Jump to content

Polityka fair play: Zaktualizowana lista zakazanych modów

• Please log in to reply
178 replies to this topic

SlaworPL #41 Posted 24 April 2019 - 05:39 PM

Captain

• Player
  • 32018 battles
  • 2,470

View PostPasiur0, on 24 April 2019 - 04:29 PM, said:

NIC NIE ROBIĄ. To jest farsa, bo gdyby chcieli, to najpotrzebniejsze mody byłyby w grze i był zakaz instalowania innych modów. Zapewne jest kwestia, że autorom  trzeba by zapłacić, a na to WG przecież nie stać :) . ZAKAZAĆ MODÓW i jeden z problematycznych tematów by się zakończył. No ale po co? Przecież lepiej wciskać ciemnotę, że z tym walczą. *edytowano

Ty to weź mi wytłumacz, bo ja nie rozumiem. Zwalasz winę na mody a grasz tragicznie. Ja gram też bez modów, a osiągam dużo lepsze od ciebie wyniki? Czyżbym był citerem? Bo dziwnym trafem statystyki mi rosną. A skoro żółtek jak ja potrafi grać na jako takim poziomie bez modów, to gracze ode mnie lepsi tym bardziej to potrafią, a gracze gorsi będą szukać winy wszędzie, tylko nie w swojej grze.

Edited by AngryCombatWombat, 25 April 2019 - 06:04 PM.

little_fat_tomato #42 Posted 24 April 2019 - 06:08 PM

Private

• Player
  • 6313 battles
  • 2
Uwierzę, jak zobaczę bany dla kołowców. Nie dosyć, że już mają zainstalowany "podążający" celownik, to jeszcze na aimbocie jadą...żenada. Przykład?  AMX 65T - bydle wielkie jak stodoła, a koleś na pełnej pi...dzie w EBR 75 , zamiast w bok, wali po weak spocie jakim jest wystający na kilometr peryskop dowódcy. A jak zbijesz takiego cwaniaczka, to zaraz krzyk : cziter!!!  "illegal mod", "reported" oraz f..k y.u Powodzenia.

stalker_265 #43 Posted 24 April 2019 - 06:21 PM

Private

• Player
  • 24218 battles
  • 1
  • [Z_S_H] Z_S_H
World of tanks  nigdy to się nie uda wyeleminować nie dozwolonych modów bo wszędzie są i można  znaleźć płatne na rosyjskim serwerze  Gdyby nie cheaty to wot by nie istniał .  Niech zobaczą inną Np . Warface jak prółbują walczyć z oszustami zapomocą algorytmów tzw ANTI-CHEAT . Współpracują uczciwi gracze .

Pasiur0 #44 Posted 24 April 2019 - 06:26 PM

Private

• Player
  • 30930 battles
  • 9
Sprawdzimy Fair Play. Poproszę jednego ze znajomych o zainstalowanie cheata. Nie mam go w znajomych i nigdy nie miałem. Proszę WG, nie szukajcie powiązań z moim profilem, bo i tak nic nie znajdziecie. Zobaczymy jak długo WG pozwoli na używanie tego cheata i zobaczymy co znaczy Fair Play. Poczekamy do 1 czerwca i jeszcze trochę dłużej. Dowiemy się tak naprawdę co oznacza Fair Play w WoT. Nie interesują mnie odpowiedzi od WG typu, że wszystkiego nie da się wyłapać. Powtarzam nadal, że problem zniknie jeśli zniknie możliwość instalowania modów.

Zatoran #45 Posted 24 April 2019 - 06:30 PM

Private

• Player
  • 4714 battles
  • 7
  • [PVS-E] PVS-E

View Postmuriceps, on 24 April 2019 - 04:04 PM, said:

@pr0kurator: Aimboty są zakazane. Tyle tylko, że zakazy sobie, a oszuści sobie. Drugą stroną medalu jest skala zjawiska - tego chyba nawet WG nie wie a gracze bardzo demonizują. Kolejną kwestią jest to, że wielu graczy nie odróżnia pojęć aimbot od autoaim i autoaim+. Ten drugi, w mojej ocenie choć dozwolony i w przypadku kołowców zaimplementowany w grę, też daje przewagę wobec tych którzy go nie mają i powinien być usunięty/zabroniony. Oczywiście to tylko moje zdanie. 

Ja też jestem, za usunięciem autoaima.

Ale niestety, widziałem tu już gości co to zgłaszali likwidacje autoima, to ........ poblokowano im konta

Edited by Zatoran, 24 April 2019 - 06:31 PM.

Pasiur0 #46 Posted 24 April 2019 - 06:31 PM

Private

• Player
  • 30930 battles
  • 9

View PostSlaworPL, on 24 April 2019 - 04:39 PM, said:

Ty to weź mi wytłumacz, bo ja nie rozumiem. Zwalasz winę na mody a grasz tragicznie. Ja gram też bez modów, a osiągam dużo lepsze od ciebie wyniki? Czyżbym był citerem? Bo dziwnym trafem statystyki mi rosną. A skoro żółtek jak ja potrafi grać na jako takim poziomie bez modów, to gracze ode mnie lepsi tym bardziej to potrafią, a gracze gorsi będą szukać winy wszędzie, tylko nie w swojej grze.

Widziałeś moje staty jak nie było cheatów? Jakieś 4-5 lat temu. Grasz bez modów? Możesz to udowodnić? No chyba, że jesteś totalny camper i tylko nabijasz WN8 stojąc z tyłu i czekając jak ktoś ci coś wyspotuje.

klosiu_1 #47 Posted 24 April 2019 - 06:56 PM

Major General

• Player
  • 50400 battles
  • 5,415
  • [_CHS_] _CHS_

View PostPasiur0, on 24 April 2019 - 06:31 PM, said:

Widziałeś moje staty jak nie było cheatów? Jakieś 4-5 lat temu. Grasz bez modów? Możesz to udowodnić? No chyba, że jesteś totalny camper i tylko nabijasz WN8 stojąc z tyłu i czekając jak ktoś ci coś wyspotuje.

Pięć lat temu miałeś około 1100 wn8, teraz masz około 750. Wiesz dlaczego? Bo kiedyś pasywna gra (właśnie to siedzenie w krzaku i czekanie aż ktoś coś wyspotuje, o którym byłeś łaskaw wspomnieć) kiedyś było o wiele bardziej opłacalne. Wtedy krzaki nie traciły camo, jak się kończył spot to się znikało z minimapy itp itd. Dalej grasz zbyt pasywnie i to na tierach, które cię wyraźnie przerastają, a w tej chwili sama gra taką grę karze. Nie mody, tylko tacy camperzy robią mniej i łatwiej ich zniszczyć, tak się po prostu gra zmieniła.

LukaszAnonymous #48 Posted 24 April 2019 - 06:57 PM

Private

• Player
  • 6446 battles
  • 19

View Post_Patrol, on 24 April 2019 - 04:40 PM, said:

Jakie o nic? Wydaje mi się, że makra w grze są zakazane, mogę się mylić ;)

nie wiem czy są zakazane czy nie wiem że nie ma możliwości sprawdzenia czy ktoś używa czy nie używa, na dzień dzisiejszy można nawet zaprogramować w jakim odstępie czasu klawiatura ma zasymulować wciskanie przycisków. Osobiście jestewm wielkim przeciwnikiem cheatów ale w tym przypadku nie widzę żadnych znamion czynów zabronionych. Nie jest to funkcja która automatycznie naprawia cokolwiek, tak czy siak musisz wcisnąć jakiś przycisk na klwiaturze a czy to jest jeden raz czy dwa raz to już żadna przewaga. 

Nullmaruzero #49 Posted 24 April 2019 - 06:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22823 battles
  • 807

View PostWOT_Barsa8, on 24 April 2019 - 03:47 PM, said:

Przecież do tego nie trzeba moda a można sobie na myszce ustawić na jakimś dodatkowym przycisku... jak tego zakażesz? Ja używam pod "T" zakładania gąsek, ale to nie gasi, ani nie leczy.

Nie możesz, dodatkowy klawisz to już "macro" według mądrych głów :) Nie każdy ma myszkę dodatkowymi klawiszami. Niby każdy mieć może, ale mody też każdy mieć może a jednak zakazują :P

Edited by Nullmaruzero, 24 April 2019 - 06:59 PM.

SlaworPL #50 Posted 24 April 2019 - 07:03 PM

Captain

• Player
  • 32018 battles
  • 2,470

View PostPasiur0, on 24 April 2019 - 05:31 PM, said:

Oczywiście że mogę :) Czy tyle powtórek ci starczy? Jak mało, to wejdź w temat noob team again i tam zobaczysz jeszcze screeny.

Posted Image

Co do statów:

z 30 dni masz 43,9 % wr i 691,19 WN8, ja mam 56,13% i 2139,78 wn8. Zarzucasz mi kampienie? Ok :) Zacznij kampić tak jak ja :)

zaskroniec #51 Posted 24 April 2019 - 07:05 PM

Private

• Player
  • 25416 battles
  • 25
  • [-LKP-] -LKP-

Przestańcie płakać  największym cheatem jest XVM  a jak masz cheaty i tak wiedzą'' mają specjalne narzędzia'' tak do myślenia  dla niewiedzących wystarczy baner reklamowy wota na stronie skąd pobierasz i już wiedzą gdzie byłeś  

i jeszcze jedno z naszymi kontami mogą zrobić wszystko   

1.04. Firma Wargaming.net może zawiesić, rozwiązać, zmodyfikować lub usunąć konta graczy w dowolnym momencie, z dowolnego powodu lub bez powodu oraz bez uprze1.04. Firma Wargaming.net może zawiesić, rozwiązać, zmodyfikować lub usunąć konta graczy w dowolnym momencie, z dowolnego powodu lub bez powodu oraz bez uprzedniego powiadomienia właściciela konta. Konta rozwiązane przez firmę Wargaming.net z powodu dowolnego rodzaju naruszenia, w tym bez ograniczeń z powodu naruszenia niniejszego regulaminu lub EULA, nie podlegają przywróceniu z jakiegokolwiek powodu. Dla celów wyjaśnienia a nie ograniczenia powyższego postanowienia przyjmuje się, że w większości przypadków zawieszenie, rozwiązanie lub usunięcie konta jest spowodowane naruszeniem niniejszego regulaminu, Umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) lub innych regulaminów firmy Wargaming.net. Gracze mogą usunąć dowolne zarejestrowane przez siebie konto w dowolnym czasie, postępując zgodnie z instrukcją opublikowaną na Stronie internetowej. Firma Wargaming.net może w dowolnym momencie przestać świadczyć lub wspierać usługę.dniego powiadomienia właściciela konta. Konta rozwiązane przez firmę Wargaming.net z powodu dowolnego rodzaju naruszenia, w tym bez ograniczeń z powodu naruszenia niniejszego regulaminu lub EULA, nie podlegają przywróceniu z jakiegokolwiek powodu. Dla celów wyjaśnienia a nie ograniczenia powyższego postanowienia przyjmuje się, że w większości przypadków zawieszenie, rozwiązanie lub usunięcie konta jest spowodowane naruszeniem niniejszego regulaminu, Umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) lub innych regulaminów firmy Wargaming.net. Gracze mogą usunąć dowolne zarejestrowane przez siebie konto w dowolnym czasie, postępując zgodnie z instrukcją opublikowaną na Stronie internetowej. Firma Wargaming.net może w dowolnym momencie przestać świadczyć lub wspierać usługę.

18:06 Added after 1 minute
1.04. Firma Wargaming.net może zawiesić, rozwiązać, zmodyfikować lub usunąć konta graczy w dowolnym momencie, z dowolnego powodu lub bez powodu oraz bez uprzedniego powiadomienia właściciela konta. Konta rozwiązane przez firmę Wargaming.net z powodu dowolnego rodzaju naruszenia, w tym bez ograniczeń z powodu naruszenia niniejszego regulaminu lub EULA, nie podlegają przywróceniu z jakiegokolwiek powodu. Dla celów wyjaśnienia a nie ograniczenia powyższego postanowienia przyjmuje się, że w większości przypadków zawieszenie, rozwiązanie lub usunięcie konta jest spowodowane naruszeniem niniejszego regulaminu, Umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) lub innych regulaminów firmy Wargaming.net. Gracze mogą usunąć dowolne zarejestrowane przez siebie konto w dowolnym czasie, postępując zgodnie z instrukcją opublikowaną na Stronie internetowej. Firma Wargaming.net może w dowolnym momencie przestać świadczyć lub wspierać usługę.

mrcszyman #52 Posted 24 April 2019 - 07:07 PM

Captain

• Player
  • 72980 battles
  • 2,328
  • [TDSTR] TDSTR

View PostFalathi, on 24 April 2019 - 03:02 PM, said:

Jeśli stwierdzimy, że daje nieuczciwą i zbyt dużą przewagę, to tak :) 

Tylko zajęło to wam 2,5 roku, dopiero po sugestiach i opiniach graczy. Niesamowite.

Imperator6969 #53 Posted 24 April 2019 - 07:12 PM

Private

• Player
  • 29538 battles
  • 37
A ja gram bez modów od 2-3 lat i jest fajnie. Proponuję zwiększenie kar z 7 do 14 dni, udostępnienie listy zbanowanych i ukaranych.

RAJCHOLD #54 Posted 24 April 2019 - 07:14 PM

Private

• Player
  • 39426 battles
  • 25
  • [SOMPA] SOMPA
fair play tak jak to cale *edited* MM sa czynnikami ,ktorych partacze z WG  nigdy nie ogarna.poniewaz przerasta to ich programistow.Zablokowac folder resmods,mm pociagnac w/g oceny osobistej i po krzyku gra ogarnieta -----tylko komu to maja robic jak wiekszosc z nas placi za *edited* premki i konta premium wiec kasa sie zgadza. Smutne ale prawdziwe.

Edited by YoseiGunshi, 24 April 2019 - 07:20 PM.
Słownictwo

yairobe #55 Posted 24 April 2019 - 07:15 PM

Private

• Player
  • 12639 battles
  • 7
  • [K4BUM] K4BUM
Czy zabronione jest teraz aslainowe powiadomienie o wykryciu i automatycznym SOS? Co z naprawką pod jednym klawiszem - też jest w aslainie?

_Gregory87_ #56 Posted 24 April 2019 - 07:15 PM

Corporal

• Player
  • 39317 battles
  • 163
Nawet dalem filmik z youtube i twitcha jak znany gracz uzywa aimbota napisałem do suportu od razu zablokowali mi odpowiedzi .

zaskroniec #57 Posted 24 April 2019 - 07:18 PM

Private

• Player
  • 25416 battles
  • 25
  • [-LKP-] -LKP-

proszę administratora forum o podanie linka gdzie można zgłaszać  modyfikacje które w mojej ocenie dają przewagą nad innymi graczami  oczywiście nie dotyczy cheata  WG ZWANEGO   RNG  BO ON DAJE PRZEWAGĘ TEMU KOMU USTALI SZANOWNE GRONO PROGRAMISTÓW 

Edited by zaskroniec, 24 April 2019 - 07:21 PM.

Natural__ #58 Posted 24 April 2019 - 07:21 PM

Captain

• Player
  • 36555 battles
  • 2,036
  • [S_W_F] S_W_F
Forumgowe fijolety też majo makra. Nieźle.

SlaworPL #59 Posted 24 April 2019 - 07:28 PM

Captain

• Player
  • 32018 battles
  • 2,470

View PostRAJCHOLD, on 24 April 2019 - 06:14 PM, said:

,mm pociagnac w/g oceny osobistej i po krzyku gra ogarnieta

No to panie ,,po krzyku" pokaż więc jakie widełki przewidujesz na tym wspaniałym mm.

A dla części tu piszących polecam ten temat http://forum.worldof...e-forumowiczow/

Revanche25 #60 Posted 24 April 2019 - 07:37 PM

Major General

• Clan Diplomat
  • 39469 battles
  • 5,473
  • [FNPRO] FNPRO

View PostLukaszAnonymous, on 24 April 2019 - 04:37 PM, said:

View Post_Patrol, on 24 April 2019 - 04:03 PM, said:

Możesz wyjaśnić? Bo wydaje mi się, że aby naprawić gąskę muszę nacisnąć dwa klawisze, a Ty tylko jeden?

wystarczy klawiatura z funkcją "makra" można pod dowolnym klawiszem zapisać dowolną kombinacje klawiszy np wciskamy raz zaprogramowany klawisz a klawiatura symuluje podwójne wciśnięcie. 

Makra w tej grze są zabronione.

Polityka Fair Play

(...)

Poniżej podajemy modyfikacje, które należą do tej trzeciej kategorii. Gracze, którzy zostaną przyłapani na używaniu takich modyfikacji, zostaną ukarani.

(...)

Oprogramowanie umożliwiające automatyczne użycie standardowych materiałów eksploatacyjnych.

(...)

Tak WG ma możliwość to sprawdzać i już banowało graczy korzystających z makr przypisanych do klawiatury czy też przycisków myszy.

PS. Pierwsza fala zbanowanych to w głównej mierze ludzie przyłapani na używaniu makr na automatyzacje standardowych gaśnic. 

Edited by Revanche25, 24 April 2019 - 07:43 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users