Jump to content

TÜRK KLANLARININ BAŞARISIZLIK SEBEPLERİ

Clan Turkish Turkish Forum

• Please log in to reply
64 replies to this topic

Merug #61 Posted 22 May 2019 - 07:15 AM

Sergeant

• Player
  • 40828 battles
  • 249
Eskiden klanlar verdiği şeyler nedeniyle iyiydi. Pre günler gelirdi, pre tanklar alınırdı, oyuncular klan savaşına açtı. Ben gece 4'e kadar sırf savaş için beklediğimi hatırlarım. Ama şu anda neredeyse hiç bir şey vermiyor. Bu yüzden de baba gibi bir klan kurulabilmesi inanılmaz zor. Yukarıda bir arkadaş demiş ki şu şu özellikleri olsun. Tamam olsun adam full bilgisayar başında zamanını versin klan savaşına gireceğim diye. Bedava alabileceği pre tankı bıraksın klanda aktif oynamak için. Peki neden? Bunun sonunda ne kazanacak ki? Başarılı olursunuz umarım ama işiniz çok çok zor. Oyun klanlara eskisi gibi önem vermediğinden ve iyi oyuncuların artık her konuda doygunluğa ulaştığından dolayı bu halde Türk klanları. Yeni oyuncu gelmiyor çok fazla oyuna ve gelenlerin de büyük çoğunluğu iyi oyuncu değil. 

ZauireL #62 Posted 22 May 2019 - 08:30 PM

Sergeant

• Player
  • 21720 battles
  • 258

View PostTheLast_KebapBender, on 22 May 2019 - 01:22 AM, said:

Güleceğim yoktu :teethhappy:  Bunu bana sorman komik.. 

Ben sorumun cevabını alamadım ama neyse.. kapatalım bi yere varacağı yok bu konuşmanın kolay gelsin.. 

komık olan nedır yazılanı okumayıp okuduugnu anlamayıp atıp tutmak komık degıl mı ? İşte sızler gibi oyuncuların oldugu ortamlarda ne kadar zevk alabılırsın bu oyundan ?Once herkes kendını duzeltse mesela dimi ? 

Gülmeye devam et iyi gülüşler...

TheLast_KebapBender #63 Posted 22 May 2019 - 09:10 PM

Lieutenant

• Player
  • 50101 battles
  • 1,841
  • [TR-U] TR-U

View PostZauireL, on 22 May 2019 - 10:30 PM, said:

komık olan nedır yazılanı okumayıp okuduugnu anlamayıp atıp tutmak komık degıl mı ? İşte sızler gibi oyuncuların oldugu ortamlarda ne kadar zevk alabılırsın bu oyundan ?Once herkes kendını duzeltse mesela dimi ? 

Gülmeye devam et iyi gülüşler...

Howw howww yavaş gell atıp tutan sensin şu anda !!  en başından beri ne diyorum ??? Niye girdiğin klanların geçmişini yöneticilerinin geçmişini yaşadığı olayları araştırmıyorsun diyorum dimi ??  Cevap verdin mi güzel kardeşim?? vermedin.. tali yollara saptın.. hala aynı şeyi yapıyorsun kimle neyi konuştuğunu bilmiyorsun.. Sana diyorum ki RISEN hariç demişsin orda da yanılıyorsun diyorum.. sallamaya akıl vermeye adamların puanlarına bak falan demeye getiriyorsun !!  "RISEN a git bak" dediğin kişiyi önce bi araştır !! Bilmiyorsan o dönem orda oynamış oyunculara sor.. Güleceğim yoktu demem bundan... Ben sana yanlış birşey söylemiyorum... İdrak et önce bi yazdıklarımı niye yazdığımı... 

Sonra senle olan ikili konuşmaları baştan bi daha oku bakalım kim okuduğunu anlayamamış kim anlamış ?? tamam mı  ?? 

Edited by TheLast_KebapBender, 22 May 2019 - 09:12 PM.

ZauireL #64 Posted 23 May 2019 - 04:24 PM

Sergeant

• Player
  • 21720 battles
  • 258

View PostTheLast_KebapBender, on 22 May 2019 - 09:10 PM, said:

Howw howww yavaş gell atıp tutan sensin şu anda !!  en başından beri ne diyorum ??? Niye girdiğin klanların geçmişini yöneticilerinin geçmişini yaşadığı olayları araştırmıyorsun diyorum dimi ??  Cevap verdin mi güzel kardeşim?? vermedin.. tali yollara saptın.. hala aynı şeyi yapıyorsun kimle neyi konuştuğunu bilmiyorsun.. Sana diyorum ki RISEN hariç demişsin orda da yanılıyorsun diyorum.. sallamaya akıl vermeye adamların puanlarına bak falan demeye getiriyorsun !!  "RISEN a git bak" dediğin kişiyi önce bi araştır !! Bilmiyorsan o dönem orda oynamış oyunculara sor.. Güleceğim yoktu demem bundan... Ben sana yanlış birşey söylemiyorum... İdrak et önce bi yazdıklarımı niye yazdığımı... 

Sonra senle olan ikili konuşmaları baştan bi daha oku bakalım kim okuduğunu anlayamamış kim anlamış ?? tamam mı  ?? 

:) Şimdi senın gelmısıne gecmısıne baktımda girip çıkmadığın klan yok mesela neden ? Öncesinde iyi istihbarat sağlamadın sanırım bana nasihatte bulunana kadar kendine bir bak :D RISEN ıle ılgılı atıp tutmanda sanırım birileriyle anlaşamamış olman anlıyorum seni yönetici olup tatmin etmeye çalışmışlar oda olmamış ancak gel görki bana gördüğüm şeyler yeter.RISEN da en azından bir adalet,eşitlik söz konusuydu o etkinlik sırasında diğer tüm ittifaklarda bu yok doğal olarak başarıda sınırlı ;) sonrası ve gerisi beni zaten ilgilendirmiyor anlatabildim mi ?Anlatamadım cunku ısınıze gelenı anlıyorsunuz :) Insanın kendısıyle çelışmesı ayrı bir güzellik mesela bir sene once TR U daymıssın bıraz gezınmıssın tekrar donmussun sanırım bu ara GBT sorguluyordun :):D Senin gibi güzel insanları seviyorumya iyi ki varsınız...

TheLast_KebapBender #65 Posted Yesterday, 12:46 AM

Lieutenant

• Player
  • 50101 battles
  • 1,841
  • [TR-U] TR-U

View PostZauireL, on 23 May 2019 - 06:24 PM, said:

:) Şimdi senın gelmısıne gecmısıne baktımda girip çıkmadığın klan yok mesela neden ? Öncesinde iyi istihbarat sağlamadın sanırım bana nasihatte bulunana kadar kendine bir bak 

Kendimi düzgün ifade edemediğimi düşünüyorum sayende..  Gerçi işine geldiği gibi anlamanda bunu güçleştiriyor.. Belli ki bi önyargı oluşmuş benle ilgili sağdan soldan duyduğun yanlış şeyler yüzünden.. Bi önceki konuşmamızla bi sonraki bambaşka konular oluyor genelde güzel çarpıtıyorsun.. Söylediğimi cımbızlayıp bel altı vurmaya çalışman çok hoş..  Sonra klanlarda adaleti sağlayacak insanlar yok diye ağlanmanı da artık normal karşılıyorum.. 

Senin hesabın 4 yıllık benim 7 yıllık.. 7-8 yıldır ayakta duran türk klanı varsa biliyorsan en başından oraya gidebilirdik !  Kaldıki çoğu klan başta iyi başarı geldikten sonra bi tarafları ayrı oynamaya başlıyor.. Maalesef bu sebeplerle senin gibi atılıncaya kadar klanların nimetlerinden faydalanmayı değil gördüğüm yanlışlara sesimi çıkarıp gerektiğinde kendim çıkmayı tercih ettim.. Haliyle çok klana girip çıktığım doğrudur.. En azından hangi klanda kimler var adalet konusunda üyelerin istekleri konusunda hangi klanda kime güvenilir senden iyi bilirim (=  Sorunun cevabını almışsındır umarım.. Ben hala ilk sorumun cevabını alamadım ?? Önemli değil yolun açık olsun bi sonraki seferlerde umarım aynı klanda oynarızda burda bilipte anlatamadıklarımı en azından RISEN la ilgili olanları daha rahat algılayabilirsin :sceptic: 

Edited by TheLast_KebapBender, Yesterday, 12:56 AM.

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users