Jump to content

Polityka fair play: Zaktualizowana lista zakazanych modów

• Please log in to reply
178 replies to this topic

_Patrol #61 Posted 24 April 2019 - 07:42 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40239 battles
  • 34,602
  • [AW-LE] AW-LE

View PostRevanche25, on 24 April 2019 - 08:37 PM, said:

Makra w tej grze są zabronione.

Chodzą takie słuchy, przykładowo tutaj (4.07)

QuidynMan #62 Posted 24 April 2019 - 07:51 PM

Corporal

• Player
  • 47255 battles
  • 164
  • [PO] PO

٠•● ◄★► POLSKIE ORŁY - TO MY ◄★►●•٠

TRZY PROSTE RZECZY A UŁATWIŁY BY ŻYCIE I UCZCIWĄ GRĘ - Fair Play

1. Czy Wargaming może w jakiś sposób informować gracza po bitwie lub a panelu gracza o ilości skarg otrzymanych?

Jakie i kiedy otrzymał ostrzeżenie które kwalifikuje do blokady konta a kiedy ostrzeżenie np. za szybkie wyjście z gry lub nie aktywność w grze spowodowana innymi czynnikami np. rozmowa telefoniczna z szefem, wylane piwo, rozwolnienie itp.

Sumy ostrzeżeń mogłyby wpływać na ilość expa czy ilość zdobytych kredytów 

ale równocześnie po pewnym czasie powinny się kasować. Często na jednym komputerze gra kilka osób np. rodzeństwo lub rodzinka cała i

dochodzi do złośliwości lub nie kontrolowanego użycia zakazanego modu przez nieświadomego gracza co uruchamia grę jak kolega 48-latek z klanu i 2 synków po 10-13 lat. A nawet po kradzieży lub nieuprawnionym użyciu przez kolegę z klasy na domowej imprezie.

2. Czy instalacja modów nie powinna się odbywać przez aplikacje Game Center co uniemożliwi instalację niewłaściwych niechcianych modów?
W innym przypadku dostęp do folderu i weryfikacja zablokuje mod przy starcie lub aktualizacji nie ma moda na stronie 
wgmods.net nie możesz uruchomić gry.

3. Czy system zabezpieczeń konta i uruchamiania nie powinien mieć GeoLokalizacji zatwierdzanej w panelu użytkownika?

Potwierdzane np na konto email lub SMS podane w panelu "Zarządzanie kontem" bardzo utrudni to kradzież kont, zamiany graczy, korzystanie z konta przez osoby trzecie, odpowiedzialność za zainstalowane mody.

krakus56 #63 Posted 24 April 2019 - 08:28 PM

Private

• Player
  • 53001 battles
  • 20
  • [M2RKO] M2RKO
Pierdu, pierdu ...zlikwidować res mod i po sprawie. Jak dużo graczy stwierdziło, niech WG udoskonala grę na wniosek graczy.

Revanche25 #64 Posted 24 April 2019 - 08:34 PM

Major General

• Clan Diplomat
  • 39784 battles
  • 5,651
  • [FNPRO] FNPRO

View PostQuidynMan, on 24 April 2019 - 07:51 PM, said:

TRZY PROSTE RZECZY A UŁATWIŁY BY ŻYCIE I UCZCIWĄ GRĘ - Fair Play

Spoiler

Po pierwsze wątek rekrutacyjny jest tu.

Po drugie proszę zapoznać się z Warunkami świadczenia usługi przez WG a konkretnie:

Warunki świadczenia usług

Spoiler

oraz z zapisami EULA

Umowa licencyjna użytkownika końcowego

Spoiler

Powiadasz że brakuje ci ostrzeżeń WG te wprowadziło w wersji 0.9.3

• za dezercje

• za samobójstwa

Powiadasz brakuje ci zabezpieczeń to zainteresuj się opcjami w zakładce Zarządzanie kontem.

Nie masz zaufania do rodziny grającej w WoTa na twoim komputerze nie używaj opcji Pamiętaj mnie w Ekranie logowania

Nie masz zaufania do modyfikacji które instalują członkowie twojej rodziny korzystaj z opcji Uruchom grę w trybie bezpieczny

View Postkrakus56, on 24 April 2019 - 08:28 PM, said:

Pierdu, pierdu ...zlikwidować res mod i po sprawie. Jak dużo graczy stwierdziło, niech WG udoskonala grę na wniosek graczy.

Mody były w grze zanim pojawił się folder res_mods w 2013 r. czyli dwa lata od jej wyjścia, skasowanie go nic nie da - no może utrudni instalację cześć modów mniej ogarniętym graczom.

Edited by Revanche25, 24 April 2019 - 09:12 PM.

SlaworPL #65 Posted 24 April 2019 - 08:36 PM

Major

• Player
  • 32352 battles
  • 2,548

View Postkrakus56, on 24 April 2019 - 07:28 PM, said:

Pierdu, pierdu ...zlikwidować res mod i po sprawie.

Pierdu pierdu czy sądzisz że po usunięciu folderu res mods problem zniknie?

WYZYNACZ_KROW #66 Posted 24 April 2019 - 09:25 PM

Private

• Player
  • 28807 battles
  • 12
  • [_BOG_] _BOG_

O CZYM WY MÓWICIE JAK MODYFIKACJE TE SĄ DOSTĘPNE NA WASZEJ STRONIE . TO JA JUŻ NIE WIEM CO JEST ZAKAZANE A CO NIE JEST . NORMALNIE STRACH BITWY ODPALIĆ ŻEBY BANA ZA BYLE CO NIE DOSTAĆ TAK JAK WY MOIM PRZYPADKU BYŁO KILKA LAT TEMU BO SUPORT SIĘ POMYLIŁ I NAWET NIKT NIE PRZEPROSIŁ .

A ODNOŚNIE DRUGIEGO PUNKTU

2. Pokazujące strzałki do najbliższych przeciwników

TOĆ TEN MOD JEST DOSTĘPNY W ASLAINIE. 

SAMI MACIE STRONĘ Z MODAMI GDZIE MÓWICIE ŻE MOŻNA UŻYWAĆ I SĄ SPRAWDZONE A TAK NAPRAWDĘ WIĘKSZOŚĆ JEST ZAKAZANA. 

LUDZIE WY SIĘ OGARNIJCIE 

yairobe #67 Posted 24 April 2019 - 09:28 PM

Private

• Player
  • 12975 battles
  • 8
  • [K4BUM] K4BUM
Ta polityka ma wejść w czerwcu! W aslainie dalej są te mody

MarkiMarkPL #68 Posted 24 April 2019 - 09:41 PM

Private

• Player
  • 40159 battles
  • 14
najwieksze oszustwo w tej grze to rng i wasz mm wiekszego nie ma

WOT_Barsa8 #69 Posted 24 April 2019 - 09:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 20586 battles
  • 1,373
  • [GE-PL] GE-PL

View PostNullmaruzero, on 24 April 2019 - 06:58 PM, said:

View PostWOT_Barsa8, on 24 April 2019 - 03:47 PM, said:

Przecież do tego nie trzeba moda a można sobie na myszce ustawić na jakimś dodatkowym przycisku... jak tego zakażesz? Ja używam pod "T" zakładania gąsek, ale to nie gasi, ani nie leczy.

Nie możesz, dodatkowy klawisz to już "macro" według mądrych głów :) Nie każdy ma myszkę dodatkowymi klawiszami. Niby każdy mieć może, ale mody też każdy mieć może a jednak zakazują :P

Mam myszkę z dodatkowymi klawiszami i softem do tego (tak samo klawiatura), i mam tego nie używać w WOT.... no super, mi to wisi, bo i tak nie korzystam ale chyba ktoś tu odleciał. Nie piszę tu oczywiście o "automatycznych" zwykłych gaśnicach.

To tak samo jakby nakazać wszystkim grać na takich samych klawiaturach, myszkach, podkładkach, kompach etc. etc. etc.

_Patrol #70 Posted 25 April 2019 - 12:55 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40239 battles
  • 34,602
  • [AW-LE] AW-LE

View PostPOLICY_OF_TRUTH_WOT, on 24 April 2019 - 10:25 PM, said:

LUDZIE WY SIĘ OGARNIJCIE 

No właśnie się ogarnęli, lepiej późno niż wcale :)

View PostWOT_Barsa8, on 24 April 2019 - 10:52 PM, said:

Mam myszkę z dodatkowymi klawiszami i softem do tego (tak samo klawiatura), i mam tego nie używać w WOT.... no super, mi to wisi, bo i tak nie korzystam ale chyba ktoś tu odleciał. Nie piszę tu oczywiście o "automatycznych" zwykłych gaśnicach.

To tak samo jakby nakazać wszystkim grać na takich samych klawiaturach, myszkach, podkładkach, kompach etc. etc. etc.

Chyba nie wiesz co to makro. Makro to między innymi przypisanie do jednego klawisza klawiatury lub przycisku myszki więcej niż jednej funkcji.

Nikt nie zabrania grania na myszce, która ma pierdyliard przycisków.

View PostWOT_Barsa8, on 24 April 2019 - 05:22 PM, said:

Co tu wyjaśniać jest mod, który pozwala naprawiać gąskę pod klawiszem "t"... ale co to z różnica, jak sobie mogę to na myszce ustawić, tylko akurat przyzwyczaiłem się do tego "t".

To "T" ma chyba więcej funkcji kolego.

Poniżej zrzut ekranu paczki modów, która wisi sobie na wgmods.

Posted Image

Mam nadzieję, że WG pójdzie za ciosem i zabronią używania tego syfu.

Z jednej paczki modów (nie sprawdzałem wszystkich) być może zniknie poniższy syf.

Aktualizacja listy zabronionego oprogramowania

Dzięki Waszym opiniom i ciągłej obserwacji, zidentyfikowaliśmy kilka nowych modyfikacji dających używającym ich graczom pewną przewagę nad innymi. Są one w oczywisty sposób nieuczciwe, więc zdecydowaliśmy się dodać następujące typy modów do listy zakazanego oprogramowania:

1. Pokazujące kierunek skierowania dział na minimapie

Posted Image

Posted Image

i teraz uwaga, bo ktoś z WG napisał o strzałkach, a nie o strzałce więc nie wiem czy ktoś nie strzelił babola, ewentualnie strzelił sobie w kolano zapominając o jednej strzałce.

Edited by _Patrol, 25 April 2019 - 12:58 AM.

krzyzyk31 #71 Posted 25 April 2019 - 03:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34565 battles
  • 795
Mody, mody, mody, zakazane czy też nie, ale trzeba wiedzieć jak z nich korzystać. Odrazu przypomina mi się CC 5 zeta i kamera na oddalenie w mieście, by spojrzeć co robi wróg za narożnikiem. Praktycznie bezkarne dojonko wroga z dwóch stron. 

Natural__ #72 Posted 25 April 2019 - 06:02 AM

Captain

• Player
  • 36908 battles
  • 2,089
  • [S_W_F] S_W_F

View Post_Patrol, on 25 April 2019 - 01:55 AM, said:

i teraz uwaga, bo ktoś z WG napisał o strzałkach, a nie o strzałce więc nie wiem czy ktoś nie strzelił babola, ewentualnie strzelił sobie w kolano zapominając o jednej strzałce.

Znając podejście WG do modów, to strzelił. Dla pewności, w oba kolana.

Tak jak kiedyś pisałem-nawet mody z wgmods, są trefne. Ktoś napisze: zaraz, zaraz... do teraz były w porządku, to usunę dziś i będzie ok! Jasne, żeby ktoś się na takim myśleniu, nie przejechał, bo już widzę jak WG z dokładnością do jednego dnia, banuje graczy.

Trostani #73 Posted 25 April 2019 - 06:03 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 49451 battles
  • 1,392

View Postkrzyzyk31, on 25 April 2019 - 02:18 AM, said:

Mody, mody, mody, zakazane czy też nie, ale trzeba wiedzieć jak z nich korzystać. Odrazu przypomina mi się CC 5 zeta i kamera na oddalenie w mieście, by spojrzeć co robi wróg za narożnikiem. Praktycznie bezkarne dojonko wroga z dwóch stron. 

Obecnie jeden z punktów został zmieniony - zakazane są mody ułatwiające widoczność przeciwników za przeszkodami. Zoom-out w zasadzie wypełnia ten warunek więc powinien być traktowany jako zabroniony.

Rysiek0802 #74 Posted 25 April 2019 - 06:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 67479 battles
  • 325

Sprawdzic wszystkich jest trudno.  Ale sprawdzic tych powyzej 3k  juz latwiej.  W sporcie sikaja  Ci z podium.  Problem w tym ,ze WG lapie dzieci ,ktorym  mod niewiele pomaga.  Kiedys juz pisalem ,ze powyzej 3 k prawie wszyscy to modziarze!   A zaczac sprawdzac nalezy tych od 2 k!   Jak ktos gra na modzie i ma slabe wyniki to znaczy ,ze nie jest grozny.  Swoja droga to teraz juz wiem jakim cudem dostalem plomby od art na linii frontu  dlugo po tym jak zapalila mi sie zarowa. 

Podejrzewalem ,ze gosc mial moda pokazujacego pozycje.   Pomalu mam to gdzies bo po 10 k rocznie bitew  zostalo wspomnienie.  To chyba jedyna gra, w ktorej  coraz lepsze zalogi i wyposazenie przynosza coraz gorsze efekty.  A te zasrane gokarty  to czysty przekret.   O szybkosci pisali juz inni  ale ile to gowno odbija to czlowieka moze krew zalac.  A to juz robota Wargaming zeby ludzie chcieli w tym grac.  Najwiekszym oszustem w tej grze jest samo WG ktore ustawia wyniki bitew oszustwami na trafieniu i ustawieniami do gry.  Mialo nie byc 3 tierowych bitew i co ?  Ano to ,ze jest to bardzo pomocne w ustawianiu wynikow!  A teraz hejterzy WG: Profes i Slawor do boju .  Wysmiejcie moj wpis  . Najlepiej nabijaniem sie z mojego win ratio  lub  innych statow, ktore ustawia nam WG.   Trzeba byc glupcem lub slepcem zeby tego nie widziec!

oneshot_twokills #75 Posted 25 April 2019 - 06:17 AM

Private

• Player
  • 2867 battles
  • 19

Wysyp typowych ameb i krakenów :) "Ja mam tylko ASSlajna" to już jestem fajny i bezpieczny. Uj tam że gram na komputerze z kasy sklepowej i przez mody wczytuje mnie 1.5min a później wyciskam zawrotne 27fps.

Kiedy ban największego ścieku jakim jest xvm?

Natural__ #76 Posted 25 April 2019 - 06:28 AM

Captain

• Player
  • 36908 battles
  • 2,089
  • [S_W_F] S_W_F

View PostRysiek0802, on 25 April 2019 - 07:11 AM, said:

Swoja droga to teraz juz wiem jakim cudem dostalem plomby od art na linii frontu  dlugo po tym jak zapalila mi sie zarowa. 

Wróg miał xvm, a że byłeś najgroźniejszy w swoim teamie, dostałeś focus fire. Taki jest,  niestety los dobrego gracza. Pomarańczowego gracza...

czerski #77 Posted 25 April 2019 - 06:30 AM

Corporal

• Player
  • 62186 battles
  • 127
  • [BMSH] BMSH
Strach strzelać na ślepo po krzakach i miejscówkach i nie daj Bóg kogoś przy tym trafić. Toż to czit i oszustwo.

kubek2008 #78 Posted 25 April 2019 - 07:37 AM

Private

• Player
  • 5829 battles
  • 1
  • [7PDWP] 7PDWP
Uahahhh fair play wg to co robicie to jest żenujące. Jak z waszej strony wygląda fair play? Trzy dni grania i co by się nie zrobiło to stale edytowano a po kilku dniach magiczna odmiana, można stanąć w krzakach i nic nie robić a i tak większość bitew wygrana. Ile razy wtedy było widać ze pomimo niewycelowania w przeciwnika pestki magicznie go trafiały i przebijały albo przelatywały obok zadając obrażenia. Przestańcie w edytowano graczy robić.

WOT_Barsa8 #79 Posted 25 April 2019 - 08:07 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 20586 battles
  • 1,373
  • [GE-PL] GE-PL

View Post_Patrol, on 25 April 2019 - 12:55 AM, said:

No właśnie się ogarnęli, lepiej późno niż wcale :)

Chyba nie wiesz co to makro. Makro to między innymi przypisanie do jednego klawisza klawiatury lub przycisku myszki więcej niż jednej funkcji.

Nikt nie zabrania grania na myszce, która ma pierdyliard przycisków.

To "T" ma chyba więcej funkcji kolego.

Poniżej zrzut ekranu paczki modów, która wisi sobie na wgmods.

Posted Image

Mam nadzieję, że WG pójdzie za ciosem i zabronią używania tego syfu.

Z jednej paczki modów (nie sprawdzałem wszystkich) być może zniknie poniższy syf.

Aktualizacja listy zabronionego oprogramowania

Dzięki Waszym opiniom i ciągłej obserwacji, zidentyfikowaliśmy kilka nowych modyfikacji dających używającym ich graczom pewną przewagę nad innymi. Są one w oczywisty sposób nieuczciwe, więc zdecydowaliśmy się dodać następujące typy modów do listy zakazanego oprogramowania:

1. Pokazujące kierunek skierowania dział na minimapie

Posted Image

Posted Image

Wiem co to jest makro i wiem co to jest soft od producenta.... po co pierdyliard przycisków skoro są nie do użycia? W sumie to nie używam (przyzwyczajenia ;) ) ale rozumiem tych co używają i czy to jest do wykrycia, jak to jest nie mod, tylko soft do myszki?

Akurat ja korzystam tylko z paczki Aslaina, nigdy nic innego nie instalowałem i co prawda wiem jak to jest z WG, i tymi ich 3% niesłusznych banów (sic!) ale skoro ta paczka jest na oficjalnej ich stronie i jest przez nich sprawdzona to jakieś tam poczucie bezpieczeństwa mam. 

Co do "T", nawet nie wiedziałem, że robi za gaśnice, bo albo wożę racje, albo automata... wiec mi to zbędne.

Nie instalowałem natomiast tych tematów z kierunkiem celowania czy odległością najbliższego pojazdu przeciwnika... bo po prostu wydawały mi się "podejrzane". Mam natomiast oddalanie kamery, bo mi się na tym dobrze gra a i same game play jest ciekawszy i pozwala na szersze spojrzenie na bitwę.

Edited by WOT_Barsa8, 25 April 2019 - 08:08 AM.

klosiu_1 #80 Posted 25 April 2019 - 08:23 AM

Major General

• Player
  • 50710 battles
  • 5,486
  • [_CHS_] _CHS_

View Postczerski, on 25 April 2019 - 06:30 AM, said:

Strach strzelać na ślepo po krzakach i miejscówkach i nie daj Bóg kogoś przy tym trafić. Toż to czit i oszustwo.

Ba, wczoraj grałem i na ślepo trafiłem PIĘĆ! razy batchatem 25t Ap :). Oficjalnie w bitwie nabiłem 1200 dmg, po bitwie miałem 2700. Na pewno stary czituch, bo to przecież niemożliwe trafić, jak za jednym krzakiem stała lodówa, borsig i arta :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users