Jump to content

Zásady poctivé hry: aktualizovaný seznam zakázaných módů

• Please log in to reply
250 replies to this topic

BMCLauda #81 Posted 25 April 2019 - 07:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 57488 battles
  • 50
  • [BVP] BVP

View PostMajklCZE_get_RAGE, on 25 April 2019 - 04:21 AM, said:

ty zakázané modifikace, které jste uvedli ve článku jsou dostupné na tom vašem ModHub... když už jste tam dali ty zakázaný módy tak bych tam přidal "Arty hit me" kterej dokonce ukazuje kolik nepřátelská artyna nabijí

no o arty nejde vubec asi protože převlada nejspiš nazor že to je zanedbatelne a když vidim čas nabijeni arty a ukazuje mi to kde arty naposled staly u vystřelu tak to přece nemuže až tolik vadit nikomu :-)

Edited by BMCLauda, 25 April 2019 - 07:23 AM.

Leeroy_YOLO #82 Posted 25 April 2019 - 07:23 AM

Captain

• Player
  • 6025 battles
  • 2,132

View Postxxviktor, on 24 April 2019 - 10:02 PM, said:

Já jen doufám, že pokud si něco stáhnu z ofiko mod page Wargamingu, tak je to čisté a nehrozí mi za to ban (například nevím, jestli ukazatel pohledu na minimapě už aslain vyhodil).

Ty mody jsou ještě myslím do 1. června (viz článek ) povoleny, zakázány jsou až pak. Takže zatím mají tvůrci modů a modpacků čas to projít a osekat jen na povolené. Pak by to měl někdo ještě projít a schválit, aby se to objevilo na modhubu. Může to chvilku trvat a taky záleží na tom, jak dlouho vás s tím budou chtít nechat tvůrci modpacků hrát, když je to ještě povoleno. Nejjistější bys měl mít modpack přímo od WG týmu, tam by bylo trošku smutné, kdyby samo WG udělalo balíček, za který by pak banovalo.. ideální by bylo vydat micropatch aby se musely stahovat nové mody, ale když vyzvali k jejich odstranění raději už teď, imho se nic podobného nechystá.

Ergo_warp #83 Posted 25 April 2019 - 07:28 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2194 battles
  • 75
Najlepsie je prestat tuto hru hrat a zivot je krajsi, sam som to zacal praktizovat a mozem len odporucat kazdemu.

Leeroy_YOLO #84 Posted 25 April 2019 - 07:28 AM

Captain

• Player
  • 6025 battles
  • 2,132

View PostNejnehratelno, on 25 April 2019 - 08:16 AM, said:

Celá ta fraška kolem postihování hráčů za "zakázané módy" a bití se hrdě v prsa jak "úspěšně potlačujem" tuto nelegalitu je mírně řečeno ubohá. Stačilo přece vypnout možnost si cokoliv z venčí stáhnout a do hry na tvrdo implementovat "módy" ze kterých si mohou hráči vybrat a je hotovo. Pak by nebyly nutné tyhle přiblblé estrády co WG tak srdnatě předvádí. Howg.

No imho mody nejsou problém, využívají interní rozhraní aplikace a jsou tak relativně snadno trackovatelné, horší už to je v případě externích aplikací a programů.

mrazkov #85 Posted 25 April 2019 - 07:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 44042 battles
  • 470
  • [EHW] EHW
Ad vlajky - tipnul bych manii kolem gdpr

mamlass #86 Posted 25 April 2019 - 09:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 683
  • [G0G0] G0G0
A co mód "zoom out", ten je pořád OK??

Leeroy_YOLO #87 Posted 25 April 2019 - 09:03 AM

Captain

• Player
  • 6025 battles
  • 2,132

View Postmrazkov, on 25 April 2019 - 08:58 AM, said:

Ad vlajky - tipnul bych manii kolem gdpr

Tipuješ správně :)

biglebovski #88 Posted 25 April 2019 - 09:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 54660 battles
  • 313
  • [TSAZ] TSAZ

View PostNejnehratelno, on 25 April 2019 - 06:45 AM, said:

Človíčku, tys na to fakt kápnul --- jen taková malá technická --- kolik z těch co sem choděj brblat má jen jeden účet??? A kolik z těch co dostali za "něco" perma by si už ve hře ani neškrtlo??? Fakt, pobavils. Dík.

View PostNejnehratelno, on 25 April 2019 - 06:59 AM, said:

Navíc --- uvažuj.  V pomyslné rodině se nachází jen jeden počítač a tanky chtějí hrát všichni (táta, máma, tři synové a jedna dcera), to jako mají mít podle tebe každej svůj vlastní komp s vlastní IP-adresou, aby bylo dosaženo tvého ad acta a nebo se debilně mlátit o jeden účet.......?!!! Brrr.

Pokud mi někdo bude tvrdit, že na jednom kompu se u hry střídají v šesti lidech a perou se o to, aby mohli hrát WOT, přijde mi to extra úsměvné. Tím spíše, že z těch šesti lidí jsou čtyři osoby něžného pohlaví.

Zásadní věc mého příspěvku na který jsi reagoval, jsi ovšem obešel.

A to, že tady se 470 bitvami rozdáváš moudra. A já jsem jen napsal, že by jsi byl frajer, kdyby jsi se nestyděl napsat ze svého pravého účtu. Nic víc, nic míň. 

Na mě to působí jako alibismus.

Kayi4ek #89 Posted 25 April 2019 - 09:59 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19410 battles
  • 3,142

View PostKoggli, on 24 April 2019 - 05:52 PM, said:

2. Zobrazování šipek k nejbližším protivníkům

Na obrázku vidím dvě šipky, přičemž se pořád dávalo najevo, že povolená je jen jedna. Tak jak je to teda jen jedna a nebo dvě?

Neškodilo by kdyby jste konečně uvedli full seznam povolených a zakázaných módů aby v tom nebyl takový segedín.

Pokud se ti podaří sehnat mód, který ti ukazuje vzdálenost spojenců, tak jen jedna :P

Kompletní mód zakázaných nebo povolených módů nechceme vydávat z několika důvodů. Hlanví důvod je, že se nechceme dohadovat s hráči, kteří dostali ban za zakázané modifikace kvůli názvu módu."Ten mód pod tímto jménem nebyl v seznamu, takže byl vlastně povolený."

View PostCoreX_CZ, on 24 April 2019 - 05:54 PM, said:

Dále si rýpnu do 1. bodu této aktualizace (už jsem si rýpl do skytého aimbotu na kolových vozidlech).

Vidět směr děl na mapě není zas až takový problém. Jak si můžete ověřit, že na vás nečumí? Manuálně si oddálíš kameru a vidíš přes roh. Pokud je fakt, že vím kam míří takový problém, kam se potom dostaneme v případě čet a hlasové komunikace? Podle této vaši logiky, WG, je znalost, kam má kdo natočené dělo nefér. Okay, takže když budu hrát bez módů, budu jen používat oddalování kamery abych viděl kam čumí, bude to stejné chování jako když bych používal tento mód pro minimapu, tak dostanu sprda, když vám pošle replay? Jako sorry ale nejste schopni ani pořádně bojovat s aimboty, ani teď váš slavnej systém detekce nefunguje pořádně.

Když se na tuto vámi zmíněnou problematiku dívám, nevidím problém ale něco, co mají být radisti ve vašich tankách schopni předávat dál, takticky cenné informace (poloha, směr a jejich změny). Z radistů celou dobu děláte tupce, kteří jen dokáží předávat polohu spojenců a nepřátel (ten přehlížený potenciál).

​Zrovna ohledně tohoto módu jsme měli obrovské množství zpětné vazby. Hráči byli proti, protože podle nich přidával nepřiměřenou výhodu.

View PostKoggli, on 24 April 2019 - 06:26 PM, said:

Hlavně ASLAIN by měl zareagovat na toto prohlášení a některé mody z modpacku odstranit už nyní. Na co čekat dva měsíce až mu je prolustrují kluci z WGmods ne? :B

EDIT: Čím dříve se započne s odvykačkou tím lépe pak se to zvládne.

S nějvětšími tvůrci módů spolupracujeme. Aslain jistě dané módy brzy odstraní. S příchodem aktualizace 1.5 se budou muset modpacky refreshovat.​

View PostCoreX_CZ, on 24 April 2019 - 06:29 PM, said:

Teď rýpnutí do zbytku.

2. bod - Zobrazování šipek k nejbližším protivníkům

Je tohle vtip? Takže být schopen vidět nejbližší nepřátele pomocí šipek okolo crosshairu je podvod?

3. bod - Označování protivníků za hranicí vzdálenosti vykreslování (pomocí červených sloupů, sfér atd.)

Tohle je trošku kontroverzní ale pořád to není nic oproti jiným svinstvům, které lze mezi módy najít. V podstatě tedy chcete trestat za něco, co sami omezujete. Nezlobte se ale vzhledem k tomu jak daleko technika došla po tolika letech by už dneska snad neměl být problém nechat vykreslovat celou mapu.

2. Osobně také nechápu, jakou dává mód výhodu, ale ke změně došlo na základě zpětné vazby.

3. Technika vyspěla, ale my pořád musíme dělat hru, kterou utáhne i brambora.

View PostDexeek, on 24 April 2019 - 06:56 PM, said:

Zoom out mod pro koukání za roh, dům či pohoří vám nějak vypadnul (i když chápu, že je dramaticky větší výhoda mít v hudu barevnou šipku na nejbližšího nepřítele, už taky nejsem nejmladší a těžko udržím víc jak dvě informace), tak jen tak do zpětné vazby...

Nejsi jediný, kdo nám dává stejnou zpětnou vazbu, ale tento mód zatím odstraněn nebude. Výhody, které dával asi nejsou srovnatelné s výhodami ukazatele přímo na minimapě. Přeci jen je daleko jednodušší se podívat na minimapu, než scrollovat kolem. Další věc je, že je mód mezi hráči oblíbený a používá ho i několik největších streamerů.

View Postbiglebovski, on 25 April 2019 - 05:51 AM, said:

Tak jsem zvědavej, kdy asi tak zhruba to WG dojde. My, hráči jsme to zjistili asi po dvou dnech co tahle rallye věc byla přidána do hry. Nicméně. Jednou je Autoaim + přidaný v seznamu zakázaných módů, tak nechápu, co to na tomhle má co dělat. Jestliže vývojář chtěl téhle věci nějaký bonus, tak měl vymyslet nějakou novinku. Ne tam nacpat zakázaný cheat.

Já s nimi a proti nim hraju už 2 měsíce a pořád mi to nedošlo. Je tedy problém, že byl mód zakázán a následně přidán kolovým vozidlům jako unikátní mechanika nebo je problém v tom, že jsou kolová vozidla moc silná kvůli autoaimu?

Abd_ar_Rahman #90 Posted 25 April 2019 - 10:05 AM

Corporal

• Player
  • 10428 battles
  • 110
Mám mod YasenKrasen - či jak se jmenuje... Zabanují mě za něj ??? :(

Koggli #91 Posted 25 April 2019 - 10:19 AM

Lieutenant

• Player
  • 10286 battles
  • 1,951
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 25 April 2019 - 09:59 AM, said:

Pokud se ti podaří sehnat mód, který ti ukazuje vzdálenost spojenců, tak jen jedna :P

Snad enemy ne? Stahuji mody z hubu, mimo jen update XVM, BO a tabulku statistik v garáži protože yasen mi nějak přestal vyhovovat.

V Aslainovi ten mod byl, pravda poslední verzi modpacku a instalaci mám už měsíc starou, takže se možná něco asi změnilo. Budu muset přeinstalovat.:B

Karel648 #92 Posted 25 April 2019 - 10:25 AM

Lance-corporal

• Player
  • 36928 battles
  • 92

View PostCommunity, on 24 April 2019 - 01:00 PM, said:

Pokračujeme v našem tažení proti podvodníkům a aktualizujeme Zásady poctivé hry.
<a href="https://worldoftanks.eu/cs/news/general-news/fair-play-policy-update-april-2019/">Úplný text položky novinek</a>

To píše ten pravý. Nejvietším podvodníkem je Wargaming ,ten nastavuje většinu bitev včetně botu které přidava do bitev a udaje o parametrech tanků , děl atd. se vůbec neshoduji z pravdou. Proto statistiky nepovažuji za objektivní a za tuto

rádoby hru neplatím ani halíř.   

Kayi4ek #93 Posted 25 April 2019 - 10:48 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19410 battles
  • 3,142

View PostKoggli, on 25 April 2019 - 10:19 AM, said:

Snad enemy ne? Stahuji mody z hubu, mimo jen update XVM, BO a tabulku statistik v garáži protože yasen mi nějak přestal vyhovovat.

V Aslainovi ten mod byl, pravda poslední verzi modpacku a instalaci mám už měsíc starou, takže se možná něco asi změnilo. Budu muset přeinstalovat.:B

Myslel jsem to tak, že se ti to asi nepodaří najít odděleně :)

_S_v_e_d__ #94 Posted 25 April 2019 - 10:53 AM

Sergeant

• Player
  • 34891 battles
  • 287
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostKarel648, on 25 April 2019 - 09:25 AM, said:

To píše ten pravý. Nejvietším podvodníkem je Wargaming ,ten nastavuje většinu bitev včetně botu které přidava do bitev a udaje o parametrech tanků , děl atd. se vůbec neshoduji z pravdou. Proto statistiky nepovažuji za objektivní a za tuto

rádoby hru neplatím ani halíř.   

V tomhle s tebou částečně souhlasím. Můj názor je, že největší podělávkou téhle hry je RNG a za to nese odpovědnost WG. Každý ví, jak dokáže zásadně ovlivnit bitku ...... např. v rozhodujícím momentu neprobiješ tank s 10hp, který bys jindy 100% probil. Nebo máš šanci na reset báze a střela odletí na samou hranici rozptylu, byť máš jeden z nejpřesnějších kanónů ve hrě....... a nebo Ghost Shells .... kapitola sama o sobě. Tohle je skutečné ovlivňování hry a já tvrdím cílené rozhodně né náhodné.

Osobně mám pravidlo .... jakmile mě v jedné hře RNG podělá 3x po sobě, tak bez respektu dezertuju. Ať si o tom myslí každej co chce. Je to moje osobní forma protestu. Ať si nejdřív WG vykydá vlastní chlív a potom i já změním svůj přístup. Zvláštní je, že vetšinou po tom co 2x - 3x dezertuju je na mě pak RNG nějakou chvilku hodný .... asi náhoda co?

Postih za dezertaci je komický ..... mám permanentně přes 100 000 000 stříbrných .....

Nutno dodat, že dezertuju pouze a výhradně jen z bitky, která je nenávratně ztracená.

Nejnehratelno #95 Posted 25 April 2019 - 10:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 470 battles
  • 52

View Postbiglebovski, on 25 April 2019 - 09:42 AM, said:

Pokud mi někdo bude tvrdit, že na jednom kompu se u hry střídají v šesti lidech a perou se o to, aby mohli hrát WOT, přijde mi to extra úsměvné. Tím spíše, že z těch šesti lidí jsou čtyři osoby něžného pohlaví.

Zásadní věc mého příspěvku na který jsi reagoval, jsi ovšem obešel.

A to, že tady se 470 bitvami rozdáváš moudra. A já jsem jen napsal, že by jsi byl frajer, kdyby jsi se nestyděl napsat ze svého pravého účtu. Nic víc, nic míň. 

Na mě to působí jako alibismus.

Mám 194 účtů --- který je ten pravý, ze kterého ti mám napsat?????? :-)  Ale, to už to tu moc zasíráme, sorry.

Edited by Nejnehratelno, 25 April 2019 - 10:57 AM.

BMCLauda #96 Posted 25 April 2019 - 11:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 57488 battles
  • 50
  • [BVP] BVP

View Post_S_v_e_d__, on 25 April 2019 - 09:53 AM, said:

V tomhle s tebou částečně souhlasím. Můj názor je, že největší podělávkou téhle hry je RNG a za to nese odpovědnost WG. Každý ví, jak dokáže zásadně ovlivnit bitku ...... např. v rozhodujícím momentu neprobiješ tank s 10hp, který bys jindy 100% probil. Nebo máš šanci na reset báze a střela odletí na samou hranici rozptylu, byť máš jeden z nejpřesnějších kanónů ve hrě....... a nebo Ghost Shells .... kapitola sama o sobě. Tohle je skutečné ovlivňování hry a já tvrdím cílené rozhodně né náhodné.

Osobně mám pravidlo .... jakmile mě v jedné hře RNG podělá 3x po sobě, tak bez respektu dezertuju. Ať si o tom myslí každej co chce. Je to moje osobní forma protestu. Ať si nejdřív WG vykydá vlastní chlív a potom i já změním svůj přístup. Zvláštní je, že vetšinou po tom co 2x - 3x dezertuju je na mě pak RNG nějakou chvilku hodný .... asi náhoda co?

Postih za dezertaci je komický ..... mám permanentně přes 100 000 000 stříbrných .....

Nutno dodat, že dezertuju pouze a výhradně jen z bitky, která je nenávratně ztracená.

nehledě na to že se tu vubec nikdo nezminil ještě o každodenim přenastavovanim parametru tanku na servruktere v konečnem dusledku je daleko horši než podělane aimy a čity,sice tim wg paradoxně zakryva sve nedostatky v nastaveni  vyvaženi hry jenže pravě proto je nic nenuti opravovat zasadně a proto ani neni třeba žadne zasadni hlidani hry a stači jen nějaky podělany automat A TRAPNE KECY O BANECH

Edited by BMCLauda, 25 April 2019 - 11:10 AM.

Rudolf3KralMoravsky #97 Posted 25 April 2019 - 11:42 AM

Sergeant

• Player
  • 11048 battles
  • 233
  • [ZBCST] ZBCST
Proč to probaha řešíte!Nejjednodušší je zakázat všechny módy nadobro.A to se dá!Jo já zapomněl to by pol--i a spol co si platí módy přestali hrát úplně.Nebo by někdo přišel o pěknej sponzorskej dar od 3 strany.Zakažte módy a nemusíte nic řešit.Jde to jenom chtít.

Edited by Rudolf3KralMoravsky, 25 April 2019 - 11:43 AM.

chevcheliosCZ #98 Posted 25 April 2019 - 11:58 AM

Private

• Player
  • 19666 battles
  • 15
  • [CZSL] CZSL
Artyny  jako nejvetší cheat pořad neřeší ? :D God střílení přes celou mapu bez postihu :D 

franta1 #99 Posted 25 April 2019 - 12:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 66057 battles
  • 964
  • [FIVE] FIVE

View PostKingLeonidas69, on 24 April 2019 - 04:04 PM, said:

Zdravím,to jsou mi novinky-oni existují zakázané módy??!! Když jsem upozornil před 3mi lety ,že jsou tu podvodníci ,kteří střílí přes domy,kopce a odhalují vás přes celou mapu,tak jsem se stal středem výsměchu,to že chytrák který pracuje pro WG napíše ,že AIM bot je vlastně k,ničemu ,jen pro líné hráče mířit a na druhé straně za tento mód kritizuje je v pořádku????Hraji turnaje ,každý den a vysvětlí mi zde nějaká hlava pomazaná ,jak mohu potkat v X turnaji hráče který má v garáži dva tanky,jednu VIII a druhou IX a odehráno 40 bitev??? kde vzal obj960 se kterým hrál??,replay mám schovaný!!! chcete-li zbavit hru podvodníků a nepoctivců ,začněte u hráčů fialové barvy a top klanů,domlouvání vítězství v X odřadech jsem byl osobně asi dvě minuty svědkem!!! To je to co ničí tuto hru,XVM je nejmenší zlo,zamezte nákupu tanků na jiných stránkách než ve WOT,zveřejněte ten masivní boj proti podvodníkům zveřejněním jejich nicků! POTOM ,teprve potom ,uvěřím ,že máte zájem o poctivou hru!!! KAPIŠTO????!!!

Mod na střílení skrz baráky, kopce? Mod na spot přez celou mapu? Pokud hraješ každý den turnaje a koupíš si obj 260 na jakémkoliv serveru, ještě k tomu jsi na poradách domlouvajících se TO klanů nad tím, jak zmanipulují hru, tak k tomu není potřeba hlava pomazaná. K tomu je nezbytný určitý druh léčby s vhodnou medikací. 

Já slíbil módovi, že už budu hodný. Proto ti nenapíšu, že to zavání lobotomií. 

ohybac #100 Posted 25 April 2019 - 12:09 PM

Private

• Player
  • 23684 battles
  • 6

hlavne treba odstrániť vip hráčov,čo môžu v hre úplne všetko .....potom si hráč počas hry do vás vypáli 8 rán za celú bitku a nie je označený ani na modro a o bane ani nehovorím a kĺudne si hrá naďalej .....

a potom ten nezmysel- ak ja mám prémiový účet a niekoho úmyselne poškodím dostanem ban a zároveň prichádzam o deň prémiového účtu-z právneho hľadiska toto neexistuje

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users