Jump to content

Pět z pěti pro balíčky s 5násobkem zkušeností

• Please log in to reply
29 replies to this topic

Community #1 Posted 22 April 2019 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 28,862
Usnadněte si postup ve hře balíčkem s pětinásobkem zkušeností za každé vítězství.

Úplný text položky novinek

elantra2001 #2 Posted 22 April 2019 - 08:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 54090 battles
  • 302
  • [RED_M] RED_M

Už zase? Jako je to obchod, proti tomu nic nemám. A chápu to, na jednu stranu. Ale pouze z krátkodobého hlediska. Ale zamyslel se někdo od Vás na druhou stránku věci?

Pokud budete takto rapidně umožňovat postup, tak se hráči rychleji dostanou na požadovaný tank, většinou desítku a přijdou o to "kouzlo" expení. A po někajé době je to omrzí a přestanou to hrát. Pár takových hráčů znám. Dostanou se na tank, který moc chtěli a zjistí, že má dost drahý provoz a nehrajou ho a přestávají hrát celkově. A tím pádem nebudou potřebovat platit za urychlený postup v podobě záloh a prémijového účtu. Případně se urychleným postupem dostanou na vyžší úrovně rychleji, než pochopí principy hry, nezískají dostaetk zkušeností. A podle toho se pak v bitvě chovají.

Z dlouhodobého hlediska se mi to zdá kontraproduktivní. Ale v zásadě to neodsuzuji jako negativum, jen mi to přijde podivné.

Filip_226_EXTREME #3 Posted 22 April 2019 - 08:42 AM

Private

• Player
  • 530 battles
  • 1
Udělejte 10x zk PLS.

Karaya12 #4 Posted 22 April 2019 - 09:18 AM

Colonel

• Player
  • 19296 battles
  • 3,719
  • [SVINE] SVINE

View Postelantra2001, on 22 April 2019 - 09:27 AM, said:

Už zase? Jako je to obchod, proti tomu nic nemám. A chápu to, na jednu stranu. Ale pouze z krátkodobého hlediska. Ale zamyslel se někdo od Vás na druhou stránku věci?

Pokud budete takto rapidně umožňovat postup, tak se hráči rychleji dostanou na požadovaný tank, většinou desítku a přijdou o to "kouzlo" expení. A po někajé době je to omrzí a přestanou to hrát. Pár takových hráčů znám. Dostanou se na tank, který moc chtěli a zjistí, že má dost drahý provoz a nehrajou ho a přestávají hrát celkově. A tím pádem nebudou potřebovat platit za urychlený postup v podobě záloh a prémijového účtu. Případně se urychleným postupem dostanou na vyžší úrovně rychleji, než pochopí principy hry, nezískají dostaetk zkušeností. A podle toho se pak v bitvě chovají.

Z dlouhodobého hlediska se mi to zdá kontraproduktivní. Ale v zásadě to neodsuzuji jako negativum, jen mi to přijde podivné.

Není to žádná novinka. Tuto strategii WG nastavil už před nějakým časem. Prémiové tanky lepší než ty ze stromu, nepřímé nucení přeskakovat nižší tiery pomocí free XP, neskutečné množství rozdávaných boostů a samozřejmě prodávání boostů. Kolem hry se teď nepochybně točí více peněz než dříve a o to v podnikání jde. Před lety bylo potřeba vybudovat jméno a legendu hry, což se podařilo. Nyní je WG ve fázi maximálního zjednodušování hry aby se na ní vystřídalo co nejvíce hráčů. WG nepotřebuje tisíc stálých platících hráčů. WG sází na desítky tisíc hráčů, kteří si vyzkouší akční střílečku s autíčky a tanky a během té zkoušky utratí nějaký peníz. Ano, vyboostí si desítku, zkusí to, nejde to, odejdou,  ale penízky jsou utraceny a další udělají totéž.

Nám hráčům to může být líto, že se tím hra ničí, ale nic netrvá věčně a dokud je nějaký produkt schopen vydělávat, pak se toho musí využít. My můžeme jen spekulovat jak dlouho a kolik by WoT vydělával za minulých podmínek a jak dlouho a kolik vydělá, než ho ty současné zahubí, ale to je tak asi to jediné co s tím můžeme dělat :B

MiniL0tr #5 Posted 22 April 2019 - 12:06 PM

Private

• Player
  • 8111 battles
  • 8

Koukal jsem na to a zrovna expim posadky a je to celkem opruz, tak jsem premyslel: Pokud budu hrat 2 hodiny denne, tak dam nejakych 20-25 bitev/den. Kdyz za 25 EUR koupim 75 misi 5x exp, tak mi to vydrzi na 3 dny. Kdyz budu takhle hrat mesic (30 dni), tak mi to bude stat 250 EUR/mes. To je jak mesicni najemne bytu ! Na to ujedu v aute 3000 km !! VY JSTE SE ZBLAZNILI !!!

World of Wacraft staval 10 EUR/mes a stravil jsem u toho peknych par let s ekvivalentni zabavou.

Bez tech vetsich exp je ale postup v teto hre za den zanedbatelny. Pamatuji, ze kdyz WoT zacinali, tak postup trenovani posadky z 75% (za stribrnaky) na 100% byla otazka jednoho dne. To uz ted nejde.

Zaver: Zkusim to bez toho, ale jak hraji stale dokola jednu-dve mapy s MM 3-5-7, cil v nedohlednu a az zkoncim pak co ? End-game chybi. Opet mne to vede k myslence, ze je mozna na case uvazovat o jine hre. Zatim mne to prese vsechno stale bavi, ale 250 EUR/mes ? VY JSTE SE ZBLAZNILI !!!

Mr_Missclick #6 Posted 22 April 2019 - 12:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11133 battles
  • 1,402
  • [DISS] DISS

Kolik začátečníků do hry dává peníze? A kolik si jich koupí raději tohle než prémiový tank? Myslete... aspoň někdy. Občas (no, poslední dobou často) se tady z ledasčeho dělá zbytečné haló.

MiniL0tr: Nevím, co bys chtěl u arkádové střílečky za end-game... Tady si každý cíl nastavuje sám. Proto hra baví tak širokou škálu hráčů.

MiniL0tr #7 Posted 22 April 2019 - 12:29 PM

Private

• Player
  • 8111 battles
  • 8

View Postelantra2001, on 22 April 2019 - 07:27 AM, said:

Neboj, ono to zase tak rychle neni. Podle meho nazoru pokud dnes mas petinasobky, tak muzes videt trochu pokroku za den. Bez nich je to zanedbatelne: Je to nastavene tak, ze bud budes mit nejaky maly pokrok a das 250 EUR za mesic, nebo mizivy. Mam na tanku posadku s 90% na prvnim skilu. Dalsi procento na teto urovni je aktualne 3.000 EXP. Kdyz vezmu prumer 600 exp/bitvu a budu predpokladat, ze potrebuji 3 skily na posadce, aby to nejak fungovalo, a kdyz vim, ze kazdy dalsi skill se expi dele, tak nemyslim, ze tve obavy jsou opravnene.

Je to nastavene tak, ze bud platis a mas pokrok, nebo neplatis a mas do duchodu co delat. Slaba posadka tez znamena, ze budes prohravat vice, tj. staty v kyblu. Tj, tesne pred duchodem muzes zacit neco delat se svymi staty.

11:35 Added after 5 minutes

View PostMr_Missclick, on 22 April 2019 - 11:17 AM, said:

MiniL0tr: Nevím, co bys chtěl u arkádové střílečky za end-game... Tady si každý cíl nastavuje sám. Proto hra baví tak širokou škálu hráčů.

Ja myslim ze tohle neni dotaz na mne. Ja tu hru nevymyslel, ale trvam na tom, ze end-game chybi. Treba WoW end-game ma a je tudiz proc expit. Tady se snazi s fialovymi doplnky, do nekterych modu hry nemuzes s jinym, nez 10 tier tankem, ale to je stale malo dle meho. Ja napriklad pamatuji, kdyz CSA ovladala a branila Ceskou republiku, nebo kdyz BiA smetla pul Evropy... Tez bylo na pocatku slibeno, ze bude pechota a letectvo atd...

Edited by MiniL0tr, 22 April 2019 - 12:39 PM.

MiniL0tr #8 Posted 22 April 2019 - 12:55 PM

Private

• Player
  • 8111 battles
  • 8

View PostMr_Missclick, on 22 April 2019 - 11:17 AM, said:

Kolik začátečníků do hry dává peníze? A kolik si jich koupí raději tohle než prémiový tank? Myslete... aspoň někdy. Občas (no, poslední dobou často) se tady z ledasčeho dělá zbytečné haló.

Heled, kouknul jsem na tvoje staty...Ty mas snad vsechny premiove tanky, co existuji ! Vcetne IS-3A (~200 EUR). No, to pak tady ty moje vypocty nemaji smysl a WoT evidentne vi, co dela. 250 EUR/mes neni asi zase tak moc pro standardniho hrace.

Asi to neni hra pro mne :(

Karaya12 #9 Posted 22 April 2019 - 01:13 PM

Colonel

• Player
  • 19296 battles
  • 3,719
  • [SVINE] SVINE
To MiniL0tr mýlíš se ;) Potřebné expy pro postup posádky jsou pořád stejné, ale nyní máš co měsíc akce na 2x nebo dokonce 3x do posádky každou bitvu což dříve nebývalo tak časté. Dále tady máš možnost boostnout posádku za free XP, což dříve vůbec nebylo. No a ještě navíc k tomu máš zálohy které ti umožňují mít 2x nebo 3x do posádky kdy si vzpomeneš. Nikdy nebyly lepší podmínky pro expení posádek :)

SWAT0013 #10 Posted 22 April 2019 - 01:17 PM

Colonel

• Player
  • 29300 battles
  • 3,565
  • [ANV-V] ANV-V

View PostMiniL0tr, on 22 April 2019 - 01:55 PM, said:

Heled, kouknul jsem na tvoje staty...Ty mas snad vsechny premiove tanky, co existuji ! Vcetne IS-3A (~200 EUR). No, to pak tady ty moje vypocty nemaji smysl a WoT evidentne vi, co dela. 250 EUR/mes neni asi zase tak moc pro standardniho hrace.

Asi to neni hra pro mne :(

1) Kde jsi proboha přišel na to, že IS-3A stála kolem 200€? Ten tank se dal kdysi normálně koupit (byť to byla strašná (EDITED)), případně získat v loot boxech - které se a) nekupovaly kvůli prémiákům (a kdo to tak dělal, neměl by být svéprávný ;) ) b) bylo to náhodné - je x lidí, kteří měli IS-3A třeba ze 3 boxů, z 11 boxů, zatímco jiní ji nedostali ani po 200 boxech

2) 250€ / měsíc? To jsi z jaké planety? Jako já ti nevím - mám skoro všechny prémiáky, prémiový účet mám ještě na cca rok a půl - a za celou dobu jsem do WoT vrazil cca 30k. Hraji 68 měsíců - tj. nějakých 441 Kč na měsíc. Dnes už jsem chytřejší, takže vím, že x prémiových vozidel bych ani nekupoval / nepořizoval, na některé linie bych se také vykašlal - takže bych to v pohodě srazil tak na 200 - 300 Kč měsíčně, což pro zdravého vydělávajícího člověka, který nekouří a skoro nepije, vážně není nic strašného. Když si vezmu, že za stejnou částku můžu jít 1x měsíčně do kina, na oběd apod., WoT mi za ty peníze určitě poskytlo daleko více zábavy, než bych našel jinde...

Jinak cca do 12,5k bitev jsem hrál především F2P / P2C (pay to comfort - platil jsem skutečně jen to nejzákladnější, abych třeba mohl sundavat vybavení, přeškolit ve slevě posádku apod.) a i tak jsem hrál lépe než 80% hráčů... Takže velmi dobře vím, že kecy o tom, jak musíš platit, abys byl konkurenceschopný, jsou úplně mimo - jen se to chce přizpůsobit, co ale velká část hráčů nechápe nebo toho není schopna... ;)

MiniL0tr #11 Posted 22 April 2019 - 02:47 PM

Private

• Player
  • 8111 battles
  • 8

View PostKaraya12, on 22 April 2019 - 12:13 PM, said:

To MiniL0tr mýlíš se ;) Potřebné expy pro postup posádky jsou pořád stejné, ale nyní máš co měsíc akce na 2x nebo dokonce 3x do posádky každou bitvu což dříve nebývalo tak časté. Dále tady máš možnost boostnout posádku za free XP, což dříve vůbec nebylo. No a ještě navíc k tomu máš zálohy které ti umožňují mít 2x nebo 3x do posádky kdy si vzpomeneš. Nikdy nebyly lepší podmínky pro expení posádek :)

Jo, diky za optimistickou reakci. Mohl bys tedy pro mne odhadnout, za jak dlouho vyexpi novy tankista 4 posadky z nuly na 100% s 5ti skily kazda ? Ciste odhad..rok, dva ?

tverdoj #12 Posted 22 April 2019 - 03:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32519 battles
  • 84

View PostMiniL0tr, on 22 April 2019 - 11:06 AM, said:

Koukal jsem na to a zrovna expim posadky a je to celkem opruz, tak jsem premyslel: Pokud budu hrat 2 hodiny denne, tak dam nejakych 20-25 bitev/den. Kdyz za 25 EUR koupim 75 misi 5x exp, tak mi to vydrzi na 3 dny. Kdyz budu takhle hrat mesic (30 dni), tak mi to bude stat 250 EUR/mes.

To si potom dobrý ,ak by si každý deň hral 20-25 bitiek a všetky s víťazstvom(to je problém) ...,druhá vec je  podmienka do 10. miesta(nie je problém), a tretia vec ,že tých 250 euro/mesiac aj tak nedáš,   pretože  ten balík dostaneš len jeden krát na účet...

Edited by tverdoj, 22 April 2019 - 03:12 PM.

Kylarfaith #13 Posted 22 April 2019 - 03:37 PM

Sergeant

• Player
  • 6804 battles
  • 226
Tak já včera dal 2x hodinové zálohy a byla z toho série 15 bitev. Ale docela opruz, protože hrát 9 bitev s Easy 8 a vyhrát 2, a většinu z toho stylem 10 minut kempíme a vyhraje ten, kdo to vydrží dýl, to je prokletí na low tierech. Většinou se tam vztekám daleko víc, než, než na 8+. Tam můžu nadávat většinou jen sobě, že jsem lama, ale 6 a níž prostě člověk nezmůže nic (aniž by byl unicum, který sám vystřílí enemy team, jako určitě polovina fóra tady, jak tak občas z vyjadřování vyplývá;), a z těch 15 bitev jsem vyhrál 7. Takže matika prostá, nehledě na fakt, že málokdy dávám 2h v kuse, občas dávám jen hodinu a pak třeba i týden bez bitvy. 
Ale to je tak, když člověk dostane kupon na 30% slevu na vše v krámu, není tam nic a dva dny po expiraci se jako naschvál něco objeví. 

RightBall #14 Posted 22 April 2019 - 04:46 PM

Corporal

• Player
  • 445 battles
  • 128

v posadke sa nevyzna nikto. uz ani ten co napisal tu kopu programov .

vcera som posadku z leFH (mali vybrane vsetky miesta  pre skill )

preskoloval som ich za 20tisic kredit a

okrem velitela (88%) sa vsetci preskolili na M1A1 Rev. na 100% ,

dalej , clen posadky ma na karte udaj o priemernom zisku xP, ale ani ten nieje presny lebo len kopiruje aktualny priemer xP tanku, na ktorom odohral poslednu bitku

takze pokial si to neodsledujete a ako tak sa nevzijete do pocitov posadky tak je zbytocne nieco riesit.

proste jedneho dna zistis ze  mozes pre posadku vybrat dalsi skill a hotovo

Utred007 #15 Posted 22 April 2019 - 05:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 43635 battles
  • 1,277
  • [LAAX] LAAX
Jen houšt "zadarmo " na desítky...to co kdysi Wot zdobilo(přirozené skillové rozvrstvení dle výšky  tierů), jste tímhle totálně rozbili( takže za FC Barcelona v kopané může klidně hrát a kazit jim hru Franta Vomáčka, když na to má love)....rozhodně nejsem přehranej i po tom ranci bitev co mám, ale tohle a kupa dalších vylepšení obdobného typu mě bohužel přinutilo si najít i jiné povyražení kam sypu prachy , což by mě ješte mínus 2-3 roky back nenapadlo, přestože už tehdy jsem hrál drahnou dobu....takže ne že bych nesypal vůbec do Wotka, ale  sypu tak o 2/3 méně...je otázka, zda jim to noví krákodobí platiči nenahradí, ale to jsou vnitřní čísla WG a do těch nevidím...

SWAT0013 #16 Posted 22 April 2019 - 07:12 PM

Colonel

• Player
  • 29300 battles
  • 3,565
  • [ANV-V] ANV-V

View PostMiniL0tr, on 22 April 2019 - 03:47 PM, said:

Jo, diky za optimistickou reakci. Mohl bys tedy pro mne odhadnout, za jak dlouho vyexpi novy tankista 4 posadky z nuly na 100% s 5ti skily kazda ? Ciste odhad..rok, dva ?

A na co proboha potřebuješ posádku s 5 skilly, zejména pokud bys hrál jako F2P hráč? Podívej se třeba na mé výsledky s T67, Hellcatem, T-34-85, M4 Sherman, T37, T40, Object 416, T25 a určitě spousta dalších.

NIKDY jsem tam NIKDE neměl posádky lepší jak 2,5 skillu. Naprostá většina těchto tanků (s výjimkou Objecta 416) dokonce expila posádky od začátku (většinou od 75%, velmi omezeně od 100%)

Ad tvá odpověď

Spoiler

Za 2346 her jsem nedokázal dodělat komplet 5 perků. Většina her hrána bez prémiového účtu, bonusů za prémiová vozidla, bez záloh (nebyly) atd. Reálně se ale nezměnily vůbec nijak výsledky od 3 perků - nemít 5 perků, neměl bych některé perky (u některých stejně přemýšlím o přetrénování...).

A 3 skilly v dnešní době nejsou nic tak složitého (168 her na 2,5 perku). Pořád je podstatnější znát pozice, výhody a nevýhody vozidel apod., posádka ti rozhodne možná 1% her... ;)

peyrak_No1 #17 Posted 22 April 2019 - 09:37 PM

Corporal

• Player
  • 26905 battles
  • 154

View PostSWAT0013, on 22 April 2019 - 07:12 PM, said:

A na co proboha potřebuješ posádku s 5 skilly, zejména pokud bys hrál jako F2P hráč? Podívej se třeba na mé výsledky s T67, Hellcatem, T-34-85, M4 Sherman, T37, T40, Object 416, T25 a určitě spousta dalších.

NIKDY jsem tam NIKDE neměl posádky lepší jak 2,5 skillu. Naprostá většina těchto tanků (s výjimkou Objecta 416) dokonce expila posádky od začátku (většinou od 75%, velmi omezeně od 100%)

Ad tvá odpověď

Spoiler

Za 2346 her jsem nedokázal dodělat komplet 5 perků. Většina her hrána bez prémiového účtu, bonusů za prémiová vozidla, bez záloh (nebyly) atd. Reálně se ale nezměnily vůbec nijak výsledky od 3 perků - nemít 5 perků, neměl bych některé perky (u některých stejně přemýšlím o přetrénování...).

A 3 skilly v dnešní době nejsou nic tak složitého (168 her na 2,5 perku). Pořád je podstatnější znát pozice, výhody a nevýhody vozidel apod., posádka ti rozhodne možná 1% her... ;)

Musel som sa prihlasit do uctu, lebo mi nedalo sem potvrdit co tuna majster pise. Podpisujem sa vsetkymy desiatimi pod tym co pise. Pozicie a vozidla, tie znalosti su klucove. Bohuzial ja na to nemam.

MiniL0tr #18 Posted 22 April 2019 - 10:02 PM

Private

• Player
  • 8111 battles
  • 8

View Postpeyrak_No1, on 22 April 2019 - 08:37 PM, said:

Musel som sa prihlasit do uctu, lebo mi nedalo sem potvrdit co tuna majster pise. Podpisujem sa vsetkymy desiatimi pod tym co pise. Pozicie a vozidla, tie znalosti su klucove. Bohuzial ja na to nemam.

Mam tady video od Clause Kellermana. Nevim, jestli ho sledujete, ale je to zabavne. A on ma i video o statech posadky .. Bohuzel je to pouze anglicky: https://www.youtube....h?v=-i67T9dNPBg

Jinymi slovy: NESOUHLASIM! Staty posadky jsou EXTREMNE DULEZITE.

To, ze ma nekdo dobre staty i bez toho neni dukaz, ze s tim by nemel lepsi. MEL BY LEPSI A VYRAZNE! 

Edited by MiniL0tr, 22 April 2019 - 10:04 PM.

MiniL0tr #19 Posted 22 April 2019 - 10:14 PM

Private

• Player
  • 8111 battles
  • 8

SWAT0013, on 22 April 2019 - 07:12 PM, said:

1. Nemas dukaz, ze posadka rozhodne 1% her. To, ze ty hrajes dobre bez ni, neni dukaz. Kdyz si prectes, co jednotlive skily delaji,napriklad jsi mene videt, rychleji zamerujes atd., pricemz je tam specifikovano i o kolik, tak co rikas nezni duveryhodne. Koukni na Clausovo video na mem prechozim prispevku.
  2. Kde jsi vzal 168 her na 2,5 perku ? Datum expeni, podminky expeni (Strongholds, prem ucet, prem tank, directives,...), prosim.
  3. 2346 bitev na tvem obrazku nutnych na temer plny 5ty perk, kdy expeno bylo nejspise jeste dokud to neoholili aby mohli vybirat prachy za zrychleni expeni znamena pri 20ti bitvach za den cca 120 dni na jednu posadku (potrebujes 4, aby te vzali do klanu). A to plati pro dobreho hrace, tj. vyssi pocet expu prumerne za hru. DNES BYS TO ZA TENHLE POCET BITEV BEZ PLACENI NEUDELAL !  A to je to, co rikam: Zacala to byt extremne draha hra.

Edited by MiniL0tr, 22 April 2019 - 10:39 PM.

Leeroy_YOLO #20 Posted 22 April 2019 - 10:21 PM

Captain

• Player
  • 6003 battles
  • 2,087

No v tom videu to říká moc hezky, skoro jako v reklamách s Horstem Fuchsem udělá z dohledu +20 metrů nejlepší věc na světě :)

A myslíš, že když se postavíš za křovíčko, že soupeři pomůže +20 metrů aby tě přespotil ? Nebo když se soupeř postaví za křovíčko, že by tobě pomohlo +20 metrů ?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users