Jump to content

Ulepszajcie załogi dzięki podręcznikom dla załóg!

• Please log in to reply
123 replies to this topic

Peter_Wolf #61 Posted 25 May 2019 - 08:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28123 battles
  • 367

View PostFalathi, on 25 May 2019 - 03:46 PM, said:

ja rozumiem larum i zamieszanie, ale uwaga: opcję można sprawdzić na serwerze testowym i zweryfikować, czy za jej pomocą można ot tak zrobić sześcioperkowe załogi bez grania i bez wysiłku. 

To nie ma znaczenia czy można zrobić 5,6 czy 9 perkową załogę. Wam chodzi o danie do rąk graczom z małym stażem, bez wysiłku w postaci angażowania czasu, załóg jakie mają gracze z dużym stażem. Bez problemu, jedna tygodniowa sesja na LF i załoga taka, jak gracz, który ciułał exp miesiącami. Nie musi wystarczyć na dużą ilość perków, bo są perki, które dają dużo - takie must have - oraz perki, jak ja to nazywam kosmetyczne. Na każdym czołgu 4 czy 5 perków w zupełności wystarczy a kolejne perki dają co najwyżej lepsze samopoczucie graczowi. W kontekście rozgrywki czy gracz ma 5 perków czy 8 różnica jest prawie żadna, bo te 3 perki więcej, to dawane na siłę gaszenia pożaru, sygnały, intuicje i inne pierdoły. Dopiero przebudowa i zwiększenie liczby perków dałoby jakąś różnicę w tym zakresie. Więc akurat 4 czy 5 perkową załogę większość będzie mogła sobie kupić bez trudu, zwłaszcza mając załogi z misji, nagród, itd. z zerowymi perkami. Mam nadzieję, że modernizacja systemu perków kiedyś nastąpi.

profes79 #62 Posted 25 May 2019 - 09:15 PM

Field Marshal

• Player
  • 22281 battles
  • 10,399
  • [ROTTN] ROTTN
A ja mam nadzieję że nie. Bo jak patrzę na działania wg to zmiana systemu perłowy byłaby kolejna katastrofą. Zresztą wystarczy popatrzeć z jakim wdziękiem implementuje takie zmiany w WoWs...

Vroobelek #63 Posted 26 May 2019 - 09:07 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17978 battles
  • 692
  • [WW3] WW3

Nie chce mi się dyskutować, czy te podręczniki mają sens czy nie, bo WG i tak je wprowadzi. Będę korzystał, bo czemu nie.

Ważniejsza jest taka kwestia: są podręczniki na 20k XP, na 250k XP itd. a tymczasem w interfejsie gry w ogóle nie wiadomo ile XP trzeba zebrać na poszczególne perki. W kliencie testowym kliknąłem sobie podręcznik, zmieniły mi się procenty i nic. Oczywiście, doświadczeni gracze znają wzór, są do tego mody, ale normalny człowiek grający bez modów nie będzie wiedział ile tak naprawdę podręczników powinien wrzucić żeby zrobić sobie choćby szósty zmysł. Jak grałem w WOT Classic to zauważyłem że interfejs załóg praktycznie od 2012 się nie zmienił. No i teraz firma zamiast to wszystko przerobić, jeszcze bardziej cały system komplikuje. 

A przypominam że były zapowiedzi przeróbki systemu szkolenia załóg na podobny do WOWS.

Alpa_Chino #64 Posted 26 May 2019 - 10:28 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 33012 battles
  • 3,231

View PostPeter_Wolf, on 25 May 2019 - 07:19 PM, said:

Wam chodzi o danie do rąk graczom z małym stażem, bez wysiłku w postaci angażowania czasu, załóg jakie mają gracze z dużym stażem. Bez problemu, jedna tygodniowa sesja na LF i załoga taka, jak gracz, który ciułał exp miesiącami.

O i bardzo dobrze. Początkujący gracz nie będzie już ograniczony dodatkowo słabą załogą. Będzie miał bardziej wyrównany start i o przewadze będzie decydowało doświadczenie gracza. W sumie to, to co kiedyś Quickbaby proponował aby przyciągnąć nowych graczy do gry. Obecnie ta gra bardziej odstrasza niż zachęca, zwłaszcza na niskich tierach, gdzie starzy wyjadacze niszczą grę nowym właśnie przez przekokszone załogi i sprzęt. Czyżby Wg słuchało jutuberów? :ohmy:

WOT_Barsa8 #65 Posted 26 May 2019 - 11:50 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21485 battles
  • 1,433
  • [GE-PL] GE-PL

Jakoś ja gram ponad półtora roku i dałem radę... Mało tego miałem fun w szkoleniu zalog... Tylko trzeba myśleć, czytać poradniki a nie na hajla bajla.

Peter_Wolf #66 Posted 26 May 2019 - 12:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28123 battles
  • 367

View PostAlpa_Chino, on 26 May 2019 - 10:28 AM, said:

O i bardzo dobrze. Początkujący gracz nie będzie już ograniczony dodatkowo słabą załogą. Będzie miał bardziej wyrównany start i o przewadze będzie decydowało doświadczenie gracza

Mnie to nie przeszkadza. Bardziej boli fakt upraszczania gry do bólu. Firmie potrzebni są nowi gracze a starzy mogą w sumie iść do diabła, WG nie będzie po nich płakał. Jednak idąc tym tokiem rozumowania to nie prościej usunąć perki? Będzie po równo, wszyscy będą mieli takie same załogi i wyrównany start. kolejnym krokiem w celu wyrównania powinna być likwidacja modułów za obligacje, albo sprzedawanie ich tak, jak perków załogi - dużo i tanio, bo nie oszukujmy się kto ma przewagę na tych modułach i przy okazji czołgach typu 907, itp. Jak równać to równać a nie stwarzać pozory.

Vroobelek #67 Posted 26 May 2019 - 02:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17978 battles
  • 692
  • [WW3] WW3
Mylisz upraszczanie z ułatwianiem. Gra jest na pewno łatwiejsza (rezerwy, misje na xp, wierzchołki, w końcu schematy/podręczniki), ale nie jest prostsza. Nowy gracz ma coraz większą barierę wejścia żeby to ogarnąć.

Unterwalder #68 Posted 26 May 2019 - 06:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57608 battles
  • 305
  • [SOVIA] SOVIA

Już widzę jak nowy wywala na cztery perki 30 mln kredytów... Zapomnieliście jak to było? Żydzenie na wszystkim ale to wszystkim? Jazda bez wybadanych modułów, wyposażenia i oczywiście załóg chociażby na 100%. Jeden z moich koszmarków wotowych to wspomnienie grindu Cometa. Zostawiałem kromkę w garażu więc na nowy czołg zrobiłem nową: dowódca 75%, reszta 50. Full wypas, kiedy kupowałem centuriona  jeszcze nie mieli 100.

Nie patrzcie z zawiścią co mają/nie mają inni, tylko pomyślcie o korzyściach dla siebie. Ja np. mam masę załóg (500 ludzi w czołgach) i już nie daję rady obrabiać. Wiele załóg rozgrzebanych-zrobione BIA, jakieś perki na 100%, ale bez camo albo naprawy. Po to żeby nie trzeba było resetować. Ale skończyć też ciężko.

Od początku roku zacząłem się zastanawiać co ja będę robił w przyszłości z kredytami- magazyny napełnione wszelkimi dobrami, na X nie lubię grać, nie mam nawyku wciskania 22. Odkupuję masowo drzewkowe czołgi, ale skąd załogi do nich? Pewnie, nie wszędzie potrzeba 3 czy więcej perków, ale nawet na IV-V tierze ten jeden by się przydał. 

Nowy pomysł WG uważam za świetny-przyjemnie się będzie paliło kredyty. Lepsze to niż zerowe perki. 3 lata temu kiedy to wprowadzili wszystkie załogi sprowadzili do statusu przestarzałych, nie wartych dalszego inwestowania. Nie macie pojęcia jak przestraszył mnie Mikołaj w ostatnie święta.

samsungdv #69 Posted 26 May 2019 - 10:18 PM

Private

• Player
  • 136767 battles
  • 44
no i gdzie te podręczniki są???

giggsior #70 Posted 26 May 2019 - 11:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 57249 battles
  • 1,343
  • [_CHS_] _CHS_

View PostFalathi, on 25 May 2019 - 03:46 PM, said:

Panowie, 

ja rozumiem larum i zamieszanie, ale uwaga: opcję można sprawdzić na serwerze testowym i zweryfikować, czy za jej pomocą można ot tak zrobić sześcioperkowe załogi bez grania i bez wysiłku. 

Co tu jest do weryfikowania? Smak czy konsystencja plwociny, którą macie zamiar ochrzcić tych wszystkich, którzy poświęcili masę czasu na podbijanie perków na piechotę?

Już te wasze ostatnie wyskoki z handicapem konta premium, kółkami czy innymi wielce "potrzebnymi" zmianami zahaczają o żart a teraz dajecie coś takiego? Doprawdy nie wiem jaki tytan intelektu to wymyślił ale musiał być mistrzem w unikaniu ciężaru fundowanego przez powszechny obowiązek szkolny.

Wiele potrafię zrozumieć, że gra ma już swoje lata, że księgowy nie odbiera telefonów, że Wiktor nie wypuszcza lejców ze swoich serdelkowatych paluszków ale jak pambu miłosierny nie mam za grosz zrozumienia dla ignorancji i wypinania się na społeczność, która jest z wami od początku. Pal licho*, że uśmierciliście zasadę, która była kiedyś jednym z największych atutów wota czyli znikomą ilość pierwiastków p2w w rozgrywce, wszak czymś trzeba było zapłacić za te wszystkie Oriony, Total Wary czy inne sentymentalne wycieczki Wiktora do czasów młodości. Teraz** jednak pogoń za zarobkiem całkowicie was zaślepiła. Rebalans systemu perków obiecujecie od lat, słusznie, bo to co jest w wot to delikatnie rzecz mówiąc nieszczęśliwy potworek, który spłodził ktoś bez wyobraźni. I co robicie? Zamiast obiecanych zmian, strzał w pysk dla weteranów. Spoko, zapewne zrobiliście stosowne badania marketingowe (tak profesjonale jak upusty na gold dla losowych graczy), jednakże śmiem twierdzić, że człowiek, który jest autorem tego pomysłu nigdy nie widział cyferek xvma określających ilości bitew graczy na randomie na tierach 8-10, podpowiem, że te liczby nie powstały w ciągu miesiąca czy dwóch. WoT obecnie dostaje zadyszki a wy ostentacyjnie pokazujecie ludziom, którzy tworzą kręgosłup tej gry, jak głęboko macie ich w dupie. Doprawdy w takim momencie wszystkim małym hejterom WoTa ręce same lecą pod kołdrę.

Mógłbym skłamać, że jestem wielce rozczarowany waszą indolencją ale bądźmy szczerzy to już od dłuższego czasu pewna norma. Mam nadzieję, że czarnorynkowe przychody zapewnią wam spokojny sen przez następne tygodnie czy nawet miesiące. Jest sukces!

Pozdrawiam serdecznie

Imo: Mam takie pytanko, które mnie nurtuje od dłuższego czasu. Czy ktoś tam z waszej ekipy naprawdę sądził, że nisza jaką są kosmiczne 4x obsadzona przez tuzy z Paradoxu czy Amplitude Studios była realnie do zawojowania?

Albo nie, lepiej nie odpowiadajcie...

* sarkazm

** gruby sarkazm

Edited by giggsior, 27 May 2019 - 06:13 AM.

SirBushman #71 Posted 26 May 2019 - 11:47 PM

Lieutenant General

• Player
  • 54265 battles
  • 7,328
  • [ROTTN] ROTTN
@giggsior - w punkt.

MeatGun #72 Posted 28 May 2019 - 08:14 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 77399 battles
  • 1,432
  • [-SJD-] -SJD-

Chcecie ułatwić grę początkującym?

To dajcie więcej eventów z mnożnikiem expa załogi na niższych tierach.

:B

Tetris_Master_pl #73 Posted 28 May 2019 - 01:40 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20460 battles
  • 355

A mi tam pomysł się podoba i to bardzo. Już dawno temu pisałem że mogli by wprowadzić do sklepu opcje zmiany narodowości załogi lub zakupu załogi już kilku perkowej. 

Nie rozumiem oburzenia starych graczy,kto powiedział że ta gra ma być tylko dla weteranów lub no lifów ?  Są też gracze "niedzielni" jak ja którzy lubią tą grę i chcieli by też móc pograć w miare komfortowo i dobrze się bawić bez expienia miesiącami załogi.

Mam okresy gdy grywam częściej,potem mam przerwy ale zawsze wracam od 2011 r.

A czasem popykam kilka/kilkanaście bitewek w tygodniu,bez napinki bez spiny i oglądania się na staty jakieś wueny itp. I jak dla mnie opcja zakupu jakiegoś fajnego tanka za gotówke niż expienia go setkami bitew czy teraz możliwość ulepszenia załogi jest super opcją.

Ja się cieszę że ktoś w WG pomyślał i o graczach mających mniej czasu na grę a chcących się również dobrze bawić.

A starsi gracze stażem i ci mający masę czasu na grę niech nie myślą tylko o sobie wylewając żale że inni będą teraz mieli łatwiej.

Co fajnie jest klepać wueny na graczach mających gorsze załogi? bo mieli mniej czasu na ich szkolenie?  Fajnie już wam sie klepie wueny na graczach co nie mają tyle czasu na grę co za tym idzie nie zdobyli dużego doświadczenia i nie posiedli takich umiejętności jak wy (fioletowi i niebiescy) .

Na szczęście ta gra jest dla WSZYSTKICH  i lepszych i gorszych,  i tych co mają mase czasu i tych co mają go dużo mniej( i o tych WG właśnie pomyślało i z mojej strony brawo dla nich)  

Tak samo jak ktoś wyżej wspomniał ma dużo czołgów ale mało sensownych załóg i to jest świetna opcja by temu zaradzić..

Falathi #74 Posted 28 May 2019 - 01:59 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19932 battles
  • 11,327
  • [WG] WG

View PostTrostani, on 25 May 2019 - 04:22 PM, said:

Nie mam zamiaru instalować tego malware o nazwie WGC ale to bardzo łatwo policzyć

1 perk 210k expa - 1 manual / 2mln kredytów

2 perki 630k expa - 3 manuale / 6 mln kredytów

3 perki 1470k expa - 6 manuali / 12 mln kredytów

4 perki  3150k expa - 13 manuali / 26 mln kredytów

5 perków  6510k expa - 26 manuali / 52 mln kredytów

6 perków  13230 expa - 53 manuale / 106 milionów kredytów

Czyli na chwilę obecną mogę sobie zrobić od zera dwie 6-perkowe załogi lub cztery 5-perkowe. Mowa tu oczywiście o zwykłych załogantach ze 100% umiejętności. Jeśli jednak weźmiemy do porównania załogę z zerowym perkiem BIA, które bardzo często dodawane są do nowych czołgów premium, koszt spada o ponad połowę i za 12 mln kredytów mamy 4 perki bez rozegrania nawet jednej bitwy. Jeśli weźmiemy pod uwagę załogantki z misji to wyjdzie jeszcze mniej.

Wszystko się zgadza. Pytanie, ilu nowych graczy będzie stać by ot, tak wydać kilkanaście milionów kredytów na załogę dla JEDNEGO czołgu? Bo szczerze mówiąc wątpię, by takich przypadków było dużo. Co innego, jeśli ktoś nie chce się męczyć nie mając żarówki - wtedy wydanie 2 milionów zaczyna wyglądać nieco inaczej. 

1lt_Mike #75 Posted 28 May 2019 - 02:24 PM

Lieutenant

• Player
  • 37384 battles
  • 1,571
  • [FNPRO] FNPRO

View PostFalathi, on 28 May 2019 - 01:59 PM, said:

Wszystko się zgadza. Pytanie, ilu nowych graczy będzie stać by ot, tak wydać kilkanaście milionów kredytów na załogę dla JEDNEGO czołgu? Bo szczerze mówiąc wątpię, by takich przypadków było dużo. Co innego, jeśli ktoś nie chce się męczyć nie mając żarówki - wtedy wydanie 2 milionów zaczyna wyglądać nieco inaczej. 

To wszystko i tak prowadzi do jednego - Sklepu Premium, gdzie kredyty leżą na półkach....

giggsior #76 Posted 28 May 2019 - 05:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 57249 battles
  • 1,343
  • [_CHS_] _CHS_

View PostTetris_Master_pl, on 28 May 2019 - 01:40 PM, said:

Na szczęście ta gra jest dla WSZYSTKICH  i lepszych i gorszych,  i tych co mają mase czasu i tych co mają go dużo mniej( i o tych WG właśnie pomyślało i z mojej strony brawo dla nich) 

Co to za absurdalne stwierdzenie. Oczywiście, że gra jest dla wszystkich. Problemem jest rozwiązanie, które po pierwsze godzi w tych, którzy poświęcili masę czasu (i nie ma tu znaczenia czy mają kolor czerwony czy fioletowy), na dostosowanie się do narzuconego przez WG koślawego schematu rozwoju załogi, po wtóre potęguje przewagę graczy płacących i na koniec pogłębia patologię skracania ścieżki rozwoju, której globalnym skutkiem jest psucie rozgrywki na wyższych tierach. WG w ostatnich dwóch latach radośnie przekreśliło politykę, której z sukcesem hołdowało na początku swojej działalności a która zasadzała się na niewielkich możliwościach bustowania kont za pomocą portfeli.

View PostTetris_Master_pl, on 28 May 2019 - 01:40 PM, said:

Co fajnie jest klepać wueny na graczach mających gorsze załogi? bo mieli mniej czasu na ich szkolenie?  Fajnie już wam sie klepie wueny na graczach co nie mają tyle czasu na grę co za tym idzie nie zdobyli dużego doświadczenia i nie posiedli takich umiejętności jak wy (fioletowi i niebiescy) .

Przykro mi kolego, że traktujesz pomysł WG w kategoriach niwelowania przewagi dobrych graczy nad słabymi. Rozczaruję cię, proponowane zmiany niewiele zaważą na twojej sytuacji, twojej i innych uczulonych na kolorki grajków. Paradoksalnie mogą ją pośrednio i bezpośrednio jedynie pogorszyć z bardzo prozaicznego powodu. Te całe niebiesko-fioletowe towarzystwo najzwyczajniej w świecie dużo efektywniej potrafi wykorzystać możliwości jakie oferują im

dostarczane w grze narzędzia. Nadto ci gracze dużo chętniej wydadzą kasiorkę na busta niż niedzielny grajek, który niezależnie od tego czy ma jednego czy cztery perki to i tak jest tylko statystą i karmą na randomie.

Inna sprawa, że ten zły farmer wuenów swój status zawdzięcza czynnikom wśród, których wieloperkowa załoga ma zdecydowanie drugorzędne znaczenie. Podkreślę raz jeszcze cała sprawa rozbija się o ograniczenia jakie przez lata narzucano graczom i które mocno krępowały rozwój kont, a które teraz próbuje się obejść w dalece niesatysfakcjonujący sposób z pominięciem obietnic sensownego zmodyfikowania i rozbudowy systemu dystrybucji doświadczenia.

Do tego cały ten projekt jest kolejna cegiełką, znakomicie komponującą się z wieloletnią już polityką WG dewaluacji pojazdów premium jako środków służących szkoleniu załóg. Nietrafione zmiany w mechanice przyznawania expa oraz dorzucenie bieda drzewek technologicznych spowodowały już jakiś czas temu sytuację w której o atrakcyjności pojazdu stanowi jego siła względem innych pojazdów w danej klasie na danym tierze. To oczywiście jest kołem zamachowym do ustawicznego nakręcania power creepa. Zatem krótkowzroczne przyklaskiwanie takiem propozycjom jest niczym innym jak pochwałą strategii wzbogacania gry o elementy p2w. Każdy kto miał jakaś styczność z grami mmo i produkcjami mobilnymi powinien zdawać sobie sprawę, że w grze takiej jak world od tanks o stosunkowo wysokim progu wejścia na jesieni jej życia eksponowanie na każdym kroku premszopu i wszelkiej maści boostów nie przyciągnie na długo nowych i co ważniejsze młodych graczy. Truizmem jest powiedzieć, że na Cyprze ewidentnie nie mają pomysłu na sensowny endgejm, którego dobrze rokujące formy ukatrupili kilka lat temu a jego istniejąca, kadłubowa wersja jest koncertowo olewana. W zamian dostajemy jedynie okazjonalne tryby, których masowa popularność wśród graczy jest niestety tylko chwilowa. Ciężko też oprzeć się wrażeniu, że mocno spóźniona akcja ratowania tytułu jest silnie przeplatana próbami szybkiego spieniężenia marki.

TRad_PL #77 Posted 28 May 2019 - 07:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 45984 battles
  • 1,003
Odpowiednik "blueprints", tyle, że dla załogi, a nie dla czołgu.  ogólny zamysł EW jest widoczny - przyspieszenie expienia wszelkimi możliwymi srodkami, żeby utrzymać ludzi przy grze. WoT wkroczył w erę schyłkową.

Sasquach_PL #78 Posted 28 May 2019 - 09:38 PM

Corporal

• Player
  • 51952 battles
  • 132

Jeszcze chwila i wprowadzą opłatę za szybsze "odbanowanie", niestety to już nie jest ten sam WOT.

Edit: O to co dziś dostałem w wiadomości, nie potrafię wklejać screenshootów, ale przepisze treść wiadomośći:

"PODRASUJ SWÓJ ULUBIONY CZOŁG"

Dowódco!

Zauważyliśmy, że lubisz grac czołgiem Tiger II!

Czy nie było by fajnie zmienić go w czołg premium?

Teraz jest to możliwe dzięki nowemu pakietowi.

Poniższa oferta specjalna zawiera specjalną misję, która umożliwi twojemu ulubionemu czołgowi

zdobywać tyle PD i kredytów, co czołg premium tego samego poziomu!

Misja działać będzie przez kolejne 25 bitew* na Twoim Tygrysie Królewskim licząc od momentu przypisania do konta.

*Niewykorzystane misje utracą ważność po 14 dniach od przypisania do konta.

był tam jeszcze odnośnik do sklepu premium z tekstem -"Czas na doładowanie"

Coraz lepiej z tym sprzedawaniem "wszystkiego" w tej grze.

Edited by Sasquach_PL, 30 May 2019 - 07:24 PM.

MeatGun #79 Posted 12 June 2019 - 08:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 77399 battles
  • 1,432
  • [-SJD-] -SJD-

@up

W sumie czemu nie? Przecież KAŻDY czołg można zmienić na premium - i to z dowolnym mnożnikiem.

Albo pomalować na tęczowy kolor.

:P

Podręczniki już są w sprzedaży.

Za 2M kupujemy 250k expa na każdego człowieka w czołgu.

:deer:

Edited by MeatGun, 12 June 2019 - 10:51 AM.

SirBushman #80 Posted 12 June 2019 - 10:58 AM

Lieutenant General

• Player
  • 54265 battles
  • 7,328
  • [ROTTN] ROTTN
Pozwolę sobie skopiować tutaj moje wiadomości z działu Bieżąca Aktualizacja, bo stamtąd znikną, usuniete/schowane przez Pracowników WG.

View PostSirBushman, on 12 June 2019 - 09:14 AM, said:

Chciałbym serdecznie pogratulować WG wprowadzenia patcha z błędem.
Załoga z czołgu drzewkowego nie może być przeszkolona z użyciem Podręcznika gdy tylko wsadzimy ją do czołgu Premium.
Niby nic a jednak.

Poza tym, P2W w czystej postaci wita nas.

View PostSirBushman, on 12 June 2019 - 10:38 AM, said:

View PostPanAmelinium, on 12 June 2019 - 10:19 AM, said:

Polecam czytac najpierw nowosci a potem sie wypowiadac. Masz jasno napisane w warunkach uzycia. Aby uzyc ksiazeczki

"Specjalizacja wszystkich członków załogi musi odpowiadać danemu czołgowi".

A takowa specjalizacja nie odpowiada czolgowi premium na ktorego przeniosles zaloge mimo tego ze mozec jej uzyc bez zadnej straty. I bylo to w grze od zawsze.

https://imgur.com/bmPQ7TI

W zasadzie mógłbym wdać się z tobą w długą dysputę, ale mi się nie chce.
Brak możliwości użycia książeczki w premce traktuję jako babola bo nie ma logicznego uzasadnienia braku takiej możliwości oprócz zwykłego niedopracowania tego pomysłu.
Do czego zresztą "tfurcy" się przyznają w tekście wiadomości.

View PostSirBushman, on 12 June 2019 - 11:07 AM, said:

View Postvoodoo4611, on 12 June 2019 - 10:45 AM, said:

@SirBushman

To jest taki zabieg PR. Zebysmy nie mogli jeszcze powiedziec, ze nowy gracz zaraz po zalogowaniu sie i przejsciu tego "samouczka: :D bedzie mogl miec to samo co grcz, ktory spedzil w tej grze lata.
Przyjdzie taki,  wpadnie do sklepu premium,nakupi fortow knox czy czego tam, premke 8 poziomu, przeszkoli zaloge na jakims ciezkim tierze 3-4. Wpakuje ksiazki i ... ano bedzie mial dokladnie to samo co Ty i inni gracze ciulali latami. (LATAMI!).
Nieda sie tego okreslic inaczej niz Pay to Win. Chcialbym bo Wg wprowadza tez inne fajne zmiany od jakiegos czasu ale sie N I E D A.
P2W wita oficjalnie. Sluchamy graczy.

Spoko, skoro nawet pracownik WG stwierdził publicznie, że P2W będzie dotyczyło tylko niewielkiej grupy graczy bo tylko niewielką grupę graczy będzie na to stać, to nie ma problemu.
Bo przecież P2W dla tych z zasobnym portfelem (a to jest target WG) to nie problem, prawda?
No i starzy gracze z dużą ilością kredytów będą mogli z tego skorzystać.
Tacy jak ja.
W celach testowych wydałem 6kk kredytów na załogę.
Miałem 1,5 perka.
Mam 3,65? perka.
Bez wysiłku, bez mozołu, wystarczy kliknąć.

View PostSirBushman, on 12 June 2019 - 11:38 AM, said:

View PostPanAmelinium, on 12 June 2019 - 11:14 AM, said:

edytowano 

Ależ oczywiście, że będę. A prawda mój "drogi" rozmówco jest jak ta część ciała na której się siada - każdy ma własną.

View Post___Wolff___, on 12 June 2019 - 11:14 AM, said:

Kiedyś trzeba było włożyć trochę wysiłku i czasu w badanie nowych pojazdów, modułów, załóg, czołgi premium były słabsze od drzewkowych i były potrzebne do szkolenia załóg i zarabianiu. Teraz ma się to wszystko "za darmo", wystarczy jedynie kupić konto premium, kilka op czołgów premium i złoto. 

Brajanek_Destrojer69 już się cieszy, że będzie mógł śmigać X tierowym samochodzikiem z dobrą załogą. Wystarczy tylko pożyczyć od rodziców kartę.

Brajanek już jeździ na VII tierze King Tigerem i robi rzeź niewiniątek.
To powinna być premka VIII z ograniczonym MM, ale nie, musi spotykać V tiery, które są bez szans.
A teraz będzie mógł za przetopionego goldem expa nabyć X tier i załogę.
GJ WG.

View PostGnidozaurus, on 12 June 2019 - 11:30 AM, said:

Proponuję wprowadzić opcję kupowania WR, bez rozgrywania bitew :)

I to jest pomysł godny wprowadzenia.
DPB też by można sprzedawać na zasadzie - zapłać 100 golda a zrobisz fioletowe statystyki w bitwie wystarczy, że strzelisz mniej więcej w stronę wroga.

EDIT
Polecam robić screenshoty z tematów dotyczących aktualizacji bo WG regularnie usuwa tzn "ukrywa" te dyskusje, nie widząc w tym nic złego.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users