Jump to content

Sıralamalı Savaşların 2019 Sezonu Başlıyor!

• Please log in to reply
41 replies to this topic

Community #1 Posted 17 May 2019 - 12:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,820
Yeni sezonda yenilenen gelişim sistemi ile kendinizi sınayın.  

Haber ögesinin tam metni

francisco77_hero #2 Posted 17 May 2019 - 12:22 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 41012 battles
  • 3,375
spykolar dan georneviller den  yoğun talebe rağmen ben bu sezona katılmıyorum

ElbisHan #3 Posted 17 May 2019 - 01:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 88121 battles
  • 1,914
  • [GEN_Y] GEN_Y

Birkaç gündür oyuna girmiyorum, baya bir huzurlu hissediyorum. MM' ın sayesinde "Supernatural"  ın tüm sezonlarını izlemiştim, şimdi "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." a başladım.

Teşekkürü bir borç bilirim ;)

RookieBalboa #4 Posted 17 May 2019 - 02:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33240 battles
  • 876

View PostElbisHan, on 17 May 2019 - 12:58 PM, said:

Birkaç gündür oyuna girmiyorum, baya bir huzurlu hissediyorum. MM' ın sayesinde "Supernatural"  ın tüm sezonlarını izlemiştim, şimdi "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." a başladım.

Teşekkürü bir borç bilirim ;)

hocam izlemediysen person of intersti de izle. müthiştir :teethhappy:

SnapDragoN_33 #5 Posted 17 May 2019 - 06:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27960 battles
  • 66
  • [HU-NI] HU-NI
daha çok rütbe istiyoruzzz üzerimize rütbe atıınnnn

ElbisHan #6 Posted 18 May 2019 - 09:08 AM

Lieutenant

• Player
  • 88121 battles
  • 1,914
  • [GEN_Y] GEN_Y

View PostRookieBalboa, on 17 May 2019 - 03:04 PM, said:

hocam izlemediysen person of intersti de izle. müthiştir :teethhappy:

1. Sezon 7. Bölüm bitti bile, öneri için teşekkürler, fena değilmiş. Bana bir oyunu hatırlattı konusu :)

Edit : Biraz önce dedim oynayayım biraz, açtım kişisel yedekleri, ilk oyun, 4 binden fazla hasar attım, yine afedersin 'mal' gibi daldı takım, avantaj bizdeyken ve hepsi yokoldu, yenildik. Kapadım hemen oyunu. Bu oyun düzelmeyecek ... Bari 8. bölümü seyredeyim şimdi :facepalm:

Edited by ElbisHan, 18 May 2019 - 10:46 AM.

RaMCo1 #7 Posted 20 May 2019 - 10:20 AM

Lance-corporal

• Player
  • 31483 battles
  • 91
  • [TR-AL] TR-AL
sıralamalı savaşlar başlamadı hala?

BLoWMeWaY #8 Posted 20 May 2019 - 12:14 PM

Corporal

• Player
  • 9426 battles
  • 108
  • [AZE] AZE

View PostRaMCo1, on 20 May 2019 - 10:20 AM, said:

sıralamalı savaşlar başlamadı hala?

Wg gene afalladı :D

RookieBalboa #9 Posted 20 May 2019 - 03:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33240 battles
  • 876
geldi de gelmez olaydı lanet şey. oyuncuların rastgele maçlara göre dahada mallaştığı bir etkinlik sadece...

arc_dimdik #10 Posted 20 May 2019 - 04:38 PM

Private

• Player
  • 38495 battles
  • 7

gidin başka mecrada konuşun wot harici şeyleri

arc_dimdik #11 Posted 20 May 2019 - 04:55 PM

Private

• Player
  • 38495 battles
  • 7

sıralamalı savaşlar için yazdığınız sözleri en azından Türkçe için gözden geçirin! yalan dolu! Sezon için Bu sezon, bir kademeden ötekine geçmek için kazanmanız gereken şerit sayısını azalttık o yüzden Sıralamalı Savaşlar artık daha başa çıkılabilir ancak hâlâ zorlayıcı.sözü var. Burada "azalttık" sözü özellikle külliyen wargaming yalanıdır.  Bulunan sezondaki en güçlü etkideki durumda olmak istiyorsan hiç "Kaybedilebilir kademe"(wargaming kendi çevirisi) olmadan "100"MAÇ HİÇ KAYBETMEDEN İLK 10 EXP a GİRMEZ iseniz - ALAMAZSINIZ - wargaming azalttık diyerek yalan söylüyor!!!!

kasirga9 #12 Posted 20 May 2019 - 05:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19921 battles
  • 83
  • [TNGR] TNGR
güzel kardeşim sadece gümüş para kaybı sıralamalı savaş... ön cephe para bırakıyor oynanıyor. 10 tier savaşta apcr atmayan yok neredeyse. bir savaşın maliyeti kazanıp skor yapsan 20k kaybedersen 80-90k !!!! buna karşılık ulaşılabilir bir güzel hedef ödül yok !!! kazanç yok !!! size iyi eylenceler ön cepheyi bekleyip rastgele savaşları bekleyeceğiz....

deepblue_dark #13 Posted 20 May 2019 - 06:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20502 battles
  • 50
  • [CURE] CURE

Şimdi 3 sezon olacak ve 3 sezonun sonunda 9 tier aracı vereceksiniz. Burası okey. Diyelim ki 2. sezonu kaçırdım malum yaz tatilinden dolayı. Diğer 2 sezonda da altın lige ulaştım. Ödül aracını alabilecek miyim? 

Madem 3 sezonuk bi şey planlıyorsunuz hepsinin tarihlerini açıklayın ona göre hazırlayalım kendimizi.

ali1234512 #14 Posted 20 May 2019 - 07:16 PM

Major General

• Player
  • 40489 battles
  • 5,413
  • [SIGUN] SIGUN
10 kademeye geldim sadece arty atrsın diye 1 kadame unrankad artyler atıyor mmsi bok gibi

karamurat_battalgazi #15 Posted 20 May 2019 - 07:39 PM

Sergeant

• Player
  • 2562 battles
  • 209
  • [T_R_Q] T_R_Q

sadece kazananın ilerleyebildiği mod

neden oynayalım ki

normal maçlarda galibiyet vermeyen wot  sıralamalı lavaş da neden bize kazandırsın ki

dürüm yapar yer bunlar bizi kasmayın kendinizi boşuna girmeye deymez

saolsunlar 10 maç da 1 galıbıyet verdıler

kasirga9 #16 Posted 20 May 2019 - 08:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19921 battles
  • 83
  • [TNGR] TNGR

View Postkaramurat_battalgazi, on 20 May 2019 - 07:39 PM, said:

sadece kazananın ilerleyebildiği mod

neden oynayalım ki

normal maçlarda galibiyet vermeyen wot  sıralamalı lavaş da neden bize kazandırsın ki

dürüm yapar yer bunlar bizi kasmayın kendinizi boşuna girmeye deymez

saolsunlar 10 maç da 1 galıbıyet verdıler

ya arkadasım şimdi ben oynamayı bıraktım sıralamalıyı oyun içi parasından zarar ettirdiği ve ulaşılablir hedeflerin daha çok maliyetli olduğundan. bir gerekçeli sebebim var.wot un avukatı değilim politikalarınıda hiç beğenmem diyim.

AMA

galibiyetide wot vermiyor. bende normal bir oyuncuyum hadi şanssızlık oldu diyelim 10 maçın 3 ünü alıyorsun kötü ihtimalle o kadar da değil.10 maçta 1 galibiyet çıkarıyorsan birazda kendinde ara hatayı.

bugun girdiğim tüm savaşlarda oynayan Türk arkadaşlar minimap a bakmadan kafasına buyruk gitti arkasında ki avcıların desteğini almadı artlerin desteğini almadı ortaya atladı cayır cayır vurulup öldü birde takıma küfür ettiler destek vermiyorsunuz diye. 1 kişinin vurulup yok edilmesi bile tüm takımı etkiliyor. ha sadece Türkler yapmıyor yanlış anlasılmasın bunu ama bugun ki tüm maçlarımda bu şekilde oynayanların çoğu bizimkiler.

giderken bir bakın arkanıza minimap a ben gidiyorum ama arkamdan avcılar karşıma çıkan rakibi vurabilir mi sinyal menzili yeterli mi arty karşıma çıkan düşmana atabilir mi bi bakın hepsini yapın sonra galibiyet gelir.ekip o olarak girip bu şekilde 1 ağır 2 avcı sazanları tuzağa çekip galibiyet alıyoruz. bugun bende 10 maçın 8 ni kazandım. acaba neden wot beni kazanan takıma mı attı yoksa ben kazanmak için plan yapıp rakibin tanklarını ilk gördüğümüzde yok ettiğimizden mi ? hiç bişey bilmiyorsanız bakın haritaya FV4005 i veya sağlam vuruşlu bir avcıyı arkanıza alın atış yapabileceği menzile çekin vurun, rakip üstünüze gelemez  gelsede yok olur.

oyun başlıyor basıp gidiyorlar hiç bi hesap yok kitap yok kafalarını gösterdiklerinde çatır çatır yiyorlar mermiyi sonra onun arkadasından diğerleri desteğe gitmeye kalıyor sonuç = yenilgi. fevri oynamayın takımın kazanmasına oynayın bir kaç maç kaybetsenizde asla 10 a 1 gibi yenilgi almazsınız iddaa ediyorum.

varsa aksini düşünen gelsin takım olarak benle maça girsin planlı oynayalım 10 maçta bırak 9 u 8 yenilgi alırsak hesabımı vereyim o kadar...

AY_YILDIZ_01 #17 Posted 20 May 2019 - 08:17 PM

Private

• Player
  • 43593 battles
  • 34
LANET OLSUN BÖYLE TURNUVAYA ... YA 15 E SIFIR YENIYORUZ DEMEÇ ATMAKTA ZORLANIYORUZ YADA 15 SIFIR YENILIYORUZ YIEN DEMEÇ ATAMIYORUZ... BU TURNUVA KIME GÖRE HAZIRLANIYOR KIMLER YARARLANIYOR BILMIYORUM AMA CIDDI ANLAMDA BENIM HESABIMLA GIRDIGIM TÜM MAÇLAR ÇOK KÖTU GEÇIYOR......... LANET OLSUN BÖYLE TURNUVAYA..... SINIR DEN NAMLUYU DUZ TUTUP NŞAN ALIP ATEŞ EDEMEZ HALE GELDIM....
19:20 Added after 2 minutes

View Postkasirga9, on 20 May 2019 - 08:09 PM, said:

ya arkadasım şimdi ben oynamayı bıraktım sıralamalıyı oyun içi parasından zarar ettirdiği ve ulaşılablir hedeflerin daha çok maliyetli olduğundan. bir gerekçeli sebebim var.wot un avukatı değilim politikalarınıda hiç beğenmem diyim.

AMA

galibiyetide wot vermiyor. bende normal bir oyuncuyum hadi şanssızlık oldu diyelim 10 maçın 3 ünü alıyorsun kötü ihtimalle o kadar da değil.10 maçta 1 galibiyet çıkarıyorsan birazda kendinde ara hatayı.

bugun girdiğim tüm savaşlarda oynayan Türk arkadaşlar minimap a bakmadan kafasına buyruk gitti arkasında ki avcıların desteğini almadı artlerin desteğini almadı ortaya atladı cayır cayır vurulup öldü birde takıma küfür ettiler destek vermiyorsunuz diye. 1 kişinin vurulup yok edilmesi bile tüm takımı etkiliyor. ha sadece Türkler yapmıyor yanlış anlasılmasın bunu ama bugun ki tüm maçlarımda bu şekilde oynayanların çoğu bizimkiler.

giderken bir bakın arkanıza minimap a ben gidiyorum ama arkamdan avcılar karşıma çıkan rakibi vurabilir mi sinyal menzili yeterli mi arty karşıma çıkan düşmana atabilir mi bi bakın hepsini yapın sonra galibiyet gelir.ekip o olarak girip bu şekilde 1 ağır 2 avcı sazanları tuzağa çekip galibiyet alıyoruz. bugun bende 10 maçın 8 ni kazandım. acaba neden wot beni kazanan takıma mı attı yoksa ben kazanmak için plan yapıp rakibin tanklarını ilk gördüğümüzde yok ettiğimizden mi ? hiç bişey bilmiyorsanız bakın haritaya FV4005 i veya sağlam vuruşlu bir avcıyı arkanıza alın atış yapabileceği menzile çekin vurun, rakip üstünüze gelemez  gelsede yok olur.

oyun başlıyor basıp gidiyorlar hiç bi hesap yok kitap yok kafalarını gösterdiklerinde çatır çatır yiyorlar mermiyi sonra onun arkadasından diğerleri desteğe gitmeye kalıyor sonuç = yenilgi. fevri oynamayın takımın kazanmasına oynayın bir kaç maç kaybetsenizde asla 10 a 1 gibi yenilgi almazsınız iddaa ediyorum.

varsa aksini düşünen gelsin takım olarak benle maça girsin planlı oynayalım 10 maçta bırak 9 u 8 yenilgi alırsak hesabımı vereyim o kadar...

HOCA ÇOK ANLAMSIZ MESAJ ATMIŞSINIZ... SAHAYA 15 TANE BIRBIRINI TANIMAYAN INSAN ÇIKIYOR HANGI PLANDAN BAHSEDIYORSUNUZ ???? HER 10 MAÇIN 10 NUDA YA RAKIP ÇOK KADIFIYELI YA SENIN TAKIMIN KADIFIYELI OLUYOR DEMEÇ ATMAK ICIN NAPAÇAKSIN ???? 

kasirga9 #18 Posted 20 May 2019 - 09:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19921 battles
  • 83
  • [TNGR] TNGR

View PostAY_YILDIZ_01, on 20 May 2019 - 08:17 PM, said:

LANET OLSUN BÖYLE TURNUVAYA ... YA 15 E SIFIR YENIYORUZ DEMEÇ ATMAKTA ZORLANIYORUZ YADA 15 SIFIR YENILIYORUZ YIEN DEMEÇ ATAMIYORUZ... BU TURNUVA KIME GÖRE HAZIRLANIYOR KIMLER YARARLANIYOR BILMIYORUM AMA CIDDI ANLAMDA BENIM HESABIMLA GIRDIGIM TÜM MAÇLAR ÇOK KÖTU GEÇIYOR......... LANET OLSUN BÖYLE TURNUVAYA..... SINIR DEN NAMLUYU DUZ TUTUP NŞAN ALIP ATEŞ EDEMEZ HALE GELDIM....
19:20 Added after 2 minutes

HOCA ÇOK ANLAMSIZ MESAJ ATMIŞSINIZ... SAHAYA 15 TANE BIRBIRINI TANIMAYAN INSAN ÇIKIYOR HANGI PLANDAN BAHSEDIYORSUNUZ ???? HER 10 MAÇIN 10 NUDA YA RAKIP ÇOK KADIFIYELI YA SENIN TAKIMIN KADIFIYELI OLUYOR DEMEÇ ATMAK ICIN NAPAÇAKSIN ???? 

Size anlamsız geldiği için kaybediyorsunuz belki. 3 kişi bir ekiple bile bişeyler yapıyorsun. dayanamadım oyuna girdim sıralamalı müsabaka yaptım 4 galibiyet bir yenilgi aldım yenilgide deneyimde ilk 5 de olduğum için şerit kaybetmedim. kusura bakmayın sizin profile baktım sizin gibilere değil lafım ancak  alıntı yaptığım arkadaşın profile girdim baktım IS 7 gibi bir tankla ortalama hasarı 900 küsür başka 10 tier yok sonra burda yeniliyorum diyor. planı kendin yap diyorum. ağır tankla oynuyorsan arkanı sağlam al deli yürek gibi kum nehrinde ortaya ağırla atlama bi haritaya bak bi tank menzillerine bak diyorum. dmg nasıl atılmıyor anlamıyorum bencede bu çok anlamsız hele ki bu kadar savaş yapmış bir oyuncu.Arkadaşlık gönderiyorum lütfen gelin beraber girelim 5 maç yapalım sonra buraya yazalım aldığımız galibiyet yenilgileri.

AY_YILDIZ_01 #19 Posted 20 May 2019 - 09:48 PM

Private

• Player
  • 43593 battles
  • 34

View Postkasirga9, on 20 May 2019 - 09:32 PM, said:

Size anlamsız geldiği için kaybediyorsunuz belki. 3 kişi bir ekiple bile bişeyler yapıyorsun. dayanamadım oyuna girdim sıralamalı müsabaka yaptım 4 galibiyet bir yenilgi aldım yenilgide deneyimde ilk 5 de olduğum için şerit kaybetmedim. kusura bakmayın sizin profile baktım sizin gibilere değil lafım ancak  alıntı yaptığım arkadaşın profile girdim baktım IS 7 gibi bir tankla ortalama hasarı 900 küsür başka 10 tier yok sonra burda yeniliyorum diyor. planı kendin yap diyorum. ağır tankla oynuyorsan arkanı sağlam al deli yürek gibi kum nehrinde ortaya ağırla atlama bi haritaya bak bi tank menzillerine bak diyorum. dmg nasıl atılmıyor anlamıyorum bencede bu çok anlamsız hele ki bu kadar savaş yapmış bir oyuncu.Arkadaşlık gönderiyorum lütfen gelin beraber girelim 5 maç yapalım sonra buraya yazalım aldığımız galibiyet yenilgileri.

hocam sız henuz soralamlı savasın takım halınde gırılmedıgını bılmıyorusunuz??? 

Sharp1903 #20 Posted 20 May 2019 - 10:30 PM

Major

• Player
  • 40491 battles
  • 2,504
  • [KAZMA] KAZMA

Valla sıralamalı yine olmamış. Biraz oynadım, sanki daha iyi gibiydi. Ama sonra yine 7-8. seviyelerde, ağır tank, orta tank ile base'de pusup çıkmayanlar, spot yaptığına vur(a)mayan TD'ler doluşmuş. 

Hiç uğraşıp da sinirleri yıpratmaya gerek yok, bu kadarı bana yetti. Oynayan ve bunlara rağmen yükselip de liglere girenlere şimdiden tebrikler. 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users