Jump to content

Pz.Kpfw. IV Ausf. H

Pz.Kpfw. IV Ausf. H pz 4 pz 4h orta tank orta tank forum almanya 4 h

• Please log in to reply
2 replies to this topic

SametOglu #1 Posted 27 May 2019 - 02:52 PM

Private

• Player
  • 2237 battles
  • 38
  • [0900] 0900

Hepinize selamlar agalar ben bu tankda bi turlu dogru duzgun oynamayi tutduramadim Pz.Kpfw. IV Ausf. H yani 

bu tanki oynayanlar lutfen oynayis tarzini soylesin troll topunu kullaniyorum saygilar

FatihTR_MF #2 Posted 13 July 2019 - 12:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 721 battles
  • 93
Benim bildiğim kadarıyla pz 4h uzaktan vur kaç oynanıp oyun sonralarına doğru ise daha agresifce oynanılır. Zaten zırhı pek iyi olmayan bir tank diye biliyorum. Umarım. Yardımcı olabilmişimdir.

Lona_ #3 Posted 13 July 2019 - 01:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 2663 battles
  • 415
  • [SF-TR] SF-TR
o tankta 5 tier altı hafif maçlarda ağır tank değilse ap 6 tier maçta he 7 tier maçta bazı tanklara pre atarak oynayacaksın. Güzel tanktır sadece alışmak gerek. Birde yan zırhlarına heat işlemiyor. Bazı kendini iyi sananlar full pre mermi ile oyuna girince seni hiç delemiyorlar. Biraz sıkıcı bir tank sana tavsiyem e100 filan gitmne ya pz pz kpwf 7 yada almanları oynama. e100 ve maus tankı harita seçen tanklar haritaya göre oynayabiliyor. Şehir haritası yoksa açık hedef halindesin o tanklarla. Ve bu çok büyük dez avantaj. Aklında bulunsun. Tabi iyi oynarım diyorsan devam et. Bu arada ben hep he attım o tankla hiç ap atmadım. Birde heat attım bazen.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users