Jump to content

Ön Cephede Yeni Kiralık Tanklara Göz Atın

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Community #1 Posted 15 April 2019 - 01:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 36,758
Ön Cephenin yeni bölümünde kiralık yepyeni tanklar! Hemen göz atın.

Haber ögesinin tam metni

TearOfPrince #2 Posted 15 April 2019 - 03:19 PM

Corporal

• Player
  • 19355 battles
  • 158

Ön cephe pek fazla beni ilgilendirmiyor oyunu 3 aydan beri doğru düzgün oynamıyorum bir nevi bu oyunu bırakmış birisi olarak oyuna her girdiğimde 6 tane arty ile bu oyunu oynamak zorundamıyım?
RNG ne zaman iptal ediceksiniz?

bu arada arkadaşlardan duydum XVM olayını kaldırıyormussunuz Mor ve Mavi oyuncuların bayramı mübarek olsun artık size arty'ler renginiz mor veya mavi olduğu için saldırmayacağını düşünüyorsunuz:) WG ye söyleyinde isminizde kapatsın öyle daha iyi oynarsınız

Vuque bu konuda beni aydınlatırsan sevinirim Arkadaşım...

francisco77_hero #3 Posted 15 April 2019 - 04:58 PM

Colonel

• Player
  • 46570 battles
  • 3,634
  • [CMPLX] CMPLX

View PostTearOfPrince, on 15 April 2019 - 04:19 PM, said:

Ön cephe pek fazla beni ilgilendirmiyor oyunu 3 aydan beri doğru düzgün oynamıyorum bir nevi bu oyunu bırakmış birisi olarak oyuna her girdiğimde 6 tane arty ile bu oyunu oynamak zorundamıyım?
RNG ne zaman iptal ediceksiniz?

bu arada arkadaşlardan duydum XVM olayını kaldırıyormussunuz Mor ve Mavi oyuncuların bayramı mübarek olsun artık size arty'ler renginiz mor veya mavi olduğu için saldırmayacağını düşünüyorsunuz:) WG ye söyleyinde isminizde kapatsın öyle daha iyi oynarsınız

Vuque bu konuda beni aydınlatırsan sevinirim Arkadaşım...

xvm in kaldırılması söz konusu dahi olabilinemilemez bi kere..öyle bişiy yok unut onu delikanlı

TearOfPrince #4 Posted 17 April 2019 - 04:14 PM

Corporal

• Player
  • 19355 battles
  • 158
bu oyun için xvm ve rng fazla bence Pro oyuncunun bile bir noob tarafından öldürüldüğünüde gördük ya :) gereksiz xvm ve rng

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users