Jump to content

Úprava vyvážení středních tanků: snaha o dokonalost

• Please log in to reply
172 replies to this topic

Trooper_GDI #121 Posted 24 April 2019 - 08:29 PM

Private

• Player
  • 36714 battles
  • 26
  • [R_R] R_R
Kaslat na vsetky upravy tankov. Staci vratit WOT na verziu 9.14. Tie nove tanky mi vobec chybat nebudu.

HellFirr01 #122 Posted 24 April 2019 - 08:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25308 battles
  • 88
  • [NSNF] NSNF
Koukám jako pu,tady se nesmí napsat ani ironické poznámky,to hned dostanete napomenutí.:DGJ WG.:D

Bynk_hero #123 Posted 25 April 2019 - 05:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17261 battles
  • 629
  • [VACZ] VACZ

View PostHellFirr01, on 24 April 2019 - 08:50 PM, said:

Koukám jako pu,tady se nesmí napsat ani ironické poznámky,to hned dostanete napomenutí.:DGJ WG.:D

JJ tiež som sa divil za čo všetko sa tu už dáva warning. Hold asi začína Nová Doba. Ale hlavne že budeme mať dokonalé stredné tanky, ktoré budú mať väčší damage a penetráciu ako ťažké tanky. :-) 

Taramtum #124 Posted 25 April 2019 - 08:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 13088 battles
  • 303
  • [AF_F] AF_F

View PostRttB, on 24 April 2019 - 12:32 PM, said:

Jako fakt budeš porovnávat VI.medko proti VIII.heavyně ???  Achjo. Pak to ve hře vypadá tak, jak to vypadá..... 

Ach omlouvámse. To že v původním postu, na který jsem reagoval bylo uvedeno, že defendra prostřelí všechno jsem já, tupec, nepoznal,  že se to netýká nižších týrů. Jsem nepochopil, že všechno má svoje vyjímky ....

View PostMr_Missclick, on 24 April 2019 - 04:19 PM, said:

Víš, co se v takových situacích dělá? Jede se jinam. :)

No mohle jsem se třeba se utopit nebo skočit ze skály. Protože ta potvora capovala a jiný tank v týmu už není. Ale jak jsem psal nahoře, toto bylo způsobeno mým nepochopením, že všechno se netýká nižších týrů. Já hlupák si to neuvědomil :-)

bledos1 #125 Posted 25 April 2019 - 09:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 87279 battles
  • 581
  • [HUGO] HUGO

View Postsvkruskor, on 24 April 2019 - 04:26 AM, said:

Jj, 907 čo nemá depresiu, papierovú vežu, horšiu presnosť a môže sa spoliehať na pancier čo sem tam potrolí, je určite OP oproti Centovy čo má lepšiu depresiu (-10) a eleváciu (20), 2x silnejšiu vežu, presnejšie delo a o 10m väčší dohľad...

Mozes mi vysvetlit ako mozes vypustit takuto vetu po 30k bitkach? To hras len artiny alebo TD-cka? Alebo si z nas robis vsetkych srandu?

_S_v_e_d__ #126 Posted 25 April 2019 - 11:07 AM

Sergeant

• Player
  • 34905 battles
  • 287
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostLordSkyFury, on 23 April 2019 - 03:51 PM, said:

STB-1

U těchto změn jsem zatím neutrální. Počkám si na CT ať uvidím, jak moc to naruší můj herní styl s tímto tankem. Vypadá to, že díky vetší manévrovatelnosti a lepšímu výkonu motoru se s tímto tankem bude lépe pracovat s terénem. Snížení penetrace na 500m napovídá, že s tímto tankem se bude muset hrát agresivně. Jediné co nechápu je rychlost premium APCR munice, že bude horší jak základní AP.

Leopard 1

Super změny. 278 mm penetrace se super rychlýma AP je prostě skvělá kombinace. Díky vyšší maximálce se bude jednodušší přemisťovat. Nižší HP jsou celkem dobrá kompenzace za ty ostatní parametry, jelikož v tomto tanku by hráč rány získávat neměl v první řadě.

AMX 30b

Měl jsem rád staré 30b, kde po první rebalancu jsem s ním přestal hrát. Teď ho asi opět vytáhnu z garáže, jelikož penetrace a přesnost byly hlavní důvod proč to byl nic moc tank. A ke všemu to vypadá, že si zachová své brutální DPM, což si myslím, že je v pořádku, jelikož narozdíl od ruských střeďáků, tento tank má dost velikou slabinu na střeše.

430U

Spousta lidí si myslí, že se měl nerfnout pancíř. Já si myslím, že nerf je OK, bude jediné skvěle pancéřované medko na úkor výkonu děla v porovnání s ostatníma, kde vlastně ztratí až 1000 DPM.

Jo jo STB jsem si taky představoval trochu jinak. Bohatě by stačilo, kdyby ta jeho věž držela jako kdysi a to samé platí i děle, které také střílelo jinak.

Na Leoše jsem opravdu zvědavej, konečně se na něj dostalo.

Starý 30B jsem měl taky rád. Byl super, ale pak se jim vůbec nepovedl rebalanc a stojí za starou bačkoru, takže uvidíme.

No 430U mi je asi ukradený. Ruský medka moc nemusím i když je mám uplně všechny, teda mimo T-22 podvodmed.

ymo_CZ #127 Posted 25 April 2019 - 02:22 PM

Corporal

• Player
  • 20367 battles
  • 134
  • [_BUD_] _BUD_
Super, minulý týden jsem konečně doexpil po 100 letech OBJ430 a oni mu nerfnou dělo, který už teď není žádnej zázrak a pancíř mu nechají. Kdo tohle může vymýšlet? Evidentně někdo kdo hru nehraje, jako vždy.

Kayi4ek #128 Posted 25 April 2019 - 02:33 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19410 battles
  • 3,142

View Postpepa27, on 24 April 2019 - 07:56 PM, said:

Ak budes mat cas tak ja by som mal jeden dotaz a to je ci vies co konkretnejsie sa na Mutzovi bude buffovat? :) Vopred dakujem za odpoved.

Ahoj,

bohužel to v dohledné době neplánujeme.

Kylarfaith #129 Posted 25 April 2019 - 03:25 PM

Sergeant

• Player
  • 6841 battles
  • 230

Tak si příště odpusťte tu větu "Vlastnosti stroje Pz. 58 Mutz se tedy zcela jistě změní" , pokud to neplánujete nějak výhledově, je zbytečné teda na to upozorňovat s tím, že zas dva roky budete provádět monitoring a pak to s velkou slávou odpískáte. 
Jinak já souhlasím s tím, jak se k této úpravě vyjádřil skill4ltu 

Kayi4ek #130 Posted 25 April 2019 - 03:32 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19410 battles
  • 3,142

View PostKylarfaith, on 25 April 2019 - 03:25 PM, said:

Tak si příště odpusťte tu větu "Vlastnosti stroje Pz. 58 Mutz se tedy zcela jistě změní" , pokud to neplánujete nějak výhledově, je zbytečné teda na to upozorňovat s tím, že zas dva roky budete provádět monitoring a pak to s velkou slávou odpískáte. 

Ahoj,

tím co jsem psal byly myšleny nejbližší 2-3 updaty a nemám víc informací, než je v článku, které bych mohl poskytnout.

Lukas7745 #131 Posted 25 April 2019 - 06:02 PM

Private

• Player
  • 54225 battles
  • 35
Tak dobre som sa zasmial :trollface:   keď si prečitam toto  STB1  - Je tedy načase zajistit, aby bylo vozidlo více konkurenceschopné a dodat jeho profilu nějaké nové úpravy!   a potom  pozriem na tie úpravy .:teethhappy:    Ako viete čo??????  Je vám dám navrh na nerf a to Foch 155 a Foch B , to sú tak Op tanky až ich nikto nehraje , ich proste treba rázne ponerfovať, l:trollface::trollface:

ETonno #132 Posted 25 April 2019 - 06:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36237 battles
  • 559

Nerfnite to na komplet! Dajte im! TakSiKárov v medkách aj PreteKÁROV v lightoch! Nech si leštia ego a namýšľajú si akí sú frajeri až po tom, keď sa budú vedieť ubrániť v pomalých a hlboko znevýhodnených strojoch ako T95, SPG, FV183!

Strúhať frajera v univerzálnom (tj OP) vozítku a premotivovane čakať kedy zostane ako posledný proti nemotornému zhumplovanému kusu šrotu čo pozerá len dopredu nie je umenie. Umenie je sa ubrániť takémuto nájazdu OPčka v tom šrote moji zlatí!

Kedy už toho bude dosť.. 

Prečo je daňou za hru s väčším kalibrom nie len predĺžený reload (čo by ešte bolo pochopiteľné;), ale AJ znížená presnosť, obratnosť, obludné rysy a pancier ktorý hociaké medko všade prestrelí?????? Prečo majú "!!!univerzálne!!!" vozidlá požívať všetky tieto výhody oproti zmienenému????? Prečo im rovno nedávate základnú farbu fialovú????? Každá lúza sa s tým dokáže naučiť - ufackať T10 s BC25t dokáže každý chumaj, v opačnom garde sa ukážte frajeri fialoví! To Vám už nevonia čo?

Bynk_hero #133 Posted 26 April 2019 - 05:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17261 battles
  • 629
  • [VACZ] VACZ
Pravda je také že wargaming si mal najprv nastavit nejaké mantineli, že proste tanky na každom tieru budú mat pancier odtial potial, damage odtial potial a penetráciu odtial potial, HP odtial potial a rýchlosť odtal potial, a ak ten tank nevlezie do toho limitu tak sa bud nerfne, bufne alebo kompletne presunie na iný tier a je vymalované. Potom by sa nemohlo stať že kopa tankov, najme prémiových má delá a vlastnosti ako tanky o jeden dva tieri silnejšie a iné sú zasa o jeden dva tiery slabšie ako väčšina podobných tankov na danom tiere.... A že mnoho mediek má dokonca z menším kalibrom ovela vyšiu penetráciu ako hevina na tom istom tiere, ktorá síce má väčšie damage ale je jej úplne na nič, ked ona nepenetruje spredu ani to obyčajné medko. :-) 

CaptainPatyn #134 Posted 26 April 2019 - 05:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18399 battles
  • 820
Tak tohle me pri patecnim ranu fakt pobavilo. Jediny rozumny buff dle me dostane Leos. Jinak s tim Uckem to myslite fakt vazne? Medko a bude mit tak tragicke delo? Nerf na uplne zbytecnych mistech z toho dela bude odpad nez abyste ponizily nesmyslnou pene na goldu tak jeste ten gold spam posilite no nic jeste ze mam v garazi 140 s bozim gun handlinhem u Ucka to vypada na dlouhou pauzu. Zajimalo by me z jakeho otvoru vytahujete zpetnou vazbu tohle vypada tak na 3 litranky vodky... 

guthas #135 Posted 26 April 2019 - 06:52 AM

Captain

• Player
  • 37485 battles
  • 2,324
  • [BIA] BIA

View PostKayi4ek, on 25 April 2019 - 01:33 PM, said:

Ahoj,

bohužel to v dohledné době neplánujeme.

Kájo, náhodou úprava hitlerpanthera?

Jt 88 s jeho laufem dostal zvýšenou penetraci a to má omezený MM. Hitlerpanther má pořád 203/237! +-

_S_v_e_d__ #136 Posted 26 April 2019 - 07:00 AM

Sergeant

• Player
  • 34905 battles
  • 287
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostLukas7745, on 25 April 2019 - 05:02 PM, said:

Tak dobre som sa zasmial :trollface:   keď si prečitam toto  STB1  - Je tedy načase zajistit, aby bylo vozidlo více konkurenceschopné a dodat jeho profilu nějaké nové úpravy!   a potom  pozriem na tie úpravy .:teethhappy:    Ako viete čo??????  Je vám dám navrh na nerf a to Foch 155 a Foch B , to sú tak Op tanky až ich nikto nehraje , ich proste treba rázne ponerfovať, l:trollface::trollface:

Zapoměl jsi ještě na Obj.268 to je taky tak nechutně OP mašina, že jsem s tím neviděl dlouhá léta někoho zahrát epic bitku ........ naposledy, když to ještě mělo alfu 850dmg a to už je řádka let.

Takže také prosím ponerfovat :teethhappy:

Bolsevick #137 Posted 26 April 2019 - 09:37 AM

Private

• Player
  • 25530 battles
  • 10

Hlavne nezapomenout: na ISU puvodni BL10, na SU-26 puvodni 122mm delo, TYPE 59 puvodni vlastnosti...
Jo a WZ-132 zlepsit rychlost...

Dik

08:45 Added after 7 minutes
Jo a jeste puvodni lauf na obj261 a jak bylo zmineno obj268 alfu lauf. Jo a zruste zasobnikova dela.... :-) proste to vratte o 5 let zpatky a plno lidi se k wot vrati

Wergimo #138 Posted 26 April 2019 - 02:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34836 battles
  • 86
  • [_LAST] _LAST

*EDIT*
Nerozumiem, prečo majú potrebu stále niečo pokaziť a po čase to napraviť, alebo dať do hry tank bez poriadneho testu a potom ho nerfovať. *EDIT*

STB ktoré sa hrá pramálo, idú ešte viac pokaziť? Kde je logika? Veď úprava tankov by mala byť aj o tom, že to, čo sa nehrá, by mali upraviť tak, aby sa to hrať začalo ! Treba hľadať dôvody, prečo sa daný tank nehrá a urobiť kroky aby sa hral. Alebo som z Marsu a tu na Zemi to takto nechodí? Toto som fakt nepochopil. Načo vôbec vynakladajú energiu nerfovaním tankov pre posledných pár desiatok hráčov, čo ho ešte hrá. Škoda času a práce, to STB nebol žiaden OP tank a nerf si nezaslúžil.

AMX30B bol veľmi zaujímavý tank, kde bola jeho papierovosť a obrovská kopula vyvážená aspoň presným delom s rýchlymi APCR granátmi, pohyblivosťou a rýchlym presunom pri 60km rýchlosti, aby mohol atakovať zo strednej vzdialenosti a aspoň presunmi a nástrelmi ovplyvniť výsledok hry. Asi pred rokom ho tak strašne pokazili, že som ho do mesiaca predal, to som bol fakt vytočený, lebo ho už tiež nehralo moc hráčov, práve kôli tej kopuli na veži, čo trafilo každé rajče. A teraz po roku ho idú zase so slávou buffnúť spátky???? Navyše nie rovnako, ako šla dole, ale menej a ešte mu vezmete rýchlosť????  Vy ste fakt na drogách? To má aký význam tieto šarády? Veď to 30B by ste museli dať minimálne na úroveň Leoparda, aby sa opäť začalo hrať.  Alebo čo vlastne chcete týmto dosiahnuť? Takýto slabý upgrade nedonúti nikoho, aby ho zase hral. Tiež škoda práce a času.

430U - to je asi škoda komentovať, lebo načo?? To zase kto vyplakával, že ho dávate smerom dolu? Alebo komunita s 907-mi potrebuje zase pomoct, aby mohli strieľať len do papierových Obj140?? To je proste na hlavu, ďalší tank vyradíte z hry. Bol to jediný dôstojný súper v boji 1 na 1 práve 907-me a teraz už nebude. Hurá, kto nemá 907 má smolu, prehrá každú Offku či šarvátku. Posledný dobrý tank schopný niečo proti 907 zahrať a odraziť na korbe je len 121. Takže WG !!! Pracujte na 121 aby ste ho tiež pokašlali ! 

Ďalej už nepokračujem, *EDIT*. Robíte kraviny s tankami, ktoré sú v pohode namiesto zrušenia nezmyselných EBRov, ktorých jazda a streľba nemá nič spoločné s fyzikou. Sú to paškvily prvej triedy, ktoré kazia hru ešte viac ako nobácke TYPY. Prestaňte slopať toľko *EDIT*, aby sa vaša *EDIT* neprehlbovala. Lebo tak rýchlo, ako som predal 30B, predám aj WOT účet a budem radšej drviť Fortnite s 10 ročným synom. Ušetrím si nervy nad krokmi *EDIT*..

Edited by shindyGG, 26 April 2019 - 06:31 PM.
Vulgarismus a urážky

Bradley_CZ #139 Posted 26 April 2019 - 02:48 PM

Private

• Player
  • 13907 battles
  • 1
A co ostatní střední tanky? Myslím si, že by si 121 taky zasloužila trochu prozkoumat a nejen ta. Je mi jasný, že až doděláte tyhle 3-4 tanky, tak se na ostatní vykašlete a půjdete rovnou na heavy tanky... A k věci, všechny tyto změny vypadají zajímavě ale STB si nezaslouží takové nerfy...

Wergimo #140 Posted 26 April 2019 - 03:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34836 battles
  • 86
  • [_LAST] _LAST

View PostBradley_CZ, on 26 April 2019 - 02:48 PM, said:

A co ostatní střední tanky? Myslím si, že by si 121 taky zasloužila trochu prozkoumat a nejen ta. Je mi jasný, že až doděláte tyhle 3-4 tanky, tak se na ostatní vykašlete a půjdete rovnou na heavy tanky... A k věci, všechny tyto změny vypadají zajímavě ale STB si nezaslouží takové nerfy...

121 proskoumat v jakom zmysle? Že je moc dobrá a treba ju tiež zdegradovať? Nebo? ;-) 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users