Jump to content

RUS ORTA TANKI - T-34-85

rus alman orta tank t3485 t-34-85 orta tank oynama mm 8 tier

• Please log in to reply
1 reply to this topic

SametOglu #1 Posted 24 May 2019 - 04:53 AM

Private

• Player
  • 2230 battles
  • 38
  • [0900] 0900
Selam agalar bu t3485 le oynamayi bi turlu ogrenemedim yaa zaten 8 tier den basqa bisey gormuyoz ama bu tank baska ya cok kotu geliyor bana baska tanklarla alta dussem bilem az cok bisey yapa biliyorum bilmem belki ben uyduramadim sizce rus orta tanklarina gidiyiimmi gitsem bunla aynimi olucak ? cok sinirleniyorum 

TankFatal #2 Posted 01 June 2019 - 10:09 AM

Corporal

• Player
  • 21139 battles
  • 193
  • [MICRO] MICRO

View PostSametOglu, on 24 May 2019 - 04:53 AM, said:

Selam agalar bu t3485 le oynamayi bi turlu ogrenemedim yaa zaten 8 tier den basqa bisey gormuyoz ama bu tank baska ya cok kotu geliyor bana baska tanklarla alta dussem bilem az cok bisey yapa biliyorum bilmem belki ben uyduramadim sizce rus orta tanklarina gidiyiimmi gitsem bunla aynimi olucak ? cok sinirleniyorum 

Hocam 3485 iyi bir hızlanma ve dönüş hızına sahip. Tam gir / çık tank'ı. Vur kaç yaparak oynamaya çalış. Tabi oyunu daha iyi bilenlerin farklı tüyoları olabilir.
Medium ağacı olarak doğru yoldasın. Rus medium tankları başlangıç olarak iyi bir tercih.

Fakat daha yolun başındasın (Yani kaç tank açtın bilmiyorum ama) İtalyan medium tanklarını da açabilirsin bir yandan. (P.43 bis ve P.43 ter) tankları biraz yavaş olmasına karşın iyi vurup, iyi delip, çok garip noktalarda sektirme potansiyeline sahip. Oyunun dinamiklerini öğrenmeye faydalı olacaktır. Not: Pantera dan sonra bu ağaç zorlaşır. fakat P.43 ter de mürettebat kasar ağaca sonra devam edersin.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users