Jump to content

SWE MT - předběžný zájem o soutěž

SWE MT komunita sobě soutěž

• Please log in to reply
17 replies to this topic

SWAT0013 #1 Posted 11 April 2019 - 09:22 PM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,778
  • [ANV-V] ANV-V

Vím, že to ještě není dlouho, co jsme skončili s ITA - kde jsme si zjistili velmi jednoduše, že maraton soutěže už zřejmě jsou totálně passé...

Jelikož ale dnes WG již definitivně oznámilo, že v 1.5 se objeví SWE MT s novou mechanikou, chtěl bych se zeptat, zda byste měli zájem si znovu zasoutěžit - má představa je nejspíše 150 nebo 200 bitev s jedním tankem z té linie (ještě uvidíme konečné statistiky - ale pokud nebude totálně na (EDITED), přemýšlel jsem nejspíše hlavně o T8 - abychom měli aspoň trochu vyrovnané podmínky, že to bude pro každého víceméně novinka), soutěžní systém něco jako bylo s T71 CMCD.

Časově uvidíme, kdy s tím WG přijde - představoval jsem si tak 4, 5 měsíců (zejména podle toho, kolik času padne na prázdniny, kdy je to se hraním takové všelijaké...).

Dejte mi vědět, zda byste o to vůbec měli zájem - o těch SWE MT přemýšlím, ale nejsem rozhodnutý na 100%, zda do nich půjdu, skočím za free expy nebo co - tak bych nerad promarnil příležitost, kdyby se toho nakonec někdo rozhodl ujmout ;)

annc79 #2 Posted 12 April 2019 - 01:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26123 battles
  • 479
  • [KHIL] KHIL
200 her s osmičkou bych bral.

UKO_JESHITA #3 Posted 12 April 2019 - 03:20 PM

Brigadier

• Player
  • 49668 battles
  • 4,534
  • [_LDN] _LDN
Já, pokud budu hrát, tak se hlásím :D

MakeMeSweat #4 Posted 12 April 2019 - 05:39 PM

Lieutenant

• Player
  • 18215 battles
  • 1,922
  • [KHIL] KHIL
UZ som tych maratonov nedokoncil celkom dost. Tazko skusat vysledok ked ta RNG [edited]tak ako teraz mna. To prejde chut sa snazit. Mozem sa nahlasit na zaciatok. Na koniec to uz bude tazsie.

elsadistico #5 Posted 12 April 2019 - 07:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26346 battles
  • 361
  • [INTAS] INTAS
hlasim sa

subject_zero #6 Posted 13 April 2019 - 10:09 AM

Private

• Player
  • 37633 battles
  • 47
Osmičku bych dal, ale přikláněl bych se k 150 hrám.

Dave162 #7 Posted 16 April 2019 - 10:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38538 battles
  • 539
Já se určitě zúčastním.

SWAT0013 #8 Posted 16 April 2019 - 11:16 PM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,778
  • [ANV-V] ANV-V

Vypadá to, že zájem docela je - takže víceméně s tím předběžně počítejte - udělám pak na to vlákno úplně zvlášť ;)

Tier a počet bitev ještě uvidíme, až budou známy konečné podoby tanků - v současné podobě se mi soutěž asi nejvíce zamlouvá na T8, protože ten tank vůbec nevypadá špatně a protože bychom aspoň všichni měli novinku v podobě té nové mechaniky, ale pokud by WG ten tank nějak pokazilo a naopak udělalo zajímavý jiný, není problém to změnit :)

global_asa_wenca #9 Posted 17 April 2019 - 09:02 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 87061 battles
  • 3,202
  • [MACHR] MACHR

Skoro všichni co mají předběžně zájem shodou okolností dokončili taliánskej maratón. Náhoda? Nemyslím si... :trollface:

Já ještě uvidím, ale spíš ne-e. Teď po tom dvojnásobným prodloužení mám spíš náladu vás jen z povzdálí sledovat, aniž bych se v pravou chvíli do věci vložil, sakra. :sceptic::trollface:

Jmeno1 #10 Posted 17 April 2019 - 06:33 PM

General

• Player
  • 48011 battles
  • 9,957
  • [_V4L_] _V4L_

A já zopakuji co jsem psal a doplňuji o oficiální nabídku.

Maratóny na několik měsíců až skoro rok mne jako diváka nezajímají, a sám se nehodlám účastnit. Rád se ale dívám jak se vám daří, co jste schopni dosáhnout a hodně mne baví UKOvy streamy. Nabízím tedy následující:

1) start na tieru VIII UDES 14 Alt 5; je mi jedno jestli se tam dostanete za volné a nebo si vyexpíte Leo před patchem 1.5. nebo po, ale cílem je dostat se z tieru VIII na tier X a odehrát na tieru X minimálně 10 her za těchto podmínek:

- nesmí se použít volné zkušenosti na expení, takže tank VIII a IX pěkně od stocku

- PÚ, osobní zálohy, víkendové násobky a případně další zvýhodnění je povoleno, záleží jen na hráči co použije

- vybavení, spotřebáky, goldy, posádky, vše dovoleno

- aby jste mohli expit vyšší tier, musíte mít průměrnou DMG na bitvu:

tier VIII průměrně nad 1.600 

tier IX průměrně nad 1.800 

tier X musíte mít průměrně nad 2.000 

Takže je jedno, kolik bitev nahrajete na tieru VIII a IX, ale aby jste postoupili dál, musíte tank nejen vyexpit, ale mít i odpovídající průměrnou DMG na bitvu. Vítěz musí odehrát minimálně 10 bitev na tieru X, ale musí mít průměrné poškození nad 2.000. Někdo bude potřebovat možná bitev víc, ale musí splnit obě podmínky. A pozor, na vyžádání musí být hráč schopen poskytnout záznamy všech svých her! Tohle je pro případ, že by někdo zkusil použít volné a expil "nečekaně" rychle.

Nabízím pro první tři co toho dosáhnou následující odměny:

1. místo 3.000 goldů

2. místo 2.000 goldů

3. místo 1.000 goldů

2) A teď pozor, výše uvedené je na rychlost a druhá část je i na kvalitu, ale s časovým omezením. Jakmile bude v prvním kole získáno 3 místo, budu čekat 4 týdny komu se to ještě podaří a vyhodnotím průměrnou dosaženou DMG na tieru X. To znamená, že pokud někdo dá na tieru X 10 bitev s průměrnou DMG minimálně 2.000, tak je na tom fajn, ale pokud by někdo dal za 20 bitev průměrnou DMG 3.000, tak je lepší (někdo se první bitvy jen seznamuje, rozehřívá;).

Opět nabízím odměny:

1. místo 3.000 goldů

2. místo 2.000 goldů

3. místo 1.000 goldů

V praxi se klidně může stát, že ten nejrychlejší bude mít i nejvyšší průměrnou DMG na tieru X a tedy bere až 6.000 goldů za první dvě místa a nebo někdo, kdo jede pomaleji, ale efektivněji se v prvním maratonu ani neumístí, ale v druhém to převálcuje a bere 3.000 goldů.

Přihlášky bych přijímal jen před vydáním patche 1.5, jakmile patch vyjde, přihlášky zastavuji a pozdější neberu v potaz (pro případ, že by někdo dodatečně náhodou zjistil, že na to má, ale přitom nebyl pravidelným účastníkem fóra).  Jakmile třetí hráč dokončí první část, počkám 4 týdny a soutěž končí. Možná to bude extrémně rychlé, možná bude delší, ale předpokládám, že to nebude takový natahovák, protože to děláte nejen pro sebe, ale i pro diváky.

Pokud souhlasíte, prosím o like alespoň 4 výše uvedených potvrzených účastníků a 4 náhodných kolemjdoucích alias diváků, případně příspěvek přímo do diskuze. Samozřejmě klidně můžeme i doplnit můj návrh, o váš standardní maratón dle dalších kritérií mimo časový rámec s dalšími odměnami.

Dave162 #11 Posted 17 April 2019 - 07:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38538 battles
  • 539

View PostJmeno1, on 17 April 2019 - 06:33 PM, said:

Tak to ani náhodou. :D

Navrhuji klasickou soutěž, klidně i s tím jedním tankem.

JackFlash87 #12 Posted 17 April 2019 - 07:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 33266 battles
  • 1,394
  • [SVINE] SVINE
Pokud dotyčný tank nebude šrot, bude nálada a rozumný čas na splnění, tak se taky svezu 

SWAT0013 #13 Posted 17 April 2019 - 08:37 PM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,778
  • [ANV-V] ANV-V

View PostJmeno1, on 17 April 2019 - 07:33 PM, said:

A já zopakuji co jsem psal a doplňuji o oficiální nabídku.

Maratóny na několik měsíců až skoro rok mne jako diváka nezajímají, a sám se nehodlám účastnit. Rád se ale dívám jak se vám daří, co jste schopni dosáhnout a hodně mne baví UKOvy streamy. Nabízím tedy následující:

1) start na tieru VIII UDES 14 Alt 5; je mi jedno jestli se tam dostanete za volné a nebo si vyexpíte Leo před patchem 1.5. nebo po, ale cílem je dostat se z tieru VIII na tier X a odehrát na tieru X minimálně 10 her za těchto podmínek:

- nesmí se použít volné zkušenosti na expení, takže tank VIII a IX pěkně od stocku

- PÚ, osobní zálohy, víkendové násobky a případně další zvýhodnění je povoleno, záleží jen na hráči co použije

- vybavení, spotřebáky, goldy, posádky, vše dovoleno

- aby jste mohli expit vyšší tier, musíte mít průměrnou DMG na bitvu:

tier VIII průměrně nad 1.600 

tier IX průměrně nad 1.800 

tier X musíte mít průměrně nad 2.000 

Takže je jedno, kolik bitev nahrajete na tieru VIII a IX, ale aby jste postoupili dál, musíte tank nejen vyexpit, ale mít i odpovídající průměrnou DMG na bitvu. Vítěz musí odehrát minimálně 10 bitev na tieru X, ale musí mít průměrné poškození nad 2.000. Někdo bude potřebovat možná bitev víc, ale musí splnit obě podmínky. A pozor, na vyžádání musí být hráč schopen poskytnout záznamy všech svých her! Tohle je pro případ, že by někdo zkusil použít volné a expil "nečekaně" rychle.

Nabízím pro první tři co toho dosáhnou následující odměny:

1. místo 3.000 goldů

2. místo 2.000 goldů

3. místo 1.000 goldů

2) A teď pozor, výše uvedené je na rychlost a druhá část je i na kvalitu, ale s časovým omezením. Jakmile bude v prvním kole získáno 3 místo, budu čekat 4 týdny komu se to ještě podaří a vyhodnotím průměrnou dosaženou DMG na tieru X. To znamená, že pokud někdo dá na tieru X 10 bitev s průměrnou DMG minimálně 2.000, tak je na tom fajn, ale pokud by někdo dal za 20 bitev průměrnou DMG 3.000, tak je lepší (někdo se první bitvy jen seznamuje, rozehřívá;).

Opět nabízím odměny:

1. místo 3.000 goldů

2. místo 2.000 goldů

3. místo 1.000 goldů

V praxi se klidně může stát, že ten nejrychlejší bude mít i nejvyšší průměrnou DMG na tieru X a tedy bere až 6.000 goldů za první dvě místa a nebo někdo, kdo jede pomaleji, ale efektivněji se v prvním maratonu ani neumístí, ale v druhém to převálcuje a bere 3.000 goldů.

Přihlášky bych přijímal jen před vydáním patche 1.5, jakmile patch vyjde, přihlášky zastavuji a pozdější neberu v potaz (pro případ, že by někdo dodatečně náhodou zjistil, že na to má, ale přitom nebyl pravidelným účastníkem fóra).  Jakmile třetí hráč dokončí první část, počkám 4 týdny a soutěž končí. Možná to bude extrémně rychlé, možná bude delší, ale předpokládám, že to nebude takový natahovák, protože to děláte nejen pro sebe, ale i pro diváky.

Pokud souhlasíte, prosím o like alespoň 4 výše uvedených potvrzených účastníků a 4 náhodných kolemjdoucích alias diváků, případně příspěvek přímo do diskuze. Samozřejmě klidně můžeme i doplnit můj návrh, o váš standardní maratón dle dalších kritérií mimo časový rámec s dalšími odměnami.

Nezlob se na mě, ale psal jsem ti dávno (prakticky hned pod tu tvou reakci u Italů ), že to můžeš nabídnout oficiálně. Na to jsi nereagoval vůbec nijak, tak jsem si tu začal já rozjíždět svou soutěž podle starých vyzkoušených pravidel.

Ty s tím přijdeš teď a ještě do mého vlákna, kde si organizuji soutěž, které bys ty dělal přímou konkurenci??? Buď jsi měl mluvit hned, nebo jsi už měl mlčet...

Jednání některých lidí vážně asi nepochopím... :facepalm:

Edited by SWAT0013, 17 April 2019 - 08:38 PM.

Jmeno1 #14 Posted 18 April 2019 - 04:38 AM

General

• Player
  • 48011 battles
  • 9,957
  • [_V4L_] _V4L_
Tak to se omlouvám, ale takhle jsem to nepochopil a ani nic zatím nerozjíždím. Pochopil jsem to tak, že ty taky nic zatím nerozjíždíš, jen zjišťuješ zájem a já se jen přidal s otázkou, jestli by byl zájem o něco podobného, ale v jiném rychlejším formátu (z mého osobního pohledu pro diváka atraktivnějším). Pokud zájem není, nic se neděje a omlouvám se.

SWAT0013 #15 Posted 18 April 2019 - 08:07 AM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,778
  • [ANV-V] ANV-V

View PostJmeno1, on 18 April 2019 - 05:38 AM, said:

Tak to se omlouvám, ale takhle jsem to nepochopil a ani nic zatím nerozjíždím. Pochopil jsem to tak, že ty taky nic zatím nerozjíždíš, jen zjišťuješ zájem a já se jen přidal s otázkou, jestli by byl zájem o něco podobného, ale v jiném rychlejším formátu (z mého osobního pohledu pro diváka atraktivnějším). Pokud zájem není, nic se neděje a omlouvám se.

Ano, na začátku to vlákno bylo o předběžném zájmu. Ale cca po týdnu, kdy už jsem měl nějakou představu, kolik cca lidí by se mohlo účastnit, tak jsem už vlastně víceméně oficiálně vyhlásil, že ta soutěž bude a že se přesné detaily ještě vyladí, až budou známy konečné podoby tanků - nevidím jediný důvod, proč bychom si soutěžení neměli užívat a nevybrat si něco, co k tomu přispěje ;)

View PostSWAT0013, on 17 April 2019 - 12:16 AM, said:

Vypadá to, že zájem docela je - takže víceméně s tím předběžně počítejte - udělám pak na to vlákno úplně zvlášť ;)

Tier a počet bitev ještě uvidíme, až budou známy konečné podoby tanků - v současné podobě se mi soutěž asi nejvíce zamlouvá na T8, protože ten tank vůbec nevypadá špatně a protože bychom aspoň všichni měli novinku v podobě té nové mechaniky, ale pokud by WG ten tank nějak pokazilo a naopak udělalo zajímavý jiný, není problém to změnit :)

Pokud sis toho jen nevšiml, potom se nic neděje

SWAT0013 #16 Posted 02 May 2019 - 10:18 AM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,778
  • [ANV-V] ANV-V

Jelikož nám přišla verze 1.5 online, nejdéle během víkendu bych chtěl vyřešit a vyhodnotit své soutěže s Italy (nějak jsem se k tomu z různých důvodů dříve prostě nedostal), abych měl čistý stůl a mohl si projít ty SWE MT kvůli parametrům soutěže ;)

Předběžně to pořád nejspíš vidím na T8 (nezaregistroval jsem žádné nerfy, změny, prostě nic), ale chci mít jistotu, než to vyhlásím. Takže snad o víkendu, nejdéle během příštího týdne bych to tu chtěl napsat oficiálně do nového vlákna, aby se mohlo začít :honoring:

annc79 #17 Posted 03 May 2019 - 10:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26123 battles
  • 479
  • [KHIL] KHIL
K doexpení osmičky mně chybí asi 20.000 zkušeností. Nevíte o nějaké zajímavé recenzi z aktuální verze? Viděl jsem nějaké preview a z testů.

SWAT0013 #18 Posted 03 May 2019 - 10:35 AM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,778
  • [ANV-V] ANV-V

View Postannc79, on 03 May 2019 - 11:25 AM, said:

K doexpení osmičky mně chybí asi 20.000 zkušeností. Nevíte o nějaké zajímavé recenzi z aktuální verze? Viděl jsem nějaké preview a z testů.

Co jsem zahlédl nějak nedávno (včera) na Twitch, tak Marty tam jezdil osmičku a podle názvu by to mělo jít na YT ;)

Rychlý přelet 1.5 dělal Skill4ltu (s tím, že by ty SWE MT měl začít hrát snad ode dneška na Twitch), přelet 1.5 dělal i Dez (ale ten šel rovnou na T10). Buli jezdí T9 na Twitch - ale jestli jezdil osmičku, natož zda dělal nějakou recenzi / shrnutí z aktuální verze, to nevím. QB asi možná také něco udělal nebo udělá - ale poslední dobou ho nesleduji, protože mi to jeho paranoidní chování, chválení snad všech linií ve hře a kecy ohledně hráčů na nízkých tierech lezou krkem...

O ničem více nevím - ale někdo jiný třeba jo :)

Edited by SWAT0013, 03 May 2019 - 10:45 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users