Jump to content

Przygotujcie się na 3. odcinek Linii frontu

• Please log in to reply
88 replies to this topic

Community #1 Posted 12 April 2019 - 04:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,919
Nigdy nie jest za późno, by wyruszyć na linię frontu i zgarnąć świetne nagrody!

Pełna treść wiadomości

parim1331 #2 Posted 12 April 2019 - 04:21 PM

Polish Community Manager

• WG Staff
  • 7630 battles
  • 1,379
Kolejny epizod linii frontu! :izmena:

NeoPOLAND #3 Posted 12 April 2019 - 05:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 52010 battles
  • 957
  • [ICOH] ICOH
Super! Im Ready!! 3dni i mamy 6 poziom!!

profes79 #4 Posted 12 April 2019 - 05:04 PM

Field Marshal

• Player
  • 22534 battles
  • 10,399
  • [ROTTN] ROTTN

I kolejny bez żadnych zmian postulowanych przez społeczność mimo jakichś przebąkiwań na forum...

Tyle dobrego, że ktoś wpadł na pomysł, żeby od razu terminy majowe też podać...

Xwoknaj #5 Posted 12 April 2019 - 05:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9896 battles
  • 1,029
No ja jestem gotowy na farmienie kredek, 5 dni premki z misji i tych bonusów co parę bitew. Szkoda tylko, że pewnie nic nie naprawili z teksturami itd

Edited by Xwoknaj, 12 April 2019 - 05:53 PM.

AGG625 #6 Posted 12 April 2019 - 06:24 PM

Corporal

• Player
  • 44638 battles
  • 157
  • [T-X-C] T-X-C
Jedyna rzecz, która jeszcze mnie trzyma przy tej grze

8Ghost6 #7 Posted 12 April 2019 - 07:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42652 battles
  • 52
  • [NE_XT] NE_XT
W następnym miesiącu jakie premki dodacie? defendery? patrioty? :D

byczek4 #8 Posted 13 April 2019 - 06:09 PM

Private

• Player
  • 65748 battles
  • 15
  • [L-B-P] L-B-P
kiedy zablokujecie możliwość strzelania, o przejeżdżaniu nie wspomnę,  pomiędzy sektorami?

Qwiker93 #9 Posted 13 April 2019 - 06:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9381 battles
  • 366

View Postbyczek4, on 13 April 2019 - 06:09 PM, said:

kiedy zablokujecie możliwość strzelania, o przejeżdżaniu nie wspomnę,  pomiędzy sektorami?

Patrząc na to jak dużo feedbacku jest w tematach związanych z linią frontu, a jakie zmiany wprowadza WG między odcinkami (żadne), to wątpię że zrobią cokolwiek.

Sculptorex #10 Posted 14 April 2019 - 08:22 AM

Colonel

• Player
  • 66456 battles
  • 3,627

View Postbyczek4, on 13 April 2019 - 05:09 PM, said:

Skąd w ogóle pomysł, aby to blokować? To nie ma być gra na mapie wielkości randomowej z tą jedynie różnicą, że widzisz jak sąsiedzi grają.

Chodzi o wykazanie się zdolnościami taktycznymi. Trzeba podejmować decyzje o przerzucaniu sił. Atakujący mogą np. markować atak na skrzydle i po ściągnięciu tam obrońców przypuścić szturm drugą stroną. Podobnie obrońcy - muszą obserwować co się dzieje na mapie i przerzucać odpowiednio siły. Właśnie ta możliwość sprawia, że gra staje się ciekawsza, bardziej dynamiczna. Jasne, można przyjąć, że skoro niektórzy nie ogarniają małej mapki to tym bardziej nie ogarną dużej, ale moim zdaniem to słabsi powinni się spinać, aby gonić pewien poziom, a nie lepsi powinni schodzić na niski.

Naprawdę nie ogarniam jak jedna z lepszych cech, która urozmaica grę, może wam przeszkadzać. Jakim cudem sami gracze mogą apelować o to, aby kastrować tryb z tej swobody działania. To o co apelujecie to wprowadzenie tunelowania w skali całej mapy. Macie swój tor i aby się nie pogubić WG stawia zaporę - można tylko przód i tył się poruszać. <sarkazm> No genialny pomysł! </sarkazm>

Aniasli #11 Posted 14 April 2019 - 01:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11316 battles
  • 79

Sam nie wiem już czy to co przeczytałem powyżej ma związek z tym co jest poziomem wg gracza a co jest poziomem wg WG. Poziomem wg Wg jest osiągnięcie tylu etapów by móc zdobyć 1 lub dwa unikalne czołgi. Czytam, że część graczy oscyluje na jakimś przyzwoitym poziomie, nieliczni zaś zdobywają 4 razy pod rząd generała, a reszta poci się by coś osiągnąć. Nie raz trzeba się napocić by posunąć się z osiągnięciami choć o minimum. Nie raz jest takie szczęście, że niewiele w ogóle trzeba by coś zdobyć, bo jeden powie "szybki cap" i jakby wszyscy reagują i wszystko się udaje. Gdy trzeba przyjąć, że niektórzy nie ogarniają małej mapki to tym bardziej nie ogarniają dużej to tylko szkoda mojego czasu na robienie odcinka linii frontu bo jednak ja chcę zdobyć chociaż jeden czołg gdy reszta musi zająć się ogarnięciem rzeczy które ja mam opanowane. To zaś rodzi przypuszczenia, że to ja jestem słabszy, graczem i to ja powinienem gonić pewien poziom. Jeśli miałoby chodzić o wykazanie się zdolnościami taktycznymi, to dlaczego większość bitew oscyluje na granicy nie ogarnięcia przez samych graczy tego, że w jednym sektorze nie ma kto bronić, bo wszyscy padają jak muchy. Albo innymi słowy jak sektor jest przegrany bo jest trudny do obrony ze względu na pewne okoliczności mniej lub bardziej widoczne okoliczności albo wszyscy go bronią ze względu na zaistniałe okoliczności. Ale albo ja czegoś nie wiem, albo ja się czepiam paru szczegółów. Nikt nie podejmuje decyzji o przerzucaniu sił. No bo jak tu przekonać resztę, że jest się mądrzejszym od reszty. Nikt nie decyduje o niczym bo jak się przegrywa to każdy powinien coś zrobić by los odmienić, a kiedy się wygrywa to każdy jest mądry. Na moje (nie)szczęście ludzie tylko chcą zablokować sektory.

A jeśli się gra dla urozmaicenia to nie jest to temat dla mnie. Moje wypociny służyły na spostrzeżeniach względem tego co autor pisał mając na uwadze jednak zdobycie czołgu a nie frajdy z gry. Chociaż czy można mieć frajdę z gry przegrywając grę za grą i nie zdobywając doświadczenia ? Bo wygrywając i nie zdobywając doświadczenia lub zdobywając to najmniejsze to temat na inną rozmowę.

Edited by Aniasli, 14 April 2019 - 04:27 PM.

Sculptorex #12 Posted 14 April 2019 - 05:13 PM

Colonel

• Player
  • 66456 battles
  • 3,627
Aniasli długi wywód na który odpowiem krótko - tutaj nie ma znaczenia czy wygrasz, czy przegrasz. Znaczenie ma ile zrobisz indywidualnie. Oczywiście można przyjąć, że jak drużyna nieogarnięta i doprowadzi do zbyt szybkiego końca gry, to wielu na tym straci. Ale zazwyczaj bitwy trwają wystarczająco długo aby coś ugrać - o ile grasz, a nie czekasz jak na randomie gdzieś w jakimś końcowym krzaczku czekając aż ktoś podjedzie.

Aniasli #13 Posted 14 April 2019 - 06:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11316 battles
  • 79
Ja mam ten problem też, że zrobienie czegokolwiek T-44 przy jego słabym pancerzu. Jedynym czołgu do wypożyczenia za dublony. Nie wiem czy opłaca się robić 2 czołg 8-mkę jeśli większość opowiada się, że tylko dobrymi czołgami robi się dobry wynik. Grając linią ZSRR (Rosyjską) ciężkimi to nie daje mi gwarancji że poprawie swój wynik. Ewentualnie da mi to 30 sekund czekania a nie 5 minut co tutaj robi różnicę. A jeśli nie sprawi to zasadniczej różnicy to nie chcę się rzucać nagle na VIII przy swojej stylowej gry na V i VI poziomie. A robiąc od nowa linię nową to trzeba mieć anielską cierpliwość biorąc pod uwagę kto gra na niskich poziomach oraz celność tych pojazdów co po niektórych

Sculptorex #14 Posted 14 April 2019 - 06:41 PM

Colonel

• Player
  • 66456 battles
  • 3,627

O widzisz, to już inna kwestia.

Czasem patrzę sobie kto wbija generała. Sporą robotę ludzie robią na lekkich, albo na Progetto. Jak jest z T-44 nie wiem. Gram zupełnie innymi.

Mnie chyba najlepiej idzie artą w trybie obrony. Dobry strzał przy decapie i potrafi wskoczyć awans. Później końcówka to dobijanie medami. Ale demonem trybu nie jestem. Generała miałem kilka razy.

Jeśli masz tylko 1 pojazd, to ciężko coś ugrać. Musisz czekać na jego odblokowanie a taka strata czasu jest odczuwalna w wyniku końcowym. Nie można z tego samego powodu paść już na wstępie. Warto wiedzieć kiedy się wycofać. Nie bez znaczenia jest również to jakie bonusy montujesz. Ja osobiście wybieram te, które dają dodatkowe punkty np. lot zwiadowczy, albo ostrzał artyleryjski.

profes79 #15 Posted 14 April 2019 - 06:47 PM

Field Marshal

• Player
  • 22534 battles
  • 10,399
  • [ROTTN] ROTTN

View PostAniasli, on 14 April 2019 - 07:11 PM, said:

Ja mam ten problem też, że zrobienie czegokolwiek T-44 przy jego słabym pancerzu. Jedynym czołgu do wypożyczenia za dublony. Nie wiem czy opłaca się robić 2 czołg 8-mkę jeśli większość opowiada się, że tylko dobrymi czołgami robi się dobry wynik. Grając linią ZSRR (Rosyjską) ciężkimi to nie daje mi gwarancji że poprawie swój wynik. Ewentualnie da mi to 30 sekund czekania a nie 5 minut co tutaj robi różnicę. A jeśli nie sprawi to zasadniczej różnicy to nie chcę się rzucać nagle na VIII przy swojej stylowej gry na V i VI poziomie. A robiąc od nowa linię nową to trzeba mieć anielską cierpliwość biorąc pod uwagę kto gra na niskich poziomach oraz celność tych pojazdów co po niektórych

T-44 bardzo fajnie łączy mobilność z siłą ognia; w żadnej z tych cech nie jest idealny ale to chyba jeden z najlepszych drzewkowych medów VIII do grania LF.

Między etapami LF jest wystarczająco dużo czasu, żeby przycisnąć grind jakiejś VIII - jeżeli robisz ciężkie radzieckie to IS-3 jak najbardziej się sprawdzi. Natomiast u CIebie problem z LF jest jak widzę taki, że w zasadzie nigdzie w kierunku jakiejkolwiek VIII nie poszedłeś - i trudno to będzie nadgonić.

@up

Generałów wbitych nie na artach robiłem zawsze w dwóch odsłonach - decap robiony właśnie T-44 z inżynierem oraz dmg robiony Somuą. W zasadzie gram tylko kilkoma czołgami - T-44, Batchat 12t, Somua, Even (ale ten mi nie leży za bardzo w grze); do tego okazjonalnie Jagd88 i od jutra dojdzie także Lynx.

Edited by profes79, 14 April 2019 - 06:50 PM.

Aniasli #16 Posted 14 April 2019 - 07:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11316 battles
  • 79
Ale chyba przy 4 odcinku miałbym szansę z KV-5 nadgonić? Jeśli to nie to chyba sobie daruję to wszystko. Bo IS nie zrobię. Za dużo bitew trzeba natłuc.

Edited by Aniasli, 14 April 2019 - 07:25 PM.

profes79 #17 Posted 15 April 2019 - 06:15 AM

Field Marshal

• Player
  • 22534 battles
  • 10,399
  • [ROTTN] ROTTN
WG standard, czyli LF nie działa za to informuje, że już za 27 dni ruszy następny sezon...

jaxo #18 Posted 15 April 2019 - 06:36 AM

Warrant Officer

• Player
  • 53669 battles
  • 865
  • [_CHS_] _CHS_

View Postprofes79, on 15 April 2019 - 06:15 AM, said:

WG standard, czyli LF nie działa za to informuje, że już za 27 dni ruszy następny sezon...

Brawo WG. A akurat miałem godzinkę.

Czy oni tam nie znają instytucji testera? Za małe zyski i pozwalniali?

Edited by jaxo, 15 April 2019 - 06:37 AM.

Azahiell #19 Posted 15 April 2019 - 07:04 AM

Private

• Player
  • 24483 battles
  • 5
  • [S--F] S--F
nie ma linii frontu :( 

zagaj23 #20 Posted 15 April 2019 - 07:11 AM

Private

• Player
  • 23118 battles
  • 2
  • [ODORP] ODORP
Witam. Jest już 8 rano a ja nie mogę do bitwy wejść. Sprawdzałem nawet serwery zrobiłem diagnostykę.  Wybrałem sobie na bogato defendera otworzyłem whisky z rana :) gotowy jak do egzaminu maturalnego tylko mi krawatu brakuje. A WG nie tylko mnie zlewa ale olewa przez takie akcje tracą graczy. Bo nie ukrywam że w moim przypadku być poszkodowanym przez wg to jak prostytutka po 20 latach pracy charytatywnej, wszyscy korzystają tylko nie ona :) Po prostu wstyd . 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users