank s námi hrál RedLine_Is_My_Life a byl tu spokojený. Po kampani šel pomoci svému minulému klanu v tom, aby se rozjel a trošku nakopl s tím, že se pak třeba vrátí zpět k nám. No po pár měsících přišel s tím, že je napadlo, přidat se k nám komplet, celý klan. Vzhledem k tomu, že měli cca 50 aktivních lidí, slušné ELO a vystavěné opevnění na devítce včetně svých velitelů tak slovo dalo slovo a vzniklo D4FFY.

Není to ani poddivize, ani farma ani nic takového. Jedná se vlastně o samostatný klan s vlastním vedením. Máme společné TS a kooperujeme na mapě, při wargames (minulou sobotu jsme jeli s nima a ve všem na prvním místě) a tak...

Tolik k asi k historii a našemu svazku... Jak se říká, ve zlém i v dobrém, navždy kachna!

Edited by Strasak93, 10 June 2020 - 05:45 PM.

Strasak93 #90 Posted 16 June 2020 - 03:06 PM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

Od 29.6. se nám opět rozjede 14ti denní klanová kampaň o tanky a šroubky... 

Nebudu se tu teď tedy zdlouhavě vypisovat, vše o právě proběhlé kampani, o té budoucí kampani ale i o nás jako celku sepsáno zde:                          TADY

Btw. to TADY je jako ten odkaz, pro ty co to nepochopili.... 

Edited by Strasak93, 16 June 2020 - 03:06 PM.

Strasak93 #91 Posted 29 June 2020 - 04:43 PM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

Tak a je to tady, dnešním dnem začíná letní kampaň o tank s názvem "Válka o kov", neboli válka o šroubky...

Letošní kampaň bude něčím jiná, a to tím, že pokud WG nic nepokazí, tak zůstane počet licencí na 8.000 tancích (pokud se nepletu, zimní kampaň bylo díky failu WG jako kompenzace dokonce 11.500 licencí a předchozí letní celkem 10.000 licencí, také myslím jako nějaká kompenzace za chybu, ale to už si nepamatuju).

Díky těmto "failům" a navýšenému počtu licencí, stačilo na tank něco přes 20.000 bodů slávy (tuším jednou 21.000 a podruhé 24.000 bodů). Teď, díky tomu, že se kampaň nejspíš rozeběhne nejspíš bez failu (3x ťukám do dřeva :amazed: ;) a bude tedy k dispozici "pouze" 8.000 plánovaných licencí, se spekuluje, že bude potřeba lehce přes 30.000 bodů slávy. No uvidíme, jak to celé dopadne :)

Mě osobně se letos kampaň vyhne, chybí mi pouze 121B a M60, a jelikož WG nepřidalo nic nového, tak tyto tanky mi za čtrnáctidenní "trájhárd" nestojí. Možná, pokud budou mít kluci tanky jisté, odjedu v posledním týdnu nějaké bitvy a uvidíme, třeba se bude dařit na progresivce s 5ti násobky a nakonec si vezmu třeba 121B. 

Jako klan máme jasné dva cíle.

První je jet minimálně týden na 4 týmy a dostat všechny lidi co chtějí na tank (týmy po 18-19ti lidech = cca 72 lidí - zbytek na to kašle jako já :D) a druhý týden (zároveň to je i druhý cíl) skládat top týmy a snažit se o proslulý zlatý bod Gé... Fuj ty prase, myslím ten odznáček....Tedy být v klanovém umístění v 1% nejlepších klanů na mapě.

V zimní kampani nám to uteklo o fousek mladého kachňátka, tak snad se to teď podaří...

Nábor tedy v tuto chvíli uzavřen a minimálně týden až 14 dní po kampaní uzavřený zůstane. Znáte to, určitě se to zase během kampaně pohádá a po kampani se zjistí, kdo to leavne a tak, takže vyčkáme až se situace po kampani uklidní a poté začneme znovu brát.

Tolik asi o kampani o mě a o nás, a jak jste na tom vy? Hrajete? Kolik týmů? Jaký tank budete brát a jaký tank budete skládat ze šroubků? Hmmm?

Strasak93 #92 Posted 02 July 2020 - 05:15 PM

Corporal

• Player
  • 27767 battles
  • 139
  • [DAFFY] DAFFY

Oproti předchozím příspěvkům jeden vážnější... Je to jen hra a realita je pořád přednější.

Původně jsem to ani nechtěl psát, ale vzhledem k tomu, co to za skvělého a věčně pozitivního člověka bylo a jak nás to všechny v klanu sejmulo, se sluší něco napsat.

Opustil nás spoluhráč, kamarád, manžel a otec dvou dětí, který vždy do kolektivu přinesl pozitivní atmosféru a na jeho hlášky a kecy budeme vzpomínat ještě dlouho. 

I přesto, že jsem se s ním osobně nestihl setkat, se známe virtuálně dlouho a při psaní těchto řádků mám slzy v očích...

Náš velitel Malina to napsal skvěle a vystihl zřejmě vše...

"Chtěl bych vám všem oznámit smutnou zprávu. Dnes ráno umřel náš jedinečný Jofo_SVK. Dostal nečekaný infarkt a nedalo se nic dělat. Bylo mu 41 let. Měl ještě vše před sebou. Nicméně u nás si zasluhoval pozici jedinečného hráče, jedinečného chlapa, který neznal negativní náladu, vždy byl plný energie a jeho jedinečný humor nám utkví v srdci napořád. BYL SI PRO NÁS SRDCAŘ FAME JOFO!!!!!
Tímto bych chtěl všechny od nás na jeho počest, na jeho památku držet minutu ticha před dnešním začátkem cw.
A tuto kampaň, všechny naše úspěchy v ní, bych chtěl věnovat právě Jofovi."

Edited by Strasak93, 03 July 2020 - 02:51 PM.

bigdragonAF #93 Posted 02 July 2020 - 05:41 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 62792 battles
  • 3,737
  • [_AF_] _AF_
Neznal jsem ho, ale každého dobrého člověka je škoda, zvlášť takhle mladého. Upřímnou soustrast všem kdo ho znali a kterým bude chybět. 

Leeroy_YOLO #94 Posted 02 July 2020 - 05:56 PM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,365
Napsal jsi to přesně, škoda každého dobrého člověka, upřímnou soustrast.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users