Jump to content

Bu Hafta Sonu DP Ateşiniz Çıksın

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Community #1 Posted 26 April 2019 - 09:01 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,164
Evde kalmak için bir bahane arıyorsanız bu ateşiniz çıksın!

Haber ögesinin tam metni

lion_king_31 #2 Posted 26 April 2019 - 09:18 AM

Corporal

• Player
  • 58852 battles
  • 106
  • [CRAWL] CRAWL
Yine bir leş etkinlik sadece premium tanklarda geçerli !

Kamasylvia #3 Posted 26 April 2019 - 10:14 AM

Private

• Player
  • 44113 battles
  • 12
  • [ABI] ABI
Seviye X araçların da geçerli , bence güzel etkinlik

Witch_King__Angmar #4 Posted 26 April 2019 - 12:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4390 battles
  • 365

- Sunduğunuz bu gibi böyle küçük etkinlikler oyuncuyu oynamaya teşvik edicek nitelikte değil.

- Coin veya altın tarzı verseniz çok makbule geçer,insanlar çerezlik istemiyor,ağzı sulandırcak ziyafet vermelisinizki,onu elde etmek için delicesine şevke oyuna girme isteği olsun.

- Ön cephede bile sıkıldım çok uzun,açıkcası onu yapıcağıma tank ağacı kasarım daha iyi,ağaç kasmış olanlar için sözüm meclisten dışarı sonuçta 20-30 bin savaş yapmadım.Pro oyuncuda değilim sıradan takılıyorum işten zaman buldukça kafa dağıtmak için oyuna giriyorum.

- 3 lü sınama etkinliği yapsanız daha çok sevinirdik,5. ayda veya 6. ayda olabilir,mevcut etkinlik takviminde göremedim.

- 10 görev altında yaptığınız gibi; 3 tank sunun orta tank,ağır tank,hafif tank gibi ; görevi bitiripde veya indirimli almak isteyen arasından sadece 1 tane seçmek şartı ile,bol coin ve sarf mazemesi veren bi etkinlik bekliyorum açıkcası.Daha iyi etkinlik fikri gelen varsa lütfen yazınız benim aklıma bu geldi.

- Oyun içi düzeltmesi gerekende isteğim lütfen ama lütfen şu 3 arty li savaşları kaldırın şoktan veya sürekli tepenize inen bombalardan adam oyundan soğuyor.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users