Jump to content

Czarny rynek już otwarty

• This topic is locked This topic is locked
2017 replies to this topic

Jigsaw0_0 #701 Posted 25 May 2019 - 11:30 AM

Private

• Player
  • 6973 battles
  • 29

Ludzie opanujcie się do jasnej cholery! Tyle zawiści i jadu jeszcze  nie widziałem na tym forum pod żadnym tematem. Naprawdę chcecie ubijać swoich sojuszników, tylko dlatego że kupili sobie za swój gold złote piksele? Przecież to jest chore...

Zwykły czołg owinięty w pazłotko:facepalm:

Śmiejecie się zapewne z bitwy o karpia w lidlu, a sami co robicie?

_Patrol #702 Posted 25 May 2019 - 11:35 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40867 battles
  • 35,784
  • [AW-LE] AW-LE

View Postczogos, on 25 May 2019 - 11:39 AM, said:

O której kolejna oferta?

Godzina 18.

UWAGA podpowiedź.

Zauważyłem, że o godzinie 18 WG dodaje lepsze tenki, a co za tym idzie nie możemy ich przegapić!

Jeśli nie będziesz mógł sprawdzić osobiście, to nie musisz dawać loginu i hasła przyjacielowi lub koledze ponieważ możesz zdalnie połączyć się telefonem do sprzętu, na którym grasz.

Pomoże w tym darmowy programik teamviever, po poprawnym skonfigurowaniu sprzętu do giercowania (ustawienia zapory i antywirka) jak i po skonfigurowaniu teamviewer.

UWAGA, przed zabawą zalecam w ustawieniach gry ustawić tryb okienkowy i zastosować zmiany, jak i zapamiętać hasło bo czas w tym przypadku ma znaczenie ;)

Testowałem i bangla :)

Posted Image    Posted Image

Oczywiście sprzęt do giercowania musi być włączony, jak i musi być włączony programik teamviever.

UWAGA, w ustawieniach teamviever zalecam ustawić na sztywno hasło do zdalnego połączenia z pc.

Warto też zmienić plan zasilania systemu na najwyższą wydajność, aby sprzęcik, na którym gramy nie przeszedł w stan uśpienia podczas naszej nieobecności :)

UWAGA, zalecam edytować plan zasilania najwyższa wydajność klikając "zmień zaawansowane ustawienia zasilania", aby się upewnić czy nie wyłączy się ekran, komputer nie przejdzie w stan uśpienia, nie wyłączą się dyski twarde i PCIe.

Jednym słowem wszystko musi śmigać na max!

Niemożna zapomnieć o wyłączeniu oszczędzania energii w ustawieniach naszych kart sieciowych.

Przejdź proszę do menadżera urządzeń i rozwiń karty sieciowe.

Następnie klikamy prawym przyciskiem myszki na nazwie naszej karty sieciowej wybierając > właściwości.

Przechodzimy do zakładki > zarządzanie energią.

Odznaczamy kwadracik  (jeśli jest zaznaczony) "zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii" i klikamy > ok.

Powyższe zmiany pomogą też z lagami jeśli je macie.

Zalecam połączyć się z PC i odpalić WoT minutę przed godziną 18, a to dlatego, że jeśli będziemy AFK w garażu gry, to gra rozłączy nas od serwera czyli stracimy połączenie.

Info dla oszczędnych i dbających o środowisko.

Drodzy gracze, proszę nie myślmy tylko o sobie, bo ktoś na tej planecie będzie żył po nas więc proszę dbajmy o środowisko, w którym żyjemy czyli między innymi ograniczajmy zużycie energii elektrycznej.

Nie musimy zostawiać maszynki do grania odpalonej na cały dzień, aby zalogować się do garażu gry przez Teamviewer.

Pomoże nam w tym BIOS, a dokładnie ustawienie włączania naszych maszynek do grania o określonej przez nas godzinie. Przykładowo przed godziną 06 i 18 ;)

W moim przypadku jest to zmiana ustawienia Resume By RTC Alarm +  ustawienie dat i godzin włączenia komputera.

Jeśli padnie nam telefon (tablet) lub zapomnimy o wyłączeniu maszynki do grania popularnym programem teamviewer lub innym oprogramowaniem, harmonogram zadań systemu Windows pomoże nam w wyłączeniu maszynek do giercowania.

Do boju

Dodam, że nie biorę odpowiedzialności za złą konfigurację komputera, smartfona lub szkody związane z logowaniem programem teamviewer do laptopów czy desktopów.

Jednym słowem wykonujecie wszystko na własną odpowiedzialność.

Legalność programu Teamviewer potwierdził pracownik Wargaming

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/708690-czarny-rynek-juz-otwarty/page__st__1380__pid__16935447#entry16935447

edit

UWAGA, jak zwykle o czymś zapomniałem, bo o istnieniu programu Teamviewer przypomniał mi gracz herhor67

Dzięki mordo.

Edited by _Patrol, 27 May 2019 - 04:51 PM.

DerWustenfuchs #703 Posted 25 May 2019 - 11:52 AM

Private

• Player
  • 21504 battles
  • 26
I właśnie po to go kupiłem, bo mnie stać! A gram w Wota patrząc na niego jednym okiem, drugim na serial w tv. Nie gram dla statystyk, nie gram żeby zostać dobrym graczem, gram bo lubię. Cieszy mnie wylew waszego płaczu, karmię się nim.

Trostani #704 Posted 25 May 2019 - 12:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 50145 battles
  • 1,443
Na serwerze RU też kręcą hype na ten event. Dziś wieczorem ma być 23 powody żeby kupić premkę. T23E3 chyba nie dadzą bo to nagroda. Coś za 23 miliony srebra? Albo 23k złota :trollface: .

Bielug #705 Posted 25 May 2019 - 12:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19124 battles
  • 62
Szanujcie kredyty... Po następnym odcinku linii frontu kolejny ewent - pralnia brudnej gotówki - za kredyty będzie sobie można golda kupić i obligacje :ohmy: Kurła to by było !

Mat3sz #706 Posted 25 May 2019 - 12:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16691 battles
  • 50
  • [BAMB0] BAMB0

niestety opcja z teamviewerem odpada mimo wszystko nie zawsze można mieć telefon przy sobie w trakcie pracy :(

mam nadzieje ze nie bedzie nic za kredyty :) blackdog niestety przeszedl mi koło nosa :< no cóż! ale od poniedziałku przepadną mi poranne oferty za to dla odmiany

Devourer1 #707 Posted 25 May 2019 - 12:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 41733 battles
  • 1,551
  • [W_T_G] W_T_G
Warto było jednak budzik rano ustawić przed 6. Sexton w garażu i dalej spać ;) . Wziąłem bo było tanio, a poza tym nie miałem żadnej arty premium, wolałbym tą V tieru, ale nie wiadomo czy będzie, a jak bedzie to za jaką cenę. Chociaż raz skorzystałem z tego eventu, chociaż przydałoby się upolować coś większego.

MortimerPL #708 Posted 25 May 2019 - 01:09 PM

Captain

• Player
  • 39140 battles
  • 2,006
  • [_CHS_] _CHS_

View PostAmunius, on 24 May 2019 - 08:18 PM, said:

Jakie są jeszcze rzadkie czołgi premium?

Chciał bym wiedzieć, ponieważ nie wiem czego się spodziewać na czarnym rynku w najbliższym czasie.

tak naprawdę to są już tylko 2 rzadkie czołgi - mikromaus i SU76i. Pozostałe regularnie są w sklepie. Typ po evencie gwiazdkowym przestał być rzadki. Rzadki jest złoty typ, ale tylko do czasu :trollface:

HetmanKozacki #709 Posted 25 May 2019 - 01:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16234 battles
  • 73
  • [_WPE_] _WPE_
A mówią, że ojciec borowik z Torunia porusza ciemna mase falami radiowymi. Wargaming działa na wyższym poziomie. Swoją drogą ten event jest ekstremalnie ciekawym podłożem do badań nad psychologią stadnych zachowań. :)

ini1 #710 Posted 25 May 2019 - 01:30 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 59641 battles
  • 3,258
  • [SAMI] SAMI

tego mam SU76i :}

udało mi się kupić w ciągu 30min jak był w sprzedaży

maszynka fajna, ale w starym wocie była lepsza, przy nowych maszynach i tonach złota na randomach, nawet na niskich tierach, nie jest już tak op :{

ale żeby raz na 3mc czy pól roku wyciągnąć z magazynu i pyknąć 1 bitwę jest OK :}

a, i tyle ich jest i tyle graczy nimi gra że M wpada co bitwę :}

slicesofpizza #711 Posted 25 May 2019 - 02:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8464 battles
  • 434

Wstałem o tej szóstej, ledwo żywy odpaliłem wota i zajrzałem żeby nie przegapić czegoś fajnego, ale arty to nawet za pół miliona nie chcę : P

Edited by slicesofpizza, 25 May 2019 - 02:52 PM.

jedi_nedved #712 Posted 25 May 2019 - 02:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25806 battles
  • 568
  • [_CHS_] _CHS_
No kupiłem o 6:15 i zostało jeszcze 100 sztuk...

Falathi #713 Posted 25 May 2019 - 02:07 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19963 battles
  • 11,351
  • [WG] WG

View PostMortimerPL, on 25 May 2019 - 01:09 PM, said:

tak naprawdę to są już tylko 2 rzadkie czołgi - mikromaus i SU76i. Pozostałe regularnie są w sklepie. Typ po evencie gwiazdkowym przestał być rzadki. Rzadki jest złoty typ, ale tylko do czasu :trollface:

Nie całkiem prawda. 
Do rzadkich czołgów zalicza się min. A-32, Pz-V/IV, Su-130, T-44-122. Ten ostatni jest AFAIK zdecydowanie najrzadszym pojazdem w WoT - nigdy nie trafił do sprzedaży. 

slicesofpizza #714 Posted 25 May 2019 - 02:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8464 battles
  • 434
Dzisiaj obstawiam FCM 50 za 7-8 mln kredytów :>

Wczorajsza_Skarpeta #715 Posted 25 May 2019 - 02:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 1488 battles
  • 339

View PostFalathi, on 25 May 2019 - 03:07 PM, said:

Nie całkiem prawda. 
Do rzadkich czołgów zalicza się min. A-32, Pz-V/IV, Su-130, T-44-122. Ten ostatni jest AFAIK zdecydowanie najrzadszym pojazdem w WoT - nigdy nie trafił do sprzedaży. 

Aż zrobiłem screena i z przyjemnością go wkleje jak się pojawi ten czołg w sprzedaży :)

Hmm jak to było z kartoflem...przypomnij wszystkim.

BadZen #716 Posted 25 May 2019 - 02:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29872 battles
  • 61

View PostWczorajsza_Skarpeta, on 25 May 2019 - 01:25 PM, said:

Aż zrobiłem screena i z przyjemnością go wkleje jak się pojawi ten czołg w sprzedaży :)

Hmm jak to było z kartoflem...przypomnij wszystkim.

dobrze napisał nigdy nie trafił do sprzedaży, teraz nie ma reguły, więc może być w sprzedaży dzisiaj :)

Pancerny_Samuraj #717 Posted 25 May 2019 - 02:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7051 battles
  • 854

View PostFalathi, on 25 May 2019 - 02:07 PM, said:

Nie całkiem prawda. 

Na Twoim miejscu darowałbym sobie ten cynizm, bo co jak co, ale twoja pozycja ma tę zaletę, że względem wyżej przełożonych nie musisz się do niego uciekać a to największy atut.

View PostBadZen, on 25 May 2019 - 02:29 PM, said:

dobrze napisał nigdy nie trafił do sprzedaży, teraz nie ma reguły, więc może być w sprzedaży dzisiaj :)

Polityka całkowitego rewizjonizmu. Nic nowego, jeżeli raz się ją zastosuję to uzależnia aż do końca.

View PostJigsaw0_0, on 25 May 2019 - 11:30 AM, said:

Ludzie opanujcie się do jasnej cholery! Tyle zawiści i jadu jeszcze  nie widziałem na tym forum pod żadnym tematem. Naprawdę chcecie ubijać swoich sojuszników, tylko dlatego że kupili sobie za swój gold złote piksele? Przecież to jest chore...

Zwykły czołg owinięty w pazłotko:facepalm:

Śmiejecie się zapewne z bitwy o karpia w lidlu, a sami co robicie?

Przecież to największe osiągnięcie Wargamingu w całej historii swojej działalności. Jak widać niepodatne na wszelką dyskusję oprócz tej, której oni się spodziewają i na jaką sami pozwolą. Lidl to samo. Aż śmiech człowieka bierze, że opanowali tę sztukę (Wargaming) do mistrzostwa u swego znienawidzonego partnera ze dalekiego wschodu czego symbolem stało się właśnie wprowadzenie do gry złotego Typa 59. Jak widać można stać ponad podziałami i je kontrolować dla własnych zysków, gdy zaś trzeba można i grać pod publikę swą nienawiść względem drugiego podmiotu i zasad przez niego stosowanych.

Edited by Pancerny_Samuraj, 25 May 2019 - 02:39 PM.

Revanche25 #718 Posted 25 May 2019 - 02:31 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 40534 battles
  • 6,180
  • [FNPRO] FNPRO

View Post_Patrol, on 25 May 2019 - 11:35 AM, said:

Godzina 18.

UWAGA podpowiedź.

Zauważyłem, że o godzinie 18 WG dodaje lepsze tenki, a co za tym idzie nie możemy ich przegapić!

Jeśli nie będziesz mógł sprawdzić osobiście, to nie musisz dawać loginu i hasła przyjacielowi lub koledze ponieważ możesz zdalnie połączyć się telefonem do sprzętu, na którym grasz.

Pomoże w tym darmowy programik teamviever, po poprawnym skonfigurowaniu sprzętu do giercowania (ustawienia zapory i antywirka) jak i po skonfigurowaniu teamviewer.

UWAGA, przed zabawą zalecam w ustawieniach gry ustawić tryb okienkowy i zastosować zmiany, jak i zapamiętać hasło bo czas w tym przypadku ma znaczenie ;)

Testowałem i bangla :)

Posted Image    Posted Image

Oczywiście sprzęt do giercowania musi być włączony, jak i musi być włączony programik teamviever.

UWAGA, w ustawieniach teamviever zalecam ustawić na sztywno hasło do zdalnego połączenia z pc.

Warto też zmienić plan zasilania systemu na najwyższą wydajność, aby sprzęcik, na którym gramy nie przeszedł w stan uśpienia podczas naszej nieobecności :)

UWAGA, zalecam edytować plan zasilania najwyższa wydajność klikając "zmień zaawansowane ustawienia zasilania", aby się upewnić czy nie wyłączy się ekran, komputer nie przejdzie w stan uśpienia, nie wyłączą się dyski twarde i PCIe.

Jednym słowem wszystko musi śmigać na max!

Niemożna zapomnieć o wyłączeniu oszczędzania energii w ustawieniach naszych kart sieciowych.

Przejdź proszę do menadżera urządzeń i rozwiń karty sieciowe.

Następnie klikamy prawym przyciskiem myszki na nazwie naszej karty sieciowej wybierając > właściwości.

Przechodzimy do zakładki > zarządzanie energią.

Odznaczamy kwadracik  (jeśli jest zaznaczony) "zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii" i klikamy > ok.

Powyższe zmiany pomogą też z lagami jeśli je macie.

Do boju!

Jak zwykle o czymś zapomniałem :facepalm:

Zalecam połączyć się z PC i odpalić WoT minutę przed godziną 18, a to dlatego, że jeśli będziemy AFK w garażu gry, to gra rozłączy nas od serwera czyli stracimy połączenie.

Wszystko fajnie ale według informacji z serwera NA, za to można dostać bana. Mógłby jakiś pracownik WG Safft to wyjaśnić im gracze wkopią się na minę?

SinTraBajo #719 Posted 25 May 2019 - 02:45 PM

Corporal

• Player
  • 58138 battles
  • 126

View Postjedi_nedved, on 25 May 2019 - 02:06 PM, said:

No kupiłem o 6:15 i zostało jeszcze 100 sztuk...

Że co? o 6:15 to po nocce dojechałem do domu, odpaliłem laptopa, włączyłem grę i jeszcze na luzie kupiłem. 

Silentraz #720 Posted 25 May 2019 - 02:56 PM

Major

• Moderator
  • 35245 battles
  • 2,809
  • [_CHS_] _CHS_

View PostRevanche25, on 25 May 2019 - 02:31 PM, said:

Wszystko fajnie ale według informacji z serwera NA, za to można dostać bana. Mógłby jakiś pracownik WG Safft to wyjaśnić im gracze wkopią się na minę?

O ile TeamViewer był jedynym programem. Bo najprościej zwalić winę na jakiś program lub modpacka, milcząc o pozostałych "drobiazgach".

Przy tym Patrol jako pierwszy się przyznał do takiego zabiegu i potwierdził działanie, zatem dopiero jak wyrwie bana (a cheater to nie jest), to wówczas trzeba się wycofać z pomysłu.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users