Jump to content

WG Jeden velký podvod

Podvody Manipulace WG Nespokojenost faer fair play

• Please log in to reply
227 replies to this topic

tomega #221 Posted 13 June 2019 - 04:57 PM

Lieutenant

• Player
  • 25760 battles
  • 1,590
  • [CECH] CECH
Server ano, ale replay dava dohromady klient z dat co mu server poskytne. Klient nedostava informace o nespotnutych tancích. divne

Miri37 #222 Posted 13 June 2019 - 05:38 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47474 battles
  • 6,767

View Posttomega, on 13 June 2019 - 03:57 PM, said:

Server ano, ale replay dava dohromady klient z dat co mu server poskytne. Klient nedostava informace o nespotnutych tancích. divne

Replay je to, jak bitvu viděl z pohledu hráče server a nikoliv klient a sám hráč!

Kdysi replay zaznamenával to, co viděl hráč, ale WG to změnilo.

Výhoda pro WG v tom, že řeší jen chyby, co zaznamená server. Nevýhoda pro hráče, že nemá jak doložit některý divný věci ze hry, ale může se podívat na záznam a vidět tam třeba stroje, co v bitvě neviděl.   

tomega #223 Posted 13 June 2019 - 05:46 PM

Lieutenant

• Player
  • 25760 battles
  • 1,590
  • [CECH] CECH
Dokazes si představit kdyby server posilal kompletni data klientovi? By spotting systém byl nahouby pac by nebyl problém nacist data nespotnutych tanku.

Miri37 #224 Posted 13 June 2019 - 08:16 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47474 battles
  • 6,767

View Posttomega, on 13 June 2019 - 04:46 PM, said:

Dokazes si představit kdyby server posilal kompletni data klientovi? By spotting systém byl nahouby pac by nebyl problém nacist data nespotnutych tanku.

Proč kompletní data?

Zastavím se o nepřítele, tak by bylo fajn, kdyby záznam ukázal, že jsem se zastavil o neviditelného nepřítele a ne, že záznam tvrdí, že tam byl krásně vidět.

Po mapě jezdí neviditelný nepřítel i na 50 m a záznam tvrdí, že byl celé 3 minuty vidět. 30x vystřelím a ve hře to vidím, tak bych byl rád, kdyby to bylo i v záznamu, že jsem to udělal a ne, že jsem vystřelil jen 2x. Proč se odlišuje poloha stroje v záznamu v úseku 500 m o 50 m proti tomu, co bylo ve hře pokud byl stroj v pohybu.

Pro pomalejší! V předchozím postu jsem psal o rozdílu toho, že se odlišuje záznam bitvy z pohledu hráče a to jak to stejné vidí server z pohledu hráče (to co je mu zobrazované;). Pokud klient hráči zobrazuje, že je s tankem tomega aktuálně v sektoru C3 a záznam tvrdí, že je na E5, tak je to záznam čeho? To bude určitě tím, že tomega má zaplacená zvýhodnění a server má klientům posílat špatné souřadnice jeho spotnutého stroje. 

MakeMeSweat #225 Posted 13 June 2019 - 08:24 PM

Lieutenant

• Player
  • 17821 battles
  • 1,792
  • [R1127] R1127

View PostMiri37, on 13 June 2019 - 07:16 PM, said:

Proč kompletní data?

Zastavím se o nepřítele, tak by bylo fajn, kdyby záznam ukázal, že jsem se zastavil o neviditelného nepřítele a ne, že záznam tvrdí, že tam byl krásně vidět.

Po mapě jezdí neviditelný nepřítel i na 50 m a záznam tvrdí, že byl celé 3 minuty vidět. 30x vystřelím a ve hře to vidím, tak bych byl rád, kdyby to bylo i v záznamu, že jsem to udělal a ne, že jsem vystřelil jen 2x. Proč se odlišuje poloha stroje v záznamu v úseku 500 m o 50 m proti tomu, co bylo ve hře pokud byl stroj v pohybu.

Pro pomalejší! V předchozím postu jsem psal o rozdílu toho, že se odlišuje záznam bitvy z pohledu hráče a to jak to stejné vidí server z pohledu hráče (to co je mu zobrazované;). Pokud klient hráči zobrazuje, že je s tankem tomega aktuálně v sektoru C3 a záznam tvrdí, že je na E5, tak je to záznam čeho? To bude určitě tím, že tomega má zaplacená zvýhodnění a server má klientům posílat špatné souřadnice jeho spotnutého stroje. 

Replay  su data ktore posiela server klientovi. Nic viac nic menej. Su to data servera, preto je zobrazenie server side. Nespotnute tanky tam nie su pretoze ich neposiela ani normalne. Zaroven tam nie su ani bugy pri vykreslovani, packet loss, nekompatibilnych modov etc pretoze to nie je ovplyvnene klientom ktory tie chyby predtym urobil. TZN ak sa zastavis o nepriatela ktory je neviditelny z dovodu chyby v tvojom klientovi, tak v replayi viditelny bude pretoze server ti poslal data ze tam je. Ak sa zastavis o neviditelneho nepriatela pretoze ti server poslal chybne data, tak bude neviditelny aj potom.

Ergo_warp #226 Posted 16 June 2019 - 10:31 AM

Corporal

• Player
  • 2337 battles
  • 129

Jenoducho treba mat celu hru a tym aj WG v Pkcu a lehatku... jediny sposob ako si zachovat zdravy rozum

Miri37 #227 Posted 16 June 2019 - 04:54 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47474 battles
  • 6,767

View PostMakeMeSweat, on 13 June 2019 - 07:24 PM, said:

Replay  su data ktore posiela server klientovi. Nic viac nic menej. Su to data servera, preto je zobrazenie server side. Nespotnute tanky tam nie su pretoze ich neposiela ani normalne. Zaroven tam nie su ani bugy pri vykreslovani, packet loss, nekompatibilnych modov etc pretoze to nie je ovplyvnene klientom ktory tie chyby predtym urobil. TZN ak sa zastavis o nepriatela ktory je neviditelny z dovodu chyby v tvojom klientovi, tak v replayi viditelny bude pretoze server ti poslal data ze tam je. Ak sa zastavis o neviditelneho nepriatela pretoze ti server poslal chybne data, tak bude neviditelny aj potom.

Vždyť jsem psal v přechozím postu, že záznam je to, co vidí server z prohledu hráče a nikoliv to, co vidí hráč. 

m_zukov #228 Posted 19 June 2019 - 08:18 PM

Private

• Player
  • 15336 battles
  • 13
  • [UTRUM] UTRUM

View PostPepelus, on 06 April 2019 - 11:18 PM, said:

Já tuto hru nazývám jednoduše "svět náhodiček", protože jinak to ani nejde. A můžu s naprostým klidem říct, že tolik zajímavých náhodiček které jsem zažil v této hře jsem v životě nikdy a nikde jinde nezažil.

Upřímně se vůbec nedivím všelijakým teoriím o manipulaci ze strany WG. Ty náhodičky jsou kolikrát opravdu až podezřelé a přímo vybízí k teoretizování. Takže bych se vlastně ani příliš nedivil kdyby na některých teoriích kousek té pravdy bylo.

Je to jeden z hlavních důvodů proč se mi tato hra mnohokrát zhnusila. Příliš mnoho přehnaných náhodiček ... extrémní nespolehlivost. Nikdy nevíš jestli ti hra dovolí trefovat, probíjet, dávat slušnou dmg, vyhrávat.

Osobně jsem jednoznačně pro snížení vlivu náhodiček. Abych se taky mohl aspoň trochu spolehnout na své dělo a né jen někam namířit a doufat že hra dovolí ...

jste jenom banda podvodníků, už ani korunu pro vás

Edited by m_zukov, 19 June 2019 - 08:20 PM.

Also tagged with Podvody, Manipulace, WG, Nespokojenost, faer, fair play

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users