Jump to content

Ağacın Tepesi Devre Arası: AMX 50 B Hattı

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Community #1 Posted 13 April 2019 - 11:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 36,694
AMX 50 B'ye ulaşmak adına tırmanmaya devam etmek için işte bazı ipuçları ve tüyolar!

Haber ögesinin tam metni

Tyhoun #2 Posted 15 April 2019 - 07:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27614 battles
  • 685
       Bir şey demeden edemeyeceğim . Amx 50 100 tankı fena tank değil hızlı bir şarjör de 1 tank bitiriyor tam donanım hali gelince canavar kesiliyor fakat Samua SM 10 maçlık peşine oynayınca 50 100 tankının çok kötü bir tank olduğu düşüncesi aldı beni Samua SM zırhı var ama çok daha önemlisi topu çok iyi mermi geçişi nişan alma hızı tareti çevirince top dağılımının az olması ve gene 1 şarjör de tank bitirme özelliği görünce 50 100 kesin top buff lazım dedim Samua SM nin yakın topu lazım gerisi kalsa önemli değil , Pre versiyonu normal versiyonundan çok çok iyi olması iyi değil , Yani biri zırhı az hızlı diğeri zırhlı yavaş olabilir ama biri hem zırhlı hem topu çok iyi diğeri sadece hızı var olmaz . 50 100 Samua SM top performans buff kesin lazım isveç ağırlarının buff aldığı yerde kesin lazım . 

BLoWMeWaY #3 Posted 15 April 2019 - 10:26 PM

Corporal

• Player
  • 13632 battles
  • 138
  • [AZE] AZE

View PostTyhoun, on 15 April 2019 - 07:10 PM, said:

Bir şey demeden edemeyeceğim . Amx 50 100 tankı fena tank değil hızlı bir şarjör de 1 tank bitiriyor tam donanım hali gelince canavar kesiliyor fakat Samua SM 10 maçlık peşine oynayınca 50 100 tankının çok kötü bir tank olduğu düşüncesi aldı beni Samua SM zırhı var ama çok daha önemlisi topu çok iyi mermi geçişi nişan alma hızı tareti çevirince top dağılımının az olması ve gene 1 şarjör de tank bitirme özelliği görünce 50 100 kesin top buff lazım dedim Samua SM nin yakın topu lazım gerisi kalsa önemli değil , Pre versiyonu normal versiyonundan çok çok iyi olması iyi değil , Yani biri zırhı az hızlı diğeri zırhlı yavaş olabilir ama biri hem zırhlı hem topu çok iyi diğeri sadece hızı var olmaz . 50 100 Samua SM top performans buff kesin lazım isveç ağırlarının buff aldığı yerde kesin lazım . 

biri 6 mermi yüklerken biri 5 mermi yüklüyor farkındasın dimi

innocenT_deviL #4 Posted 16 April 2019 - 06:03 AM

Colonel

• Player
  • 42193 battles
  • 3,891
  • [CMPLX] CMPLX

View PostTyhoun, on 15 April 2019 - 09:10 PM, said:

Amx 50 100'ü severim ama Somua gerçekten baya iyiymiş. Bu etkinlikle kiralık 10 maç aldım, yaptığım 6 maçta donanımsız oynadım ve mürettebata da henüz yeteneklerini vermedim (%80 civarı doldu ama yetenek seçmedim daha). Bu halde bile top performansı full donanımlı ve mürettebatı anlık atış vs.. yetenekli Amx'imin çok üstünde. Mobilite dışında her açıdan daha üstün bir tankmış.

Amx'in ekmeğini zamanında çok kişi yedi. Artık değişen metada bunu çok yadırgamıyorum. Eskiden çok iyi olan tanklar hep çok iyi kalacak diye bir şey yok. Mesela IS-3 de eskisi kadar güçlü değil. Eskiden pre tanklar standart tanklardan üstün olmayacak diyordu wg fakat son dönemde bu değişti ki bence de pre tankların bazı avantajları olmalı. Para verdiği zaman öyle bir beklentisi oluyor oyuncuların ister istemez.

Tyhoun #5 Posted 17 April 2019 - 08:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 27614 battles
  • 685

View PostBLoWMeWaY, on 15 April 2019 - 10:26 PM, said:

Oynamadı isen oynamanı tavsiye ederim Samua SM 1 mermi gerçekten fark etmiyor yada tersten değişle iyi anlamda çok farkı var . Oynadığım için çok rahatlıkla söyleye biliyorum hatta istersen tekrar videosu var buyurun . Amx 50 100 : http://wotreplays.eu...houn-amx_50_100 / Samua SM :  http://wotreplays.eu...yhoun-somua_sm 

Samua SM  5 mermi 34.50 sn yükleme mermi geçiş 2.25sn nişan alma 2 sn hasar deliş aynı . Iskalama düşük. DPM 2k 

Amx 50 100 6 mermi  46.50 sn yükleme mermi geçiş 2.75sn nişan alma 2.50 sn hasar deliş aynı . Iskalama yüksek . DPM 1800k 

Kısaca Amx 50 100 yükleme süresi 35sn mermi geçiş 2.50sn nişan alma 2sn toplam 5 mermi . Bunun gibi bir şey yani bence İsveç ağırları aldıktan sonra Fransa' da alır bir değişiklik umarım :)

İsveç ağırlarına uzun yükleme süresi felan filan diyerek maçta etkin olamıyor söyleyip bufflayıp bu AMX 50 100 'ü dışlamak bilemiyorum nedir . 

Tam donanım ve mürettebat ile azıksız olarak çıkan değerlerdir . 

Samua SM Pre 8 seviye

Amx 50 100 normal 8 seviye / normal de WG prem tanklar normal tanklara yakın performans 1 tık altı olduğundan bahseder iken bu ve bunun gb bazı tanklar söylem ile eylem arasında farklılık oluşturduklarından biri ve bu olay resmen pre tank al diyor sana gizli olarak ve bu doğru değil . 

Pre tanklar para ve mürettebat kasmak için olmalı ki normalde de öyledirler muadili tanklara benzer performans gösterir bazıları da bir tık kötüdür ama bazıları normal tanklardan her konuda daha güçlü bu nispeten p2w olur .( Baştan tüy dikmiş isen ) o zaman para ile sattığın tankı kötü yaparsan o tankı alana haksızlık yapmış olursun değerini düşürürsün o zaman ne yapman lazım muadili olan tankı herkesin erişebildiğinin özelliklerini arttırman (Buff) lazım . Bu tanklar özelinde   yukarı da yazdığım gibi bir düzenleme yeter . 

Diğer tanklar bu konu dışı konumuz bu tanklar o yüzden özellik ile bu tanklar özelinde diye yazdım . 

07:07 Added after 7 minutes

View PostinnocenT_deviL, on 16 April 2019 - 06:03 AM, said

Mesela IS-3 de eskisi kadar güçlü değil. Eskiden pre tanklar standart tanklardan üstün olmayacak diyordu wg fakat son dönemde bu değişti ki bence de pre tankların bazı avantajları olmalı. Para verdiği zaman öyle bir beklentisi oluyor oyuncuların ister istemez.

Hocam o tankların zaten artısı var +50 tecrübe ve para muadili ile benzer performans lazım progetto ile panthera aman aman farkı yok 2 farkı var biri 2 sn mermi geçişi ve boyutu alçak , diğeri 2.50 sn geçiş boyutu ötekine nazaran yüksek . Şİmdi bu farklılık ölümcül değil en fazla bu kadar + olsun ama  Amx 50 100 ile Samua SM arasında ki fark fazla topları aynı olsun biri hızlı zırhsız biri yavaş zırhlı o olur o yüzden Amx 50 100 top güncellemesi lazım . Şu Amx 50 100 yükleme süresi 35sn mermi geçiş 2.50sn nişan alma 2sn toplam 5 mermi  yeter . 

Wg oyuncu azalmasını yanlış yerlerde çözmeye çalışıyor neden yapıyorlar onu anlayan yok , Sen KMT 2 ye sınırlamaz isen RNG 15 şe düşürmez isen MM bu kadar geç düzeltirsen , tank ağacını komple dengelemek yerine tank tank dengelemeye uğraşır isen bide kalkıp oyuncu kaçınca mantıksız tanklar oyuna sürer isen tüy dikmekten başka bir şey olmaz . 

Edited by Tyhoun, 17 April 2019 - 08:38 AM.

SupremeMaster #6 Posted 20 April 2019 - 09:02 PM

Captain

• Player
  • 54458 battles
  • 2,239
  • [EDBFE] EDBFE

View PostBLoWMeWaY, on 16 April 2019 - 12:26 AM, said:

Somuanın ırhı daha kalın topu daha isabetli ve yükleme süresi daha kısa bunları biliyorsun değil mi ?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users