Jump to content

Modyfikacja pozwalająca użyć "T" (potrzebny ostrzał na xxxx)

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Toksyczny45 #1 Posted 19 May 2019 - 11:42 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 5200 battles
  • 1,506
  • [FULLL] FULLL
Tak jak w temacie modyfikacja nie wpływa na nic, nie wiem czemu dostałem warna za poprzedni temat bo nie szukalem autoaima tylko szukam moda ktory pozwoli mi uzyc " potrzebny ostrzał na gracza xxx" czyli domyślnie literki "T" nie zadnegu autoaima tzn "ppm".

Chodzi mi o to zeby zaznaczyc jako rozstawiajacy przeciwnika w ktorego maja strzelac moi gracze na potyczkach itd, bo jak wiemy sa mapy typu ensk, ruinberg, himel, i jak ktos stanie sobie za domkiem to nie mozna uzyc klawisza "T" bo nie mozna najechac na kontury pojazdu. a tak w takim przypadku wylewajac sie na przeciwnikow mozna jasno dac komunikat dla druzyny w jaki pojazd gracze maja strzelac.

Powtarzam szukam modyfikacji która nie wpływa na celnośc ani na nic tylko wpływa na to że moge użyć literki "T" na graczu ktory jest za budynkiem, czy to sojusznik czy to wróg. Nie jest to modyfikacja zakazana , bo powtarzam nie robi nic w grze co by przelozylo sie na przewage na polu bitwy. tzn nie jest to autoaim, nie jest to aimbot, nie jest to jakis wallhack ani nic...

_Patrol #2 Posted 19 May 2019 - 11:50 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40028 battles
  • 34,080
  • [AW-LE] AW-LE

Mechanika działania focus fire jest taka, że musisz nakierować celownik na wroga i nacisnąć klawisz T.

Przykładowo pomaga w tym przytrzymanie prawego przycisku myszki i obracanie kamerą.

Jeśli zainstalujesz mod, który zaznaczy wrogi pojazd przez ścianę, to będzie to zmiana mechaniki działania focus fire, a co za tym idzie wydaje mi się, że będzie to czit.

Toksyczny45 #3 Posted 19 May 2019 - 11:55 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 5200 battles
  • 1,506
  • [FULLL] FULLL

View Post_Patrol, on 19 May 2019 - 10:50 AM, said:

Mechanika działania focus fire jest taka, że musisz nakierować celownik na wroga i nacisnąć klawisz T.

Przykładowo pomaga w tym przytrzymanie prawego przycisku myszki i obracanie kamerą.

Jeśli zainstalujesz mod, który zaznaczy wrogi pojazd przez ścianę, to będzie to zmiana mechaniki działania focus fire, a co za tym idzie wydaje mi się, że będzie to czit.

Nie chodzi mi o zaznaczenie ppm , tylko chodzi mi o uzycie klawisza "T" tzn przykladowo jade , kolega jest 100m za mna za sciana klikam T w jego okolicy i on dostaje komunikat "Za mna" 
Tak samo z przeciwnikiem, jest jakis gracz za kamieniem, klikam "T" i arta widzi w kogo ma uderzyc.

Dodam jeszcze ze nie jest dodany jako czit wiec czemu ma byc takowo traktowany, jest to po prostu modyfikacja o ktorej wg jeszcze moze nie pomyslalo jak inne modyfikacje ktore sa hp druzyn i takie tam.

Edited by Toksyczny45, 19 May 2019 - 11:56 AM.

xpcek #4 Posted 19 May 2019 - 12:05 PM

Sergeant

• Player
  • 13250 battles
  • 264

View PostToksyczny45, on 19 May 2019 - 11:55 AM, said:

Nie chodzi mi o zaznaczenie ppm , tylko chodzi mi o uzycie klawisza "T" tzn przykladowo jade , kolega jest 100m za mna za sciana klikam T w jego okolicy i on dostaje komunikat "Za mna" 
Tak samo z przeciwnikiem, jest jakis gracz za kamieniem, klikam "T" i arta widzi w kogo ma uderzyc.

Dodam jeszcze ze nie jest dodany jako czit wiec czemu ma byc takowo traktowany, jest to po prostu modyfikacja o ktorej wg jeszcze moze nie pomyslalo jak inne modyfikacje ktore sa hp druzyn i takie tam.

Zdajesz sobie sprawę że tacy samozwańczy dowódcy są strasznie irytujący. Klikają gdzie kto ma jechać do czego strzelać a potem pretensje do całej drużyny że przegrana bitwa choć sami poza klikaniem nic nie zrobili.

ankuba57 #5 Posted 19 May 2019 - 12:21 PM

Major

• Player
  • 34484 battles
  • 2,956

http://forum.worldof...owania-celow-t/

Już autorowi jeden taki temat zamknęli. Administracja miała się zainteresować nazwą tego klanu i jego przesłaniem ale widać taka reklama im odpowiada.

Toksyczny45 #6 Posted 19 May 2019 - 12:29 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 5200 battles
  • 1,506
  • [FULLL] FULLL

View Postxpcek, on 19 May 2019 - 11:05 AM, said:

Zdajesz sobie sprawę że tacy samozwańczy dowódcy są strasznie irytujący. Klikają gdzie kto ma jechać do czego strzelać a potem pretensje do całej drużyny że przegrana bitwa choć sami poza klikaniem nic nie zrobili.

Ja mowie o potyczkach klanowych, bitwach druzynowych itd nie o randomie.
11:32 Added after 3 minutes

View Postankuba57, on 19 May 2019 - 11:21 AM, said:

http://forum.worldof...owania-celow-t/

Już autorowi jeden taki temat zamknęli. Administracja miała się zainteresować nazwą tego klanu i jego przesłaniem ale widać taka reklama im odpowiada.

Zamkneli bo ponoc dyskutowalem lub spamowalem o nielegalnych czynach, ja uwazam ze ta modyfikacja nie jest zakazana, jezeli jest to prosze mi podac link czy odnosnik.

1. Mody dające przewagę w grze, lecz taką, która w pozytywny sposób uzupełnia grę. Przez krótki czas będziemy je traktować jako dobre mody, a w przyszłości postaramy się umieścić je w kolejnych wersjach czystego klienta gry. 

uwazam ze ta modyfikacja jest podpieta pod ten punk a nie ze jest to modyfikacja wplywajaca znaczaco na gre..

Nie widze aby modyfikacja byla wymieniona w jakims punkcie ponizej...

• 1. Mody ujawniające pozycję przeciwnika w sposób nieprzewidziany w czystym kliencie gry, przez oznaczanie w czasie rzeczywistym zniszczonych obiektów na mapie i minimapie, przez zmienianie sposobu wyświetlania torów pocisków smugowych lub wyliczanie i oznaczanie pozycji dział samobieżnych na podstawie smugaczy, jak również te, które utrzymują wyświetlanie dostrzeżonych pojazdów, nawet gdy się do nich nie celuje.
  • 2. Oprogramowanie ułatwiające blokowanie strzałów przeciwnika przez wskazywanie (np. laserem) dokładnego punktu celowania.
  • 3. Modyfikacje ostrzegające, gdy dostrzeżone pojazdy przeładowują, lub odliczające czas przeładowania w pojazdach przeciwnika.
  • 4. Automatyczne celowniki (tzw. „aimboty”;) dające więcej możliwości niż „blokada celu” w czystym kliencie, w szczególności te, które celują w czułe punkty przeciwnika i/lub automatycznie wprowadzają poprawkę, umożliwiając oszukującemu skoncentrowanie uwagi na prowadzeniu czołgu.
  • 5. Oprogramowanie umożliwiające automatyczne użycie standardowych materiałów eksploatacyjnych.
  • 6. Mody pomagające wyszukiwać przeciwnika przez zmianę przezroczystości obiektów na mapie.
  • 7. Oprogramowanie umieszczające „duchy” pojazdów przeciwnika na polu walki w miejscu, gdzie były ostatnio dostrzeżone.
  • 8. Mody faktycznie zmieniające fizyczne właściwości, charakterystykę lub działanie dowolnego pojazdu bądź obiektu w grze, lub zmieniające zasady gry.

Edited by Toksyczny45, 19 May 2019 - 12:37 PM.

YoseiGunshi #7 Posted 19 May 2019 - 04:31 PM

Moderator

• Moderator
  • 1742 battles
  • 98
Zamykam

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users